Blej Gërshërë çeliku të seksionit 0 - 49t aftësi shpuese të përdorurar (51)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Punimi i llamarinave Gërshërë çeliku të seksionit 0 - 49t aftësi shpuese
Reklamë e klasifikuar
Mafrino ScFDLA 13/4 Mafrino ScFDLA 13/4 Mafrino ScFDLA 13/4 Mafrino ScFDLA 13/4 Mafrino ScFDLA 13/4 Mafrino ScFDLA 13/4 Mafrino ScFDLA 13/4 Mafrino ScFDLA 13/4 Mafrino ScFDLA 13/4 Mafrino ScFDLA 13/4
more images
10
Gjermani Mindelheim
1082 km
Gërshërë çeliku të seksionit
Mafrino ScFDLA 13/4
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HOMMEL UBK HOMMEL UBK HOMMEL UBK
more images
3
Gjermani Eislingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1175 km
qethje seksioni çeliku
HOMMEL UBK
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TRUMPF TKF 103 TRUMPF TKF 103 TRUMPF TKF 103 TRUMPF TKF 103
more images
4
Gjermani Rödermark
1318 km
Beveller
TRUMPF TKF 103
1992
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW SCFDLA 13/1 WMW SCFDLA 13/1 WMW SCFDLA 13/1 WMW SCFDLA 13/1
more images
4
Gjermani Barsbüttel/Hamburg
(Vendndodhja e tregtarit)
1570 km
Gërshërë çeliku të seksionit
WMW SCFDLA 13/1
1989
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Wiesbaden
1359 km
Gërshërë çeliku të seksionit
IMS HY 55 E
1998
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KK-Industries Profilstahlschere Sahinler KKI HKM 45 - 5 Statio
more images
1
Austria
847 km
gërshërë çeliku të profilit hidraulik
KK-Industries Profilstahlschere Sahinler KKI HKM 45 - 5 Statio
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Peddinghaus Peddy Peddinghaus Peddy Peddinghaus Peddy Peddinghaus Peddy Peddinghaus Peddy Peddinghaus Peddy Peddinghaus Peddy Peddinghaus Peddy Peddinghaus Peddy Peddinghaus Peddy Peddinghaus Peddy Peddinghaus Peddy Peddinghaus Peddy
more images
13
Hungaria Tata
737 km
Gërshërë çeliku me profil të kombinuar 4-fish
Peddinghaus Peddy
1980
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PEDDINGHAUS Peddimaster 28 / 40 H PEDDINGHAUS Peddimaster 28 / 40 H PEDDINGHAUS Peddimaster 28 / 40 H PEDDINGHAUS Peddimaster 28 / 40 H PEDDINGHAUS Peddimaster 28 / 40 H PEDDINGHAUS Peddimaster 28 / 40 H PEDDINGHAUS Peddimaster 28 / 40 H
more images
7
Gjermani Kreis Bergstraße, Deutschland
1303 km
Vrimë çeliku me profil të kombinuar 5-fishuar 28to
PEDDINGHAUS Peddimaster 28 / 40 H
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GEKA MICROCROP 36 GEKA MICROCROP 36 GEKA MICROCROP 36 GEKA MICROCROP 36 GEKA MICROCROP 36 GEKA MICROCROP 36 GEKA MICROCROP 36
more images
7
Gjermani Rödermark
1318 km
krehër hidro. Gërshërë çeliku me profil të sheshtë
GEKA MICROCROP 36
1994
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GEKA Microcrop 36 GEKA Microcrop 36 GEKA Microcrop 36 GEKA Microcrop 36 GEKA Microcrop 36 GEKA Microcrop 36 GEKA Microcrop 36 GEKA Microcrop 36 GEKA Microcrop 36 GEKA Microcrop 36
more images
10
Gjermani Velen
1561 km
Gërshërë çeliku të seksionit
GEKA Microcrop 36
2008
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Wiesbaden
(Vendndodhja e tregtarit)
1359 km
Fletë u. profil çeliku qethje
PEDDINGHAUS 4 R/7
