Blej Torno e plumbit të plumbit / tërheqjes. Shkoni të egra. Shtrati 400-499mm të përdorurar (171)

  • Rendit rezultatet
  • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
  • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
  • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
  • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
  • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
  • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
  • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Torno Torno e plumbit të plumbit / tërheqjes. Shkoni të egra. Shtrati 400-499mm
Reklamë e klasifikuar
KAMI/SHEM DKM420
more images
1
Hungaria Székesfehérvár
684 km
Torno L + Z
KAMI/SHEM DKM420
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOS GALANTA SUIL40A/1000 TOS GALANTA SUIL40A/1000 TOS GALANTA SUIL40A/1000 TOS GALANTA SUIL40A/1000 TOS GALANTA SUIL40A/1000 TOS GALANTA SUIL40A/1000 TOS GALANTA SUIL40A/1000 TOS GALANTA SUIL40A/1000
more images
8
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1044 km
Torno qendrore dhe torno gishti
TOS GALANTA SUIL40A/1000
1996
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
colchester Mascot 1600 colchester Mascot 1600 colchester Mascot 1600 colchester Mascot 1600 colchester Mascot 1600
more images
5
Italia Novi Ligure
1009 km
makinë torno Colchester
colchester Mascot 1600
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NOSOTTI h 250 NOSOTTI h 250 NOSOTTI h 250 NOSOTTI h 250 NOSOTTI h 250 NOSOTTI h 250 NOSOTTI h 250
more images
7
Gjermani Halberstadt
1383 km
Torno - konvencionale
NOSOTTI h 250
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2
more images
14
Gjermani Mindelheim
1082 km
Torno qendrore dhe torno gishti
Reiden R200-2
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER MASCOT VS 2000
more images
1
Gjermani Witten
1507 km
Torno qendrore dhe torno gishti
COLCHESTER MASCOT VS 2000
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40
more images
6
Hungaria Székesfehérvár
684 km
Torno L + Z
TOS Trencin SN40
2000
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wohlenberg M 850 Wohlenberg M 850 Wohlenberg M 850 Wohlenberg M 850 Wohlenberg M 850
more images
5
Gjermani Prien am Chiemsee
969 km
VDF Wohlenberg
Wohlenberg M 850
shume mire (e perdorur)
Thirrni
ankand
Ankandi përfundoi
Gjermani Staßfurt
1359 km
Torno e rëndë
WMW DLZ1000/12000
1962
dore e dyte
Tregtar i verifikuar
Reklamë e klasifikuar
HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480
more images
4
Gjermani Halberstadt
1383 km
Torno me vidë plumbi
HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480
1981
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MIOTAL®  TC 180 V
more images
1
Gjermani Mindelheim
1082 km
Torno qendrore dhe torno gishti
MIOTAL® TC 180 V
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER MASCOT VS 2000
more images
1
Gjermani Witten
1507 km
Torno qendrore dhe torno gishti
COLCHESTER MASCOT VS 2000
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEILER Commodor 230 WEILER Commodor 230 WEILER Commodor 230 WEILER Commodor 230
more images
4
Gjermani Ober-Ramstadt
1310 km
Torno prodhimi
WEILER Commodor 230
2009
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOS SN 55 TOS SN 55 TOS SN 55 TOS SN 55 TOS SN 55 TOS SN 55 TOS SN 55 TOS SN 55 TOS SN 55 TOS SN 55
more images
10
Gjermani Tönisvorst
1542 km
Torno
TOS SN 55
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Colchester Mascot 1600, 450x2000mm Colchester Mascot 1600, 450x2000mm Colchester Mascot 1600, 450x2000mm Colchester Mascot 1600, 450x2000mm Colchester Mascot 1600, 450x2000mm Colchester Mascot 1600, 450x2000mm Colchester Mascot 1600, 450x2000mm Colchester Mascot 1600, 450x2000mm Colchester Mascot 1600, 450x2000mm Colchester Mascot 1600, 450x2000mm Colchester Mascot 1600, 450x2000mm Colchester Mascot 1600, 450x2000mm Colchester Mascot 1600, 450x2000mm Colchester Mascot 1600, 450x2000mm
more images
14
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1615 km
Torno Torno Colchester 450x2000mm
Colchester Mascot 1600, 450x2000mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MEUSER M 0 L MEUSER M 0 L MEUSER M 0 L MEUSER M 0 L MEUSER M 0 L MEUSER M 0 L MEUSER M 0 L
more images
7
Gjermani Bühl
1262 km
Torno qendrore dhe torno gishti
MEUSER M 0 L
1965
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEILER DA 210 WEILER DA 210 WEILER DA 210 WEILER DA 210 WEILER DA 210
more images
5
Gjermani Mindelheim
1082 km
