Blej Punimi i llamarinave të përdorurar (5 682)

Aksesorë / pjesë këmbimi
335
Formësues i fuqisë
15
Gërshërë billeti
29
Gërshërë me shirita
7
Gërshërë të mëdha mbeturinash
2
Gërshërë të mëdha rrethore
12
Gërshërë të mëdha të levës së dorës
30
Gërshërë çeliku të seksionit 0 - 49t aftësi shpuese
51
Gërshërë çeliku të seksionit 50 - 79t aftësi shpuese
69
Gërshërë çeliku të seksionit me kapacitet grushti 80t
44
Linja të prera / linja të prera në gjatësi
55
Makina drejtimi
52
Makina goditje vrima 0-35t
157
Makina goditje vrima nga 91t
24
Makina grushtuese dhe thithëse CNC - udhëtoni 0-1999mm
27
Makina grushtuese dhe thithëse CNC - udhëtoni 2000-2499mm
20
Makina konvencionale të grushtimit dhe thithjes
29
Makina lakimi horizontale 26-39t
12
Makina lakimi të rrotullueshme të motorizuara 0-1999mm
24
Makina lakimi të rrotullueshme të motorizuara 2000-2999mm
79
Makina lakimi të rrotullueshme të motorizuara 3000-3999mm
67
Makina lakimi të rrotullueshme të motorizuara nga 4000mm
52
Makina manuale të lakimit të rrumbullakët
64
Makina me fllanxha
25
Makina me kthesa
20
Makina me motor të lakimit të rrumbullakët 6.1 - 14mm trashësi fletë
95
Makina me motor të lakimit të rrumbullakët me trashësi të fletës 3 - 6mm
179
Makina palosëse manuale - gjatësia e lakimit 1600-2099mm
52
Makina palosëse manuale - gjatësia e lakimit nga 2100mm
104
Makina palosëse manuale - gjatësia e përkuljes 0-1099mm
54
Makina palosëse manuale - gjatësia e përkuljes 1100-1599 mm
54
Makina prerëse me avion uji
56
Makina prerëse me kënde të rregullueshme deri në 4mm
28
Makina prerëse me kënde të rregullueshme mbi 4mm
25
Makina prerëse me lazer 3000-3999mm (x-way)
220
Makina prerëse me një kënd fiks deri në 4mm
43
Makina prerëse me një kënd fiks më të madh se 4 mm
15
Makina për bashkimin e këndit
3
Makina për deburimin e fletëve të metalit
16
Makina për drejtimin e shiritit
26
Makina për lakimin e pllakave të fytyrës
1
Makina për lakimin e tubave
117
Makina për përkulje horizontale 0-25t
52
Makina për rruaza dhe fllanxha
68
Makina për shpimin e tubave dhe profilit
7
Makina për shpimin e vrimave 56-90t
15
Makina të lakuara të motorizuara me trashësi fletë 0-2.9mm
65
Makina të lakuara të motorizuara nga trashësia e fletës 14 mm
120
Makina vulosjeje dhe lakimi
70
Makinat e goditjes dhe thithjes CNC - udhëtojnë nga 2500mm
39
Makinat e lakimit të unazës dhe profilit, diametri i boshtit 31-50mm
70
Makinat e prerjes me lazer 0-2999mm (x-way)
116
Makinat e prerjes me lazer nga 4000mm (x-way)
96
Makinat e përkuljes horizontale nga 40t
55
Makinat e përkuljes së tubit të mandrinëve
37
Makinat e shpimit të vrimave 36-55t
23
Ndarja e bimëve
30
Palos ish
29
Përforcimi i makinave të përkuljes së çelikut
10
Qendrat e punimit të llamarinave
38
Rroba mbërthen ushqyes
19
Rrotulla
150
Rrotullues të kontejnerëve
76
Shtypni frenat 0-49t presion
64
Shtypni frenat 100-119t presion
89
Shtypni frenat 120-149t presion
92
Shtypni frenat 150-199t presion
127
Shtypni frenat 200-299t presion
156
Shtypni frenat 50-74t presion
69
Shtypni frenat 75-99t presion
60
Shtypni frenat nga presioni 300t
93
Shtypës me grushta lazer
21
Sistemet e drejtimit të fletëve të metalit
