➤ Blerje Linja të prera / linja të prera në gjatësi të përdorura (71 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Linja të prera / linja të prera në gjatësi të përdorurar (71)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Punimi i llamarinave Linja të prera / linja të prera në gjatësi
Reklamë e klasifikuar
linja prerë CAMS SHEFIELD 1250/6
linja prerë CAMS SHEFIELD 1250/6
linja prerë CAMS SHEFIELD 1250/6
linja prerë CAMS SHEFIELD 1250/6
linja prerë CAMS SHEFIELD 1250/6
linja prerë CAMS SHEFIELD 1250/6
linja prerë CAMS SHEFIELD 1250/6
linja prerë CAMS SHEFIELD 1250/6
more images
Kroacia Đakovo
484 km

linja prerë
CAMS SHEFIELD1250/6

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Austria Wiener Neudorf
830 km

Linja gjatësore dhe e prerë në gjatësi
EKICONTROLTwinCut 20

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sistemi i prerjes së plazmës SOITAAB PLASMA RED
Sistemi i prerjes së plazmës SOITAAB PLASMA RED
Sistemi i prerjes së plazmës SOITAAB PLASMA RED
Sistemi i prerjes së plazmës SOITAAB PLASMA RED
Sistemi i prerjes së plazmës SOITAAB PLASMA RED
Sistemi i prerjes së plazmës SOITAAB PLASMA RED
Sistemi i prerjes së plazmës SOITAAB PLASMA RED
Sistemi i prerjes së plazmës SOITAAB PLASMA RED
Sistemi i prerjes së plazmës SOITAAB PLASMA RED
Sistemi i prerjes së plazmës SOITAAB PLASMA RED
Sistemi i prerjes së plazmës SOITAAB PLASMA RED
Sistemi i prerjes së plazmës SOITAAB PLASMA RED
Sistemi i prerjes së plazmës SOITAAB PLASMA RED
Sistemi i prerjes së plazmës SOITAAB PLASMA RED
more images
Italia Concordia Sagittaria
784 km

Sistemi i prerjes së plazmës
SOITAABPLASMA RED

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë OCEVI CTL and slitting line 2000x10mm x30t
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë OCEVI CTL and slitting line 2000x10mm x30t
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë OCEVI CTL and slitting line 2000x10mm x30t
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë OCEVI CTL and slitting line 2000x10mm x30t
more images
Hungaria Hungary
671 km

vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë
OCEVICTL and slitting line 2000x10mm x30t

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Linja e prerjes gjatësore ARKU Machinenbau GmbH AH 12000/1500/MSG-40
Linja e prerjes gjatësore ARKU Machinenbau GmbH AH 12000/1500/MSG-40
Linja e prerjes gjatësore ARKU Machinenbau GmbH AH 12000/1500/MSG-40
Linja e prerjes gjatësore ARKU Machinenbau GmbH AH 12000/1500/MSG-40
Linja e prerjes gjatësore ARKU Machinenbau GmbH AH 12000/1500/MSG-40
Linja e prerjes gjatësore ARKU Machinenbau GmbH AH 12000/1500/MSG-40
Linja e prerjes gjatësore ARKU Machinenbau GmbH AH 12000/1500/MSG-40
Linja e prerjes gjatësore ARKU Machinenbau GmbH AH 12000/1500/MSG-40
Linja e prerjes gjatësore ARKU Machinenbau GmbH AH 12000/1500/MSG-40
Linja e prerjes gjatësore ARKU Machinenbau GmbH AH 12000/1500/MSG-40
Linja e prerjes gjatësore ARKU Machinenbau GmbH AH 12000/1500/MSG-40
more images
Kroacia Croacia
596 km

Linja e prerjes gjatësore
ARKU Machinenbau GmbHAH 12000/1500/MSG-40

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Linja e prerjes së tërthortë për shkulje/shkarkues Forstner Abwickler AG2000 motorisch angetrieben
Linja e prerjes së tërthortë për shkulje/shkarkues Forstner Abwickler AG2000 motorisch angetrieben
more images
Austria Paudorf
877 km

Linja e prerjes së tërthortë për shkulje/shkarkues
ForstnerAbwickler AG2000 motorisch angetrieben

