Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

saws blej përdorur

KATEGORI Të LARTë
Të GJITHA KATEGORITë
Dyfishtë saws kuti miter
62
Gjatësore saws rrethore ftohtë
2
Hacksaws - automatike
31
Hacksaws prerja varg 0-249mm
42
Hacksaws prerja varg 250-399mm
54
Pajisje dhe pjesë këmbimi
68
prerja varg Hacksaws mbi 400mm
14
saws band - horizontal - automatike - prerje varg 0-299mm
98
saws band - horizontal - automatike - prerje varg 300-359mm
88
saws band - horizontal - automatike - prerje varg 360-399mm
25
saws band - horizontal - automatike - prerje variojnë nga 400mm
69
saws band - horizontal - gjysmë-automatike - prerja formë varg 420mm
53
saws band - horizontal - gjysmë-automatike - prerja varg 0-300mm
138
saws band - horizontal - gjysmë-automatike - prerja varg 301-349mm
72
saws band - horizontal - gjysmë-automatike - prerja varg 350-419mm
29
saws band - horizontal - operuar me dorë - prerje varg 0-220mm
61
saws band - horizontal - operuar me dorë - prerje varg 221-299mm
116
saws band - horizontal - operuar me dorë - varg prerja nga 300mm
24
saws band - vertikale - fyt 0-419mm
70
saws band - vertikale - fyt 420-799mm
56
saws band - vertikale - fyt nga 800mm
18
saws rrethore Ftohtë - gjysmë-automatike - Saw blade dia. 0-350mm
55
saws rrethore Ftohtë - gjysmë-automatike - Saw blade dia. 351-420mm
54
saws rrethore Ftohtë - gjysmë-automatike - Saw blade dia. 421-470mm
24
saws rrethore Ftohtë - gjysmë-automatike - Saw blade dia. 471-499mm
1
saws rrethore Ftohtë - gjysmë-automatike - Saw blade dia. nga 500mm
15
saws rrethore Ftohtë - plotësisht i automatizuar - Saw blade dia. 0-350mm
50
saws rrethore Ftohtë - plotësisht i automatizuar - Saw blade dia. 351-419mm
33
saws rrethore Ftohtë - plotësisht i automatizuar - Saw blade dia. 420-469mm
18
saws rrethore Ftohtë - plotësisht i automatizuar - Saw blade dia. nga 470mm
19
saws rrethore ftohtë - me dorë - Saw blade dia. 0-299mm
59
saws rrethore ftohtë - me dorë - Saw blade dia. 300-349mm
45
saws rrethore ftohtë - me dorë - Saw blade dia. 350-399mm
36
saws rrethore ftohtë - me dorë - Saw blade dia. 400-499mm
13
saws rrethore ftohtë - me dorë - Saw blade dia. nga 500mm
4
saws rrethore për metalike të lehta dhe alumini - automatike
82
saws rrethore për metalike të lehta dhe alumini - gjysmë-automatike
48
saws rrethore për metalike të lehta dhe alumini - me dorë - e pa teh dia. 0-299mm
17
saws rrethore për metalike të lehta dhe alumini - me dorë - e pa teh dia. 300-369mm
29
saws rrethore për metalike të lehta dhe alumini - me dorë - e pa teh dia. nga 370mm
23
tjetër
185
saws Ofron
1
Leicestershire, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
Vendndodhja e shitësve
5824 km
gati për përdorim
5
Niederlangen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6338 km
2007
i përdorur
3
Krefeld, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6370 km
1970
i përdorur
4
Korschenbroich, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6372 km
1980
i përdorur
4
Ennepetal, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6414 km
1990
i përdorur
8
Leicestershire, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
Vendndodhja e shitësve
5824 km
gati për përdorim
2
Goldenstedt, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6416 km
i përdorur
3
Düsseldorf, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6386 km
1987
i përdorur
5
Niederlangen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6338 km
1991
i përdorur
3
Ennepetal, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6414 km
1980
i përdorur
11
Leicestershire, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
Vendndodhja e shitësve
5824 km
2013
gati për përdorim
1
Krefeld, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6370 km
2017
i përdorur
5
Niederlangen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6338 km
i përdorur
2
Korschenbroich, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6372 km
i përdorur
11
Leicestershire, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
Vendndodhja e shitësve
5824 km
2013
gati për përdorim
3
Tönisvorst, Gjermani Gjermani
6357 km
aq i mirë sa i ri (ex-display)
1
Krefeld, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6370 km
2017
i përdorur
5
Niederlangen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6338 km
1989
i përdorur
5
Korschenbroich, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6372 km
1971
i përdorur
9
Leicestershire, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
Vendndodhja e shitësve
5824 km
gati për përdorim
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 (0) 20 331 800 72
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 152
Flag es
+34 (0) 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 153
Flag us
+44 (0) 20 331 800 72