➤ Blerje Qendrat e punimit të llamarinave të përdorura (31 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Qendrat e punimit të llamarinave të përdorurar (31)

  • Rendit rezultatet

  • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
  • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
  • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
  • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
  • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
  • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
  • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Punimi i llamarinave Qendrat e punimit të llamarinave
Reklamë e klasifikuar
Qendra e përpunimit të llamarinës Salvagnini P4-2220
Qendra e përpunimit të llamarinës Salvagnini P4-2220
Qendra e përpunimit të llamarinës Salvagnini P4-2220
Qendra e përpunimit të llamarinës Salvagnini P4-2220
Qendra e përpunimit të llamarinës Salvagnini P4-2220
Qendra e përpunimit të llamarinës Salvagnini P4-2220
Qendra e përpunimit të llamarinës Salvagnini P4-2220
more images
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km

Qendra e përpunimit të llamarinës
SalvagniniP4-2220

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Përpunimi i rrafshët i çelikut/pllakës PEDDINGHAUS FDB 600
Përpunimi i rrafshët i çelikut/pllakës PEDDINGHAUS FDB 600
Përpunimi i rrafshët i çelikut/pllakës PEDDINGHAUS FDB 600
Përpunimi i rrafshët i çelikut/pllakës PEDDINGHAUS FDB 600
Përpunimi i rrafshët i çelikut/pllakës PEDDINGHAUS FDB 600
more images
Gjermani Köln
1 340 km

Përpunimi i rrafshët i çelikut/pllakës
PEDDINGHAUSFDB 600

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendra e përpunimit të llamarinës Salvagnini P4-2516-ABA
Qendra e përpunimit të llamarinës Salvagnini P4-2516-ABA
Qendra e përpunimit të llamarinës Salvagnini P4-2516-ABA
Qendra e përpunimit të llamarinës Salvagnini P4-2516-ABA
Qendra e përpunimit të llamarinës Salvagnini P4-2516-ABA
Qendra e përpunimit të llamarinës Salvagnini P4-2516-ABA
Qendra e përpunimit të llamarinës Salvagnini P4-2516-ABA
Qendra e përpunimit të llamarinës Salvagnini P4-2516-ABA
Qendra e përpunimit të llamarinës Salvagnini P4-2516-ABA
Qendra e përpunimit të llamarinës Salvagnini P4-2516-ABA
Qendra e përpunimit të llamarinës Salvagnini P4-2516-ABA
Qendra e përpunimit të llamarinës Salvagnini P4-2516-ABA
Qendra e përpunimit të llamarinës Salvagnini P4-2516-ABA
Qendra e përpunimit të llamarinës Salvagnini P4-2516-ABA
more images
Republika Çeke Těchonín
1 030 km

Qendra e përpunimit të llamarinës
SalvagniniP4-2516-ABA

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
#5801 Makinë përpunimi të sheshtë dhe pjatë PEDDINGHAUS FDB 600
#5801 Makinë përpunimi të sheshtë dhe pjatë PEDDINGHAUS FDB 600
#5801 Makinë përpunimi të sheshtë dhe pjatë PEDDINGHAUS FDB 600
#5801 Makinë përpunimi të sheshtë dhe pjatë PEDDINGHAUS FDB 600
#5801 Makinë përpunimi të sheshtë dhe pjatë PEDDINGHAUS FDB 600
#5801 Makinë përpunimi të sheshtë dhe pjatë PEDDINGHAUS FDB 600
#5801 Makinë përpunimi të sheshtë dhe pjatë PEDDINGHAUS FDB 600
#5801 Makinë përpunimi të sheshtë dhe pjatë PEDDINGHAUS FDB 600
#5801 Makinë përpunimi të sheshtë dhe pjatë PEDDINGHAUS FDB 600
#5801 Makinë përpunimi të sheshtë dhe pjatë PEDDINGHAUS FDB 600
#5801 Makinë përpunimi të sheshtë dhe pjatë PEDDINGHAUS FDB 600
#5801 Makinë përpunimi të sheshtë dhe pjatë PEDDINGHAUS FDB 600
#5801 Makinë përpunimi të sheshtë dhe pjatë PEDDINGHAUS FDB 600
#5801 Makinë përpunimi të sheshtë dhe pjatë PEDDINGHAUS FDB 600
#5801 Makinë përpunimi të sheshtë dhe pjatë PEDDINGHAUS FDB 600
more images
Hungaria Tatabánya
727 km

