➤ Blerje Makina të lakuara të motorizuara nga trashësia e fletës 14 mm të përdorura (115 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Makina të lakuara të motorizuara nga trashësia e fletës 14 mm të përdorurar (115)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Punimi i llamarinave Makina të lakuara të motorizuara nga trashësia e fletës 14 mm
Reklamë e klasifikuar
rrotull pjatë ROCCIA 4ROLL 4000X22 MM PLATE BENDING MACHINE
more images
Italia 47521 Cesena, Province of Forlì-Cesena, Italy
726 km

rrotull pjatë
ROCCIA4ROLL 4000X22 MM PLATE BENDING MACHINE

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë me cilindra të tipit të rëndë hidraulik me 4 top Sahinler 4R HSS 30-320
Makinë me cilindra të tipit të rëndë hidraulik me 4 top Sahinler 4R HSS 30-320
Makinë me cilindra të tipit të rëndë hidraulik me 4 top Sahinler 4R HSS 30-320
Makinë me cilindra të tipit të rëndë hidraulik me 4 top Sahinler 4R HSS 30-320
more images
Turqia İkitelli OSB, S6B Blok No:113, 34490 Başakşehir/İstanbul, Türkiye
723 km

Makinë me cilindra të tipit të rëndë hidraulik me 4 top
Sahinler4R HSS 30-320

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makina për përkuljen e llamarinës DAVI 4 roll plate rolling machine
more images
Italia Cesena
733 km

makina për përkuljen e llamarinës
DAVI4 roll plate rolling machine

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
hydr. Makinë lakimi me katër rrotullime MG MH2518 2550 x 18/14 mm
hydr. Makinë lakimi me katër rrotullime MG MH2518 2550 x 18/14 mm
hydr. Makinë lakimi me katër rrotullime MG MH2518 2550 x 18/14 mm
hydr. Makinë lakimi me katër rrotullime MG MH2518 2550 x 18/14 mm
hydr. Makinë lakimi me katër rrotullime MG MH2518 2550 x 18/14 mm
hydr. Makinë lakimi me katër rrotullime MG MH2518 2550 x 18/14 mm
hydr. Makinë lakimi me katër rrotullime MG MH2518 2550 x 18/14 mm
hydr. Makinë lakimi me katër rrotullime MG MH2518 2550 x 18/14 mm
hydr. Makinë lakimi me katër rrotullime MG MH2518 2550 x 18/14 mm
hydr. Makinë lakimi me katër rrotullime MG MH2518 2550 x 18/14 mm
more images
Gjermani Kreuztal
1 436 km

hydr. Makinë lakimi me katër rrotullime
MGMH2518 2550 x 18/14 mm

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë e lakimit të rrumbullakët Haeusler EVO 31031 4-Walzen Blechbiegemaschine
Makinë e lakimit të rrumbullakët Haeusler EVO 31031 4-Walzen Blechbiegemaschine
Makinë e lakimit të rrumbullakët Haeusler EVO 31031 4-Walzen Blechbiegemaschine
Makinë e lakimit të rrumbullakët Haeusler EVO 31031 4-Walzen Blechbiegemaschine
Makinë e lakimit të rrumbullakët Haeusler EVO 31031 4-Walzen Blechbiegemaschine
Makinë e lakimit të rrumbullakët Haeusler EVO 31031 4-Walzen Blechbiegemaschine
Makinë e lakimit të rrumbullakët Haeusler EVO 31031 4-Walzen Blechbiegemaschine
Makinë e lakimit të rrumbullakët Haeusler EVO 31031 4-Walzen Blechbiegemaschine
Makinë e lakimit të rrumbullakët Haeusler EVO 31031 4-Walzen Blechbiegemaschine
Makinë e lakimit të rrumbullakët Haeusler EVO 31031 4-Walzen Blechbiegemaschine
Makinë e lakimit të rrumbullakët Haeusler EVO 31031 4-Walzen Blechbiegemaschine
more images
Gjermani Friesenheim
1 259 km

Makinë e lakimit të rrumbullakët
HaeuslerEVO 31031 4-Walzen Blechbiegemaschine

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë e lakimit të rrumbullakët OSTAS 4R OHS 2070 x 460
Makinë e lakimit të rrumbullakët OSTAS 4R OHS 2070 x 460
more images
Holanda Enschede
1 593 km

Makinë e lakimit të rrumbullakët
OSTAS4R OHS 2070 x 460

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
3 rrotull 3000x140 mm MGsrl MG3140
3 rrotull 3000x140 mm MGsrl MG3140
more images
Italia Cesena
724 km

3 rrotull 3000x140 mm
MGsrlMG3140

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për lakimin e pllakave hidraulike me 3 rrotulla Sahinler 3R HS 25-280
Makinë për lakimin e pllakave hidraulike me 3 rrotulla Sahinler 3R HS 25-280
Makinë për lakimin e pllakave hidraulike me 3 rrotulla Sahinler 3R HS 25-280
more images
Turqia İkitelli OSB, S6B Blok No:113, 34490 Başakşehir/İstanbul, Türkiye
723 km

