kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Makina për lakimin e pllakave të fytyrës të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Punimi i llamarinave Makina për lakimin e pllakave të fytyrës
Reklamë e klasifikuar
Irle B 100 HH
more images
1
Holanda Babberich
1602 km
Unaza dhe përkulësi i faqes së fytyrës
Irle B 100 HH
e mire (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
Stierli Bieger AG Radial 2500 CNC Stierli Bieger AG Radial 2500 CNC Stierli Bieger AG Radial 2500 CNC Stierli Bieger AG Radial 2500 CNC Stierli Bieger AG Radial 2500 CNC Stierli Bieger AG Radial 2500 CNC Stierli Bieger AG Radial 2500 CNC Stierli Bieger AG Radial 2500 CNC Stierli Bieger AG Radial 2500 CNC Stierli Bieger AG Radial 2500 CNC Stierli Bieger AG Radial 2500 CNC
more images
11
Zvicra Sursee
1171 km
Makinë e lakimit të rrumbullakët deri në 360 °
Stierli Bieger AG Radial 2500 CNC
2020
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
IRLE B 70 IRLE B 70
more images
2
Gjermani Staufenberg
1394 km
Makinë për lakimin e unazës së pllakës së fytyrës
IRLE B 70
1962
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CURVAFONDI type 1000 CURVAFONDI type 1000 CURVAFONDI type 1000 CURVAFONDI type 1000
more images
4
Gjermani Kreuztal
1436 km
Makinë për lakimin e unazës së pllakës së fytyrës
CURVAFONDI type 1000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Irle B 75 HH Irle B 75 HH
more images
2
Holanda Babberich
1602 km
Unaza dhe përkulësi i faqes së fytyrës
Irle B 75 HH
e mire (e perdorur)

Përdorur Makina për lakimin e pllakave të fytyrës

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.