Blej Makinat e goditjes dhe thithjes CNC - udhëtojnë nga 2500mm të përdorurar (24)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Punimi i llamarinave Makinat e goditjes dhe thithjes CNC - udhëtojnë nga 2500mm
ankand
Shtypni me grusht + SheetMaster + TrumaGrip TRUMPF TruMatic 5000R - 1300 FMC
Shtypni me grusht + SheetMaster + TrumaGrip TRUMPF TruMatic 5000R - 1300 FMC
Shtypni me grusht + SheetMaster + TrumaGrip TRUMPF TruMatic 5000R - 1300 FMC
Shtypni me grusht + SheetMaster + TrumaGrip TRUMPF TruMatic 5000R - 1300 FMC
Shtypni me grusht + SheetMaster + TrumaGrip TRUMPF TruMatic 5000R - 1300 FMC
Shtypni me grusht + SheetMaster + TrumaGrip TRUMPF TruMatic 5000R - 1300 FMC
Shtypni me grusht + SheetMaster + TrumaGrip TRUMPF TruMatic 5000R - 1300 FMC
Shtypni me grusht + SheetMaster + TrumaGrip TRUMPF TruMatic 5000R - 1300 FMC
Shtypni me grusht + SheetMaster + TrumaGrip TRUMPF TruMatic 5000R - 1300 FMC
Shtypni me grusht + SheetMaster + TrumaGrip TRUMPF TruMatic 5000R - 1300 FMC
përfundon në 
 T   orë   Min   Sek  Ankandi përfundoi
Gjermani
1 089 km

Shtypni me grusht + SheetMaster + TrumaGrip
TRUMPFTruMatic 5000R - 1300 FMC

buyer-protection
Reklamë e klasifikuar
Makinë grushtuese dhe prerëse BOSCHERT Compact EVO 1250
Makinë grushtuese dhe prerëse BOSCHERT Compact EVO 1250
Makinë grushtuese dhe prerëse BOSCHERT Compact EVO 1250
Makinë grushtuese dhe prerëse BOSCHERT Compact EVO 1250
Makinë grushtuese dhe prerëse BOSCHERT Compact EVO 1250
Makinë grushtuese dhe prerëse BOSCHERT Compact EVO 1250
Makinë grushtuese dhe prerëse BOSCHERT Compact EVO 1250
Makinë grushtuese dhe prerëse BOSCHERT Compact EVO 1250
Makinë grushtuese dhe prerëse BOSCHERT Compact EVO 1250
Makinë grushtuese dhe prerëse BOSCHERT Compact EVO 1250
Makinë grushtuese dhe prerëse BOSCHERT Compact EVO 1250
more images
Hungaria Göd
731 km

Makinë grushtuese dhe prerëse
BOSCHERTCompact EVO 1250

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë grushtuese dhe prerëse Euromac MTX,26009
Makinë grushtuese dhe prerëse Euromac MTX,26009
Makinë grushtuese dhe prerëse Euromac MTX,26009
Makinë grushtuese dhe prerëse Euromac MTX,26009
Makinë grushtuese dhe prerëse Euromac MTX,26009
Makinë grushtuese dhe prerëse Euromac MTX,26009
more images
Republika Çeke U Zoologické zahrady 476/45, 635 00 Brno-Bystrc, Česko
943 km

Makinë grushtuese dhe prerëse
EuromacMTX,26009

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë shpimi Amada Europe 258
Makinë shpimi Amada Europe 258
Makinë shpimi Amada Europe 258
Makinë shpimi Amada Europe 258
Makinë shpimi Amada Europe 258
Makinë shpimi Amada Europe 258
more images
Gjermani Strassberg
1 172 km

Makinë shpimi
AmadaEurope 258

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 x 3000 Rota Index
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 x 3000 Rota Index
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 x 3000 Rota Index
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 x 3000 Rota Index
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 x 3000 Rota Index
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 x 3000 Rota Index
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 x 3000 Rota Index
more images
Gjermani Trittau
1 568 km

