➤ Blerje Gërshërë të mëdha rrethore të përdorura (15 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Gërshërë të mëdha rrethore të përdorurar (15)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Punimi i llamarinave Gërshërë të mëdha rrethore
Reklamë e klasifikuar
Gërshërë rrethore + makinë ndezëse TIMAC TCD 1205
Gërshërë rrethore + makinë ndezëse TIMAC TCD 1205
more images
Gjermani Schwabach
1 155 km

Gërshërë rrethore + makinë ndezëse
TIMACTCD 1205

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gërshërë rrethore FASTI 502-07/2
Gërshërë rrethore FASTI 502-07/2
Gërshërë rrethore FASTI 502-07/2
Gërshërë rrethore FASTI 502-07/2
Gërshërë rrethore FASTI 502-07/2
more images
Gjermani Gorxheimertal
(Vendndodhja e tregtarit)
1 290 km

Gërshërë rrethore
FASTI502-07/2

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gërshërë kallaji të rrumbullakët, gërshërë rrethore Schneider M+W 2000x6mm
Gërshërë kallaji të rrumbullakët, gërshërë rrethore Schneider M+W 2000x6mm
Gërshërë kallaji të rrumbullakët, gërshërë rrethore Schneider M+W 2000x6mm
Gërshërë kallaji të rrumbullakët, gërshërë rrethore Schneider M+W 2000x6mm
Gërshërë kallaji të rrumbullakët, gërshërë rrethore Schneider M+W 2000x6mm
Gërshërë kallaji të rrumbullakët, gërshërë rrethore Schneider M+W 2000x6mm
Gërshërë kallaji të rrumbullakët, gërshërë rrethore Schneider M+W 2000x6mm
Gërshërë kallaji të rrumbullakët, gërshërë rrethore Schneider M+W 2000x6mm
Gërshërë kallaji të rrumbullakët, gërshërë rrethore Schneider M+W 2000x6mm
Gërshërë kallaji të rrumbullakët, gërshërë rrethore Schneider M+W 2000x6mm
Gërshërë kallaji të rrumbullakët, gërshërë rrethore Schneider M+W 2000x6mm
more images
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 615 km

Gërshërë kallaji të rrumbullakët, gërshërë rrethore Schneider
M+W2000x6mm

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gërshërë rrethore Fasti 502-07-02
Gërshërë rrethore Fasti 502-07-02
Gërshërë rrethore Fasti 502-07-02
Gërshërë rrethore Fasti 502-07-02
Gërshërë rrethore Fasti 502-07-02
more images
Gjermani Gütersloh
1 495 km

Gërshërë rrethore
Fasti502-07-02

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gërshërë rrethore Blech Rundschere Kreisschere Schneider (1882)
Gërshërë rrethore Blech Rundschere Kreisschere Schneider (1882)
Gërshërë rrethore Blech Rundschere Kreisschere Schneider (1882)
Gërshërë rrethore Blech Rundschere Kreisschere Schneider (1882)
more images
Hungaria Tatabánya
726 km

Gërshërë rrethore
Blech RundschereKreisschere Schneider (1882)

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gërshërë rrethore motor-hidraulike PARX KUNZ KSM/2/sch (4 mm, Ausl. 750 mm)
Gërshërë rrethore motor-hidraulike PARX KUNZ KSM/2/sch (4 mm, Ausl. 750 mm)
Gërshërë rrethore motor-hidraulike PARX KUNZ KSM/2/sch (4 mm, Ausl. 750 mm)
Gërshërë rrethore motor-hidraulike PARX KUNZ KSM/2/sch (4 mm, Ausl. 750 mm)
Gërshërë rrethore motor-hidraulike PARX KUNZ KSM/2/sch (4 mm, Ausl. 750 mm)
Gërshërë rrethore motor-hidraulike PARX KUNZ KSM/2/sch (4 mm, Ausl. 750 mm)
Gërshërë rrethore motor-hidraulike PARX KUNZ KSM/2/sch (4 mm, Ausl. 750 mm)
Gërshërë rrethore motor-hidraulike PARX KUNZ KSM/2/sch (4 mm, Ausl. 750 mm)
Gërshërë rrethore motor-hidraulike PARX KUNZ KSM/2/sch (4 mm, Ausl. 750 mm)
Gërshërë rrethore motor-hidraulike PARX KUNZ KSM/2/sch (4 mm, Ausl. 750 mm)
Gërshërë rrethore motor-hidraulike PARX KUNZ KSM/2/sch (4 mm, Ausl. 750 mm)
more images
Gjermani Mörsdorf
1 259 km

Gërshërë rrethore motor-hidraulike
PARX KUNZKSM/2/sch (4 mm, Ausl. 750 mm)