#5801 Makinë përpunimi të sheshtë dhe pjatë
PEDDINGHAUSFDB 600

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Prerja e spirales dhe prerja në vijën e gjatësisë BOSPORAS AYK-BK
Prerja e spirales dhe prerja në vijën e gjatësisë BOSPORAS AYK-BK
Prerja e spirales dhe prerja në vijën e gjatësisë BOSPORAS AYK-BK
Prerja e spirales dhe prerja në vijën e gjatësisë BOSPORAS AYK-BK
Prerja e spirales dhe prerja në vijën e gjatësisë BOSPORAS AYK-BK
Prerja e spirales dhe prerja në vijën e gjatësisë BOSPORAS AYK-BK
Prerja e spirales dhe prerja në vijën e gjatësisë BOSPORAS AYK-BK
Prerja e spirales dhe prerja në vijën e gjatësisë BOSPORAS AYK-BK
Prerja e spirales dhe prerja në vijën e gjatësisë BOSPORAS AYK-BK
Prerja e spirales dhe prerja në vijën e gjatësisë BOSPORAS AYK-BK
Prerja e spirales dhe prerja në vijën e gjatësisë BOSPORAS AYK-BK
Prerja e spirales dhe prerja në vijën e gjatësisë BOSPORAS AYK-BK
Prerja e spirales dhe prerja në vijën e gjatësisë BOSPORAS AYK-BK
Prerja e spirales dhe prerja në vijën e gjatësisë BOSPORAS AYK-BK
Prerja e spirales dhe prerja në vijën e gjatësisë BOSPORAS AYK-BK
more images
Turqia Esenkent, 115. Sk No:18, 34776 Ümraniye/İstanbul, Türkiye
756 km

Prerja e spirales dhe prerja në vijën e gjatësisë
BOSPORASAYK-BK

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për përkulje të pllakave RM 1050/90 RM 1050/50
Makinë për përkulje të pllakave RM 1050/90 RM 1050/50
Makinë për përkulje të pllakave RM 1050/90 RM 1050/50
Makinë për përkulje të pllakave RM 1050/90 RM 1050/50
Makinë për përkulje të pllakave RM 1050/90 RM 1050/50
more images
Danimarka Køge
1 696 km

Makinë për përkulje të pllakave RM 1050/90
RM1050/50

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendra e përpunimit të llamarinës Schlebach Quadro TP/EZT 12050 RS 10
Qendra e përpunimit të llamarinës Schlebach Quadro TP/EZT 12050 RS 10
Qendra e përpunimit të llamarinës Schlebach Quadro TP/EZT 12050 RS 10
Qendra e përpunimit të llamarinës Schlebach Quadro TP/EZT 12050 RS 10
Qendra e përpunimit të llamarinës Schlebach Quadro TP/EZT 12050 RS 10
Qendra e përpunimit të llamarinës Schlebach Quadro TP/EZT 12050 RS 10
Qendra e përpunimit të llamarinës Schlebach Quadro TP/EZT 12050 RS 10
Qendra e përpunimit të llamarinës Schlebach Quadro TP/EZT 12050 RS 10
more images
Gjermani Berlin
1 340 km