Makinë grushtuese dhe thithëse
BOSCHERTCompact 1250 x 3000 Rota Index

Tregtar i verifikuar
Thirrni
ankand
Makinë grushtuese dhe thithëse Baykal BPM 1225x30
Makinë grushtuese dhe thithëse Baykal BPM 1225x30
Makinë grushtuese dhe thithëse Baykal BPM 1225x30
Makinë grushtuese dhe thithëse Baykal BPM 1225x30
Makinë grushtuese dhe thithëse Baykal BPM 1225x30
Makinë grushtuese dhe thithëse Baykal BPM 1225x30
Makinë grushtuese dhe thithëse Baykal BPM 1225x30
Makinë grushtuese dhe thithëse Baykal BPM 1225x30
Makinë grushtuese dhe thithëse Baykal BPM 1225x30
Makinë grushtuese dhe thithëse Baykal BPM 1225x30
Makinë grushtuese dhe thithëse Baykal BPM 1225x30
Makinë grushtuese dhe thithëse Baykal BPM 1225x30
Makinë grushtuese dhe thithëse Baykal BPM 1225x30
Makinë grushtuese dhe thithëse Baykal BPM 1225x30
Ankandi përfundoi
Bullgaria Oblast Plowdiw
396 km

Makinë grushtuese dhe thithëse
BaykalBPM 1225x30

buyer-protection
Reklamë e klasifikuar
Mjete për Trumpf TC600 TRUMPF TC600
Mjete për Trumpf TC600 TRUMPF TC600
Mjete për Trumpf TC600 TRUMPF TC600
Mjete për Trumpf TC600 TRUMPF TC600
more images
Gjermani Steinhagen
1 501 km

Mjete për Trumpf TC600
TRUMPFTC600

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë grushtuese dhe thithëse Trumpf TruPunch 5000 S12 Großformat
Makinë grushtuese dhe thithëse Trumpf TruPunch 5000 S12 Großformat
Makinë grushtuese dhe thithëse Trumpf TruPunch 5000 S12 Großformat
Makinë grushtuese dhe thithëse Trumpf TruPunch 5000 S12 Großformat
more images
Gjermani Waldlaubersheim
1 368 km

Makinë grushtuese dhe thithëse
TrumpfTruPunch 5000 S12 Großformat

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë shpuese me ngarkim/shkarkim AMADA PROMECAM PEGA 367 with load/unload
Makinë shpuese me ngarkim/shkarkim AMADA PROMECAM PEGA 367 with load/unload
Makinë shpuese me ngarkim/shkarkim AMADA PROMECAM PEGA 367 with load/unload
Makinë shpuese me ngarkim/shkarkim AMADA PROMECAM PEGA 367 with load/unload
Makinë shpuese me ngarkim/shkarkim AMADA PROMECAM PEGA 367 with load/unload
Makinë shpuese me ngarkim/shkarkim AMADA PROMECAM PEGA 367 with load/unload
Makinë shpuese me ngarkim/shkarkim AMADA PROMECAM PEGA 367 with load/unload
Makinë shpuese me ngarkim/shkarkim AMADA PROMECAM PEGA 367 with load/unload
Makinë shpuese me ngarkim/shkarkim AMADA PROMECAM PEGA 367 with load/unload
Makinë shpuese me ngarkim/shkarkim AMADA PROMECAM PEGA 367 with load/unload
Makinë shpuese me ngarkim/shkarkim AMADA PROMECAM PEGA 367 with load/unload
Makinë shpuese me ngarkim/shkarkim AMADA PROMECAM PEGA 367 with load/unload
more images
Danimarka Nørager
1 890 km

Makinë shpuese me ngarkim/shkarkim
AMADA PROMECAMPEGA 367 with load/unload

Reklamë e klasifikuar
Makinë shpimi Trumpf TruPunch 3000-1300 (S11)
Makinë shpimi Trumpf TruPunch 3000-1300 (S11)
Makinë shpimi Trumpf TruPunch 3000-1300 (S11)
Makinë shpimi Trumpf TruPunch 3000-1300 (S11)
Makinë shpimi Trumpf TruPunch 3000-1300 (S11)
Makinë shpimi Trumpf TruPunch 3000-1300 (S11)
more images
Gjermani Strassberg
1 172 km

