Blej Makina grushtuese dhe thithëse CNC - udhëtoni 0-1999mm të përdorurar (20)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Punimi i llamarinave Makina grushtuese dhe thithëse CNC - udhëtoni 0-1999mm
Reklamë e klasifikuar
Jossi HP 10 W Jossi HP 10 W Jossi HP 10 W Jossi HP 10 W Jossi HP 10 W Jossi HP 10 W Jossi HP 10 W Jossi HP 10 W Jossi HP 10 W Jossi HP 10 W Jossi HP 10 W Jossi HP 10 W Jossi HP 10 W
more images
Gjermani Oberpframmern
1 011 km
Makinë hidraulike shpuese dhe thithëse
Jossi HP 10 W
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EUROMAC ZXR 1250/30 EUROMAC ZXR 1250/30 EUROMAC ZXR 1250/30 EUROMAC ZXR 1250/30 EUROMAC ZXR 1250/30 EUROMAC ZXR 1250/30 EUROMAC ZXR 1250/30 EUROMAC ZXR 1250/30 EUROMAC ZXR 1250/30
more images
Gjermani Hohenbrunn
1 016 km
Punching Machine,
EUROMAC ZXR 1250/30
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WIEDEMANN Centrum 1000 WIEDEMANN Centrum 1000 WIEDEMANN Centrum 1000 WIEDEMANN Centrum 1000 WIEDEMANN Centrum 1000
more images
Gjermani Altbach
(Vendndodhja e tregtarit)
1 195 km
Makinë grushtimi dhe goditjeje
WIEDEMANN Centrum 1000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Trumpf Trumatic 2000R Trumpf Trumatic 2000R
more images
Sllovenia Vrhniška cesta 43, 1354 Horjul, Slovenia
718 km
makinë grushtuese dhe thithëse
Trumpf Trumatic 2000R
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ermak RPP 1270 x 30 Ermak RPP 1270 x 30 Ermak RPP 1270 x 30 Ermak RPP 1270 x 30 Ermak RPP 1270 x 30 Ermak RPP 1270 x 30 Ermak RPP 1270 x 30 Ermak RPP 1270 x 30 Ermak RPP 1270 x 30 Ermak RPP 1270 x 30 Ermak RPP 1270 x 30 Ermak RPP 1270 x 30 Ermak RPP 1270 x 30 Ermak RPP 1270 x 30 Ermak RPP 1270 x 30
more images
Francës Marlenheim
1 297 km
Makinë grushtuese dhe thithëse
Ermak RPP 1270 x 30
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Baykal BPM-T 1225-30 Baykal BPM-T 1225-30 Baykal BPM-T 1225-30 Baykal BPM-T 1225-30 Baykal BPM-T 1225-30 Baykal BPM-T 1225-30 Baykal BPM-T 1225-30 Baykal BPM-T 1225-30 Baykal BPM-T 1225-30 Baykal BPM-T 1225-30 Baykal BPM-T 1225-30 Baykal BPM-T 1225-30 Baykal BPM-T 1225-30 Baykal BPM-T 1225-30 Baykal BPM-T 1225-30
more images
Gjermani Erkelenz
1 532 km
Makinë grushtuese dhe thithëse
Baykal BPM-T 1225-30
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EDEL STANZTEC Profiltec 2030 EDEL STANZTEC Profiltec 2030 EDEL STANZTEC Profiltec 2030 EDEL STANZTEC Profiltec 2030 EDEL STANZTEC Profiltec 2030 EDEL STANZTEC Profiltec 2030 EDEL STANZTEC Profiltec 2030 EDEL STANZTEC Profiltec 2030 EDEL STANZTEC Profiltec 2030
more images
Gjermani Schwäbisch Gmünd
1 175 km
Makinë grushtuese dhe thithëse
EDEL STANZTEC Profiltec 2030
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TRUMPF Trumatic 180 W mit Werkzeugwechsler TRUMPF Trumatic 180 W mit Werkzeugwechsler TRUMPF Trumatic 180 W mit Werkzeugwechsler TRUMPF Trumatic 180 W mit Werkzeugwechsler TRUMPF Trumatic 180 W mit Werkzeugwechsler TRUMPF Trumatic 180 W mit Werkzeugwechsler TRUMPF Trumatic 180 W mit Werkzeugwechsler TRUMPF Trumatic 180 W mit Werkzeugwechsler