Makinë për lakimin e pllakave hidraulike me 3 rrotulla
Sahinler3R HS 25-280

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makina rrethore përkulëse SAHINLER 4R HS 20-245
makina rrethore përkulëse SAHINLER 4R HS 20-245
makina rrethore përkulëse SAHINLER 4R HS 20-245
makina rrethore përkulëse SAHINLER 4R HS 20-245
makina rrethore përkulëse SAHINLER 4R HS 20-245
makina rrethore përkulëse SAHINLER 4R HS 20-245
makina rrethore përkulëse SAHINLER 4R HS 20-245
more images
Polonia Jaworzno
1 010 km

makina rrethore përkulëse
SAHINLER 4R HS 20-245

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë lakimi të rrumbullakët 1500 x 14 mm DAVI PROMAU MCO 1524
Makinë lakimi të rrumbullakët 1500 x 14 mm DAVI PROMAU MCO 1524
Makinë lakimi të rrumbullakët 1500 x 14 mm DAVI PROMAU MCO 1524
Makinë lakimi të rrumbullakët 1500 x 14 mm DAVI PROMAU MCO 1524
Makinë lakimi të rrumbullakët 1500 x 14 mm DAVI PROMAU MCO 1524
Makinë lakimi të rrumbullakët 1500 x 14 mm DAVI PROMAU MCO 1524
Makinë lakimi të rrumbullakët 1500 x 14 mm DAVI PROMAU MCO 1524
Makinë lakimi të rrumbullakët 1500 x 14 mm DAVI PROMAU MCO 1524
Makinë lakimi të rrumbullakët 1500 x 14 mm DAVI PROMAU MCO 1524
Makinë lakimi të rrumbullakët 1500 x 14 mm DAVI PROMAU MCO 1524
more images
Holanda Babberich
1 602 km

Makinë lakimi të rrumbullakët 1500 x 14 mm
DAVI PROMAUMCO 1524

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë lakimi me 3 rrotulla SHAEFER SRMVHY
Makinë lakimi me 3 rrotulla SHAEFER SRMVHY
Makinë lakimi me 3 rrotulla SHAEFER SRMVHY
Makinë lakimi me 3 rrotulla SHAEFER SRMVHY
Makinë lakimi me 3 rrotulla SHAEFER SRMVHY
Makinë lakimi me 3 rrotulla SHAEFER SRMVHY
Makinë lakimi me 3 rrotulla SHAEFER SRMVHY
Makinë lakimi me 3 rrotulla SHAEFER SRMVHY
Makinë lakimi me 3 rrotulla SHAEFER SRMVHY
Makinë lakimi me 3 rrotulla SHAEFER SRMVHY
Makinë lakimi me 3 rrotulla SHAEFER SRMVHY
Makinë lakimi me 3 rrotulla SHAEFER SRMVHY
Makinë lakimi me 3 rrotulla SHAEFER SRMVHY
Makinë lakimi me 3 rrotulla SHAEFER SRMVHY
more images
Zvicra Root
1 150 km

Makinë lakimi me 3 rrotulla
SHAEFERSRMVHY

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë lakimi me unaza dhe profili Faccin RCMI 110
Makinë lakimi me unaza dhe profili Faccin RCMI 110
Makinë lakimi me unaza dhe profili Faccin RCMI 110
more images
Gjermani Oberlangen
1 624 km

Makinë lakimi me unaza dhe profili
FaccinRCMI 110

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
rrotull pjate 3000x30 mm Davi 4 roll DAVI MCB3045
rrotull pjate 3000x30 mm Davi 4 roll DAVI MCB3045
more images
Italia 47521 Cesena, Province of Forlì-Cesena, Italy
726 km

rrotull pjate 3000x30 mm Davi 4 roll
DAVIMCB3045

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë e lakimit të rrumbullakët ROUNDO 4M 15mm
Makinë e lakimit të rrumbullakët ROUNDO 4M 15mm
Makinë e lakimit të rrumbullakët ROUNDO 4M 15mm
Makinë e lakimit të rrumbullakët ROUNDO 4M 15mm
Makinë e lakimit të rrumbullakët ROUNDO 4M 15mm
Makinë e lakimit të rrumbullakët ROUNDO 4M 15mm
Makinë e lakimit të rrumbullakët ROUNDO 4M 15mm
Makinë e lakimit të rrumbullakët ROUNDO 4M 15mm
Makinë e lakimit të rrumbullakët ROUNDO 4M 15mm
Makinë e lakimit të rrumbullakët ROUNDO 4M 15mm
Makinë e lakimit të rrumbullakët ROUNDO 4M 15mm
more images
Greqia Agios Athanasios
342 km

