➤ Blerje Sistemet e drejtimit të fletëve të metalit të përdorura (26 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Sistemet e drejtimit të fletëve të metalit të përdorurar (26)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Punimi i llamarinave Sistemet e drejtimit të fletëve të metalit
Reklamë e klasifikuar
Turqia Umraniye
749 km

NIVELERI
BOSPORAS AYK-LVL

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
mbështjell ARKU AH500 / 2 / FU
mbështjell ARKU AH500 / 2 / FU
mbështjell ARKU AH500 / 2 / FU
mbështjell ARKU AH500 / 2 / FU
mbështjell ARKU AH500 / 2 / FU
mbështjell ARKU AH500 / 2 / FU
more images
Gjermani Strassberg
(Vendndodhja e tregtarit)
1 172 km

mbështjell
ARKUAH500 / 2 / FU

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur TFON MACHINE CO. Leveling Machine - M-5513
more images
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1 120 km

Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur
TFON MACHINE CO.Leveling Machine - M-5513

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për drejtimin dhe ushqyerjen e llamarinës VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2
Makinë për drejtimin dhe ushqyerjen e llamarinës VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2
Makinë për drejtimin dhe ushqyerjen e llamarinës VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2
Makinë për drejtimin dhe ushqyerjen e llamarinës VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2
Makinë për drejtimin dhe ushqyerjen e llamarinës VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2
Makinë për drejtimin dhe ushqyerjen e llamarinës VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2
Makinë për drejtimin dhe ushqyerjen e llamarinës VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2
Makinë për drejtimin dhe ushqyerjen e llamarinës VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2
Makinë për drejtimin dhe ushqyerjen e llamarinës VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2
Makinë për drejtimin dhe ushqyerjen e llamarinës VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2
Makinë për drejtimin dhe ushqyerjen e llamarinës VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2
Makinë për drejtimin dhe ushqyerjen e llamarinës VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2
Makinë për drejtimin dhe ushqyerjen e llamarinës VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2
Makinë për drejtimin dhe ushqyerjen e llamarinës VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2
more images
Gjermani Mörsdorf
1 259 km

Makinë për drejtimin dhe ushqyerjen e llamarinës
VEB Pressenwerk Bad SalzungenMAR 250/2

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
#5482 NIVELE PLATE FESTO RSTC-U W40/7/500GL
#5482 NIVELE PLATE FESTO RSTC-U W40/7/500GL
#5482 NIVELE PLATE FESTO RSTC-U W40/7/500GL
#5482 NIVELE PLATE FESTO RSTC-U W40/7/500GL
#5482 NIVELE PLATE FESTO RSTC-U W40/7/500GL
#5482 NIVELE PLATE FESTO RSTC-U W40/7/500GL
#5482 NIVELE PLATE FESTO RSTC-U W40/7/500GL
#5482 NIVELE PLATE FESTO RSTC-U W40/7/500GL
#5482 NIVELE PLATE FESTO RSTC-U W40/7/500GL
#5482 NIVELE PLATE FESTO RSTC-U W40/7/500GL
#5482 NIVELE PLATE FESTO RSTC-U W40/7/500GL
more images
Hungaria Tatabánya
727 km

#5482 NIVELE PLATE
FESTORSTC-U W40/7/500GL

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinat e shtrirjes së fletëve metalike Drejtimi i shiritave Richtmaschine 430x 1 mm
Makinat e shtrirjes së fletëve metalike Drejtimi i shiritave Richtmaschine 430x 1 mm
Makinat e shtrirjes së fletëve metalike Drejtimi i shiritave Richtmaschine 430x 1 mm
Makinat e shtrirjes së fletëve metalike Drejtimi i shiritave Richtmaschine 430x 1 mm
Makinat e shtrirjes së fletëve metalike Drejtimi i shiritave Richtmaschine 430x 1 mm
Makinat e shtrirjes së fletëve metalike Drejtimi i shiritave Richtmaschine 430x 1 mm
Makinat e shtrirjes së fletëve metalike Drejtimi i shiritave Richtmaschine 430x 1 mm
Makinat e shtrirjes së fletëve metalike Drejtimi i shiritave Richtmaschine 430x 1 mm
more images
Hungaria Tatabánya
729 km

Makinat e shtrirjes së fletëve metalike Drejtimi i shiritave
Richtmaschine430x 1 mm

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Turqia Ataşehir Ferhat Paşa, 101. Sk. No:36, 34888 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul, Türkiye
756 km

makinë e prerë në gjatësi
BOSPORASAYK

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
drejtues llamarine ARKU TRM 50125/21
drejtues llamarine ARKU TRM 50125/21
drejtues llamarine ARKU TRM 50125/21
drejtues llamarine ARKU TRM 50125/21
drejtues llamarine ARKU TRM 50125/21
more images
Izraelit He-Kharish St 8, Israel
1 631 km

drejtues llamarine
ARKUTRM 50125/21

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur TFON MACHINE CO. Leveling Machine - Small Series
more images
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1 120 km

Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur
TFON MACHINE CO.Leveling Machine - Small Series

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sistemi i drejtimit të llamarinës SCHLEICHER RML 6-40-96 (300x1,5 mm)
Sistemi i drejtimit të llamarinës SCHLEICHER RML 6-40-96 (300x1,5 mm)
more images
Gjermani Staufenberg
1 394 km

Sistemi i drejtimit të llamarinës
SCHLEICHER RML 6-40-96 (300x1,5 mm)

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
#5459 BIMË E NIVELIMIT TË PLAKAVE CAMU CAMU RM800/II 4429
#5459 BIMË E NIVELIMIT TË PLAKAVE CAMU CAMU RM800/II 4429
#5459 BIMË E NIVELIMIT TË PLAKAVE CAMU CAMU RM800/II 4429
#5459 BIMË E NIVELIMIT TË PLAKAVE CAMU CAMU RM800/II 4429
#5459 BIMË E NIVELIMIT TË PLAKAVE CAMU CAMU RM800/II 4429
#5459 BIMË E NIVELIMIT TË PLAKAVE CAMU CAMU RM800/II 4429
#5459 BIMË E NIVELIMIT TË PLAKAVE CAMU CAMU RM800/II 4429
#5459 BIMË E NIVELIMIT TË PLAKAVE CAMU CAMU RM800/II 4429
#5459 BIMË E NIVELIMIT TË PLAKAVE CAMU CAMU RM800/II 4429
#5459 BIMË E NIVELIMIT TË PLAKAVE CAMU CAMU RM800/II 4429
#5459 BIMË E NIVELIMIT TË PLAKAVE CAMU CAMU RM800/II 4429
more images
Hungaria Tatabánya
727 km

#5459 BIMË E NIVELIMIT TË PLAKAVE CAMU
CAMURM800/II 4429

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sistemi i prerë në gjatësi SCHLEICHER SCHULER Querteilanlage 1300 x 1,5 mm
Sistemi i prerë në gjatësi SCHLEICHER SCHULER Querteilanlage 1300 x 1,5 mm
Sistemi i prerë në gjatësi SCHLEICHER SCHULER Querteilanlage 1300 x 1,5 mm
Sistemi i prerë në gjatësi SCHLEICHER SCHULER Querteilanlage 1300 x 1,5 mm
Sistemi i prerë në gjatësi SCHLEICHER SCHULER Querteilanlage 1300 x 1,5 mm
Sistemi i prerë në gjatësi SCHLEICHER SCHULER Querteilanlage 1300 x 1,5 mm
Sistemi i prerë në gjatësi SCHLEICHER SCHULER Querteilanlage 1300 x 1,5 mm
Sistemi i prerë në gjatësi SCHLEICHER SCHULER Querteilanlage 1300 x 1,5 mm
Sistemi i prerë në gjatësi SCHLEICHER SCHULER Querteilanlage 1300 x 1,5 mm
Sistemi i prerë në gjatësi SCHLEICHER SCHULER Querteilanlage 1300 x 1,5 mm
Sistemi i prerë në gjatësi SCHLEICHER SCHULER Querteilanlage 1300 x 1,5 mm
Sistemi i prerë në gjatësi SCHLEICHER SCHULER Querteilanlage 1300 x 1,5 mm
Sistemi i prerë në gjatësi SCHLEICHER SCHULER Querteilanlage 1300 x 1,5 mm
Sistemi i prerë në gjatësi SCHLEICHER SCHULER Querteilanlage 1300 x 1,5 mm
Sistemi i prerë në gjatësi SCHLEICHER SCHULER Querteilanlage 1300 x 1,5 mm
more images
Gjermani Kreuztal
1 436 km

Sistemi i prerë në gjatësi
SCHLEICHER SCHULERQuerteilanlage 1300 x 1,5 mm

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
drejtues llamarine JÖRG 1020 X 1,5 Mm
drejtues llamarine JÖRG 1020 X 1,5 Mm
drejtues llamarine JÖRG 1020 X 1,5 Mm
drejtues llamarine JÖRG 1020 X 1,5 Mm
drejtues llamarine JÖRG 1020 X 1,5 Mm
more images
Holanda Olandija
1 663 km

drejtues llamarine
JÖRG 1020 X 1,5 Mm

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
rrafshues i pllakave BLEMA GOTHA UBR 3,15 x 2.000
rrafshues i pllakave BLEMA GOTHA UBR 3,15 x 2.000
rrafshues i pllakave BLEMA GOTHA UBR 3,15 x 2.000
rrafshues i pllakave BLEMA GOTHA UBR 3,15 x 2.000
more images
Gjermani Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1 491 km

rrafshues i pllakave
BLEMA GOTHAUBR 3,15 x 2.000

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur TFON MACHINE CO. Leveling Machine - XSmall Series
more images
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1 120 km

Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur
TFON MACHINE CO.Leveling Machine - XSmall Series

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për drejtimin e llamarinës SCHLEICHER RML 6-53 / 96-300 (300x1,5 mm)
Makinë për drejtimin e llamarinës SCHLEICHER RML 6-53 / 96-300 (300x1,5 mm)
Makinë për drejtimin e llamarinës SCHLEICHER RML 6-53 / 96-300 (300x1,5 mm)
Makinë për drejtimin e llamarinës SCHLEICHER RML 6-53 / 96-300 (300x1,5 mm)
more images
Gjermani Staufenberg
1 394 km

Makinë për drejtimin e llamarinës
SCHLEICHERRML 6-53 / 96-300 (300x1,5 mm)

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tre rrotulla për lakimin e pllakës me rrotull #5433
Tre rrotulla për lakimin e pllakës me rrotull #5433
Tre rrotulla për lakimin e pllakës me rrotull #5433
Tre rrotulla për lakimin e pllakës me rrotull #5433
Tre rrotulla për lakimin e pllakës me rrotull #5433
Tre rrotulla për lakimin e pllakës me rrotull #5433
Tre rrotulla për lakimin e pllakës me rrotull #5433
Tre rrotulla për lakimin e pllakës me rrotull #5433
Tre rrotulla për lakimin e pllakës me rrotull #5433
Tre rrotulla për lakimin e pllakës me rrotull #5433
more images
Hungaria Tatabánya
727 km

Tre rrotulla për lakimin e pllakës me rrotull #5433

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
drejtues llamarine Forstner 1000 X 1,5 Mm
drejtues llamarine Forstner 1000 X 1,5 Mm
drejtues llamarine Forstner 1000 X 1,5 Mm
drejtues llamarine Forstner 1000 X 1,5 Mm
drejtues llamarine Forstner 1000 X 1,5 Mm
drejtues llamarine Forstner 1000 X 1,5 Mm
drejtues llamarine Forstner 1000 X 1,5 Mm
drejtues llamarine Forstner 1000 X 1,5 Mm
drejtues llamarine Forstner 1000 X 1,5 Mm
drejtues llamarine Forstner 1000 X 1,5 Mm
drejtues llamarine Forstner 1000 X 1,5 Mm
drejtues llamarine Forstner 1000 X 1,5 Mm
more images
Holanda Olandija
1 663 km

drejtues llamarine
Forstner 1000 X 1,5 Mm

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
rrafshues i pllakave SCHUBERT WMS 17/12/153
rrafshues i pllakave SCHUBERT WMS 17/12/153
more images
Gjermani Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1 491 km

rrafshues i pllakave
SCHUBERTWMS 17/12/153

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur TFON MACHINE CO. Leveling Machine - Medium Series
Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur TFON MACHINE CO. Leveling Machine - Medium Series
Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur TFON MACHINE CO. Leveling Machine - Medium Series
more images
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1 120 km

Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur
TFON MACHINE CO.Leveling Machine - Medium Series

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
# 5055 MAKINË PËR NIVELIMIN E PLAKAVE 1300 mm Julius
# 5055 MAKINË PËR NIVELIMIN E PLAKAVE 1300 mm Julius
# 5055 MAKINË PËR NIVELIMIN E PLAKAVE 1300 mm Julius
# 5055 MAKINË PËR NIVELIMIN E PLAKAVE 1300 mm Julius
# 5055 MAKINË PËR NIVELIMIN E PLAKAVE 1300 mm Julius
# 5055 MAKINË PËR NIVELIMIN E PLAKAVE 1300 mm Julius
# 5055 MAKINË PËR NIVELIMIN E PLAKAVE 1300 mm Julius
more images
Hungaria Tatabánya
727 km

# 5055 MAKINË PËR NIVELIMIN E PLAKAVE 1300 mm
Julius

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur TFON MACHINE CO. Leveling Machine - Large Series
Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur TFON MACHINE CO. Leveling Machine - Large Series
more images
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1 120 km

Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur
TFON MACHINE CO.Leveling Machine - Large Series

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur TFON MACHINE CO. Leveling Machine - XSmall Series
Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur TFON MACHINE CO. Leveling Machine - XSmall Series
more images
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1 120 km

Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur
TFON MACHINE CO.Leveling Machine - XSmall Series

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur TFON MACHINE CO. Leveling Machine - S-3513
more images
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1 120 km

Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur
TFON MACHINE CO.Leveling Machine - S-3513

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur TFON MACHINE CO. Leveling Machine - L 9016
more images
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1 120 km

Nivelimi dhe lehtësimi i stresit të mbetur
TFON MACHINE CO.Leveling Machine - L 9016

Tregtar i verifikuar
Thirrni