33
Sistemet e profilizimit
53
Sistemet transportuese
69
Tafelsch. - hidr Trashësia e prerjes 10-13mm
125
Tafelsch. - hidr Trashësia e prerjes 5-7mm
179
Tafelsch. - hidr Trashësia e prerjes 8-9mm
29
Tafelsch. - hidr nga trashësia e prerjes 14 mm
73
Tafelsch. - hidr trashësi prerjeje deri në 5 mm
87
Tafelsch. - meka. trashësi prerjeje deri në 3 mm
138
Tafelsch. - meka. trashësi prerjeje mbi 3 mm
69
Të tjerët
272
Unaza dhe makina për lakimin e profilit Diametri i boshtit nga 71mm
54
Unaza dhe makina të lakimit të profilit Regjistrimi i diametrit të boshtit 0-30mm
30
Unaza dhe makina të lakimit të profilit Regjistrimi i diametrit të boshtit 51-70mm
41

Blej Punimi i llamarinave të përdorurar (5 682)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Baden-Württemberg, Gjermani
1260 km
shtypje punch laser
TRUMPF TruMatic 6000 L
2001
aq i mire sa i ri (i perdorur)
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Gjermani
1159 km
Frena e shtypit
Gasparini PSG 200 / 3000
2005
e mire (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
Safan E-brake 50-2050 ts1 Safan E-brake 50-2050 ts1 Safan E-brake 50-2050 ts1 Safan E-brake 50-2050 ts1
more images
4
Maqedonia Nordmazedonien
141 km
makina Bending
Safan E-brake 50-2050 ts1
2008
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KARMET Bulgaria Eood MFE 2025 KARMET Bulgaria Eood MFE 2025 KARMET Bulgaria Eood MFE 2025 KARMET Bulgaria Eood MFE 2025
more images
4
Bullgaria Plodiv
396 km
Makinë palosëse servo e motorizuar RHINO
KARMET Bulgaria Eood MFE 2025
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Përkulëse e paneleve/pllakave metalike
Salvagnini P4-1812
2001
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GASPARINI M41 GASPARINI M41 GASPARINI M41 GASPARINI M41
more images
4
Italia Matelica (MC)
(Vendndodhja e tregtarit)
637 km
MAKINAT FORMUESE ME ROLLO
GASPARINI M41
1989
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Baden-Württemberg, Gjermani
1260 km
Makinë shpimi
TRUMPF TruMatic 3000 R
2005
e mire (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
more images
4
Greqia Athina
466 km
Qethje gijotine 2000x2
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Safan E-brake 50-2050 Safan E-brake 50-2050 Safan E-brake 50-2050 Safan E-brake 50-2050 Safan E-brake 50-2050
more images
5
Maqedonia Nordmazedonien
141 km
makina Bending
Safan E-brake 50-2050
2009
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bullgaria Plodiv
396 km
Frena Elektrike e Shtypit
KARMET Bulgaria Ltd. Servalo
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
R-Pro Machinery R-Pro 25 R-Pro Machinery R-Pro 25 R-Pro Machinery R-Pro 25 R-Pro Machinery R-Pro 25 R-Pro Machinery R-Pro 25 R-Pro Machinery R-Pro 25 R-Pro Machinery R-Pro 25 R-Pro Machinery R-Pro 25
more images
8
Turqia Konaklar, Selvili Sokağı No:1, 34330 Beşiktaş/İstanbul, Turkey
741 km
Makinë për profilizimin e tegelave në këmbë
R-Pro Machinery R-Pro 25
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MVD INAN HGM 3006 MVD INAN HGM 3006 MVD INAN HGM 3006 MVD INAN HGM 3006
more images
4
Italia Matelica (MC)
(Vendndodhja e tregtarit)
637 km
GRËHËS
MVD INAN HGM 3006
2008
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Press Brake Gasparini 7 axes PSG 200/40 Press Brake Gasparini 7 axes PSG 200/40 Press Brake Gasparini 7 axes PSG 200/40 Press Brake Gasparini 7 axes PSG 200/40 Press Brake Gasparini 7 axes PSG 200/40
more images
5
Italia Via della Futa, 1, 40035 Castiglione dei Pepoli BO, Italia
802 km
Pres frena Gasparini 200 x 4000
Press Brake Gasparini 7 axes PSG 200/40
1999
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PIESOK XK-2000/2A PIESOK XK-2000/2A PIESOK XK-2000/2A PIESOK XK-2000/2A
more images
4
Greqia Athina
466 km
Makinë lakimi që funksionon me dorë
PIESOK XK-2000/2A
1980
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM HFBO 80-25 AMADA PROMECAM HFBO 80-25 AMADA PROMECAM HFBO 80-25 AMADA PROMECAM HFBO 80-25 AMADA PROMECAM HFBO 80-25 AMADA PROMECAM HFBO 80-25 AMADA PROMECAM HFBO 80-25
more images
7
Maqedonia Nordmazedonien
141 km
makina Bending
AMADA PROMECAM HFBO 80-25
1996
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000
more images
15
Sllovakia
837 km
Makinë prerëse me lazer
TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000
2007
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HESSE by DURMA AD-S 40175 HESSE by DURMA AD-S 40175 HESSE by DURMA AD-S 40175 HESSE by DURMA AD-S 40175 HESSE by DURMA AD-S 40175
more images
5
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Frena e shtypit - hidraulike
HESSE by DURMA AD-S 40175
2007
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
APOLLO TV205 APOLLO TV205
more images
2
Italia Matelica (MC)
(Vendndodhja e tregtarit)
637 km
MAKINAT E NOCHING
APOLLO TV205
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Italia Silvi
525 km
Makinë panelimi
Salvagnini P4 - 2220
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GIZELIS GIZELIS GIZELIS GIZELIS
more images
4
Greqia Athina
466 km
Frena shtypëse 60 ton x 3000
GIZELIS
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LVD Strippit Global 30 1525 LVD Strippit Global 30 1525 LVD Strippit Global 30 1525 LVD Strippit Global 30 1525 LVD Strippit Global 30 1525
more images
5
Italia
638 km
makina punching
LVD Strippit Global 30 1525
2006
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MicroStep MSF 1501.30 L MicroStep MSF 1501.30 L MicroStep MSF 1501.30 L MicroStep MSF 1501.30 L MicroStep MSF 1501.30 L MicroStep MSF 1501.30 L MicroStep MSF 1501.30 L MicroStep MSF 1501.30 L MicroStep MSF 1501.30 L MicroStep MSF 1501.30 L MicroStep MSF 1501.30 L MicroStep MSF 1501.30 L MicroStep MSF 1501.30 L MicroStep MSF 1501.30 L MicroStep MSF 1501.30 L
more images
15
Sllovakia
837 km
Makinë prerëse me lazer
MicroStep MSF 1501.30 L
2015
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOOLPOWER TOOLPOWER HS 150
more images
1
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Gërshërë të pllakave - mekanike
TOOLPOWER TOOLPOWER HS 150
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VIMERCATI 3000 x 6 S.I. VIMERCATI 3000 x 6 S.I. VIMERCATI 3000 x 6 S.I. VIMERCATI 3000 x 6 S.I. VIMERCATI 3000 x 6 S.I. VIMERCATI 3000 x 6 S.I.
more images
6
Italia Matelica (MC)
(Vendndodhja e tregtarit)
637 km
GRËHËS
VIMERCATI 3000 x 6 S.I.