Makinë e lakimit të rrumbullakët
ROUNDO4M 15mm

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për lakimin e llamarinës SCHAEFER SVRM
Makinë për lakimin e llamarinës SCHAEFER SVRM
Makinë për lakimin e llamarinës SCHAEFER SVRM
Makinë për lakimin e llamarinës SCHAEFER SVRM
Makinë për lakimin e llamarinës SCHAEFER SVRM
Makinë për lakimin e llamarinës SCHAEFER SVRM
Makinë për lakimin e llamarinës SCHAEFER SVRM
Makinë për lakimin e llamarinës SCHAEFER SVRM
Makinë për lakimin e llamarinës SCHAEFER SVRM
Makinë për lakimin e llamarinës SCHAEFER SVRM
Makinë për lakimin e llamarinës SCHAEFER SVRM
Makinë për lakimin e llamarinës SCHAEFER SVRM
Makinë për lakimin e llamarinës SCHAEFER SVRM
more images
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km

Makinë për lakimin e llamarinës
SCHAEFERSVRM

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë lakimi të rrumbullakët 3100 x 28 mm Faccin 4HEL 3137
Makinë lakimi të rrumbullakët 3100 x 28 mm Faccin 4HEL 3137
Makinë lakimi të rrumbullakët 3100 x 28 mm Faccin 4HEL 3137
Makinë lakimi të rrumbullakët 3100 x 28 mm Faccin 4HEL 3137
Makinë lakimi të rrumbullakët 3100 x 28 mm Faccin 4HEL 3137
Makinë lakimi të rrumbullakët 3100 x 28 mm Faccin 4HEL 3137
Makinë lakimi të rrumbullakët 3100 x 28 mm Faccin 4HEL 3137
Makinë lakimi të rrumbullakët 3100 x 28 mm Faccin 4HEL 3137
more images
Holanda Babberich
1 602 km

Makinë lakimi të rrumbullakët 3100 x 28 mm
Faccin4HEL 3137

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makina rrethore përkulëse DAVI MCA
more images
Polonia Rzeszów
997 km

makina rrethore përkulëse
DAVIMCA

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
3roll 3000x130/100 mm MGsrl PH3.1500
3roll 3000x130/100 mm MGsrl PH3.1500
more images
Italia 47521 Cesena, Province of Forlì-Cesena, Italy
726 km

3roll 3000x130/100 mm
MGsrlPH3.1500

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makina lakuese me rrotull ROUNDO 2,5M - 30/25mm
makina lakuese me rrotull ROUNDO 2,5M - 30/25mm
makina lakuese me rrotull ROUNDO 2,5M - 30/25mm
makina lakuese me rrotull ROUNDO 2,5M - 30/25mm
makina lakuese me rrotull ROUNDO 2,5M - 30/25mm
more images
Greqia Agios Athanasios
342 km

makina lakuese me rrotull
ROUNDO2,5M - 30/25mm

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makinat e përkuljes së rrumbullakët MGsrl 4roll 3000x40 mm
makinat e përkuljes së rrumbullakët MGsrl 4roll 3000x40 mm
more images
Italia 47521 Cesena, Province of Forlì-Cesena, Italy
726 km

makinat e përkuljes së rrumbullakët
MGsrl4roll 3000x40 mm

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makinë lakuese e rrotullave të pllakave MG srl MG0700H
makinë lakuese e rrotullave të pllakave MG srl MG0700H
makinë lakuese e rrotullave të pllakave MG srl MG0700H
more images
Italia 47521 Cesena, Province of Forlì-Cesena, Italy
726 km

makinë lakuese e rrotullave të pllakave
MG srlMG0700H

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makina për përkulje me rrotull pllakash MG MH2518 4ROLL
makina për përkulje me rrotull pllakash MG MH2518 4ROLL
more images
Italia 47521 Cesena, Province of Forlì-Cesena, Italy
726 km

makina për përkulje me rrotull pllakash
MGMH2518 4ROLL

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rrotull për lakimin e pllakës 200 mm MG srl MG31200 - 3100x 200 mm
Rrotull për lakimin e pllakës 200 mm MG srl MG31200 - 3100x 200 mm
Rrotull për lakimin e pllakës 200 mm MG srl MG31200 - 3100x 200 mm
Rrotull për lakimin e pllakës 200 mm MG srl MG31200 - 3100x 200 mm
more images
Italia 47521 Cesena, Province of Forlì-Cesena, Italy
726 km

Rrotull për lakimin e pllakës 200 mm
MG srlMG31200 - 3100x 200 mm

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
rrotull pjate CNC 3000x22 mm MGsrl M3022_digital
rrotull pjate CNC 3000x22 mm MGsrl M3022_digital
rrotull pjate CNC 3000x22 mm MGsrl M3022_digital
more images
Italia 47521 Cesena, Province of Forlì-Cesena, Italy
726 km

rrotull pjate CNC 3000x22 mm
MGsrlM3022_digital

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rrotull për lakimin e pllakës 3000x50 mm MGsrl AK350
Rrotull për lakimin e pllakës 3000x50 mm MGsrl AK350
Rrotull për lakimin e pllakës 3000x50 mm MGsrl AK350
more images
Italia 47521 Cesena, Province of Forlì-Cesena, Italy
726 km

Rrotull për lakimin e pllakës 3000x50 mm
MGsrlAK350

Tregtar i verifikuar
Thirrni