Blej Qendrat e mullirit CNC të përdorurar (266)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Torno Qendrat e mullirit CNC
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister GMX200 Gildemeister GMX200 Gildemeister GMX200 Gildemeister GMX200 Gildemeister GMX200 Gildemeister GMX200 Gildemeister GMX200 Gildemeister GMX200
more images
8
Hungaria Székesfehérvár
684 km
Qendër tornimi dhe frezimi CNC
Gildemeister GMX200
2004
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FAT FMT 165 FAT FMT 165 FAT FMT 165 FAT FMT 165 FAT FMT 165 FAT FMT 165 FAT FMT 165 FAT FMT 165
more images
8
Austria
962 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
FAT FMT 165
2018
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1044 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
WFL-MILLTURN M40-G/3000
2008
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bilglia Smart Turn 1200 S Bilglia Smart Turn 1200 S Bilglia Smart Turn 1200 S Bilglia Smart Turn 1200 S Bilglia Smart Turn 1200 S Bilglia Smart Turn 1200 S Bilglia Smart Turn 1200 S Bilglia Smart Turn 1200 S Bilglia Smart Turn 1200 S Bilglia Smart Turn 1200 S Bilglia Smart Turn 1200 S Bilglia Smart Turn 1200 S Bilglia Smart Turn 1200 S Bilglia Smart Turn 1200 S
more images
14
Hungaria Ungarn
671 km
Qendër rrotulluese me shumë detyra
Bilglia Smart Turn 1200 S
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Goodway GTW-1500Y Goodway GTW-1500Y Goodway GTW-1500Y Goodway GTW-1500Y Goodway GTW-1500Y Goodway GTW-1500Y Goodway GTW-1500Y Goodway GTW-1500Y
more images
8
Italia Berlingo
953 km
CNC torno
Goodway GTW-1500Y
2015
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Zvicra Root
1150 km
Torno CNC me bosht Y
BIGLIA B 750 YS
2018
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Japan HiCell 400 Japan HiCell 400 Japan HiCell 400 Japan HiCell 400 Japan HiCell 400 Japan HiCell 400 Japan HiCell 400 Japan HiCell 400 Japan HiCell 400 Japan HiCell 400 Japan HiCell 400 Japan HiCell 400 Japan HiCell 400 Japan HiCell 400 Japan HiCell 400
more images
15
Gjermani Grenzach-Wyhlen
1218 km
HITACHI SEIKI CH 400
Japan HiCell 400
2002
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak INTEGREX 400 Y
more images
1
Gjermani Kirchheim bei München
1025 km
Qendër tornimi dhe frezimi CNC
Mazak INTEGREX 400 Y
2000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200
more images
10
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1044 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
INDEX G200
2004
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAZAK Integrex 30 MAZAK Integrex 30 MAZAK Integrex 30 MAZAK Integrex 30 MAZAK Integrex 30 MAZAK Integrex 30 MAZAK Integrex 30 MAZAK Integrex 30 MAZAK Integrex 30
more images
9
Gjermani Halberstadt
1383 km
Torno CNC
MAZAK Integrex 30
1997
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Citizen K16-VIIP Citizen K16-VIIP Citizen K16-VIIP Citizen K16-VIIP Citizen K16-VIIP Citizen K16-VIIP Citizen K16-VIIP
more images
7
Italia Berlingo
953 km
Torno me kokë rrëshqitëse Cnc
Citizen K16-VIIP
2007
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gildemeister CTX 500 beta V6 Gildemeister CTX 500 beta V6 Gildemeister CTX 500 beta V6 Gildemeister CTX 500 beta V6 Gildemeister CTX 500 beta V6 Gildemeister CTX 500 beta V6 Gildemeister CTX 500 beta V6
more images
7
Gjermani Wechingen
1140 km
Gildemeister CTX 500 beta V6
Gildemeister CTX 500 beta V6
2010
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WFL 5-ACHSEN M 50 WFL 5-ACHSEN M 50 WFL 5-ACHSEN M 50 WFL 5-ACHSEN M 50 WFL 5-ACHSEN M 50 WFL 5-ACHSEN M 50 WFL 5-ACHSEN M 50 WFL 5-ACHSEN M 50 WFL 5-ACHSEN M 50 WFL 5-ACHSEN M 50
more images
10
Gjermani Grenzach-Wyhlen
1222 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
WFL 5-ACHSEN M 50
1993
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W
more images
15
Turqia Fevziçakmak, 42050 Büyükkayacık Osb/Karatay/Konya, Türkei
1123 km
