Blej Makina prerëse me një kënd fiks më të madh se 4 mm të përdorurar (14)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Punimi i llamarinave Makina prerëse me një kënd fiks më të madh se 4 mm
Reklamë e klasifikuar
Euromac T250/6.S Euromac T250/6.S Euromac T250/6.S Euromac T250/6.S Euromac T250/6.S Euromac T250/6.S Euromac T250/6.S
more images
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 615 km
Makinë me prerje, gërshërë për llamarina
Euromac T250/6.S
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KK-Industries Ausklinkmaschine Sahinler HNS-6 F
more images
Austria A - Niederösterreich
847 km
makinë prerëse me kënd fiksues 90 °
KK-Industries Ausklinkmaschine Sahinler HNS-6 F
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SIMASV AV 226 PA SIMASV AV 226 PA SIMASV AV 226 PA SIMASV AV 226 PA SIMASV AV 226 PA SIMASV AV 226 PA
more images
Gjermani Kreuztal
1 436 km
Makinë prerëse
SIMASV AV 226 PA
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Indumasch Siegen Indumasch Siegen Indumasch Siegen Indumasch Siegen Indumasch Siegen Indumasch Siegen
more images
Gjermani Leipzig
1 281 km
Makinë prerëse
Indumasch Siegen
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert LB12/6
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 132 km
Prerje
Boschert LB12/6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT LB 13 Quick BOSCHERT LB 13 Quick BOSCHERT LB 13 Quick BOSCHERT LB 13 Quick
more images
Gjermani Küssaberg
1 185 km
prerë Machine
BOSCHERT LB 13 Quick
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COMACA N 225 S/6 COMACA N 225 S/6 COMACA N 225 S/6
more images
Gjermani Dreieich
(Vendndodhja e tregtarit)
1 329 km
prerë Machine
COMACA N 225 S/6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH KKM 250.6 KNUTH KKM 250.6
more images
Gjermani Staufenberg
1 394 km
Makinë hidraulike për prerje me kënd fiks
KNUTH KKM 250.6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DURMA HKM 250 x 6 mm DURMA HKM 250 x 6 mm DURMA HKM 250 x 6 mm DURMA HKM 250 x 6 mm
more images
Gjermani Kreuztal
1 436 km
Makinë prerëse
DURMA HKM 250 x 6 mm
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Simasv AF226/B Simasv AF226/B Simasv AF226/B Simasv AF226/B Simasv AF226/B Simasv AF226/B
more images
Holanda Enschede
1 590 km
Rrugaç
Simasv AF226/B
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boschert LB13 Stanzen
more images
Gjermani Neu-Ulm
1 134 km
Makinë shpuese me nivele
Boschert LB13 Stanzen
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOSCHERT LB 12/6 BOSCHERT LB 12/6 BOSCHERT LB 12/6 BOSCHERT LB 12/6 BOSCHERT LB 12/6 BOSCHERT LB 12/6
more images
Gjermani Küssaberg
1 187 km
Makinë prerëse
BOSCHERT LB 12/6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AYEL-TECH 250 x 8 AYEL-TECH 250 x 8 AYEL-TECH 250 x 8 AYEL-TECH 250 x 8
more images
Holanda Enschede
1 593 km
Makinë prerëse
AYEL-TECH 250 x 8
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AYEL-TECH 250 x 6 AYEL-TECH 250 x 6 AYEL-TECH 250 x 6 AYEL-TECH 250 x 6 AYEL-TECH 250 x 6 AYEL-TECH 250 x 6
more images
Holanda Enschede
1 593 km
Makinë prerëse
AYEL-TECH 250 x 6
Thirrni