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mubea MIW 400 Mubea MIW 400 Mubea MIW 400 Mubea MIW 400 Mubea MIW 400
more images
5
Gjermani Gütersloh
1495 km
Gërshërë çeliku të seksionit
Mubea MIW 400
dore e dyte
Thirrni
ankand
Ankandi përfundoi
Gjermani Bayern, Gjermani
1044 km
Gërshërë çeliku të seksionit
Mubea KBL 45-20 Optima
dore e dyte
Reklamë e klasifikuar
Scherenbau Naumburg ScFDLAY 16 Scherenbau Naumburg ScFDLAY 16 Scherenbau Naumburg ScFDLAY 16 Scherenbau Naumburg ScFDLAY 16
more images
4
Gjermani Leipzig
1278 km
Gërshërë çeliku të seksionit - të kombinuara
Scherenbau Naumburg ScFDLAY 16
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PEDDINGHAUS Peddicat 275 H PEDDINGHAUS Peddicat 275 H PEDDINGHAUS Peddicat 275 H PEDDINGHAUS Peddicat 275 H PEDDINGHAUS Peddicat 275 H PEDDINGHAUS Peddicat 275 H PEDDINGHAUS Peddicat 275 H PEDDINGHAUS Peddicat 275 H PEDDINGHAUS Peddicat 275 H
more images
9
Gjermani Rödermark
1318 km
Profil hidraulik dhe gërshërë shufrash
PEDDINGHAUS Peddicat 275 H
1985
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MUBEA BF 350 B MUBEA BF 350 B MUBEA BF 350 B MUBEA BF 350 B MUBEA BF 350 B MUBEA BF 350 B
more images
6
Gjermani Solingen
1500 km
Gërshërë çeliku të seksionit - të kombinuara
MUBEA BF 350 B
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PEDDINGHAUS Peddy PEDDINGHAUS Peddy PEDDINGHAUS Peddy PEDDINGHAUS Peddy
more images
4
Gjermani Wiesbaden
(Vendndodhja e tregtarit)
1359 km
qethje seksioni çeliku
PEDDINGHAUS Peddy
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WALTER THEIS KG 3 / 30 - 60 H 80 (4 mm Blech) WALTER THEIS KG 3 / 30 - 60 H 80 (4 mm Blech) WALTER THEIS KG 3 / 30 - 60 H 80 (4 mm Blech) WALTER THEIS KG 3 / 30 - 60 H 80 (4 mm Blech) WALTER THEIS KG 3 / 30 - 60 H 80 (4 mm Blech) WALTER THEIS KG 3 / 30 - 60 H 80 (4 mm Blech)
more images
6
Gjermani Kassel
1400 km
Gërshërë këndore
WALTER THEIS KG 3 / 30 - 60 H 80 (4 mm Blech)
1977
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GEKA Minicrop 45 GEKA Minicrop 45 GEKA Minicrop 45 GEKA Minicrop 45 GEKA Minicrop 45 GEKA Minicrop 45 GEKA Minicrop 45 GEKA Minicrop 45
more images
8
Gjermani Kreuztal
1436 km
Gërshërë hekuri me vrima
GEKA Minicrop 45
2021
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Nossen ScFDLA 13 Nossen ScFDLA 13 Nossen ScFDLA 13 Nossen ScFDLA 13 Nossen ScFDLA 13 Nossen ScFDLA 13
more images
6
Gjermani Leipzig
1278 km
qethje seksioni çeliku
Nossen ScFDLA 13
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PEDDINGHAUS Simplex 63 PEDDINGHAUS Simplex 63 PEDDINGHAUS Simplex 63 PEDDINGHAUS Simplex 63
more images
4
Gjermani Willich
1533 km
gërshërë shufrash
PEDDINGHAUS Simplex 63
1974
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Gütersloh
1495 km
Gërshërë çeliku të seksionit
Peddinghaus Peddicat 380
1995
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sunrise PM 35T
more images
1
Gjermani Hohenbrunn
1016 km
punching Machine
Sunrise PM 35T
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PEDDINGHAUS Peddy (L 80 x 8 mm) PEDDINGHAUS Peddy (L 80 x 8 mm) PEDDINGHAUS Peddy (L 80 x 8 mm) PEDDINGHAUS Peddy (L 80 x 8 mm) PEDDINGHAUS Peddy (L 80 x 8 mm) PEDDINGHAUS Peddy (L 80 x 8 mm) PEDDINGHAUS Peddy (L 80 x 8 mm)