Qendra e kthesës CNC
Okuma MacTurn 250 W
2002
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200
more images
3
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1044 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
INDEX G200
2007
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI SEIKI NLX 2500 SY/700 DMG MORI SEIKI NLX 2500 SY/700 DMG MORI SEIKI NLX 2500 SY/700
more images
3
Gjermani
1340 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
DMG MORI SEIKI NLX 2500 SY/700
2013
ka nevoje per riparim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak Integrex i 300 Mazak Integrex i 300 Mazak Integrex i 300 Mazak Integrex i 300 Mazak Integrex i 300 Mazak Integrex i 300 Mazak Integrex i 300 Mazak Integrex i 300 Mazak Integrex i 300
more images
9
Gjermani Leingarten
1240 km
Torno CNC
Mazak Integrex i 300
2021
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EMCO HYPERTURN 110 SMB EMCO HYPERTURN 110 SMB EMCO HYPERTURN 110 SMB EMCO HYPERTURN 110 SMB
more images
4
Zvicra Niederhelfenschwil
(Vendndodhja e tregtarit)
1121 km
Qendra e tornimit dhe bluarjes
EMCO HYPERTURN 110 SMB
2015
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GOODWAY  GS 260 INV 26659 GOODWAY  GS 260 INV 26659 GOODWAY  GS 260 INV 26659 GOODWAY  GS 260 INV 26659
more images
4
Republika Çeke Beroun
1089 km
TORONA - gjysmë automatike
GOODWAY GS 260 INV 26659
2006
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI GMX 250 linear DMG MORI GMX 250 linear DMG MORI GMX 250 linear DMG MORI GMX 250 linear DMG MORI GMX 250 linear DMG MORI GMX 250 linear DMG MORI GMX 250 linear DMG MORI GMX 250 linear DMG MORI GMX 250 linear DMG MORI GMX 250 linear DMG MORI GMX 250 linear
more images
11
Gjermani Pullach im Isartal
1028 km
2005 DMG MORI GMX 250 lineare
DMG MORI GMX 250 linear
2004
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EMCO MAXXMILL 630 (Kundendirektverkauf) EMCO MAXXMILL 630 (Kundendirektverkauf) EMCO MAXXMILL 630 (Kundendirektverkauf) EMCO MAXXMILL 630 (Kundendirektverkauf) EMCO MAXXMILL 630 (Kundendirektverkauf) EMCO MAXXMILL 630 (Kundendirektverkauf) EMCO MAXXMILL 630 (Kundendirektverkauf) EMCO MAXXMILL 630 (Kundendirektverkauf) EMCO MAXXMILL 630 (Kundendirektverkauf) EMCO MAXXMILL 630 (Kundendirektverkauf) EMCO MAXXMILL 630 (Kundendirektverkauf) EMCO MAXXMILL 630 (Kundendirektverkauf) EMCO MAXXMILL 630 (Kundendirektverkauf) EMCO MAXXMILL 630 (Kundendirektverkauf) EMCO MAXXMILL 630 (Kundendirektverkauf)
more images
15
Austria Hallein
923 km
MAXXMILL 630, viti 2021, M-006.062.21
EMCO MAXXMILL 630 (Kundendirektverkauf)
2021
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mori Seiki NT4250DCG/1500S Mori Seiki NT4250DCG/1500S Mori Seiki NT4250DCG/1500S Mori Seiki NT4250DCG/1500S Mori Seiki NT4250DCG/1500S Mori Seiki NT4250DCG/1500S Mori Seiki NT4250DCG/1500S Mori Seiki NT4250DCG/1500S Mori Seiki NT4250DCG/1500S Mori Seiki NT4250DCG/1500S Mori Seiki NT4250DCG/1500S
more images
11
Gjermani Wiesbaden
1358 km
Qendrat e tornimit dhe bluarjes me CNC
Mori Seiki NT4250DCG/1500S
2007
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Index GB100 Index GB100 Index GB100 Index GB100 Index GB100 Index GB100
more images
6
Gjermani Leingarten
1240 km
Torno CNC
Index GB100
1990
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GILDEMEISTER CTX beta 800 TC GILDEMEISTER CTX beta 800 TC GILDEMEISTER CTX beta 800 TC GILDEMEISTER CTX beta 800 TC GILDEMEISTER CTX beta 800 TC
more images
5
Gjermani Karlsbad
1254 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
GILDEMEISTER CTX beta 800 TC
2021
dore e dyte
Thirrni

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
DMG Mori CTX Beta 1250 4A DMG Mori CTX Beta 1250 4A DMG Mori CTX Beta 1250 4A DMG Mori CTX Beta 1250 4A DMG Mori CTX Beta 1250 4A DMG Mori CTX Beta 1250 4A DMG Mori CTX Beta 1250 4A DMG Mori CTX Beta 1250 4A
more images
8
Gjermani Celle
1484 km
Bosht i dyfishtë CNC, rrotullim i dyfishtë i frëngjisë