Qendra e përpunimit të llamarinës
SchlebachQuadro TP/EZT 12050 RS 10

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për shpimin e pllakave Voortman V200
Makinë për shpimin e pllakave Voortman V200
Makinë për shpimin e pllakave Voortman V200
Makinë për shpimin e pllakave Voortman V200
Makinë për shpimin e pllakave Voortman V200
Makinë për shpimin e pllakave Voortman V200
Makinë për shpimin e pllakave Voortman V200
Makinë për shpimin e pllakave Voortman V200
more images
Gjermani Köln
1 488 km

Makinë për shpimin e pllakave
VoortmanV200

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendra e përkuljes së gjatë RAS 75.04-2 RAS Reinhardt Maschinenbau GmbH XXL-Center
Qendra e përkuljes së gjatë RAS 75.04-2 RAS Reinhardt Maschinenbau GmbH XXL-Center
Qendra e përkuljes së gjatë RAS 75.04-2 RAS Reinhardt Maschinenbau GmbH XXL-Center
Qendra e përkuljes së gjatë RAS 75.04-2 RAS Reinhardt Maschinenbau GmbH XXL-Center
Qendra e përkuljes së gjatë RAS 75.04-2 RAS Reinhardt Maschinenbau GmbH XXL-Center
more images
Gjermani Sindelfingen
1 214 km

Qendra e përkuljes së gjatë RAS 75.04-2
RAS Reinhardt Maschinenbau GmbHXXL-Center

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kalendari gjysmëautomatik me tre rrota Fasti 1042-18-0,8
Kalendari gjysmëautomatik me tre rrota Fasti 1042-18-0,8
Kalendari gjysmëautomatik me tre rrota Fasti 1042-18-0,8
Kalendari gjysmëautomatik me tre rrota Fasti 1042-18-0,8
Kalendari gjysmëautomatik me tre rrota Fasti 1042-18-0,8
Kalendari gjysmëautomatik me tre rrota Fasti 1042-18-0,8
Kalendari gjysmëautomatik me tre rrota Fasti 1042-18-0,8
Kalendari gjysmëautomatik me tre rrota Fasti 1042-18-0,8
Kalendari gjysmëautomatik me tre rrota Fasti 1042-18-0,8
more images
Italia Aprilia
629 km

Kalendari gjysmëautomatik me tre rrota
Fasti1042-18-0,8

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PROFILI i PANELIT AKUSTIK TË PENGESËS SË RRUGËS PROD BOSPORAS ROLLFORM
PROFILI i PANELIT AKUSTIK TË PENGESËS SË RRUGËS PROD BOSPORAS ROLLFORM
PROFILI i PANELIT AKUSTIK TË PENGESËS SË RRUGËS PROD BOSPORAS ROLLFORM
PROFILI i PANELIT AKUSTIK TË PENGESËS SË RRUGËS PROD BOSPORAS ROLLFORM
PROFILI i PANELIT AKUSTIK TË PENGESËS SË RRUGËS PROD BOSPORAS ROLLFORM
PROFILI i PANELIT AKUSTIK TË PENGESËS SË RRUGËS PROD BOSPORAS ROLLFORM
PROFILI i PANELIT AKUSTIK TË PENGESËS SË RRUGËS PROD BOSPORAS ROLLFORM
PROFILI i PANELIT AKUSTIK TË PENGESËS SË RRUGËS PROD BOSPORAS ROLLFORM
PROFILI i PANELIT AKUSTIK TË PENGESËS SË RRUGËS PROD BOSPORAS ROLLFORM
PROFILI i PANELIT AKUSTIK TË PENGESËS SË RRUGËS PROD BOSPORAS ROLLFORM
more images
Turqia Umraniye
749 km