more images
7
Gjermani Mörsdorf
1259 km
Gërshërë çeliku të seksionit
PEDDINGHAUS Peddy (L 80 x 8 mm)
e mire (e perdorur)
Thirrni

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
PEDDINGHAUS Peddimaster 28/40H PEDDINGHAUS Peddimaster 28/40H PEDDINGHAUS Peddimaster 28/40H PEDDINGHAUS Peddimaster 28/40H PEDDINGHAUS Peddimaster 28/40H PEDDINGHAUS Peddimaster 28/40H
more images
6
Gjermani Ennepetal
1495 km
Gërshërë të çelikut të profilit të kombinuar
PEDDINGHAUS Peddimaster 28/40H
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Wiefelstede
1622 km
Grusht me vrima
Peddinghaus 225B/45
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCOTCHMAN 207 SCOTCHMAN 207 SCOTCHMAN 207 SCOTCHMAN 207
more images
4
Holanda Enschede
1593 km
Gërshërë çeliku të seksionit
SCOTCHMAN 207
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mubea MIW 400 Mubea MIW 400 Mubea MIW 400 Mubea MIW 400 Mubea MIW 400 Mubea MIW 400 Mubea MIW 400 Mubea MIW 400
more images
8
Gjermani Gütersloh
1495 km
Gërshërë çeliku të seksionit
Mubea MIW 400
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sunrise IW-45K
more images
1
Gjermani Hohenbrunn
1016 km
steelworker
Sunrise IW-45K
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GEKA Minicrop GEKA Minicrop GEKA Minicrop GEKA Minicrop
more images
4
Gjermani Werdau
1222 km
Gërshërë çeliku me vrima dhe gërshërë profili
GEKA Minicrop
1998
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NOSSEN ScDH 10 (Bleche bis 10 mm) NOSSEN ScDH 10 (Bleche bis 10 mm) NOSSEN ScDH 10 (Bleche bis 10 mm) NOSSEN ScDH 10 (Bleche bis 10 mm) NOSSEN ScDH 10 (Bleche bis 10 mm) NOSSEN ScDH 10 (Bleche bis 10 mm) NOSSEN ScDH 10 (Bleche bis 10 mm) NOSSEN ScDH 10 (Bleche bis 10 mm)
more images
8
Gjermani Mörsdorf
1259 km
Gërshërë çeliku të profilit të levës së dorës
NOSSEN ScDH 10 (Bleche bis 10 mm)
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Wiefelstede
1622 km
Grusht me vrima
Peddinghaus Stanzfix 25 Mp
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mubea KBL 11 Mubea KBL 11 Mubea KBL 11 Mubea KBL 11 Mubea KBL 11 Mubea KBL 11 Mubea KBL 11 Mubea KBL 11
more images
8
Gjermani Gevelsberg
1498 km
copa teneqeje | gërshërë të profilit të çelikut
Mubea KBL 11
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Peddinghaus Peddy Peddinghaus Peddy Peddinghaus Peddy
more images
3
Gjermani Weiterstadt
1324 km
qethje
Peddinghaus Peddy
1991
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PEDDINGHAUS PEDDICAT 275 PEDDINGHAUS PEDDICAT 275 PEDDINGHAUS PEDDICAT 275 PEDDINGHAUS PEDDICAT 275 PEDDINGHAUS PEDDICAT 275 PEDDINGHAUS PEDDICAT 275 PEDDINGHAUS PEDDICAT 275
more images
7
Holanda Enschede
1593 km
Gërshërë çeliku të seksionit
PEDDINGHAUS PEDDICAT 275
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mubea BF 10
more images
1
Gjermani Muehlheim/Main
(Vendndodhja e tregtarit)
1329 km
komb katërfishtë. seksione Iron makinë pune
Mubea BF 10
1975
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
METALLKRAFT HPS 45 S
more images
1
Gjermani Sindelfingen
1218 km
Gërshërë çeliku të profilit hidraulik / vrima
METALLKRAFT HPS 45 S
