Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Folding makina (dora operuar) Bending gjatësi 1600-2099mm blej përdorur

42 rezultate për
vendndodhja Njohur: Shqipëri (ndryshim)
anuloj
Eislingen, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1175 km
1975
i përdorur
Eislingen, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1175 km
1988
i përdorur
Bottrop-Grafenwald, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1538 km
2021
i përdorur
Üçevler, Bursa Küçük Sanayi Sitesi No:33 D:Blok 65, 16120 Nilüfer/Bursa, Türkiye Turqi
748 km
2009
aq i mirë sa i ri (ex-display)

I përdorur Folding makina (dora operuar) Bending gjatësi 1600-2099mm

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153