Blej Makina vulosjeje dhe lakimi të përdorurar (70)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Punimi i llamarinave Makina vulosjeje dhe lakimi
Reklamë e klasifikuar
Bystronic Xacd Smart 300/4100
more images
1
Kroacia Zagreb
615 km
Shtypni frenën 300 / 4100
Bystronic Xacd Smart 300/4100
2022
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TRUMPF TC3000-1300 FMC TRUMPF TC3000-1300 FMC TRUMPF TC3000-1300 FMC
more images
3
Gjermani Leingarten
1240 km
Makinë shpimi
TRUMPF TC3000-1300 FMC
2004
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VEM 35LT VEM 35LT VEM 35LT
more images
3
Zvicra Oberrohrdorf
1173 km
25_VEM vrima hidraulike
VEM 35LT
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DURMA PR9 DURMA PR9 DURMA PR9 DURMA PR9 DURMA PR9 DURMA PR9 DURMA PR9 DURMA PR9
more images
8
Bullgaria София
311 km
Shtypni me grusht
DURMA PR9
2009
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Gießen
1374 km
Qendër stampimi dhe lakimi
Salvagnini S4 P4
2000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BRUDERER MITSUI PB 30 / BSTA 30 BRUDERER MITSUI PB 30 / BSTA 30 BRUDERER MITSUI PB 30 / BSTA 30 BRUDERER MITSUI PB 30 / BSTA 30 BRUDERER MITSUI PB 30 / BSTA 30
more images
5
Gjermani Eislingen/Fils
1175 km
Automatike Punching Press
BRUDERER MITSUI PB 30 / BSTA 30
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER MC 42 BIHLER MC 42 BIHLER MC 42 BIHLER MC 42 BIHLER MC 42 BIHLER MC 42 BIHLER MC 42 BIHLER MC 42 BIHLER MC 42 BIHLER MC 42
more images
10
Gjermani Grebenau
1347 km
Makinë stampuese dhe lakuese (Qendra e makinerisë)
BIHLER MC 42
2005
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Spanja
2010 km
Makinë shpuese me prerje CNC
FINN POWER SG6
2005
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Salvagnini S4 + P4 Salvagnini S4 + P4 Salvagnini S4 + P4 Salvagnini S4 + P4 Salvagnini S4 + P4 Salvagnini S4 + P4 Salvagnini S4 + P4
more images
7
Polonia Toruń
1329 km
Linja e prodhimit të llamarinës SALVAGNIN S4+P4
Salvagnini S4 + P4
1993
e pakontrolluar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HEIDEL MB W 140 OP 4 HEIDEL MB W 140 OP 4 HEIDEL MB W 140 OP 4 HEIDEL MB W 140 OP 4 HEIDEL MB W 140 OP 4 HEIDEL MB W 140 OP 4
more images
6
Gjermani Bitterfeld-Wolfen
1319 km
Sistemi i shpimit dhe prerjes
HEIDEL MB W 140 OP 4
1991
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PEDDINGHAUS 1000 N PEDDINGHAUS 1000 N PEDDINGHAUS 1000 N PEDDINGHAUS 1000 N PEDDINGHAUS 1000 N PEDDINGHAUS 1000 N PEDDINGHAUS 1000 N PEDDINGHAUS 1000 N
more images
8
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1044 km
Punch Press - Një kolonë
PEDDINGHAUS 1000 N
1993
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHAAL SEP 40 SCHAAL SEP 40 SCHAAL SEP 40 SCHAAL SEP 40 SCHAAL SEP 40
more images
5
Gjermani Eislingen/Fils
1175 km
Automatike Punching Press
SCHAAL SEP 40
1985
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EDEL ALM 35/1700 (35 t, Länge 1800 mm) EDEL ALM 35/1700 (35 t, Länge 1800 mm) EDEL ALM 35/1700 (35 t, Länge 1800 mm) EDEL ALM 35/1700 (35 t, Länge 1800 mm) EDEL ALM 35/1700 (35 t, Länge 1800 mm) EDEL ALM 35/1700 (35 t, Länge 1800 mm) EDEL ALM 35/1700 (35 t, Länge 1800 mm) EDEL ALM 35/1700 (35 t, Länge 1800 mm) EDEL ALM 35/1700 (35 t, Länge 1800 mm) EDEL ALM 35/1700 (35 t, Länge 1800 mm)
more images
10
Gjermani Mörsdorf
1259 km
Makinë shpuese seri Shtypëse ekscentrike
EDEL ALM 35/1700 (35 t, Länge 1800 mm)
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Günzburg
1125 km
br. hidraulike makinë grushtuese
BOSCHERT EL 1000 Rotation
2000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Amada Company Vipros 2510 King Amada Company Vipros 2510 King Amada Company Vipros 2510 King Amada Company Vipros 2510 King Amada Company Vipros 2510 King Amada Company Vipros 2510 King
more images
6
Italia Ponte Trebbia
960 km
Linja e grushtimit Amada
Amada Company Vipros 2510 King
2001
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM EMZ 3610 NT AMADA PROMECAM EMZ 3610 NT AMADA PROMECAM EMZ 3610 NT
more images
3
Gjermani Sielenbach
1072 km
Makinë shpimi
AMADA PROMECAM EMZ 3610 NT
2011
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER Breitschlitten
more images
1
Gjermani Grebenau
1347 km
Rrëshqitje e gjerë për BIHLER MC 42 / RM 40
BIHLER Breitschlitten
2002
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KAISER V 63 W 1080 KAISER V 63 W 1080
more images
2
Gjermani Eislingen/Fils
1175 km
Automatike Punching Press
KAISER V 63 W 1080
1988
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Peddinghaus Peddimaster 28/40 Peddinghaus Peddimaster 28/40 Peddinghaus Peddimaster 28/40 Peddinghaus Peddimaster 28/40 Peddinghaus Peddimaster 28/40 Peddinghaus Peddimaster 28/40 Peddinghaus Peddimaster 28/40 Peddinghaus Peddimaster 28/40
more images
8
Gjermani Korschenbroich
(Vendndodhja e tregtarit)
1525 km
Punch Press - Një kolonë
Peddinghaus Peddimaster 28/40
1990
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sunrise PM 55LT
more images
1
Gjermani Hohenbrunn
1016 km
punching Machine
Sunrise PM 55LT
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Behrens KST Micro 25/750 Behrens KST Micro 25/750 Behrens KST Micro 25/750 Behrens KST Micro 25/750 Behrens KST Micro 25/750 Behrens KST Micro 25/750
more images
6
Austria Dellach
(Vendndodhja e tregtarit)
837 km
punching Machine
Behrens KST Micro 25/750
1986
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schroeder Druckkraft ca 6,6 Tonnen Schroeder Druckkraft ca 6,6 Tonnen Schroeder Druckkraft ca 6,6 Tonnen Schroeder Druckkraft ca 6,6 Tonnen Schroeder Druckkraft ca 6,6 Tonnen Schroeder Druckkraft ca 6,6 Tonnen Schroeder Druckkraft ca 6,6 Tonnen Schroeder Druckkraft ca 6,6 Tonnen Schroeder Druckkraft ca 6,6 Tonnen Schroeder Druckkraft ca 6,6 Tonnen
more images
10
Gjermani Wiefelstede
1622 km
grusht hidraulik
Schroeder Druckkraft ca 6,6 Tonnen
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TRUMPF Trumatic 500 TRUMPF Trumatic 500 TRUMPF Trumatic 500 TRUMPF Trumatic 500 TRUMPF Trumatic 500
more images
5
Lituania Lithuania
1584 km
Makina grushtuese Triumph Trumatic 500
TRUMPF Trumatic 500
1998
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM L III 250 PR-3 UL 250 AMADA PROMECAM L III 250 PR-3 UL 250 AMADA PROMECAM L III 250 PR-3 UL 250 AMADA PROMECAM L III 250 PR-3 UL 250 AMADA PROMECAM L III 250 PR-3 UL 250 AMADA PROMECAM L III 250 PR-3 UL 250 AMADA PROMECAM L III 250 PR-3 UL 250 AMADA PROMECAM L III 250 PR-3 UL 250
more images
8
Italia Ponte Trebbia
960 km
ngarkimi, shkarkimi dhe ndarësi i copave
AMADA PROMECAM L III 250 PR-3 UL 250
2007
e mire (e perdorur)
Thirrni

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2
more images
9
Gjermani Villingen-Schwenningen
(Vendndodhja e tregtarit)
1197 km
Sistemi i kontrollit të saldimit
BIHLER B-4/2
1988
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHIAVI SEB 50-20 AE SCHIAVI SEB 50-20 AE
more images
2
Spanja
2010 km
Makinë palosëse CNC
SCHIAVI SEB 50-20 AE
2001
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER B 10 BIHLER B 10 BIHLER B 10 BIHLER B 10 BIHLER B 10 BIHLER B 10
more images
6
Gjermani Grebenau
1347 km
Sistemi i saldimit DC
BIHLER B 10
1991
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Edel MH 25/250 Edel MH 25/250 Edel MH 25/250 Edel MH 25/250
more images
4
Gjermani Herdwangen-Schönach
1149 km
Die-machine
Edel MH 25/250
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Lituania Vilnius
1553 km
Makinë grushtuese AMADA VIPROS 2510 KING
AMADA PROMECAM Vipros 2510 King
1998
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Italia Ponte Trebbia
960 km
Frena për shtyp TRUMPF V85S 2003
TRUMPF V85S
2003
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2 BIHLER B-4/2
more images
10
Gjermani Villingen-Schwenningen
(Vendndodhja e tregtarit)
1197 km
Sistemi i kontrollit të saldimit
BIHLER B-4/2
1988
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Peddinghaus Hydraulic 800 Peddinghaus Hydraulic 800 Peddinghaus Hydraulic 800 Peddinghaus Hydraulic 800 Peddinghaus Hydraulic 800 Peddinghaus Hydraulic 800 Peddinghaus Hydraulic 800 Peddinghaus Hydraulic 800 Peddinghaus Hydraulic 800 Peddinghaus Hydraulic 800 Peddinghaus Hydraulic 800
