Blej Makina grushtuese dhe thithëse CNC - udhëtoni 2000-2499mm të përdorurar (20)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Punimi i llamarinave Makina grushtuese dhe thithëse CNC - udhëtoni 2000-2499mm
Reklamë e klasifikuar
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
shtyp me grusht
Trumpf TRUMATIC 500 R
2000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TRUMPF  TC 500-1300 INV 26552 TRUMPF  TC 500-1300 INV 26552
more images
2
Republika Çeke Beroun
1089 km
Makina goditjeje
TRUMPF TC 500-1300 INV 26552
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TRUMPF TruPunch 1000R (S05) TRUMPF TruPunch 1000R (S05) TRUMPF TruPunch 1000R (S05) TRUMPF TruPunch 1000R (S05) TRUMPF TruPunch 1000R (S05) TRUMPF TruPunch 1000R (S05) TRUMPF TruPunch 1000R (S05)
more images
7
Gjermani Möglingen
1221 km
Makinë goditjeje CNC
TRUMPF TruPunch 1000R (S05)
2006
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert EL1250 x 2000 CNC Revo
more images
1
Gjermani Neu-Ulm
1134 km
Makinë CNC shpuese dhe thithëse
Boschert EL1250 x 2000 CNC Revo
1999
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LVD DELTA 1250 EB LVD DELTA 1250 EB LVD DELTA 1250 EB
more images
3
Belgjika Herk-de-Stad
1586 km
MAKINË GRUPIM CNC
LVD DELTA 1250 EB
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM PEGA 2040 AMADA PROMECAM PEGA 2040 AMADA PROMECAM PEGA 2040 AMADA PROMECAM PEGA 2040 AMADA PROMECAM PEGA 2040 AMADA PROMECAM PEGA 2040
more images
6
Danimarka Hvidovre
1708 km
Frëngji Grushtues
AMADA PROMECAM PEGA 2040
1987
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EUROMAC CX 1000/30 EUROMAC CX 1000/30 EUROMAC CX 1000/30 EUROMAC CX 1000/30 EUROMAC CX 1000/30 EUROMAC CX 1000/30 EUROMAC CX 1000/30 EUROMAC CX 1000/30 EUROMAC CX 1000/30
more images
9
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
shtyp me grusht
EUROMAC CX 1000/30
1999
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TRUMPF  TRUMATIC 200 INV 25616
more images
1
Republika Çeke Beroun
1089 km
Makina goditjeje
TRUMPF TRUMATIC 200 INV 25616
1999
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Triumpf TC 600 L - TC 500R Triumpf TC 600 L - TC 500R Triumpf TC 600 L - TC 500R Triumpf TC 600 L - TC 500R Triumpf TC 600 L - TC 500R Triumpf TC 600 L - TC 500R Triumpf TC 600 L - TC 500R Triumpf TC 600 L - TC 500R Triumpf TC 600 L - TC 500R Triumpf TC 600 L - TC 500R
more images
10
Gjermani Pfungstadt
1317 km
Pjesë këmbimi për Sheetamster / Gripp
Triumpf TC 600 L - TC 500R
2000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Bayern, Deutschland
1089 km
Makinë CNC-grushtuese
Boschert TRI1250 CNC Z
1995
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT Twin 1250 Rotation BOSCHERT Twin 1250 Rotation BOSCHERT Twin 1250 Rotation BOSCHERT Twin 1250 Rotation BOSCHERT Twin 1250 Rotation
more images
5
Gjermani Küssaberg
1187 km
Makinë shpuese CNC
BOSCHERT Twin 1250 Rotation
2003
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT TRI 1250 x 2000 Rota BOSCHERT TRI 1250 x 2000 Rota
more images
2
Gjermani Lörrach
1225 km
Makinë goditjeje CNC
BOSCHERT TRI 1250 x 2000 Rota
2000
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
shtyp me grusht
Euromac MTX Flex 6
2014
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM VIPROS 367 INV 26171 AMADA PROMECAM VIPROS 367 INV 26171
more images
2
Republika Çeke Beroun
1089 km
Makinë shpimi
AMADA PROMECAM VIPROS 367 INV 26171
1995
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TRUMPF TRUMPF TRUMPF TRUMPF TRUMPF TRUMPF TRUMPF TRUMPF TRUMPF TRUMPF TRUMPF TRUMPF TRUMPF
more images
13
Gjermani Pfungstadt
1317 km
Pjesë këmbimi për TC 600L
TRUMPF
2000
zgarë e dëmtuar e pjesëve të këmbimit (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Neu-Ulm
1134 km
Makinë CNC shpuese dhe thithëse
Boschert TRI1500 CNC Z
1998
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Irlanda Bluebell Industrial Estate, Bluebell Ave, Bluebell, Dublin 12, Ireland
2397 km
Makinë shpuese CNC
TRUMPF Trumatic 200
1998
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT Compact 1500 x 2000 CNC Z Rota Index BOSCHERT Compact 1500 x 2000 CNC Z Rota Index BOSCHERT Compact 1500 x 2000 CNC Z Rota Index BOSCHERT Compact 1500 x 2000 CNC Z Rota Index BOSCHERT Compact 1500 x 2000 CNC Z Rota Index BOSCHERT Compact 1500 x 2000 CNC Z Rota Index BOSCHERT Compact 1500 x 2000 CNC Z Rota Index BOSCHERT Compact 1500 x 2000 CNC Z Rota Index BOSCHERT Compact 1500 x 2000 CNC Z Rota Index BOSCHERT Compact 1500 x 2000 CNC Z Rota Index
more images
10
Gjermani Trittau
1568 km
Makinë për goditje hidraulike
BOSCHERT Compact 1500 x 2000 CNC Z Rota Index
2020
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
punching PRESS
EUROMAC CX 1000/30
2000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Euromac CX1000/30CNC Euromac CX1000/30CNC Euromac CX1000/30CNC Euromac CX1000/30CNC Euromac CX1000/30CNC Euromac CX1000/30CNC Euromac CX1000/30CNC Euromac CX1000/30CNC Euromac CX1000/30CNC Euromac CX1000/30CNC Euromac CX1000/30CNC Euromac CX1000/30CNC Euromac CX1000/30CNC
more images
13
Gjermani Ahaus
1573 km
Makinë shpimi
Euromac CX1000/30CNC
1998
shume mire (e perdorur)
Thirrni