more images
Gjermani Mörsdorf
1 259 km
Makinë CNC shpuese dhe thithëse
TRUMPF Trumatic 180 W mit Werkzeugwechsler
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Raskin R52-P Raskin R52-P Raskin R52-P Raskin R52-P Raskin R52-P Raskin R52-P Raskin R52-P Raskin R52-P Raskin R52-P Raskin R52-P Raskin R52-P Raskin R52-P Raskin R52-P Raskin R52-P Raskin R52-P
more images
Holanda Mierlo
1 596 km
Makinë shpimi
Raskin R52-P
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert EL500 x 1000 CNC Z Boschert EL500 x 1000 CNC Z
more images
Gjermani Bayern, Deutschland
1 089 km
Makinë CNC grushtuese dhe thithëse
Boschert EL500 x 1000 CNC Z
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAWI GmbH Compact 750 MAWI GmbH Compact 750 MAWI GmbH Compact 750 MAWI GmbH Compact 750 MAWI GmbH Compact 750 MAWI GmbH Compact 750 MAWI GmbH Compact 750
more images
Polonia Legnica
1 161 km
Makinë shpuese, vrima
MAWI GmbH Compact 750
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert Compact 750x1000 Rota Index Boschert Compact 750x1000 Rota Index Boschert Compact 750x1000 Rota Index Boschert Compact 750x1000 Rota Index Boschert Compact 750x1000 Rota Index
more images
Gjermani Küssaberg
1 187 km
Makinë grushtuese Boschert
Boschert Compact 750x1000 Rota Index
Thirrni
ankand
Ankandi përfundoi
Makinë shpimi
AMADA PROMECAM OCTO-334
Blini tani
Pullmaster
Pullmax Pullmaster
Reklamë e klasifikuar
Trumpf Trumatic 2000 R Trumpf Trumatic 2000 R Trumpf Trumatic 2000 R Trumpf Trumatic 2000 R
more images
Gjermani Düsseldorf
1 513 km
Die-machine
Trumpf Trumatic 2000 R
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EDEL Microcut 211 (1500 x 1000 mm) EDEL Microcut 211 (1500 x 1000 mm) EDEL Microcut 211 (1500 x 1000 mm)
more images
Gjermani Staufenberg
1 394 km
Makinë thithëse me grushta CNC
EDEL Microcut 211 (1500 x 1000 mm)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FIM VULCANO 30-1000 CNC FIM VULCANO 30-1000 CNC FIM VULCANO 30-1000 CNC FIM VULCANO 30-1000 CNC FIM VULCANO 30-1000 CNC FIM VULCANO 30-1000 CNC FIM VULCANO 30-1000 CNC FIM VULCANO 30-1000 CNC FIM VULCANO 30-1000 CNC FIM VULCANO 30-1000 CNC FIM VULCANO 30-1000 CNC FIM VULCANO 30-1000 CNC FIM VULCANO 30-1000 CNC
more images
Gjermani Rödermark
1 318 km
CNC punching punching machine
FIM VULCANO 30-1000 CNC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT Compact 1500 Rotation Index BOSCHERT Compact 1500 Rotation Index BOSCHERT Compact 1500 Rotation Index BOSCHERT Compact 1500 Rotation Index BOSCHERT Compact 1500 Rotation Index BOSCHERT Compact 1500 Rotation Index
more images
Gjermani Küssaberg
1 187 km
Makinë shpuese CNC
BOSCHERT Compact 1500 Rotation Index
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Trittau
1 568 km
makinë hidraulike punching
Darley Multipower MMP70
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Edel Micromat 203 Edel Micromat 203 Edel Micromat 203 Edel Micromat 203 Edel Micromat 203
more images
Shtetet e Bashkuara të Amerikës New York
7 474 km
CNC punching machine
Edel Micromat 203
Thirrni