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gërshërë rrethore hdm Metalldrückmaschinen GmbH , BOMBLED , Typ 214
Gërshërë rrethore hdm Metalldrückmaschinen GmbH , BOMBLED , Typ 214
Gërshërë rrethore hdm Metalldrückmaschinen GmbH , BOMBLED , Typ 214
Gërshërë rrethore hdm Metalldrückmaschinen GmbH , BOMBLED , Typ 214
Gërshërë rrethore hdm Metalldrückmaschinen GmbH , BOMBLED , Typ 214
Gërshërë rrethore hdm Metalldrückmaschinen GmbH , BOMBLED , Typ 214
more images
Gjermani Schwabach
1 155 km

Gërshërë rrethore
hdm Metalldrückmaschinen GmbH , BOMBLED , Typ 214

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gërshërë rrethore unbekannt -
more images
Gjermani Gorxheimertal
(Vendndodhja e tregtarit)
1 290 km

Gërshërë rrethore
unbekannt-

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Irle Siegen Rotary Ndarja dhe Beading Irle Siegen KS 4 S
Irle Siegen Rotary Ndarja dhe Beading Irle Siegen KS 4 S
Irle Siegen Rotary Ndarja dhe Beading Irle Siegen KS 4 S
Irle Siegen Rotary Ndarja dhe Beading Irle Siegen KS 4 S
Irle Siegen Rotary Ndarja dhe Beading Irle Siegen KS 4 S
Irle Siegen Rotary Ndarja dhe Beading Irle Siegen KS 4 S
more images
Suedia Timmergatan 11, 276 30 Borrby, Sweden
1 651 km

Irle Siegen Rotary Ndarja dhe Beading
Irle SiegenKS 4 S

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gërshërë rrethore PARX / Kunz KSM/SCH1 S
Gërshërë rrethore PARX / Kunz KSM/SCH1 S
Gërshërë rrethore PARX / Kunz KSM/SCH1 S
Gërshërë rrethore PARX / Kunz KSM/SCH1 S
Gërshërë rrethore PARX / Kunz KSM/SCH1 S
Gërshërë rrethore PARX / Kunz KSM/SCH1 S
Gërshërë rrethore PARX / Kunz KSM/SCH1 S
more images
Gjermani Bad Münder am Deister
1 473 km

Gërshërë rrethore
PARX / KunzKSM/SCH1 S

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Shtypi i punëtorisë NUOVA LUCAS 5/1800
more images
Belgjika Gent
1 675 km

Shtypi i punëtorisë
NUOVA LUCAS5/1800

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gërshërë rrethore PARX KSM 6 S (15 mm, Ausl. 625 mm)
Gërshërë rrethore PARX KSM 6 S (15 mm, Ausl. 625 mm)
Gërshërë rrethore PARX KSM 6 S (15 mm, Ausl. 625 mm)
Gërshërë rrethore PARX KSM 6 S (15 mm, Ausl. 625 mm)
Gërshërë rrethore PARX KSM 6 S (15 mm, Ausl. 625 mm)
Gërshërë rrethore PARX KSM 6 S (15 mm, Ausl. 625 mm)
more images
Gjermani Staufenberg
1 394 km

Gërshërë rrethore
PARXKSM 6 S (15 mm, Ausl. 625 mm)

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gërshërë rrethore WMW KS 1000
Gërshërë rrethore WMW KS 1000
Gërshërë rrethore WMW KS 1000
Gërshërë rrethore WMW KS 1000
Gërshërë rrethore WMW KS 1000
more images
Gjermani Bitterfeld-Wolfen
1 319 km

Gërshërë rrethore
WMWKS 1000

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
impiantet e përpunimit të llamarinës IRLE Kreisschneider
impiantet e përpunimit të llamarinës IRLE Kreisschneider
impiantet e përpunimit të llamarinës IRLE Kreisschneider
impiantet e përpunimit të llamarinës IRLE Kreisschneider
impiantet e përpunimit të llamarinës IRLE Kreisschneider
impiantet e përpunimit të llamarinës IRLE Kreisschneider
more images
Gjermani Korschenbroich
(Vendndodhja e tregtarit)
1 525 km

impiantet e përpunimit të llamarinës
IRLEKreisschneider

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qethje rrethore me kamerë hidraulike PARX KRS 2 (6 mm, Ausl. 1050 mm)
Qethje rrethore me kamerë hidraulike PARX KRS 2 (6 mm, Ausl. 1050 mm)
more images
Gjermani Staufenberg
1 394 km

Qethje rrethore me kamerë hidraulike
PARXKRS 2 (6 mm, Ausl. 1050 mm)

Tregtar i verifikuar
Thirrni