Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Pressbrakes presion 50-74t blej përdorur

65 rezultate për
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëri (ndryshim)
anuloj
Burkardroth, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1284 km
2016
aq i mirë sa i ri (ex-display)
BENDING PRESS MECOS MEDA 50-200 Constructor: Mecos Model: MEDA 50-200 Bwbztg3qd2 Power: Ton 50 Distance between side frames : Mm 2.050
Dundee, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
(Vendndodhja e shitësve)
2383 km
gati për përdorim
Tuřanka 104, 627 00 Slatina, Tschechien Republika Çeke
933 km
2006
i shkëlqyer (i përdorur)
Dundee, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
(Vendndodhja e shitësve)
2383 km
gati për përdorim
Dundee, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
(Vendndodhja e shitësve)
2383 km
gati për përdorim
 

I përdorur Pressbrakes presion 50-74t

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Successful: Detyra e kryer
gabim: Detyra nuk mund të kryhej
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153