DMG Mori CTX Beta 1250 4A
2020
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HAAS ST20
more images
1
Gjermani Pullach im Isartal
1028 km
Torno Haas ST20 2012
HAAS ST20
2012
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIGLIA B1200S Smart Turn BIGLIA B1200S Smart Turn BIGLIA B1200S Smart Turn BIGLIA B1200S Smart Turn BIGLIA B1200S Smart Turn BIGLIA B1200S Smart Turn BIGLIA B1200S Smart Turn BIGLIA B1200S Smart Turn BIGLIA B1200S Smart Turn BIGLIA B1200S Smart Turn BIGLIA B1200S Smart Turn BIGLIA B1200S Smart Turn BIGLIA B1200S Smart Turn BIGLIA B1200S Smart Turn BIGLIA B1200S Smart Turn
more images
15
Francës Saint-Genix-les-Villages
1273 km
Torno CNC Turn-Mill
BIGLIA B1200S Smart Turn
2006
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak Integrex 300-III Mazak Integrex 300-III Mazak Integrex 300-III Mazak Integrex 300-III
more images
4
Gjermani Wiesbaden
1358 km
Qendra mulliri CNC
Mazak Integrex 300-III
2005
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI CTX BETA 1250 TC DMG MORI CTX BETA 1250 TC DMG MORI CTX BETA 1250 TC DMG MORI CTX BETA 1250 TC DMG MORI CTX BETA 1250 TC DMG MORI CTX BETA 1250 TC DMG MORI CTX BETA 1250 TC DMG MORI CTX BETA 1250 TC
more images
8
Francës Haguenau
1290 km
TORON CNC
DMG MORI CTX BETA 1250 TC
2014
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WFL-MILLTURN M40-G/3000 WFL-MILLTURN M40-G/3000 WFL-MILLTURN M40-G/3000 WFL-MILLTURN M40-G/3000 WFL-MILLTURN M40-G/3000 WFL-MILLTURN M40-G/3000 WFL-MILLTURN M40-G/3000 WFL-MILLTURN M40-G/3000
more images
8
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1044 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
WFL-MILLTURN M40-G/3000
2004
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMT Dmt Kern CD 322, (Kundendirektverkauf) DMT Dmt Kern CD 322, (Kundendirektverkauf) DMT Dmt Kern CD 322, (Kundendirektverkauf) DMT Dmt Kern CD 322, (Kundendirektverkauf) DMT Dmt Kern CD 322, (Kundendirektverkauf)
more images
5
Austria Hallein
923 km
Dmt Kern CD 322, Bj. 2009
DMT Dmt Kern CD 322, (Kundendirektverkauf)
2009
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1340 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
DMG MORI SEIKI NT 6600 DCG / 3000 BS
2015
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300
more images
8
Gjermani Putzbrunn
1019 km
Qendër tornimi dhe frezimi CNC Emco HT65PM Menjëherë!
Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300
2020
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HARDINGE CONQUEST TT 65 HARDINGE CONQUEST TT 65 HARDINGE CONQUEST TT 65 HARDINGE CONQUEST TT 65 HARDINGE CONQUEST TT 65
more images
5
Gjermani Karlsbad
1254 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
HARDINGE CONQUEST TT 65
2001
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DOOSAN LYNX 220 LM DOOSAN LYNX 220 LM DOOSAN LYNX 220 LM
more images
3
Francës Haguenau
1290 km
Torno CNC
DOOSAN LYNX 220 LM
2008
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak Integrex 400-IVST Mazak Integrex 400-IVST Mazak Integrex 400-IVST Mazak Integrex 400-IVST Mazak Integrex 400-IVST Mazak Integrex 400-IVST Mazak Integrex 400-IVST
more images
7
Gjermani Wiesbaden
1358 km
Qendra mulliri CNC
Mazak Integrex 400-IVST
2006
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WFL M35-G WFL M35-G WFL M35-G WFL M35-G WFL M35-G WFL M35-G
more images
6
Gjermani Ober-Ramstadt
1310 km
Makinë tornimi, shpimi, frezimi me CNC
WFL M35-G
2008
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Traub TNX 65 Traub TNX 65 Traub TNX 65 Traub TNX 65 Traub TNX 65 Traub TNX 65 Traub TNX 65 Traub TNX 65 Traub TNX 65 Traub TNX 65
more images
10
Gjermani Biebrich
1389 km
Qendër tornimi - mulliri
Traub TNX 65
2008
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300 Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300
more images
11
Gjermani Putzbrunn
1019 km
Qendër tornimi dhe frezimi CNC Emco HT65PM Menjëherë!