2001
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
Bystronic Xacd Smart 300/4100
more images
1
Kroacia Zagreb
615 km
Shtypni frenën 300 / 4100
Bystronic Xacd Smart 300/4100
2022
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MG M3028 MG M3028
more images
2
Italia 47521 Cesena, Province of Forlì-Cesena, Italy
726 km
Makinë lakimi me 4 rrotulla 3000 x 28 mm
MG M3028
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH
more images
15
Italia
638 km
makina punching
Finn-Power LB 6 UVH
2003
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KK Kletzer CNC Abkantpresse KK Industries 32200 4 Achsen Y1 KK Kletzer CNC Abkantpresse KK Industries 32200 4 Achsen Y1 KK Kletzer CNC Abkantpresse KK Industries 32200 4 Achsen Y1
more images
3
Austria
847 km
Frenat e shtypjes CNC
KK Kletzer CNC Abkantpresse KK Industries 32200 4 Achsen Y1
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Austria Oberweis
910 km
Gërshërë gijotine hidraulike
Hämmerle Zofingen 2500x6
1975
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WARCOM DINAMICA 100-30 WARCOM DINAMICA 100-30 WARCOM DINAMICA 100-30 WARCOM DINAMICA 100-30
more images
4
Italia Matelica (MC)
(Vendndodhja e tregtarit)
637 km
Frenat e shtypit
WARCOM DINAMICA 100-30
2010
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HESSE by DURMA AD-Servo 30135 HESSE by DURMA AD-Servo 30135 HESSE by DURMA AD-Servo 30135
more images
3
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Frena e shtypit - hidraulike
HESSE by DURMA AD-Servo 30135
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TRUMPF Truma Bend 125/3 TRUMPF Truma Bend 125/3 TRUMPF Truma Bend 125/3
more images
3
Austria Uttendorf
959 km
Frena e shtypjes CNC
TRUMPF Truma Bend 125/3
1992
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FICEP P51 FICEP P51 FICEP P51 FICEP P51 FICEP P51 FICEP P51
more images
6
Hungaria Hungary
671 km
makina punching
FICEP P51
2008
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mubea KLH 500/610 Mubea KLH 500/610 Mubea KLH 500/610 Mubea KLH 500/610 Mubea KLH 500/610 Mubea KLH 500/610 Mubea KLH 500/610 Mubea KLH 500/610 Mubea KLH 500/610 Mubea KLH 500/610
more images
10
Austria Oberweis
910 km
Makinë shpimi
Mubea KLH 500/610
1997
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHIAVI SEB 80-30 SCHIAVI SEB 80-30
more images
2
Italia Matelica (MC)
(Vendndodhja e tregtarit)
637 km
Frenat e shtypit
SCHIAVI SEB 80-30
2000
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HESSE by DURMA ES 2506 HESSE by DURMA ES 2506 HESSE by DURMA ES 2506 HESSE by DURMA ES 2506 HESSE by DURMA ES 2506 HESSE by DURMA ES 2506
more images
6
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Gërshërë të pllakave - hidraulike
HESSE by DURMA ES 2506
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Euromac MTX INDEX Euromac MTX INDEX Euromac MTX INDEX Euromac MTX INDEX Euromac MTX INDEX Euromac MTX INDEX Euromac MTX INDEX
more images
7
Sllovenia
695 km
makina punching
Euromac MTX INDEX
2006
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FICEP 404 N FICEP 404 N
more images
2
Italia Matelica (MC)
(Vendndodhja e tregtarit)
637 km
makina punching
FICEP 404 N
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Vimercati PHSY 100x3050 Vimercati PHSY 100x3050 Vimercati PHSY 100x3050 Vimercati PHSY 100x3050 Vimercati PHSY 100x3050