Torno qendrore dhe torno gishti
WEILER DA 210
2008
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER TRIUMPH VS 2500 COLCHESTER TRIUMPH VS 2500 COLCHESTER TRIUMPH VS 2500 COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
more images
4
Gjermani Malsch
1266 km
Torno qendrore dhe torno gishti
COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NARDINI ND 220 AE NARDINI ND 220 AE NARDINI ND 220 AE NARDINI ND 220 AE NARDINI ND 220 AE NARDINI ND 220 AE NARDINI ND 220 AE NARDINI ND 220 AE
more images
8
Gjermani Rödermark
1318 km
Torno qendrore dhe torno gishti
NARDINI ND 220 AE
1990
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BERNARDO SOLID 460-1500 DIGI PRO BERNARDO SOLID 460-1500 DIGI PRO BERNARDO SOLID 460-1500 DIGI PRO BERNARDO SOLID 460-1500 DIGI PRO BERNARDO SOLID 460-1500 DIGI PRO BERNARDO SOLID 460-1500 DIGI PRO BERNARDO SOLID 460-1500 DIGI PRO BERNARDO SOLID 460-1500 DIGI PRO BERNARDO SOLID 460-1500 DIGI PRO
more images
9
Gjermani Ahaus
1573 km
Torno-konvencionale-elektronike
BERNARDO SOLID 460-1500 DIGI PRO
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFUM TUD 40 WAFUM TUD 40 WAFUM TUD 40 WAFUM TUD 40
more images
4
Gjermani Barsbüttel/Hamburg
(Vendndodhja e tregtarit)
1570 km
Torno qendrore dhe torno gishti
WAFUM TUD 40
1973
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Reiden R 200 Reiden R 200 Reiden R 200 Reiden R 200 Reiden R 200 Reiden R 200
more images
6
Zvicra Reiden
1185 km
Torno universale
Reiden R 200
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MIOTAL TC 205 V
more images
1
Gjermani Mindelheim
1082 km
Torno pafundësisht e ndryshueshme e veglave
MIOTAL TC 205 V
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pfeifer Pfeifer Pfeifer Pfeifer
more images
4
Gjermani Weißenhorn
1120 km
Torno L&Z
Pfeifer
1977
e mire (e perdorur)
Thirrni

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480
more images
8
Gjermani Trittau
(Vendndodhja e tregtarit)
1568 km
Torno qendrore dhe torno gishti
HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ernault Somua 435 Ernault Somua 435 Ernault Somua 435 Ernault Somua 435 Ernault Somua 435 Ernault Somua 435 Ernault Somua 435 Ernault Somua 435 Ernault Somua 435
more images
9
Polonia Karsin
1428 km
Torno metalike Ernault Somua Cholet 4
Ernault Somua 435
1995
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500
more images
9
Gjermani Bühl
1262 km
Torno qendrore dhe torno gishti
WAGNER DCJ 230 x 1500
1994
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Wiesbaden
1359 km
Qendra torno
MARTIN KM 200
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Wiefelstede
1622 km
Torno 440x1200mm
Mondiale Celtic 20
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AIRCRAFT optiturn TM 4010D 200 x 1000 mm
more images
1
Austria
847 km
Lathes konvencionale
AIRCRAFT optiturn TM 4010D 200 x 1000 mm
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BERNARDO MASTER PRO 360 BERNARDO MASTER PRO 360 BERNARDO MASTER PRO 360 BERNARDO MASTER PRO 360 BERNARDO MASTER PRO 360 BERNARDO MASTER PRO 360
more images
6
Gjermani Ahaus
1573 km
Torno-konvencionale-elektronike
BERNARDO MASTER PRO 360
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boeringer Boeringer
more images
2
Gjermani Osterrönfeld
1652 km
Boeringer
Boeringer
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480
more images
7
Gjermani Trittau
(Vendndodhja e tregtarit)
1568 km
Torno qendrore dhe torno gishti
HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA
more images
14
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1615 km
Torno Torno Optimum D 420x1500 Dixhitale
Optimum D420x1500DPA
2013
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tongil TIPL 4 SP Tongil TIPL 4 SP Tongil TIPL 4 SP
more images
3
Gjermani Kaufungen
1387 km
Torno me plumb dhe bosht
Tongil TIPL 4 SP
1987
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NARDINI ND 220 AE NARDINI ND 220 AE NARDINI ND 220 AE NARDINI ND 220 AE NARDINI ND 220 AE NARDINI ND 220 AE
more images
6
Gjermani Bremen
1578 km
Torno qendrore dhe torno gishti
NARDINI ND 220 AE
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BERNARDO Standard 165 V-D BERNARDO Standard 165 V-D BERNARDO Standard 165 V-D BERNARDO Standard 165 V-D BERNARDO Standard 165 V-D BERNARDO Standard 165 V-D
more images
6
Gjermani Ahaus
1573 km
Torno-konvencionale-elektronike
BERNARDO Standard 165 V-D
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER TRIUMPH VS 2500 COLCHESTER TRIUMPH VS 2500 COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