Emco Hyperturn 65 Powermill SMYB - 1300
2017
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GILDEMEISTER SPRINT 32 linear GILDEMEISTER SPRINT 32 linear GILDEMEISTER SPRINT 32 linear GILDEMEISTER SPRINT 32 linear GILDEMEISTER SPRINT 32 linear GILDEMEISTER SPRINT 32 linear GILDEMEISTER SPRINT 32 linear GILDEMEISTER SPRINT 32 linear GILDEMEISTER SPRINT 32 linear
more images
9
Gjermani Hattingen
1512 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
GILDEMEISTER SPRINT 32 linear
2003
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG - GILDEMEISTER GMX 250S linear DMG - GILDEMEISTER GMX 250S linear DMG - GILDEMEISTER GMX 250S linear DMG - GILDEMEISTER GMX 250S linear DMG - GILDEMEISTER GMX 250S linear DMG - GILDEMEISTER GMX 250S linear DMG - GILDEMEISTER GMX 250S linear DMG - GILDEMEISTER GMX 250S linear DMG - GILDEMEISTER GMX 250S linear DMG - GILDEMEISTER GMX 250S linear
more images
10
Gjermani Monheim am Rhein
1504 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
DMG - GILDEMEISTER GMX 250S linear
2007
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HANWHA STL 32H HANWHA STL 32H HANWHA STL 32H HANWHA STL 32H HANWHA STL 32H HANWHA STL 32H HANWHA STL 32H HANWHA STL 32H HANWHA STL 32H HANWHA STL 32H HANWHA STL 32H
more images
11
Francës Haute-Savoie, France
1229 km
CN LATHE SWIIS TIPI HANWHA STL 32H 10 AX
HANWHA STL 32H
2008
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200 INDEX G200
more images
13
Italia 39012 Meran, Autonome Provinz Bozen - Südtirol, Italien
944 km
INDEKSI G200
INDEX G200
1997
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX C42 INDEX C42 INDEX C42 INDEX C42
more images
4
Austria Blintendorf
775 km
Torno CNC
INDEX C42
2004
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Nakamura-Tome SUPER NTY3 Nakamura-Tome SUPER NTY3 Nakamura-Tome SUPER NTY3 Nakamura-Tome SUPER NTY3 Nakamura-Tome SUPER NTY3 Nakamura-Tome SUPER NTY3
more images
6
Italia Berlingo
953 km
Qendra e kthesës CNC
Nakamura-Tome SUPER NTY3
2006
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HANWHA STL 32HY HANWHA STL 32HY HANWHA STL 32HY HANWHA STL 32HY HANWHA STL 32HY HANWHA STL 32HY HANWHA STL 32HY HANWHA STL 32HY HANWHA STL 32HY HANWHA STL 32HY
more images
10
Francës Haute-Savoie, France
1229 km
CN TORON SWIIS TIPI HANWHA STL 32H 11 AX
HANWHA STL 32HY
2011
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Miyano ABX-51TH Miyano ABX-51TH Miyano ABX-51TH Miyano ABX-51TH Miyano ABX-51TH Miyano ABX-51TH Miyano ABX-51TH
more images
7
Italia Berlingo
953 km
Qendra e kthesës CNC
Miyano ABX-51TH
2003
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HANWHA STL 32H HANWHA STL 32H HANWHA STL 32H HANWHA STL 32H HANWHA STL 32H HANWHA STL 32H HANWHA STL 32H HANWHA STL 32H HANWHA STL 32H
more images
9
Francës Haute-Savoie, France
1229 km
CN LATHE SWIIS TIPI HANWHA STL 32H 10 AX
HANWHA STL 32H
2008
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Citizen L20-VIII Citizen L20-VIII Citizen L20-VIII Citizen L20-VIII Citizen L20-VIII Citizen L20-VIII Citizen L20-VIII Citizen L20-VIII Citizen L20-VIII
more images
9
Italia Berlingo
953 km
Torno me kokë rrëshqitëse Cnc
Citizen L20-VIII
2008
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIGLIA B436-Y2 BIGLIA B436-Y2 BIGLIA B436-Y2 BIGLIA B436-Y2 BIGLIA B436-Y2
more images
5
Italia Berlingo
953 km
CNC torno
BIGLIA B436-Y2
2012
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni