Blej Sistemet e drejtimit të fletëve të metalit të përdorurar (33)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Punimi i llamarinave Sistemet e drejtimit të fletëve të metalit
Reklamë e klasifikuar
EUROSITECH S.p.A Italy 2001 EUROSITECH S.p.A Italy 2001 EUROSITECH S.p.A Italy 2001 EUROSITECH S.p.A Italy 2001 EUROSITECH S.p.A Italy 2001 EUROSITECH S.p.A Italy 2001 EUROSITECH S.p.A Italy 2001 EUROSITECH S.p.A Italy 2001 EUROSITECH S.p.A Italy 2001 EUROSITECH S.p.A Italy 2001 EUROSITECH S.p.A Italy 2001 EUROSITECH S.p.A Italy 2001 EUROSITECH S.p.A Italy 2001 EUROSITECH S.p.A Italy 2001 EUROSITECH S.p.A Italy 2001 EUROSITECH S.p.A Italy 2001
more images
8
Serbia Лесковац
252 km
Fasada e çatisë me linjë automatike të profilizimit
EUROSITECH S.p.A Italy 2001 EUROSITECH S.p.A Italy 2001
2001
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TFON MACHINE CO. Leveling Machine - XSmall Series TFON MACHINE CO. Leveling Machine - XSmall Series
more images
2
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1120 km
Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur
TFON MACHINE CO. Leveling Machine - XSmall Series
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ARKU AH500 / 2 / FU ARKU AH500 / 2 / FU ARKU AH500 / 2 / FU ARKU AH500 / 2 / FU ARKU AH500 / 2 / FU ARKU AH500 / 2 / FU
more images
6
Gjermani Strassberg
(Vendndodhja e tregtarit)
1172 km
mbështjell
ARKU AH500 / 2 / FU
1993
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MUBEA Profi MUBEA Profi MUBEA Profi
more images
3
Gjermani Korschenbroich
1524 km
drejtimi Plant
MUBEA Profi
1970
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Servo Presse TCGS 400 AE Servo Presse TCGS 400 AE Servo Presse TCGS 400 AE Servo Presse TCGS 400 AE Servo Presse TCGS 400 AE Servo Presse TCGS 400 AE Servo Presse TCGS 400 AE Servo Presse TCGS 400 AE Servo Presse TCGS 400 AE Servo Presse TCGS 400 AE Servo Presse TCGS 400 AE Servo Presse TCGS 400 AE
more images
12
Republika Çeke Zlín
920 km
Drejtues - odviječka
Servo Presse TCGS 400 AE
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Paul Auerbach xyz Paul Auerbach xyz Paul Auerbach xyz Paul Auerbach xyz Paul Auerbach xyz
more images
5
Gjermani Weiterstadt
1324 km
rrotullim drejtues
Paul Auerbach xyz
1970
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HEGO 2550 x 25 mm HEGO 2550 x 25 mm HEGO 2550 x 25 mm HEGO 2550 x 25 mm HEGO 2550 x 25 mm HEGO 2550 x 25 mm
more images
6
Gjermani Niederlangen
1624 km
nivelues llamarine
HEGO 2550 x 25 mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TFON MACHINE CO. Leveling Machine - Small Series TFON MACHINE CO. Leveling Machine - Small Series
more images
2
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1120 km
Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur
TFON MACHINE CO. Leveling Machine - Small Series
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW Wildau UBR25x2500 WMW Wildau UBR25x2500 WMW Wildau UBR25x2500 WMW Wildau UBR25x2500
more images
4
Gjermani Weißenborn/Erzgebirge
1202 km
nivelues llamarine
WMW Wildau UBR25x2500
1984
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
10
Hungaria Tatabánya
727 km
Tre rrotulla për lakimin e pllakës me rrotull #5433
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Richtmaschine 430x 1 mm Richtmaschine 430x 1 mm Richtmaschine 430x 1 mm Richtmaschine 430x 1 mm Richtmaschine 430x 1 mm Richtmaschine 430x 1 mm Richtmaschine 430x 1 mm Richtmaschine 430x 1 mm
more images
8
Hungaria Tatabánya
729 km
Makinat e shtrirjes së fletëve metalike Drejtimi i shiritave
Richtmaschine 430x 1 mm
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Turqia Umraniye
749 km
NIVELERI
BOSPORAS AYK-LVL
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
IRON / RDI Group CRM-20
more images
1
Gjermani Bensheim
1307 km
Ushqimi i fletës
IRON / RDI Group CRM-20
e pakontrolluar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TFON MACHINE CO. Leveling Machine - Medium Series TFON MACHINE CO. Leveling Machine - Medium Series TFON MACHINE CO. Leveling Machine - Medium Series
more images
3
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1120 km
Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur
TFON MACHINE CO. Leveling Machine - Medium Series
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHUBERT WM 1 - III
more images
1
Gjermani Staufenberg
1394 km
nivelues i pjesëve
SCHUBERT WM 1 - III
1960
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CAMU RM800/II 4429 CAMU RM800/II 4429 CAMU RM800/II 4429 CAMU RM800/II 4429 CAMU RM800/II 4429 CAMU RM800/II 4429 CAMU RM800/II 4429 CAMU RM800/II 4429 CAMU RM800/II 4429 CAMU RM800/II 4429 CAMU RM800/II 4429
more images
11
Hungaria Tatabánya
727 km
#5459 BIMË E NIVELIMIT TË PLAKAVE CAMU
CAMU RM800/II 4429
1999
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BLEMA GOTHA UBR 3,15 x 2.000 BLEMA GOTHA UBR 3,15 x 2.000 BLEMA GOTHA UBR 3,15 x 2.000 BLEMA GOTHA UBR 3,15 x 2.000
more images
4