Makinë shpimi
TrumpfTruPunch 3000-1300 (S11)

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë shpuese të frëngjisë CNC AMADA EUROPE AMADA PROMECAM EUROPE 258
Makinë shpuese të frëngjisë CNC AMADA EUROPE AMADA PROMECAM EUROPE 258
Makinë shpuese të frëngjisë CNC AMADA EUROPE AMADA PROMECAM EUROPE 258
Makinë shpuese të frëngjisë CNC AMADA EUROPE AMADA PROMECAM EUROPE 258
Makinë shpuese të frëngjisë CNC AMADA EUROPE AMADA PROMECAM EUROPE 258
more images
Polonia Bielsko-Biała
971 km

Makinë shpuese të frëngjisë CNC AMADA EUROPE
AMADA PROMECAM EUROPE 258

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë grushtuese-gumëzhitëse Durma TPL93
Makinë grushtuese-gumëzhitëse Durma TPL93
more images
Gjermani Saerbeck
1 551 km

Makinë grushtuese-gumëzhitëse
DurmaTPL93

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë grushtuese dhe thithëse Boschert TRI
Makinë grushtuese dhe thithëse Boschert TRI
Makinë grushtuese dhe thithëse Boschert TRI
Makinë grushtuese dhe thithëse Boschert TRI
Makinë grushtuese dhe thithëse Boschert TRI
Makinë grushtuese dhe thithëse Boschert TRI
Makinë grushtuese dhe thithëse Boschert TRI
Makinë grushtuese dhe thithëse Boschert TRI
Makinë grushtuese dhe thithëse Boschert TRI
Makinë grushtuese dhe thithëse Boschert TRI
Makinë grushtuese dhe thithëse Boschert TRI
Makinë grushtuese dhe thithëse Boschert TRI
Makinë grushtuese dhe thithëse Boschert TRI
Makinë grushtuese dhe thithëse Boschert TRI
Makinë grushtuese dhe thithëse Boschert TRI
more images
Gjermani Jacobsdorf
1 320 km

Makinë grushtuese dhe thithëse
BoschertTRI

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë hibride në këmbë Euromac XT 12
more images
Gjermani Sielenbach
1 072 km

Makinë hibride në këmbë
EuromacXT 12

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sistemi i plasaritjes së pluhurit Boschert Combicut EL1250 Rota Index
Sistemi i plasaritjes së pluhurit Boschert Combicut EL1250 Rota Index
Sistemi i plasaritjes së pluhurit Boschert Combicut EL1250 Rota Index
Sistemi i plasaritjes së pluhurit Boschert Combicut EL1250 Rota Index
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 134 km

Sistemi i plasaritjes së pluhurit
BoschertCombicut EL1250 Rota Index

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë goditjeje CNC BOSCHERT Compact Rota/Revo Index
Makinë goditjeje CNC BOSCHERT Compact Rota/Revo Index
Makinë goditjeje CNC BOSCHERT Compact Rota/Revo Index
more images
Gjermani Lörrach
1 225 km

Makinë goditjeje CNC
BOSCHERTCompact Rota/Revo Index

Thirrni
ankand
Makinë shpimi TRUMPF TruMatic 3000 R
Makinë shpimi TRUMPF TruMatic 3000 R
Makinë shpimi TRUMPF TruMatic 3000 R
Makinë shpimi TRUMPF TruMatic 3000 R
Makinë shpimi TRUMPF TruMatic 3000 R
Makinë shpimi TRUMPF TruMatic 3000 R
Makinë shpimi TRUMPF TruMatic 3000 R
Makinë shpimi TRUMPF TruMatic 3000 R
Makinë shpimi TRUMPF TruMatic 3000 R
Ankandi përfundoi
Gjermani Baden-Württemberg
1 260 km