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FIMI PRET NE GJATSI 1250 X 0.12 - 0. FIMI 1250 X 0.12 - 0.80
FIMI PRET NE GJATSI 1250 X 0.12 - 0. FIMI 1250 X 0.12 - 0.80
FIMI PRET NE GJATSI 1250 X 0.12 - 0. FIMI 1250 X 0.12 - 0.80
FIMI PRET NE GJATSI 1250 X 0.12 - 0. FIMI 1250 X 0.12 - 0.80
FIMI PRET NE GJATSI 1250 X 0.12 - 0. FIMI 1250 X 0.12 - 0.80
FIMI PRET NE GJATSI 1250 X 0.12 - 0. FIMI 1250 X 0.12 - 0.80
FIMI PRET NE GJATSI 1250 X 0.12 - 0. FIMI 1250 X 0.12 - 0.80
FIMI PRET NE GJATSI 1250 X 0.12 - 0. FIMI 1250 X 0.12 - 0.80
FIMI PRET NE GJATSI 1250 X 0.12 - 0. FIMI 1250 X 0.12 - 0.80
FIMI PRET NE GJATSI 1250 X 0.12 - 0. FIMI 1250 X 0.12 - 0.80
FIMI PRET NE GJATSI 1250 X 0.12 - 0. FIMI 1250 X 0.12 - 0.80
FIMI PRET NE GJATSI 1250 X 0.12 - 0. FIMI 1250 X 0.12 - 0.80
FIMI PRET NE GJATSI 1250 X 0.12 - 0. FIMI 1250 X 0.12 - 0.80
more images
Italia La Loggia
1 100 km

FIMI PRET NE GJATSI 1250 X 0.12 - 0.
FIMI1250 X 0.12 - 0.80

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Austria Wiener Neudorf
830 km

Linja gjatësore dhe e prerë në gjatësi
EKICONTROLONECUT 20

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi CIDAN Forstner Straight Pro 1250 x 1,5 mm
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi CIDAN Forstner Straight Pro 1250 x 1,5 mm
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi CIDAN Forstner Straight Pro 1250 x 1,5 mm
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi CIDAN Forstner Straight Pro 1250 x 1,5 mm
more images
Gjermani Lindau (Bodensee)
1 095 km

Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi
CIDAN ForstnerStraight Pro 1250 x 1,5 mm

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Fimi cut-to-length line 1250×0.12-0.8mm x16t (A3793)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Fimi cut-to-length line 1250×0.12-0.8mm x16t (A3793)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Fimi cut-to-length line 1250×0.12-0.8mm x16t (A3793)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Fimi cut-to-length line 1250×0.12-0.8mm x16t (A3793)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Fimi cut-to-length line 1250×0.12-0.8mm x16t (A3793)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Fimi cut-to-length line 1250×0.12-0.8mm x16t (A3793)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Fimi cut-to-length line 1250×0.12-0.8mm x16t (A3793)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Fimi cut-to-length line 1250×0.12-0.8mm x16t (A3793)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Fimi cut-to-length line 1250×0.12-0.8mm x16t (A3793)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Fimi cut-to-length line 1250×0.12-0.8mm x16t (A3793)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Fimi cut-to-length line 1250×0.12-0.8mm x16t (A3793)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Fimi cut-to-length line 1250×0.12-0.8mm x16t (A3793)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Fimi cut-to-length line 1250×0.12-0.8mm x16t (A3793)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Fimi cut-to-length line 1250×0.12-0.8mm x16t (A3793)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Fimi cut-to-length line 1250×0.12-0.8mm x16t (A3793)
more images
Austria Österreich
837 km

vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë
Fimi cut-to-length line1250×0.12-0.8mm x16t (A3793)

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Linja e prerjes së linjës së spirales Auxmet Haspel
Linja e prerjes së linjës së spirales Auxmet Haspel
Linja e prerjes së linjës së spirales Auxmet Haspel
Linja e prerjes së linjës së spirales Auxmet Haspel
Linja e prerjes së linjës së spirales Auxmet Haspel
Linja e prerjes së linjës së spirales Auxmet Haspel
Linja e prerjes së linjës së spirales Auxmet Haspel
Linja e prerjes së linjës së spirales Auxmet Haspel
Linja e prerjes së linjës së spirales Auxmet Haspel
Linja e prerjes së linjës së spirales Auxmet Haspel
Linja e prerjes së linjës së spirales Auxmet Haspel
Linja e prerjes së linjës së spirales Auxmet Haspel
more images
Gjermani Oftersheim
1 286 km

