➤ Blerje Unaza dhe makina të lakimit të profilit Regjistrimi i diametrit të boshtit 0-30mm të përdorura (31 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Unaza dhe makina të lakimit të profilit Regjistrimi i diametrit të boshtit 0-30mm të përdorurar (31)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Punimi i llamarinave Unaza dhe makina të lakimit të profilit Regjistrimi i diametrit të boshtit 0-30mm
Reklamë e klasifikuar
Makina për lakimin e profilit me dorëzim manual KKI PK-30 Classic Double Speed
more images
Austria A - Niederösterreich
847 km

Makina për lakimin e profilit me dorëzim manual
KKIPK-30 Classic Double Speed

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë lakimi me unaza dhe profili Zopf RS 302
Makinë lakimi me unaza dhe profili Zopf RS 302
Makinë lakimi me unaza dhe profili Zopf RS 302
Makinë lakimi me unaza dhe profili Zopf RS 302
Makinë lakimi me unaza dhe profili Zopf RS 302
Makinë lakimi me unaza dhe profili Zopf RS 302
Makinë lakimi me unaza dhe profili Zopf RS 302
more images
Gjermani Haldenwang
1 115 km

Makinë lakimi me unaza dhe profili
ZopfRS 302

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hor. Makinë për lakimin e unazës së pllakave IRLE B 70 (Ring-Durchmesser 1650)
Hor. Makinë për lakimin e unazës së pllakave IRLE B 70 (Ring-Durchmesser 1650)
more images
Gjermani Staufenberg
1 394 km

Hor. Makinë për lakimin e unazës së pllakave
IRLEB 70 (Ring-Durchmesser 1650)

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë lakimi me unaza dhe profili Cesurbend PB 30
Makinë lakimi me unaza dhe profili Cesurbend PB 30
Makinë lakimi me unaza dhe profili Cesurbend PB 30
Makinë lakimi me unaza dhe profili Cesurbend PB 30
Makinë lakimi me unaza dhe profili Cesurbend PB 30
Makinë lakimi me unaza dhe profili Cesurbend PB 30
Makinë lakimi me unaza dhe profili Cesurbend PB 30
Makinë lakimi me unaza dhe profili Cesurbend PB 30
Makinë lakimi me unaza dhe profili Cesurbend PB 30
Makinë lakimi me unaza dhe profili Cesurbend PB 30
Makinë lakimi me unaza dhe profili Cesurbend PB 30
more images
Gjermani Sendenhorst
1 515 km

Makinë lakimi me unaza dhe profili
CesurbendPB 30

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë-Bending Profile VEB POLYGRAPH HBX 196471
Makinë-Bending Profile VEB POLYGRAPH HBX 196471
Makinë-Bending Profile VEB POLYGRAPH HBX 196471
Makinë-Bending Profile VEB POLYGRAPH HBX 196471
Makinë-Bending Profile VEB POLYGRAPH HBX 196471
Makinë-Bending Profile VEB POLYGRAPH HBX 196471
more images
Gjermani Leipzig
1 278 km

Makinë-Bending Profile
VEB POLYGRAPHHBX 196471

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë lakimi me unaza dhe profili AYEL-TECH PK 28
Makinë lakimi me unaza dhe profili AYEL-TECH PK 28
Makinë lakimi me unaza dhe profili AYEL-TECH PK 28
Makinë lakimi me unaza dhe profili AYEL-TECH PK 28
Makinë lakimi me unaza dhe profili AYEL-TECH PK 28
Makinë lakimi me unaza dhe profili AYEL-TECH PK 28
Makinë lakimi me unaza dhe profili AYEL-TECH PK 28
Makinë lakimi me unaza dhe profili AYEL-TECH PK 28
more images
Holanda Enschede
1 593 km

Makinë lakimi me unaza dhe profili
AYEL-TECHPK 28

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makina për lakimin e profilit me dorëzim manual KKI PK-30 Double Speed
more images
Austria A - Niederösterreich
847 km

Makina për lakimin e profilit me dorëzim manual
KKIPK-30 Double Speed

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për lakimin e unazave Zopf ZB 30/3 MD
more images
Gjermani Haldenwang
1 115 km

Makinë për lakimin e unazave
ZopfZB 30/3 MD

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mot. Makinë përdredhëse shufra çeliku GLASER GDM 3-0 + GBR 666
Mot. Makinë përdredhëse shufra çeliku GLASER GDM 3-0 + GBR 666
Mot. Makinë përdredhëse shufra çeliku GLASER GDM 3-0 + GBR 666
Mot. Makinë përdredhëse shufra çeliku GLASER GDM 3-0 + GBR 666
Mot. Makinë përdredhëse shufra çeliku GLASER GDM 3-0 + GBR 666
Mot. Makinë përdredhëse shufra çeliku GLASER GDM 3-0 + GBR 666
Mot. Makinë përdredhëse shufra çeliku GLASER GDM 3-0 + GBR 666
Mot. Makinë përdredhëse shufra çeliku GLASER GDM 3-0 + GBR 666
more images
Gjermani Rödermark
1 318 km

Mot. Makinë përdredhëse shufra çeliku
GLASERGDM 3-0 + GBR 666

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë lakimi me unaza dhe profili Akyapak APK 30
Makinë lakimi me unaza dhe profili Akyapak APK 30
Makinë lakimi me unaza dhe profili Akyapak APK 30
Makinë lakimi me unaza dhe profili Akyapak APK 30
Makinë lakimi me unaza dhe profili Akyapak APK 30
Makinë lakimi me unaza dhe profili Akyapak APK 30
Makinë lakimi me unaza dhe profili Akyapak APK 30
Makinë lakimi me unaza dhe profili Akyapak APK 30
Makinë lakimi me unaza dhe profili Akyapak APK 30
more images
Holanda Drachten
1 700 km

Makinë lakimi me unaza dhe profili
Akyapak APK 30

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Velen
1 563 km

Makinë për lakimin e unazës së profilit
HAEUSLERHPR8V-H SPEZ.