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PEDDINGHAUS 5 RP 8 (Blech 8 mm, Rundstahl 20 mm) PEDDINGHAUS 5 RP 8 (Blech 8 mm, Rundstahl 20 mm)
more images
2
Gjermani Staufenberg
1394 km
Gërshërë llamarine, profili dhe shufra çeliku
PEDDINGHAUS 5 RP 8 (Blech 8 mm, Rundstahl 20 mm)
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW ScFDLA13-1 WMW ScFDLA13-1 WMW ScFDLA13-1
more images
3
Gjermani Fuldatal
(Vendndodhja e tregtarit)
1399 km
steelworker
WMW ScFDLA13-1
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pedinghaus Peddy
more images
1
Gjermani Düsseldorf
(Vendndodhja e tregtarit)
1513 km
Peddinghaus, Peddy
Pedinghaus Peddy
1974
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sahinler HKM 40 Sahinler HKM 40 Sahinler HKM 40 Sahinler HKM 40 Sahinler HKM 40 Sahinler HKM 40
more images
6
Holanda Enschede
1590 km
Makinë shpuese / prerëse
Sahinler HKM 40
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PEDDINGHAUS Peddy PEDDINGHAUS Peddy PEDDINGHAUS Peddy PEDDINGHAUS Peddy PEDDINGHAUS Peddy
more images
5
Gjermani Muehlheim/Main
1329 km
Profil epoka me kërcitje
PEDDINGHAUS Peddy
1970
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PEDDINGHAUS 4 BR 8 (Blech 8 mm, Rundstahl 20 mm) PEDDINGHAUS 4 BR 8 (Blech 8 mm, Rundstahl 20 mm)
more images
2
Gjermani Staufenberg
1394 km
Gërshërë llamarine dhe shufra çeliku
PEDDINGHAUS 4 BR 8 (Blech 8 mm, Rundstahl 20 mm)
2013
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
2
Gjermani Düsseldorf
1513 km
Gërshërë të çelikut të profileve të levës së dorës
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sahinler HKM 45 Sahinler HKM 45 Sahinler HKM 45 Sahinler HKM 45 Sahinler HKM 45 Sahinler HKM 45
more images
6
Holanda Enschede
1590 km
Makinë shpuese / prerëse
Sahinler HKM 45
2021
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mubea 5 SN/10 R
more images
1
Gjermani Muehlheim/Main
(Vendndodhja e tregtarit)
1329 km
fletë metalike dhe profili gërshërë të mëdha
Mubea 5 SN/10 R
1975
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MUBEA-Matic KFMAV 1300 (L-Profil 180 x 18 mm) MUBEA-Matic KFMAV 1300 (L-Profil 180 x 18 mm) MUBEA-Matic KFMAV 1300 (L-Profil 180 x 18 mm)
more images
3
Gjermani Staufenberg
1394 km
Gërshërë hekuri
MUBEA-Matic KFMAV 1300 (L-Profil 180 x 18 mm)
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Muhr & Bender HIW 550 Muhr & Bender HIW 550 Muhr & Bender HIW 550 Muhr & Bender HIW 550
more images
4
Gjermani Düsseldorf
(Vendndodhja e tregtarit)
1513 km
qethje
Muhr & Bender HIW 550
1990
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PEDDINGHAUS Peddy (z.B. Rundstahl 28 mm) PEDDINGHAUS Peddy (z.B. Rundstahl 28 mm) PEDDINGHAUS Peddy (z.B. Rundstahl 28 mm) PEDDINGHAUS Peddy (z.B. Rundstahl 28 mm)
more images
4
Gjermani Staufenberg
(Vendndodhja e tregtarit)
1394 km
4x gërshërë çeliku kombinuar
PEDDINGHAUS Peddy (z.B. Rundstahl 28 mm)
1980
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MUBEA 5 SN / 10 R (Bleche bis 10 mm) MUBEA 5 SN / 10 R (Bleche bis 10 mm) MUBEA 5 SN / 10 R (Bleche bis 10 mm)
more images
3
Gjermani Staufenberg
(Vendndodhja e tregtarit)
1394 km
Lever-steelworker
MUBEA 5 SN / 10 R (Bleche bis 10 mm)
e mire (e perdorur)
Thirrni