Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

gërshërë të mëdha pjatë - hydr. trashësi 10-13mm pjatë blej përdorur

113 rezultate për
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëri (ndryshim)
anuloj
Guillotine Shear AMADA SCHIAVI Bvzjsrvmtd Cutting capacity: 4 mt Thickness: 10 mm Model: GH 1040 complete with evacuator and N. 1 pair of blades
Kaiserslautern, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1336 km
2000
gati për përdorim
Kaiserslautern, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1336 km
1999
gati për përdorim
Ennepetal, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1496 km
1991
i përdorur
Ennepetal, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1496 km
1991
i përdorur
Drachten, Holandë Holandë
(Vendndodhja e shitësve)
1700 km
1982
te mira (te perdorura)
 

I përdorur gërshërë të mëdha pjatë - hydr. trashësi 10-13mm pjatë

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153