Blej Makina me kthesa të përdorurar (19)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Punimi i llamarinave Makina me kthesa
Reklamë e klasifikuar
NITTO SEIKO RS 601 NITTO SEIKO RS 601 NITTO SEIKO RS 601 NITTO SEIKO RS 601 NITTO SEIKO RS 601 NITTO SEIKO RS 601 NITTO SEIKO RS 601
more images
Hungaria Tatabánya
727 km
#3969 RIVETER NITTO SEIKO RS 601
NITTO SEIKO RS 601
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
STEINEL VS STEINEL VS STEINEL VS STEINEL VS STEINEL VS
more images
Gjermani Goldenstedt
1 568 km
Makinë rrotulluese dhe ribatinuese
STEINEL VS
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GESIPA PowerBird GESIPA PowerBird GESIPA PowerBird GESIPA PowerBird
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
armë me gozhdë të verbër
GESIPA PowerBird
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PROFIL SFSB PROFIL SFSB PROFIL SFSB PROFIL SFSB PROFIL SFSB PROFIL SFSB PROFIL SFSB PROFIL SFSB PROFIL SFSB PROFIL SFSB
more images
Hungaria Tatabánya
729 km
Makinë me gozhdë makine me gozhdim automatik me ushqyes
PROFIL SFSB
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BÖLLHOFF RIVSET 9525-080-619-6 BÖLLHOFF RIVSET 9525-080-619-6 BÖLLHOFF RIVSET 9525-080-619-6 BÖLLHOFF RIVSET 9525-080-619-6 BÖLLHOFF RIVSET 9525-080-619-6 BÖLLHOFF RIVSET 9525-080-619-6 BÖLLHOFF RIVSET 9525-080-619-6 BÖLLHOFF RIVSET 9525-080-619-6 BÖLLHOFF RIVSET 9525-080-619-6
more images
Gjermani Giebelstadt
1 236 km
makinë ribatinuese
BÖLLHOFF RIVSET 9525-080-619-6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Matra Werke 3213.00000.020 Matra Werke 3213.00000.020 Matra Werke 3213.00000.020 Matra Werke 3213.00000.020
more images
Gjermani Leipzig
1 281 km
Makine kthesash
Matra Werke 3213.00000.020
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Grundfos Grundfos Grundfos Grundfos Grundfos Grundfos Grundfos Grundfos Grundfos Grundfos Grundfos
more images
Hungaria Tatabánya
727 km
3445 - MAKINA PRIVATUESE PRISUESE
Grundfos
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EDEL Stanzall 403 EDEL Stanzall 403 EDEL Stanzall 403 EDEL Stanzall 403
more images
Gjermani Eislingen/Fils
1 175 km
makinë luhatëse dhe thumba
EDEL Stanzall 403
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Emhart ProSet 1600 Emhart ProSet 1600 Emhart ProSet 1600 Emhart ProSet 1600
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
armë kryesore pneumatike
Emhart ProSet 1600
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOX TZ-VSN TOX TZ-VSN TOX TZ-VSN TOX TZ-VSN TOX TZ-VSN TOX TZ-VSN TOX TZ-VSN
more images
Gjermani Borken
1 562 km
Sistem i plotë gozhdë gërshërë me pincë robot
TOX TZ-VSN
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tox Pressotechnik STE 606-006-125 Tox Pressotechnik STE 606-006-125 Tox Pressotechnik STE 606-006-125 Tox Pressotechnik STE 606-006-125 Tox Pressotechnik STE 606-006-125 Tox Pressotechnik STE 606-006-125
more images
Gjermani Dietfurt
(Vendndodhja e tregtarit)
1 100 km
përfundoj makinë
Tox Pressotechnik STE 606-006-125
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Uwe Tank C400 Uwe Tank C400 Uwe Tank C400 Uwe Tank C400 Uwe Tank C400 Uwe Tank C400
more images
Gjermani Leipzig
1 281 km
makinë ribatinuese
Uwe Tank C400
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MillerPressen MP-645-TSC MillerPressen MP-645-TSC MillerPressen MP-645-TSC MillerPressen MP-645-TSC MillerPressen MP-645-TSC
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 135 km
makinë shtypi
MillerPressen MP-645-TSC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BTEV-KLEMOTA NoZG BTEV-KLEMOTA NoZG BTEV-KLEMOTA NoZG BTEV-KLEMOTA NoZG
more images
Gjermani Wiesbaden
(Vendndodhja e tregtarit)
1 359 km
pajisjet për ngrohje Rivet
BTEV-KLEMOTA NoZG
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Zentronik N38 SE Zentronik N38 SE Zentronik N38 SE Zentronik N38 SE Zentronik N38 SE Zentronik N38 SE Zentronik N38 SE Zentronik N38 SE
more images
Gjermani Sonneberg
1 238 km
makineri rivetuese e tundur
Zentronik N38 SE
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOX TZ-VSN TOX TZ-VSN TOX TZ-VSN TOX TZ-VSN TOX TZ-VSN TOX TZ-VSN
more images
Gjermani Borken
1 562 km
Sistemi i plotë gozhdë gërshërë pa pincë robot
TOX TZ-VSN
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BODMER KÜSNACHT BK 160 nur 1069 Betriebstunden!! BODMER KÜSNACHT BK 160 nur 1069 Betriebstunden!! BODMER KÜSNACHT BK 160 nur 1069 Betriebstunden!! BODMER KÜSNACHT BK 160 nur 1069 Betriebstunden!! BODMER KÜSNACHT BK 160 nur 1069 Betriebstunden!!
more images
Gjermani Staufenberg
1 394 km
Makinë ribatinuese me luhatje të kontrolluar nga CNC
BODMER KÜSNACHT BK 160 nur 1069 Betriebstunden!!
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ARNOLD SHINJO KP5S C-BUEGEL ARNOLD SHINJO KP5S C-BUEGEL ARNOLD SHINJO KP5S C-BUEGEL ARNOLD SHINJO KP5S C-BUEGEL ARNOLD SHINJO KP5S C-BUEGEL ARNOLD SHINJO KP5S C-BUEGEL
more images
Gjermani Trittau
(Vendndodhja e tregtarit)
1 568 km
Makine kthesash
ARNOLD SHINJO KP5S C-BUEGEL
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
THIELICKE WN 4 (4 kN) THIELICKE WN 4 (4 kN) THIELICKE WN 4 (4 kN) THIELICKE WN 4 (4 kN)
more images
Gjermani Kassel
1 400 km
Makinë ribatinuese orbitale
THIELICKE WN 4 (4 kN)
Thirrni