more images
3
Gjermani Witten
1507 km
Torno qendrore dhe torno gishti
COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SALTEC SL6240x1000 SALTEC SL6240x1000 SALTEC SL6240x1000 SALTEC SL6240x1000 SALTEC SL6240x1000
more images
5
Gjermani Barsbüttel
1571 km
Qendra torno
SALTEC SL6240x1000
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
JET JET GH 1840 ZX
more images
1
Austria
847 km
Torno konvencionale
JET JET GH 1840 ZX
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Colchester Mascot 1600, Colchester Mascot 1600, Colchester Mascot 1600, Colchester Mascot 1600, Colchester Mascot 1600, Colchester Mascot 1600, Colchester Mascot 1600, Colchester Mascot 1600, Colchester Mascot 1600,
more images
9
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1615 km
Torno torno Colchester Mascot 1600
Colchester Mascot 1600,
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BERNARDO MASTER 400-1000 Digital BERNARDO MASTER 400-1000 Digital BERNARDO MASTER 400-1000 Digital BERNARDO MASTER 400-1000 Digital BERNARDO MASTER 400-1000 Digital BERNARDO MASTER 400-1000 Digital BERNARDO MASTER 400-1000 Digital BERNARDO MASTER 400-1000 Digital BERNARDO MASTER 400-1000 Digital
more images
9
Gjermani Ahaus
1573 km
Torno-konvencionale-elektronike
BERNARDO MASTER 400-1000 Digital
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER TRIUMPH VS 2500 COLCHESTER TRIUMPH VS 2500 COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
more images
3
Gjermani Witten
1507 km
Torno qendrore dhe torno gishti
COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BERNARDO MASTER 180-1000 Digital BERNARDO MASTER 180-1000 Digital BERNARDO MASTER 180-1000 Digital BERNARDO MASTER 180-1000 Digital BERNARDO MASTER 180-1000 Digital BERNARDO MASTER 180-1000 Digital BERNARDO MASTER 180-1000 Digital BERNARDO MASTER 180-1000 Digital BERNARDO MASTER 180-1000 Digital BERNARDO MASTER 180-1000 Digital
more images
10
Gjermani Ahaus
1573 km
Torno-konvencionale-elektronike
BERNARDO MASTER 180-1000 Digital
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER TRIUMPH VS 2500 COLCHESTER TRIUMPH VS 2500 COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
more images
3
Gjermani Witten
(Vendndodhja e tregtarit)
1505 km
Torno qendrore dhe torno gishti
COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BERNARDO SMART 410-1000 Digital BERNARDO SMART 410-1000 Digital BERNARDO SMART 410-1000 Digital BERNARDO SMART 410-1000 Digital BERNARDO SMART 410-1000 Digital BERNARDO SMART 410-1000 Digital BERNARDO SMART 410-1000 Digital BERNARDO SMART 410-1000 Digital BERNARDO SMART 410-1000 Digital
more images
9
Gjermani Ahaus
1573 km
Torno-konvencionale-elektronike
BERNARDO SMART 410-1000 Digital
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BERNARDO SMART 410-1000 Vario Digital BERNARDO SMART 410-1000 Vario Digital BERNARDO SMART 410-1000 Vario Digital BERNARDO SMART 410-1000 Vario Digital BERNARDO SMART 410-1000 Vario Digital BERNARDO SMART 410-1000 Vario Digital
more images
6
Gjermani Ahaus
1573 km
Torno-konvencionale-elektronike
BERNARDO SMART 410-1000 Vario Digital
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BERNARDO MASTER 380-1000 Digital BERNARDO MASTER 380-1000 Digital BERNARDO MASTER 380-1000 Digital BERNARDO MASTER 380-1000 Digital BERNARDO MASTER 380-1000 Digital BERNARDO MASTER 380-1000 Digital BERNARDO MASTER 380-1000 Digital BERNARDO MASTER 380-1000 Digital BERNARDO MASTER 380-1000 Digital BERNARDO MASTER 380-1000 Digital
more images
10
Gjermani Ahaus
1573 km
Torno-konvencionale-elektronike
BERNARDO MASTER 380-1000 Digital
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BERNARDO SMART 410-1500 Vario Digital BERNARDO SMART 410-1500 Vario Digital BERNARDO SMART 410-1500 Vario Digital BERNARDO SMART 410-1500 Vario Digital BERNARDO SMART 410-1500 Vario Digital BERNARDO SMART 410-1500 Vario Digital
more images
6
Gjermani Ahaus
1573 km
Torno-konvencionale-elektronike
BERNARDO SMART 410-1500 Vario Digital
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZMM / HUVEMA HU 310 VAC ZMM / HUVEMA HU 310 VAC ZMM / HUVEMA HU 310 VAC ZMM / HUVEMA HU 310 VAC ZMM / HUVEMA HU 310 VAC ZMM / HUVEMA HU 310 VAC ZMM / HUVEMA HU 310 VAC ZMM / HUVEMA HU 310 VAC ZMM / HUVEMA HU 310 VAC ZMM / HUVEMA HU 310 VAC
more images
10
Gjermani Ahaus
1573 km
Torno-konvencionale-elektronike
ZMM / HUVEMA HU 310 VAC
2004
dore e dyte
Thirrni