more images
5
Sllovenia
695 km
makina Bending
Vimercati PHSY 100x3050
2006
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CBC SN2 - 30/4
more images
1
Italia Matelica (MC)
(Vendndodhja e tregtarit)
637 km
GRËHËS
CBC SN2 - 30/4
1999
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SICMI PCL 100 A SICMI PCL 100 A SICMI PCL 100 A SICMI PCL 100 A SICMI PCL 100 A SICMI PCL 100 A
more images
6
Hungaria Hungary
671 km
makina Bending
SICMI PCL 100 A
2017
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BLM GROUP NCS832 BLM GROUP NCS832 BLM GROUP NCS832 BLM GROUP NCS832 BLM GROUP NCS832 BLM GROUP NCS832 BLM GROUP NCS832 BLM GROUP NCS832
more images
8
Italia Matelica (MC)
(Vendndodhja e tregtarit)
637 km
MAKINAT E LAKIMIT TUBE
BLM GROUP NCS832
2005
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BEYELER PR6 1500 KN X 3000 MM BEYELER PR6 1500 KN X 3000 MM BEYELER PR6 1500 KN X 3000 MM
more images
3
Italia
638 km
makina Bending
BEYELER PR6 1500 KN X 3000 MM
2000
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BARIOLA PB1 165/40 NCS BARIOLA PB1 165/40 NCS BARIOLA PB1 165/40 NCS BARIOLA PB1 165/40 NCS
more images
4
Italia Matelica (MC)
(Vendndodhja e tregtarit)
637 km
Frenat e shtypit
BARIOLA PB1 165/40 NCS
2000
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Prima Power Platino Fiber Prima Power Platino Fiber Prima Power Platino Fiber Prima Power Platino Fiber Prima Power Platino Fiber Prima Power Platino Fiber Prima Power Platino Fiber Prima Power Platino Fiber Prima Power Platino Fiber Prima Power Platino Fiber
more images
10
Sllovakia
837 km
Makinat e prerjes me lazer me fibra
Prima Power Platino Fiber
2014
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MECOS SYNCHRO 50/200 MECOS SYNCHRO 50/200 MECOS SYNCHRO 50/200 MECOS SYNCHRO 50/200 MECOS SYNCHRO 50/200 MECOS SYNCHRO 50/200
more images
6
Italia Matelica (MC)
(Vendndodhja e tregtarit)
637 km
Frenat e shtypit
MECOS SYNCHRO 50/200
2000
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bystronic BySprint Fiber 3015 Bystronic BySprint Fiber 3015 Bystronic BySprint Fiber 3015 Bystronic BySprint Fiber 3015 Bystronic BySprint Fiber 3015 Bystronic BySprint Fiber 3015 Bystronic BySprint Fiber 3015 Bystronic BySprint Fiber 3015
more images
8
Hungaria Hungary
671 km
Makinat e prerjes me lazer me fibra
Bystronic BySprint Fiber 3015
2012
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WARCOM FUTURA 100-30 WARCOM FUTURA 100-30 WARCOM FUTURA 100-30 WARCOM FUTURA 100-30
more images
4
Italia Matelica (MC)
(Vendndodhja e tregtarit)
637 km
Frenat e shtypit
WARCOM FUTURA 100-30
2005
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KINGSLAND Multi 95 KINGSLAND Multi 95 KINGSLAND Multi 95 KINGSLAND Multi 95
more images
4
Austria Österreich
837 km
Makinat qethëse
KINGSLAND Multi 95
2010
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ADIGE LT 14 FIBER ADIGE LT 14 FIBER ADIGE LT 14 FIBER ADIGE LT 14 FIBER ADIGE LT 14 FIBER ADIGE LT 14 FIBER ADIGE LT 14 FIBER ADIGE LT 14 FIBER ADIGE LT 14 FIBER ADIGE LT 14 FIBER
more images
10
Italia Matelica (MC)
(Vendndodhja e tregtarit)
637 km
MAKINAT E PRERJES LASER - PRERJE ME LAZER FIBER
ADIGE LT 14 FIBER
2014
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni