Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Pressbrakes presion 150-199t blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
5
Niederlangen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6338 km
1991
i përdorur
2
Congleton, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
5730 km
2012
i shkëlqyer (i përdorur)
5
Niederlangen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6338 km
1994
i përdorur

makina të reja nëpërmjet email-it!

Po, dërgoni lajme nga kjo listë për mua!
Informohu!
Ju mund të krijoni një etiketë.
Kur dhe sa shpesh doni te njoftohem rreth të reja ofron?
5
Köln, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6408 km
1994
i përdorur
6
Leipzig, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6727 km
1984
i përdorur
5
Niederlangen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6338 km
2003
i përdorur
8
Brno - Slatina , Republika Çeke Republika Çeke
7114 km
2006
i shkëlqyer (i përdorur)
13
Kornwestheim, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6647 km
2019
aq i mirë sa i ri (ex-display)
3
Staufenberg, Gjermani Gjermani
6532 km
2019
aq i mirë sa i ri (ex-display)
8
Ahaus, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6359 km
1993
i përdorur
3
Korschenbroich, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6372 km
1978
i përdorur
6
Altbach, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6667 km
1997
i përdorur
8
Ennepetal, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6414 km
1980
i shkëlqyer (i përdorur)

makina të reja nëpërmjet email-it!

Po, dërgoni lajme nga kjo listë për mua!
Informohu!
Ju mund të krijoni një etiketë.
Kur dhe sa shpesh doni te njoftohem rreth të reja ofron?

SHITUR MENJëHERë

në udhëheqësin e tregut në të gjithë botën nga 1 {EUR për reklamë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë

Flag gb
+44 (0) 20 806 810 84
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+39 800 12 58 38
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+33 9 80 09 19 36
Flag us
+1 312 94 04 581