Linja e prerjes së linjës së spirales
AuxmetHaspel

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sistemi i prerë në gjatësi ARKU RM 50X/9 ECOPLAN
Sistemi i prerë në gjatësi ARKU RM 50X/9 ECOPLAN
Sistemi i prerë në gjatësi ARKU RM 50X/9 ECOPLAN
Sistemi i prerë në gjatësi ARKU RM 50X/9 ECOPLAN
Sistemi i prerë në gjatësi ARKU RM 50X/9 ECOPLAN
Sistemi i prerë në gjatësi ARKU RM 50X/9 ECOPLAN
more images
Gjermani Engen
1 170 km

Sistemi i prerë në gjatësi
ARKURM 50X/9 ECOPLAN

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi Forstner Maschinenbau Spaltanlage SLIT PRO1250 + 4x 2to Haspel
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi Forstner Maschinenbau Spaltanlage SLIT PRO1250 + 4x 2to Haspel
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi Forstner Maschinenbau Spaltanlage SLIT PRO1250 + 4x 2to Haspel
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi Forstner Maschinenbau Spaltanlage SLIT PRO1250 + 4x 2to Haspel
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi Forstner Maschinenbau Spaltanlage SLIT PRO1250 + 4x 2to Haspel
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi Forstner Maschinenbau Spaltanlage SLIT PRO1250 + 4x 2to Haspel
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi Forstner Maschinenbau Spaltanlage SLIT PRO1250 + 4x 2to Haspel
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi Forstner Maschinenbau Spaltanlage SLIT PRO1250 + 4x 2to Haspel
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi Forstner Maschinenbau Spaltanlage SLIT PRO1250 + 4x 2to Haspel
more images
Austria Sankt Pölten
867 km

Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi
Forstner MaschinenbauSpaltanlage SLIT PRO1250 + 4x 2to Haspel

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Austria Wiener Neudorf
830 km

Linja gjatësore dhe e prerë në gjatësi
EKICONTROLXS LINE 1250

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi CIDAN Forstner Easy Cut Cut 1250 x 1,0 mm
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi CIDAN Forstner Easy Cut Cut 1250 x 1,0 mm
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi CIDAN Forstner Easy Cut Cut 1250 x 1,0 mm
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi CIDAN Forstner Easy Cut Cut 1250 x 1,0 mm
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi CIDAN Forstner Easy Cut Cut 1250 x 1,0 mm
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi CIDAN Forstner Easy Cut Cut 1250 x 1,0 mm
more images
Gjermani Lindau (Bodensee)
1 096 km

Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi
CIDAN ForstnerEasy Cut Cut 1250 x 1,0 mm

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
vijë e prerjes Slitting line STAM 1500x7mm 30t (A3792)
vijë e prerjes Slitting line STAM 1500x7mm 30t (A3792)
vijë e prerjes Slitting line STAM 1500x7mm 30t (A3792)
vijë e prerjes Slitting line STAM 1500x7mm 30t (A3792)
more images
Polonia Poland
1 201 km

vijë e prerjes
Slitting line STAM 1500x7mm 30t (A3792)

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi COIL SLITTING LINE D.M.D 1600
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi COIL SLITTING LINE D.M.D 1600
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi COIL SLITTING LINE D.M.D 1600
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi COIL SLITTING LINE D.M.D 1600
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi COIL SLITTING LINE D.M.D 1600
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi COIL SLITTING LINE D.M.D 1600
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi COIL SLITTING LINE D.M.D 1600
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi COIL SLITTING LINE D.M.D 1600
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi COIL SLITTING LINE D.M.D 1600
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi COIL SLITTING LINE D.M.D 1600
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi COIL SLITTING LINE D.M.D 1600
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi COIL SLITTING LINE D.M.D 1600
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi COIL SLITTING LINE D.M.D 1600
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi COIL SLITTING LINE D.M.D 1600
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi COIL SLITTING LINE D.M.D 1600
more images
Greqia Agios Athanasios
342 km

Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi
COIL SLITTING LINED.M.D 1600

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi Forstner MST AL 1250
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi Forstner MST AL 1250
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi Forstner MST AL 1250
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi Forstner MST AL 1250
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi Forstner MST AL 1250
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 135 km

Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi
ForstnerMST AL 1250

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COD. 99U0454 BIMË E ÇARJES CARBONINI
more images
Italia Via Artigianato, 2, 25011 Calcinato BS, Italia
927 km

COD. 99U0454 BIMË E ÇARJES
CARBONINI

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Linja gjatësore dhe e prerë në gjatësi HESSE HESSE 1250 / 1,25
Linja gjatësore dhe e prerë në gjatësi HESSE HESSE 1250 / 1,25
Linja gjatësore dhe e prerë në gjatësi HESSE HESSE 1250 / 1,25
Linja gjatësore dhe e prerë në gjatësi HESSE HESSE 1250 / 1,25
Linja gjatësore dhe e prerë në gjatësi HESSE HESSE 1250 / 1,25
Linja gjatësore dhe e prerë në gjatësi HESSE HESSE 1250 / 1,25
more images
Austria Wiener Neudorf
830 km

Linja gjatësore dhe e prerë në gjatësi
HESSEHESSE 1250 / 1,25

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
impianti i ndarjes plotësisht automatike CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm
impianti i ndarjes plotësisht automatike CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm
impianti i ndarjes plotësisht automatike CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm
impianti i ndarjes plotësisht automatike CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm
impianti i ndarjes plotësisht automatike CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm
impianti i ndarjes plotësisht automatike CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm
impianti i ndarjes plotësisht automatike CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm
impianti i ndarjes plotësisht automatike CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm
impianti i ndarjes plotësisht automatike CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm
impianti i ndarjes plotësisht automatike CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm
impianti i ndarjes plotësisht automatike CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm
more images
Gjermani Lindau (Bodensee)
1 096 km

impianti i ndarjes plotësisht automatike
CIDAN ForstnernuSlit 1250 x 1,00 mm

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Slitting line HJ Loop 1600mm x 9mm x 50,000Lb (A3790)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Slitting line HJ Loop 1600mm x 9mm x 50,000Lb (A3790)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Slitting line HJ Loop 1600mm x 9mm x 50,000Lb (A3790)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Slitting line HJ Loop 1600mm x 9mm x 50,000Lb (A3790)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Slitting line HJ Loop 1600mm x 9mm x 50,000Lb (A3790)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Slitting line HJ Loop 1600mm x 9mm x 50,000Lb (A3790)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Slitting line HJ Loop 1600mm x 9mm x 50,000Lb (A3790)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Slitting line HJ Loop 1600mm x 9mm x 50,000Lb (A3790)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Slitting line HJ Loop 1600mm x 9mm x 50,000Lb (A3790)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Slitting line HJ Loop 1600mm x 9mm x 50,000Lb (A3790)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Slitting line HJ Loop 1600mm x 9mm x 50,000Lb (A3790)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Slitting line HJ Loop 1600mm x 9mm x 50,000Lb (A3790)
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë Slitting line HJ Loop 1600mm x 9mm x 50,000Lb (A3790)
more images
Mbretëria e Bashkuar Europe
1 532 km

vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë
Slitting line HJ Loop 1600mm x 9mm x 50,000Lb (A3790)

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë SUNDWIG Rotating Dividing Shear
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë SUNDWIG Rotating Dividing Shear
vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë SUNDWIG Rotating Dividing Shear
more images
Holanda Amsterdam
1 340 km

vijë e prerë në gjatësi dhe e prerë
SUNDWIG Rotating Dividing Shear

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi
Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi
more images
Gjermani Mühldorf am Inn
993 km

Vijë e prerë/vijë e prerë në gjatësi

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
vijë e prerë në gjatësi Schröder Ducter 1500
vijë e prerë në gjatësi Schröder Ducter 1500
vijë e prerë në gjatësi Schröder Ducter 1500
vijë e prerë në gjatësi Schröder Ducter 1500
vijë e prerë në gjatësi Schröder Ducter 1500
vijë e prerë në gjatësi Schröder Ducter 1500
more images
Gjermani Siegen
1 431 km

vijë e prerë në gjatësi
SchröderDucter 1500

Tregtar i verifikuar
Thirrni