more images
11
Zvicra Oberrohrdorf
1173 km
99_Makina shpuese Hydraulic 800
Peddinghaus Hydraulic 800
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER B 4/2 BIHLER B 4/2 BIHLER B 4/2 BIHLER B 4/2 BIHLER B 4/2 BIHLER B 4/2
more images
6
Gjermani Grebenau
1347 km
sistemi i saldimit me rezistencë
BIHLER B 4/2
1992
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EBU ebu STM 250/2000 P2R EBU ebu STM 250/2000 P2R EBU ebu STM 250/2000 P2R
more images
3
Gjermani Bayreuth
1184 km
Makinë goditjeje automatike
EBU ebu STM 250/2000 P2R
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
METALLKRAFT PM 10 M Stanzmaschine 3818310
more images
1
Gjermani Sindelfingen
1218 km
Makinë shpuese PM 10 M
METALLKRAFT PM 10 M Stanzmaschine 3818310
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
UMS 2m x 6mm
more images
1
Mbretëria e Bashkuar 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2086 km
Rrotullimi i lakimit
UMS 2m x 6mm
2020
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bihler GRM 50 Bihler GRM 50
more images
2
Mbretëria e Bashkuar Berkswell
2069 km
Makinë stampimi dhe lakimi
Bihler GRM 50
1975
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sunrise 80T Sunrise 80T Sunrise 80T
more images
3
Zvicra Oberrohrdorf
1173 km
Makinë shpuese Sunrise Weira
Sunrise 80T
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER MACH 05 BIHLER MACH 05 BIHLER MACH 05 BIHLER MACH 05 BIHLER MACH 05 BIHLER MACH 05 BIHLER MACH 05 BIHLER MACH 05 BIHLER MACH 05
more images
9
Gjermani Grebenau
1347 km
Makinë stampimi dhe lakimi
BIHLER MACH 05
1988
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E Bihler RM 40E
more images
11
Gjermani Borken
1562 km
Makinë stampimi dhe formimi
Bihler RM 40E
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM Vipros 357
more images
1
Mbretëria e Bashkuar
2087 km
Shtypëse grushtash CNC
AMADA PROMECAM Vipros 357
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER B 1000 BIHLER B 1000 BIHLER B 1000 BIHLER B 1000 BIHLER B 1000 BIHLER B 1000 BIHLER B 1000 BIHLER B 1000 BIHLER B 1000 BIHLER B 1000
more images
10
Gjermani Grebenau
1347 km
kontrolli i saldimit
BIHLER B 1000
1994
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bihler RM 30E Bihler RM 30E Bihler RM 30E Bihler RM 30E Bihler RM 30E Bihler RM 30E Bihler RM 30E Bihler RM 30E Bihler RM 30E Bihler RM 30E Bihler RM 30E
more images
11
Gjermani Borken
1562 km
Makinë stampimi dhe formimi
Bihler RM 30E
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER UMH BIHLER UMH
more images
2
Gjermani Grebenau
1347 km
mbështjell shiriti
BIHLER UMH
1995
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schroeder & Bauer WB 32-1 Schroeder & Bauer WB 32-1 Schroeder & Bauer WB 32-1 Schroeder & Bauer WB 32-1 Schroeder & Bauer WB 32-1 Schroeder & Bauer WB 32-1 Schroeder & Bauer WB 32-1 Schroeder & Bauer WB 32-1 Schroeder & Bauer WB 32-1 Schroeder & Bauer WB 32-1 Schroeder & Bauer WB 32-1 Schroeder & Bauer WB 32-1 Schroeder & Bauer WB 32-1 Schroeder & Bauer WB 32-1 Schroeder & Bauer WB 32-1
more images
15
Gjermani Borken
1562 km
Tela dhe kasetë Bending Machine Punch
Schroeder & Bauer WB 32-1
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER UMH BIHLER UMH
more images
2
Gjermani Grebenau
1347 km
mbështjell shiriti
BIHLER UMH
1995
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER UMH BIHLER UMH
more images
2
Gjermani Grebenau
1347 km
mbështjell shiriti
BIHLER UMH
1995
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER UMH BIHLER UMH BIHLER UMH
more images
3
Gjermani Grebenau
1347 km
mbështjell shiriti
BIHLER UMH
1995
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER MH 3 BIHLER MH 3 BIHLER MH 3
more images
3
Gjermani Grebenau
1347 km
mbështjell shiriti
BIHLER MH 3
1978
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIHLER GRM 80 BIHLER GRM 80 BIHLER GRM 80 BIHLER GRM 80
more images
4
Gjermani Grebenau
1347 km
Stampimi- dhe makina formuese
BIHLER GRM 80
1984
e mire (e perdorur)
Thirrni