Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Fletë metalike të punës blej përdorur

5835 rezultate për
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëri (ndryshim)
anuloj
Band straightening
33
Bending makina horizontale mbi 40t
32
Crimping dhe flanging makina
74
Faceplate unazë Bending makina
3
Fletë metalike qendrat e punës
33
Folding makina (dora operuar) Bending gjatësi 0-1099mm
90
Folding makina (dora operuar) Bending gjatësi 1100-1599mm
54
Folding makina (dora operuar) Bending gjatësi 1600-2099mm
45
Folding makina (dora operuar) Bending gjatësi mbi 2100mm
78
Fuqia formimin makina
55
Gjatësore / bimë tërthor katran
63
Laser makinat e prerjes 3000-3999mm (x-udhëtimit)
194
Linjat Roll formimin
65
Makinat Universal lockforming
27
Makinat e prerjes Waterjet
36
Neni benders bosht diametër 0-30mm
35
Neni benders bosht diametër 31-50mm
68
Neni benders bosht diametër 51-70mm
48
Neni benders diametër bosht mbi 71mm
58
Pajisje dhe pjesë këmbimi
359
Prerë makina me kënd të caktuar deri 4mm
47
Prerë makina me kënd të caktuar mbi 4mm
21
Prerë makina me kënd të rregullueshme deri 4mm
18
Prerë makina me kënd të rregullueshme mbi 4mm
24
Pressbrakes mbi presion 300T
84
Pressbrakes presion 0-49t
75
Pressbrakes presion 100-119t
81
Pressbrakes presion 120-149t
74
Pressbrakes presion 150-199t
113
Pressbrakes presion 200-299t
169
Pressbrakes presion 50-74t
62
Pressbrakes presion 75-99t
61
Punching dhe makina Bending
93
Punching shtyn mbi 91t
20
Sheet makina deburring metalike
6
Vulosje dhe punching makina - konvencionale
25
Vulosje dhe punching makina - travel distance 0-1999mm
34
Vulosje dhe punching makina - travel distance 2000-2499mm
28
Vulosje dhe punching makina - travel distancë ovr 2500mm
34
bimët gap
26
coilers
128
gërshërë të mëdha levë Hand
26
gërshërë të mëdha pjatë - hydr. deri në trashësi 5mm pjatë
66
gërshërë të mëdha pjatë - hydr. mbi 13mm trashësi pjatë
83
gërshërë të mëdha pjatë - hydr. trashësi 10-13mm pjatë
116
gërshërë të mëdha pjatë - hydr. trashësi 5-7mm pjatë
156
gërshërë të mëdha pjatë - hydr. trashësi 8-9mm pjatë
32
gërshërë të mëdha pjatë - mekanizma. deri në trashësi 3mm pjatë
154
gërshërë të mëdha pjatë - mekanizma. mbi trashësi 3mm pjatë
74
gërshërë të mëdha rrethore
24
gërshërë të mëdha seksioni çeliku 0 - 49t punching pushtet
61
gërshërë të mëdha seksioni çeliku 50 - 79t punching pushtet
62
gërshërë të mëdha seksioni çeliku mbi fuqinë e 80t punching
50
gërshërë të mëdha shufër metalike
12
gërshërë të mëdha strip
6
hapëse të mbeturinave
3
levellers rul
65
linjat spirale
74
makina Bending 0-25t horizontal
59
makina Bending 26-39t horizontal
14
makina Corner crimping
1
makina Laser prerja 0-2999mm (x-udhëtimit)
129
makina Laser prerja mbi 4000mm (x-udhëtimit)
90
makina Laser punching
26
makina Round kodrina manual
77
makina Round kodrina motor të shtyrë 0 - trashësi 2,9mm
73
makina Round kodrina motor të shtyrë 3 - trashësi 6mm
220
makina Round kodrina motor të shtyrë 6,1 - trashësi 14mm
94
makina Round kodrina motor të shtyrë mbi trashësi 14mm
115
makina flanging
20
makina palosshme (motor të shtyrë) 0-1999mm
23
makina palosshme (motor të shtyrë) 2000-2999mm
48
makina palosshme (motor të shtyrë) 3000-3999mm
92
makina palosshme (motor-drejtuar) mbi 4000mm
43
makina pune për preçinim
28
makina tub-bending
142
njësitë anije kthyer
68
piercing shtyn
23
punching Tube dhe profili makinat e prerjes
9
roll feeds
23
shtyn punching 0-35t
169
shtyn punching 36-55t
18
shtyn punching 56-90t
16
straightening bimëve
31
tjetër
328
çeliku përforcuar - makina Bending
7

Fletë metalike të punës Ofron

Kobližná 683/3, 602 00 Brno-střed, Tschechien Republika Çeke
938 km
1994
te mira (te perdorura)
Kobližná 683/3, 602 00 Brno-střed, Tschechien Republika Çeke
938 km
2001
te mira (te perdorura)
Kobližná 683/3, 602 00 Brno-střed, Tschechien Republika Çeke
938 km
2006
te mira (te perdorura)
Via Vigo Ruffio, 47521 Cesena FC, Italy Itali
724 km
2021
aq i mirë sa i ri (ex-display)
Kobližná, 602 00 Brno-střed, Tschechien Republika Çeke
937 km
2012
te mira (te perdorura)
Tuřanka 104, 627 00 Slatina, Tschechien Republika Çeke
933 km
2002
i shkëlqyer (i përdorur)
Via Vigo Ruffio, 47521 Cesena FC, Italy Itali
724 km
2020
aq i mirë sa i ri (ex-display)
Kobližná 683/3, 602 00 Brno-střed, Tschechien Republika Çeke
938 km
2002
te mira (te perdorura)
Kobližná 683/3, 602 00 Brno-střed, Tschechien Republika Çeke
938 km
1996
te mira (te perdorura)
Tuřanka 104, 627 00 Slatina, Tschechien Republika Çeke
933 km
2010
i shkëlqyer (i përdorur)
Eislingen, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1175 km
1990
i përdorur
Niederhelfenschwil, Switzerland Switzerland
(Vendndodhja e shitësve)
1121 km
1987
i përdorur
Strassberg, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1172 km
2008
i përdorur
Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien Republika Çeke
940 km
2015
i shkëlqyer (i përdorur)
Kobližná 683/3, 602 00 Brno-střed, Tschechien Republika Çeke
938 km
2007
te mira (te perdorura)
Tuřanka 104, 627 00 Slatina, Tschechien Republika Çeke
933 km
2010
i shkëlqyer (i përdorur)
 

I përdorur Fletë metalike të punës

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153