PROFILI i PANELIT AKUSTIK TË PENGESËS SË RRUGËS PROD
BOSPORASROLLFORM

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
qendra e punimit të llamarinës RAS Multibend-Center 79.22-2
qendra e punimit të llamarinës RAS Multibend-Center 79.22-2
qendra e punimit të llamarinës RAS Multibend-Center 79.22-2
qendra e punimit të llamarinës RAS Multibend-Center 79.22-2
more images
Italia Via Artigianato, 2, 25011 Calcinato BS, Italia
927 km

qendra e punimit të llamarinës
RASMultibend-Center 79.22-2

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për formimin e rrotullave për mbulim të pllakave metalike DMMET GROUP DMMET Kiremit
Makinë për formimin e rrotullave për mbulim të pllakave metalike DMMET GROUP DMMET Kiremit
Makinë për formimin e rrotullave për mbulim të pllakave metalike DMMET GROUP DMMET Kiremit
Makinë për formimin e rrotullave për mbulim të pllakave metalike DMMET GROUP DMMET Kiremit
Makinë për formimin e rrotullave për mbulim të pllakave metalike DMMET GROUP DMMET Kiremit
Makinë për formimin e rrotullave për mbulim të pllakave metalike DMMET GROUP DMMET Kiremit
more images
Turqia Sarımeşe, Nazım Demirci Cd. No:368, 41000 Kartepe/Kocaeli, Turkey
831 km

Makinë për formimin e rrotullave për mbulim të pllakave metalike
DMMET GROUPDMMET Kiremit

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RAS 86.33 RAS POWERcut 2 86.33
RAS 86.33 RAS POWERcut 2 86.33
RAS 86.33 RAS POWERcut 2 86.33
RAS 86.33 RAS POWERcut 2 86.33
RAS 86.33 RAS POWERcut 2 86.33
RAS 86.33 RAS POWERcut 2 86.33
RAS 86.33 RAS POWERcut 2 86.33
RAS 86.33 RAS POWERcut 2 86.33
more images
Holanda Aalten
1 582 km

RAS 86.33
RASPOWERcut 2 86.33

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendra e përkuljes së gjatë RAS 75.04-2 RAS Reinhardt Maschinenbau GmbH XXL-Center
Qendra e përkuljes së gjatë RAS 75.04-2 RAS Reinhardt Maschinenbau GmbH XXL-Center
Qendra e përkuljes së gjatë RAS 75.04-2 RAS Reinhardt Maschinenbau GmbH XXL-Center
Qendra e përkuljes së gjatë RAS 75.04-2 RAS Reinhardt Maschinenbau GmbH XXL-Center
Qendra e përkuljes së gjatë RAS 75.04-2 RAS Reinhardt Maschinenbau GmbH XXL-Center
Qendra e përkuljes së gjatë RAS 75.04-2 RAS Reinhardt Maschinenbau GmbH XXL-Center
more images
Gjermani Sindelfingen
1 214 km

Qendra e përkuljes së gjatë RAS 75.04-2
RAS Reinhardt Maschinenbau GmbHXXL-Center

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë shpuese frëngji RAINER OS 4000 RAINER OS/4020 WX25
Makinë shpuese frëngji RAINER OS 4000 RAINER OS/4020 WX25
Makinë shpuese frëngji RAINER OS 4000 RAINER OS/4020 WX25
Makinë shpuese frëngji RAINER OS 4000 RAINER OS/4020 WX25
Makinë shpuese frëngji RAINER OS 4000 RAINER OS/4020 WX25
Makinë shpuese frëngji RAINER OS 4000 RAINER OS/4020 WX25
Makinë shpuese frëngji RAINER OS 4000 RAINER OS/4020 WX25
Makinë shpuese frëngji RAINER OS 4000 RAINER OS/4020 WX25
Makinë shpuese frëngji RAINER OS 4000 RAINER OS/4020 WX25
Makinë shpuese frëngji RAINER OS 4000 RAINER OS/4020 WX25
Makinë shpuese frëngji RAINER OS 4000 RAINER OS/4020 WX25
Makinë shpuese frëngji RAINER OS 4000 RAINER OS/4020 WX25
Makinë shpuese frëngji RAINER OS 4000 RAINER OS/4020 WX25
Makinë shpuese frëngji RAINER OS 4000 RAINER OS/4020 WX25
Makinë shpuese frëngji RAINER OS 4000 RAINER OS/4020 WX25
more images
Polonia Olesno
1 092 km

Makinë shpuese frëngji RAINER OS 4000
RAINEROS/4020 WX25

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendra e përpunimit të llamarinës CLN CLN 2010 Zargenmaschine
Qendra e përpunimit të llamarinës CLN CLN 2010 Zargenmaschine
Qendra e përpunimit të llamarinës CLN CLN 2010 Zargenmaschine
Qendra e përpunimit të llamarinës CLN CLN 2010 Zargenmaschine
Qendra e përpunimit të llamarinës CLN CLN 2010 Zargenmaschine
Qendra e përpunimit të llamarinës CLN CLN 2010 Zargenmaschine
Qendra e përpunimit të llamarinës CLN CLN 2010 Zargenmaschine
Qendra e përpunimit të llamarinës CLN CLN 2010 Zargenmaschine
Qendra e përpunimit të llamarinës CLN CLN 2010 Zargenmaschine
Qendra e përpunimit të llamarinës CLN CLN 2010 Zargenmaschine
more images
Gjermani Mühlhausen
1 123 km

Qendra e përpunimit të llamarinës
CLNCLN 2010 Zargenmaschine

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
qendra e punimit të llamarinës RAS Multibend-Center 79.22-2
qendra e punimit të llamarinës RAS Multibend-Center 79.22-2
qendra e punimit të llamarinës RAS Multibend-Center 79.22-2
qendra e punimit të llamarinës RAS Multibend-Center 79.22-2
more images
Italia Via Artigianato, 2, 25011 Calcinato BS, Italia
927 km

qendra e punimit të llamarinës
RASMultibend-Center 79.22-2

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për formimin e rrotullave të llamarinës trapezoidale DMMET GROUP 27/200 Smart Trapez
Makinë për formimin e rrotullave të llamarinës trapezoidale DMMET GROUP 27/200 Smart Trapez
Makinë për formimin e rrotullave të llamarinës trapezoidale DMMET GROUP 27/200 Smart Trapez
Makinë për formimin e rrotullave të llamarinës trapezoidale DMMET GROUP 27/200 Smart Trapez
Makinë për formimin e rrotullave të llamarinës trapezoidale DMMET GROUP 27/200 Smart Trapez
Makinë për formimin e rrotullave të llamarinës trapezoidale DMMET GROUP 27/200 Smart Trapez
Makinë për formimin e rrotullave të llamarinës trapezoidale DMMET GROUP 27/200 Smart Trapez
Makinë për formimin e rrotullave të llamarinës trapezoidale DMMET GROUP 27/200 Smart Trapez
Makinë për formimin e rrotullave të llamarinës trapezoidale DMMET GROUP 27/200 Smart Trapez
Makinë për formimin e rrotullave të llamarinës trapezoidale DMMET GROUP 27/200 Smart Trapez
Makinë për formimin e rrotullave të llamarinës trapezoidale DMMET GROUP 27/200 Smart Trapez
Makinë për formimin e rrotullave të llamarinës trapezoidale DMMET GROUP 27/200 Smart Trapez
Makinë për formimin e rrotullave të llamarinës trapezoidale DMMET GROUP 27/200 Smart Trapez
Makinë për formimin e rrotullave të llamarinës trapezoidale DMMET GROUP 27/200 Smart Trapez
more images
Turqia Sarımeşe, Nazım Demirci Cd. No:368, 41000 Kartepe/Kocaeli, Turkey
831 km

Makinë për formimin e rrotullave të llamarinës trapezoidale
DMMET GROUP27/200 Smart Trapez

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Frenoni shtypjen / Makineria e lakimit të rrumbullakët Karl Hertel
Frenoni shtypjen / Makineria e lakimit të rrumbullakët Karl Hertel
Frenoni shtypjen / Makineria e lakimit të rrumbullakët Karl Hertel
Frenoni shtypjen / Makineria e lakimit të rrumbullakët Karl Hertel
Frenoni shtypjen / Makineria e lakimit të rrumbullakët Karl Hertel
Frenoni shtypjen / Makineria e lakimit të rrumbullakët Karl Hertel
more images
Gjermani Herdwangen-Schönach
1 149 km

Frenoni shtypjen / Makineria e lakimit të rrumbullakët
Karl Hertel

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë prerëse CNC VXstandard me një pllakë rrotulluese STIGAL
Makinë prerëse CNC VXstandard me një pllakë rrotulluese STIGAL
Makinë prerëse CNC VXstandard me një pllakë rrotulluese STIGAL
Makinë prerëse CNC VXstandard me një pllakë rrotulluese STIGAL
Makinë prerëse CNC VXstandard me një pllakë rrotulluese STIGAL
Makinë prerëse CNC VXstandard me një pllakë rrotulluese STIGAL
Makinë prerëse CNC VXstandard me një pllakë rrotulluese STIGAL
Makinë prerëse CNC VXstandard me një pllakë rrotulluese STIGAL
more images
Polonia Września
1 258 km

Makinë prerëse CNC VXstandard me një pllakë rrotulluese
STIGAL

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendra e përpunimit të llamarinës CLN CLN Auto Bender
Qendra e përpunimit të llamarinës CLN CLN Auto Bender
Qendra e përpunimit të llamarinës CLN CLN Auto Bender
Qendra e përpunimit të llamarinës CLN CLN Auto Bender
Qendra e përpunimit të llamarinës CLN CLN Auto Bender
Qendra e përpunimit të llamarinës CLN CLN Auto Bender
Qendra e përpunimit të llamarinës CLN CLN Auto Bender
Qendra e përpunimit të llamarinës CLN CLN Auto Bender
more images
Gjermani Mühlhausen
1 123 km

Qendra e përpunimit të llamarinës
CLNCLN Auto Bender

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
qendra e punimit të llamarinës RAS Multibend-Center 79.22
qendra e punimit të llamarinës RAS Multibend-Center 79.22
more images
Italia Via Artigianato, 2, 25011 Calcinato BS, Italia
927 km

qendra e punimit të llamarinës
RASMultibend-Center 79.22

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Linja e prodhimit të paneleve me një shtresë DMMET GROUP Single Panel
Linja e prodhimit të paneleve me një shtresë DMMET GROUP Single Panel
Linja e prodhimit të paneleve me një shtresë DMMET GROUP Single Panel
Linja e prodhimit të paneleve me një shtresë DMMET GROUP Single Panel
Linja e prodhimit të paneleve me një shtresë DMMET GROUP Single Panel
Linja e prodhimit të paneleve me një shtresë DMMET GROUP Single Panel
Linja e prodhimit të paneleve me një shtresë DMMET GROUP Single Panel
Linja e prodhimit të paneleve me një shtresë DMMET GROUP Single Panel
Linja e prodhimit të paneleve me një shtresë DMMET GROUP Single Panel
more images
Turqia Sarımeşe, Nazım Demirci Cd. No:368, 41000 Kartepe/Kocaeli, Turkey
831 km

Linja e prodhimit të paneleve me një shtresë
DMMET GROUPSingle Panel

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Linja e prodhimit të paneleve sanduiç Pu-Pir DMMET GROUP
Linja e prodhimit të paneleve sanduiç Pu-Pir DMMET GROUP
Linja e prodhimit të paneleve sanduiç Pu-Pir DMMET GROUP
Linja e prodhimit të paneleve sanduiç Pu-Pir DMMET GROUP
Linja e prodhimit të paneleve sanduiç Pu-Pir DMMET GROUP
Linja e prodhimit të paneleve sanduiç Pu-Pir DMMET GROUP
more images
Turqia Sarımeşe, Nazım Demirci Cd. No:368, 41000 Kartepe/Kocaeli, Turkey
831 km

Linja e prodhimit të paneleve sanduiç Pu-Pir
DMMET GROUP

Thirrni