Gjermani Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1491 km
rrafshues i pllakave
BLEMA GOTHA UBR 3,15 x 2.000
1985
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TFON MACHINE CO. Leveling Machine - Large Series TFON MACHINE CO. Leveling Machine - Large Series
more images
2
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1120 km
Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur
TFON MACHINE CO. Leveling Machine - Large Series
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHLEICHER RMS 8 - 53 / 160 - 1050 (250x0,8 mm) SCHLEICHER RMS 8 - 53 / 160 - 1050 (250x0,8 mm) SCHLEICHER RMS 8 - 53 / 160 - 1050 (250x0,8 mm) SCHLEICHER RMS 8 - 53 / 160 - 1050 (250x0,8 mm)
more images
4
Gjermani Staufenberg
1394 km
Makinë për ushqim dhe drejtim rul
SCHLEICHER RMS 8 - 53 / 160 - 1050 (250x0,8 mm)
1985
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Dimeco Dimeco Dimeco Dimeco Dimeco Dimeco Dimeco Dimeco Dimeco Dimeco Dimeco Dimeco
more images
12
Hungaria Tatabánya
727 km
5630 - UMBËTARE PËR NIVELIMIN E PLAKAVE DIMECO
Dimeco
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHUBERT WMS 17/12/153 SCHUBERT WMS 17/12/153
more images
2
Gjermani Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1491 km
rrafshues i pllakave
SCHUBERT WMS 17/12/153
1985
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TFON MACHINE CO. Leveling Machine - S-3513
more images
1
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1120 km
Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur
TFON MACHINE CO. Leveling Machine - S-3513
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OBRU BVK 411 (Bandbreite 100 mm) OBRU BVK 411 (Bandbreite 100 mm) OBRU BVK 411 (Bandbreite 100 mm) OBRU BVK 411 (Bandbreite 100 mm) OBRU BVK 411 (Bandbreite 100 mm)
more images
5
Gjermani Staufenberg
1394 km
Ushqyes kasetë
OBRU BVK 411 (Bandbreite 100 mm)
1980
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Julius Julius Julius Julius Julius Julius Julius
more images
7
Hungaria Tatabánya
727 km
# 5055 MAKINË PËR NIVELIMIN E PLAKAVE 1300 mm
Julius
e mire (e perdorur)
Thirrni

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
BLEMA GOTHA UBR 10/1 x 2.000
more images
1
Gjermani Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1491 km
rrafshues i pllakave
BLEMA GOTHA UBR 10/1 x 2.000
1980
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TFON MACHINE CO. Leveling Machine - L 9016
more images
1
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1120 km
Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur
TFON MACHINE CO. Leveling Machine - L 9016
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHLEICHER RMC 6-40-96 / 300 (0,4 - 0,5 mm) SCHLEICHER RMC 6-40-96 / 300 (0,4 - 0,5 mm) SCHLEICHER RMC 6-40-96 / 300 (0,4 - 0,5 mm) SCHLEICHER RMC 6-40-96 / 300 (0,4 - 0,5 mm)
more images
4
Gjermani Staufenberg
(Vendndodhja e tregtarit)
1394 km
Fletë makine drejtimi
SCHLEICHER RMC 6-40-96 / 300 (0,4 - 0,5 mm)
1994
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FESTO RSTC-U W40/7/500GL FESTO RSTC-U W40/7/500GL FESTO RSTC-U W40/7/500GL FESTO RSTC-U W40/7/500GL FESTO RSTC-U W40/7/500GL FESTO RSTC-U W40/7/500GL FESTO RSTC-U W40/7/500GL FESTO RSTC-U W40/7/500GL FESTO RSTC-U W40/7/500GL FESTO RSTC-U W40/7/500GL FESTO RSTC-U W40/7/500GL
more images
11
Hungaria Tatabánya
727 km
#5482 NIVELE PLATE
FESTO RSTC-U W40/7/500GL
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TFON MACHINE CO. Leveling Machine - XSmall Series TFON MACHINE CO. Leveling Machine - XSmall Series
more images
2
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1120 km
Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur
TFON MACHINE CO. Leveling Machine - XSmall Series
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHLEICHER RML 6-53 / 96-300 (0,5 - 1,5 mm) SCHLEICHER RML 6-53 / 96-300 (0,5 - 1,5 mm) SCHLEICHER RML 6-53 / 96-300 (0,5 - 1,5 mm) SCHLEICHER RML 6-53 / 96-300 (0,5 - 1,5 mm)
more images
4
Gjermani Staufenberg
(Vendndodhja e tregtarit)
1394 km
për drejtimin e makinës
SCHLEICHER RML 6-53 / 96-300 (0,5 - 1,5 mm)
1985
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TFON MACHINE CO. Leveling Machine - M-5513
more images
1
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1120 km
Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur
TFON MACHINE CO. Leveling Machine - M-5513
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHLEICHER RML 6-40-96-300 (0,4 - 1,5 mm) SCHLEICHER RML 6-40-96-300 (0,4 - 1,5 mm)
more images
2
Gjermani Staufenberg
(Vendndodhja e tregtarit)
1394 km
për drejtimin e makinës
SCHLEICHER RML 6-40-96-300 (0,4 - 1,5 mm)
1986
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
UNGERER RM 300/2/23 (300 x 2 mm) UNGERER RM 300/2/23 (300 x 2 mm) UNGERER RM 300/2/23 (300 x 2 mm) UNGERER RM 300/2/23 (300 x 2 mm) UNGERER RM 300/2/23 (300 x 2 mm)
more images
5
Gjermani Kassel
1400 km
Makinë për drejtimin e pllakave
UNGERER RM 300/2/23 (300 x 2 mm)
1961
dore e dyte
Thirrni