kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Gërshërë të mëdha rrethore të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Punimi i llamarinave Gërshërë të mëdha rrethore
Reklamë e klasifikuar
HESSE by ISITAN IDK-5
more images
1
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Gërshërë rrethore
HESSE by ISITAN IDK-5
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Gütersloh
1495 km
Gërshërë rrethore
Irle KS 3W
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
hdm Metalldrückmaschinen GmbH , BOMBLED , Typ 214 hdm Metalldrückmaschinen GmbH , BOMBLED , Typ 214 hdm Metalldrückmaschinen GmbH , BOMBLED , Typ 214 hdm Metalldrückmaschinen GmbH , BOMBLED , Typ 214 hdm Metalldrückmaschinen GmbH , BOMBLED , Typ 214 hdm Metalldrückmaschinen GmbH , BOMBLED , Typ 214
more images
6
Gjermani Schwabach
1155 km
Gërshërë rrethore
hdm Metalldrückmaschinen GmbH , BOMBLED , Typ 214
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
IRLE Kreisschneider IRLE Kreisschneider IRLE Kreisschneider IRLE Kreisschneider IRLE Kreisschneider IRLE Kreisschneider
more images
6
Gjermani Korschenbroich
(Vendndodhja e tregtarit)
1525 km
impiantet e përpunimit të llamarinës
IRLE Kreisschneider
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
 KRF 5/1800
more images
1
Austria Thalheim bei Wels
917 km
Gërshërë rrethore PLC-gërshërë unaze me fllanxha të rrumbullakëta
KRF 5/1800
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm
more images
11
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1615 km
Gërshërë kallaji të rrumbullakët, gërshërë rrethore Schneider
M+W 2000x6mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HESSE by ISITAN IDK 2
more images
1
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Gërshërë rrethore
HESSE by ISITAN IDK 2
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Gütersloh
1495 km
Gërshërë rrethore
Fasti 502-10-2
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW KS 1000 WMW KS 1000 WMW KS 1000 WMW KS 1000 WMW KS 1000
more images
5
Gjermani Leipzig
1281 km
Gërshërë rrethore
WMW KS 1000
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Blech Rundschere Kreisschere Schneider (1882) Blech Rundschere Kreisschere Schneider (1882) Blech Rundschere Kreisschere Schneider (1882) Blech Rundschere Kreisschere Schneider (1882)
more images
4
Hungaria Tatabánya
726 km
Gërshërë rrethore
Blech Rundschere Kreisschere Schneider (1882)
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm)
more images
15
Gjermani Mörsdorf
1259 km
qethje rrethore
PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm)
1975
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Fasti KSM 502 Fasti KSM 502 Fasti KSM 502 Fasti KSM 502 Fasti KSM 502
more images
5
Holanda Soerendonk
1588 km
Gërshërë rrethore
Fasti KSM 502
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Aryma ARYMA KS3.1000 Aryma ARYMA KS3.1000 Aryma ARYMA KS3.1000
more images
3
Gjermani Preetz
1631 km
qethje rrethore
Aryma ARYMA KS3.1000
1987
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Irle Siegen KS 4 S Irle Siegen KS 4 S Irle Siegen KS 4 S Irle Siegen KS 4 S Irle Siegen KS 4 S Irle Siegen KS 4 S
more images
6
Suedia Timmergatan 11, 276 30 Borrby, Sweden
1651 km
Irle Siegen Rotary Ndarja dhe Beading
Irle Siegen KS 4 S
1989
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PARX KRS 2 (bis 6 mm) PARX KRS 2 (bis 6 mm)
more images
2
Gjermani Staufenberg
1394 km
Rul hidraulik me kamerë/gërshërë rrethore
PARX KRS 2 (bis 6 mm)
1973
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PARX KSM 6 S (15 mm Blechstärke) PARX KSM 6 S (15 mm Blechstärke) PARX KSM 6 S (15 mm Blechstärke) PARX KSM 6 S (15 mm Blechstärke) PARX KSM 6 S (15 mm Blechstärke) PARX KSM 6 S (15 mm Blechstärke)
more images
6
Gjermani Staufenberg
1394 km
Gërshërë rrethore të rënda, të motorizuara
PARX KSM 6 S (15 mm Blechstärke)
1979
e mire (e perdorur)
Thirrni

Përdorur Gërshërë të mëdha rrethore

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.