Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

lathes blej përdorur

KATEGORI Të LARTë
Të GJITHA KATEGORITë
CNC lathes 200-249mm kthese diametër
160
CNC lathes 250-299mm kthese diametër
166
CNC lathes 300-349mm kthese diametër
149
CNC lathes 350-399mm kthese diametër
129
CNC lathes 400-449mm kthese diametër
124
CNC lathes 450-499mm kthese diametër
62
CNC lathes 500-599mm kthese diametër
126
CNC lathes 600-699mm kthese diametër
63
CNC lathes 700-999mm kthese diametër
69
CNC lathes deri në 199mm diametër kthese
217
CNC lathes mbi 1000mm kthese diametër
75
Chucking lathes automatike
10
Duke u kthyer lathes automatike
125
Duke u përballur me lathes
47
Pajisje dhe pjesë këmbimi
344
Precision kthyer lathes
25
Qendra e bosht me gunga duke lathes kthyer
1
Qendra lathes 0-299mm kthyer diametër mbi shtrat
190
Qendra lathes 300-399mm kthyer diametër mbi shtrat
261
Qendra lathes 400-499mm kthyer diametër mbi shtrat
205
Qendra lathes 500-599mm kthyer diametër mbi shtrat
153
Qendra lathes 600-799mm kthyer diametër mbi shtrat
143
Qendra lathes 800-999mm kthyer diametër mbi shtrat
58
Torno - Cikli kontrollohet - prerja diametër 0-399mm
54
Torno - Cikli kontrollohet - prerja diametër 400-499mm
51
Torno - Cikli kontrollohet - prerja diametër 500-599mm
49
Torno - Cikli kontrollohet - prerja diametër mbi 599mm
52
Tube prerë të humbura
1
Vertikale kthyer lathes
139
frëngji vertikale torno - col dyfishtë. - Diametri faceplate mbi 3999mm
37
frëngji vertikale torno - col dyfishtë. - Diametër faceplate 0-1999mm
19
frëngji vertikale torno - col dyfishtë. - Diametër faceplate 2000-2999mm
32
frëngji vertikale torno - col dyfishtë. - Diametër faceplate 3000-3999mm
24
frëngji vertikale torno - col vetme. - Diametri faceplate mbi 1899mm
26
frëngji vertikale torno - col vetme. - Diametër faceplate 0-1000mm
21
frëngji vertikale torno - col vetme. - Diametër faceplate 1001-1299mm
23
frëngji vertikale torno - col vetme. - Diametër faceplate 1300-1499mm
18
frëngji vertikale torno - col vetme. - Diametër faceplate 1500-1899mm
15
kthese CNC dhe qendra të rëndë
11
kthese dhe mulliri CNC qendrat
336
lathes Center mbi 1000mm kthyer diametër mbi shtrat
146
lathes Hollow gisht
6
lathes Relief-kthese
6
lathes automatike bar
52
lathes frëngji - automatike
34
lathes kopjimit
4
lathes mechanicians
67
lathes stol
23
makina Multi gisht
133
tjetër
351
lathes Ofron
5
Dundee, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
Vendndodhja e shitësve
5590 km
2008
gati për përdorim
1
Leicestershire, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
5820 km
1992
te mira (te perdorura)
1
Leicestershire, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
Vendndodhja e shitësve
5824 km
gati për përdorim
5
Niederlangen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6338 km
1998
i përdorur
5
Tönisvorst, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6358 km
1998
i përdorur
14
Mülheim an der Ruhr, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6379 km
1998
i përdorur
8
Dundee, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
Vendndodhja e shitësve
5590 km
gati për përdorim
8
Leicestershire, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
5820 km
2001
te mira (te perdorura)
1
Leicestershire, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
Vendndodhja e shitësve
5824 km
gati për përdorim
Mülheim an der Ruhr, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6382 km
2011
i përdorur
5
Niederlangen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6338 km
1971
i përdorur
6
Dundee, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
Vendndodhja e shitësve
5590 km
gati për përdorim
3
Leicestershire, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
5820 km
2006
te mira (te perdorura)
1
Leicestershire, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
Vendndodhja e shitësve
5824 km
gati për përdorim
8
Wilbertoord, Holandë Holandë
Vendndodhja e shitësve
6299 km
2008
i përdorur
Oelde, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6440 km
2012
i përdorur
6
Dundee, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
Vendndodhja e shitësve
5590 km
gati për përdorim
2
Leicestershire, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
5820 km
2008
te mira (te perdorura)
9
Leicestershire, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
Vendndodhja e shitësve
5824 km
2008
gati për përdorim
1
Düsseldorf, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6386 km
1999
i përdorur
5
Oelde, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6440 km
2011
i përdorur
8
Dundee, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
Vendndodhja e shitësve
5590 km
gati për përdorim
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 (0) 20 806 810 84
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 10
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 10
Flag us
+1 312 94 04 581