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë lakimi me unaza dhe profili BPR RS-302
Makinë lakimi me unaza dhe profili BPR RS-302
Makinë lakimi me unaza dhe profili BPR RS-302
Makinë lakimi me unaza dhe profili BPR RS-302
Makinë lakimi me unaza dhe profili BPR RS-302
more images
Holanda Enschede
1 593 km

Makinë lakimi me unaza dhe profili
BPRRS-302

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për përkulje profili Set çeliku 50
more images
Gjermani Altdorf
1 040 km

Makinë për përkulje profili Set çeliku 50

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për lakimin e unazave Zopf ZB 30/3 HZ
Makinë për lakimin e unazave Zopf ZB 30/3 HZ
Makinë për lakimin e unazave Zopf ZB 30/3 HZ
Makinë për lakimin e unazave Zopf ZB 30/3 HZ
Makinë për lakimin e unazave Zopf ZB 30/3 HZ
more images
Gjermani Haldenwang
1 115 km

Makinë për lakimin e unazave
ZopfZB 30/3 HZ

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për lakimin e unazave Zopf ZB 60 M
Makinë për lakimin e unazave Zopf ZB 60 M
Makinë për lakimin e unazave Zopf ZB 60 M
Makinë për lakimin e unazave Zopf ZB 60 M
Makinë për lakimin e unazave Zopf ZB 60 M
Makinë për lakimin e unazave Zopf ZB 60 M
more images
Gjermani Gütersloh
1 495 km

Makinë për lakimin e unazave
ZopfZB 60 M

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për lakimin e unazës me motor Metallkraft PRM 10 E Mot. Ringbiegemaschine 3780011
more images
Gjermani Sindelfingen
1 218 km

Makinë për lakimin e unazës me motor
MetallkraftPRM 10 E Mot. Ringbiegemaschine 3780011

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mot. Makinë për lakimin e unazës dhe harkut BIRLIK PBM 30
Mot. Makinë për lakimin e unazës dhe harkut BIRLIK PBM 30
Mot. Makinë për lakimin e unazës dhe harkut BIRLIK PBM 30
Mot. Makinë për lakimin e unazës dhe harkut BIRLIK PBM 30
Mot. Makinë për lakimin e unazës dhe harkut BIRLIK PBM 30
Mot. Makinë për lakimin e unazës dhe harkut BIRLIK PBM 30
Mot. Makinë për lakimin e unazës dhe harkut BIRLIK PBM 30
more images
Gjermani Rödermark
1 318 km

Mot. Makinë për lakimin e unazës dhe harkut
BIRLIKPBM 30

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rul pllake Ostas OPK-32
Rul pllake Ostas OPK-32
Rul pllake Ostas OPK-32
Rul pllake Ostas OPK-32
more images
Holanda Enschede
1 590 km

Rul pllake
OstasOPK-32

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë lakimi unazash Zopf model tavoline Zopf ZB 60 MD
Makinë lakimi unazash Zopf model tavoline Zopf ZB 60 MD
Makinë lakimi unazash Zopf model tavoline Zopf ZB 60 MD
Makinë lakimi unazash Zopf model tavoline Zopf ZB 60 MD
more images
Gjermani Haldenwang
1 115 km

Makinë lakimi unazash Zopf model tavoline
ZopfZB 60 MD

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë lakimi me hark unazor KNUTH KPB 30
Makinë lakimi me hark unazor KNUTH KPB 30
Makinë lakimi me hark unazor KNUTH KPB 30
Makinë lakimi me hark unazor KNUTH KPB 30
Makinë lakimi me hark unazor KNUTH KPB 30
Makinë lakimi me hark unazor KNUTH KPB 30
more images
Gjermani Rödermark
1 318 km

Makinë lakimi me hark unazor
KNUTHKPB 30

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rul i profilit Ostas OPK-32 230V
Rul i profilit Ostas OPK-32 230V
Rul i profilit Ostas OPK-32 230V
Rul i profilit Ostas OPK-32 230V
more images
Holanda Enschede
1 590 km

Rul i profilit
OstasOPK-32 230V

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Profili Bending makine KBB MB 30
Profili Bending makine KBB MB 30
Profili Bending makine KBB MB 30
Profili Bending makine KBB MB 30
Profili Bending makine KBB MB 30
more images
Gjermani Haldenwang
1 115 km

Profili Bending makine
KBBMB 30

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për lakimin e unazave AYEL-TECH PK 10-R
Makinë për lakimin e unazave AYEL-TECH PK 10-R
Makinë për lakimin e unazave AYEL-TECH PK 10-R
Makinë për lakimin e unazave AYEL-TECH PK 10-R
more images
Holanda Enschede
1 593 km

Makinë për lakimin e unazave
AYEL-TECHPK 10-R

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për lakimin e unazave Zopf ZB 60 M
more images
Gjermani Haldenwang
1 115 km

Makinë për lakimin e unazave
ZopfZB 60 M

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për lakimin e unazave Zopf ZB 60/3 MD
more images
Gjermani Haldenwang
1 115 km

Makinë për lakimin e unazave
ZopfZB 60/3 MD

Thirrni