Makinë shpimi
TRUMPFTruMatic 3000 R

buyer-protection
Reklamë e klasifikuar
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 Rota
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 Rota
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 Rota
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 Rota
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 Rota
Makinë grushtuese dhe thithëse BOSCHERT Compact 1250 Rota
more images
Luksemburgu Diekirch
1 457 km

Makinë grushtuese dhe thithëse
BOSCHERTCompact 1250 Rota

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë goditjeje CNC AMADA PROMECAM Vipros 367
Makinë goditjeje CNC AMADA PROMECAM Vipros 367
Makinë goditjeje CNC AMADA PROMECAM Vipros 367
Makinë goditjeje CNC AMADA PROMECAM Vipros 367
Makinë goditjeje CNC AMADA PROMECAM Vipros 367
Makinë goditjeje CNC AMADA PROMECAM Vipros 367
Makinë goditjeje CNC AMADA PROMECAM Vipros 367
Makinë goditjeje CNC AMADA PROMECAM Vipros 367
Makinë goditjeje CNC AMADA PROMECAM Vipros 367
Makinë goditjeje CNC AMADA PROMECAM Vipros 367
Makinë goditjeje CNC AMADA PROMECAM Vipros 367
Makinë goditjeje CNC AMADA PROMECAM Vipros 367
more images
Holanda Drachten
1 700 km

Makinë goditjeje CNC
AMADA PROMECAMVipros 367

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë grushtuese dhe thithëse Trumpf 500R 1600
Makinë grushtuese dhe thithëse Trumpf 500R 1600
Makinë grushtuese dhe thithëse Trumpf 500R 1600
Makinë grushtuese dhe thithëse Trumpf 500R 1600
Makinë grushtuese dhe thithëse Trumpf 500R 1600
Makinë grushtuese dhe thithëse Trumpf 500R 1600
more images
Mbretëria e Bashkuar 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2 086 km

Makinë grushtuese dhe thithëse
Trumpf 500R 1600

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë grushtuese dhe thithëse Boschert TRI 1500x3000 CNC Z Rota-Revo
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 134 km

Makinë grushtuese dhe thithëse
BoschertTRI 1500x3000 CNC Z Rota-Revo

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë grushtuese dhe thithëse AMADA PROMECAM Vipros 357
Makinë grushtuese dhe thithëse AMADA PROMECAM Vipros 357
Makinë grushtuese dhe thithëse AMADA PROMECAM Vipros 357
Makinë grushtuese dhe thithëse AMADA PROMECAM Vipros 357
Makinë grushtuese dhe thithëse AMADA PROMECAM Vipros 357
Makinë grushtuese dhe thithëse AMADA PROMECAM Vipros 357
Makinë grushtuese dhe thithëse AMADA PROMECAM Vipros 357
Makinë grushtuese dhe thithëse AMADA PROMECAM Vipros 357
Makinë grushtuese dhe thithëse AMADA PROMECAM Vipros 357
Makinë grushtuese dhe thithëse AMADA PROMECAM Vipros 357
more images
Holanda Drachten
1 700 km

Makinë grushtuese dhe thithëse
AMADA PROMECAMVipros 357

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë grushtuese dhe thithëse AMADA PROMECAM Vipros King 368
Makinë grushtuese dhe thithëse AMADA PROMECAM Vipros King 368
Makinë grushtuese dhe thithëse AMADA PROMECAM Vipros King 368
Makinë grushtuese dhe thithëse AMADA PROMECAM Vipros King 368
Makinë grushtuese dhe thithëse AMADA PROMECAM Vipros King 368
Makinë grushtuese dhe thithëse AMADA PROMECAM Vipros King 368
more images
Mbretëria e Bashkuar 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2 086 km

Makinë grushtuese dhe thithëse
AMADA PROMECAMVipros King 368

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë CNC grushtuese dhe thithëse Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo
Makinë CNC grushtuese dhe thithëse Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo
Makinë CNC grushtuese dhe thithëse Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo
Makinë CNC grushtuese dhe thithëse Boschert TRI 1500 CNC Z Rota-Revo
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 134 km

Makinë CNC grushtuese dhe thithëse
BoschertTRI 1500 CNC Z Rota-Revo

Thirrni