kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
tregojnë më pak
trego më shumë
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Qendrat e mullirit CNC të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Torno Qendrat e mullirit CNC
Reklamë e klasifikuar
EMCO HT65 DT,SIEM.,(Kundendirektverkauf) EMCO HT65 DT,SIEM.,(Kundendirektverkauf) EMCO HT65 DT,SIEM.,(Kundendirektverkauf)
more images
3
Austria Hallein
923 km
HYPERTURN 65 DT SIEM., YOM 2022, R9L221801
EMCO HT65 DT,SIEM.,(Kundendirektverkauf)
2022
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mori Seiki NL2000/500 SY Mori Seiki NL2000/500 SY Mori Seiki NL2000/500 SY Mori Seiki NL2000/500 SY Mori Seiki NL2000/500 SY Mori Seiki NL2000/500 SY Mori Seiki NL2000/500 SY Mori Seiki NL2000/500 SY Mori Seiki NL2000/500 SY Mori Seiki NL2000/500 SY Mori Seiki NL2000/500 SY Mori Seiki NL2000/500 SY Mori Seiki NL2000/500 SY Mori Seiki NL2000/500 SY Mori Seiki NL2000/500 SY
more images
15
Austria Jakling
756 km
Qendër torte-frezimi CNC
Mori Seiki NL2000/500 SY
2012
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI NZL 2500 / 600 DMG MORI NZL 2500 / 600 DMG MORI NZL 2500 / 600 DMG MORI NZL 2500 / 600 DMG MORI NZL 2500 / 600 DMG MORI NZL 2500 / 600 DMG MORI NZL 2500 / 600 DMG MORI NZL 2500 / 600 DMG MORI NZL 2500 / 600 DMG MORI NZL 2500 / 600
more images
10
Turqia 104. SK. No:9 D:Sitesi A Blok, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
756 km
Torno CNC
DMG MORI NZL 2500 / 600
2011
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX GB30-65 INDEX GB30-65 INDEX GB30-65 INDEX GB30-65 INDEX GB30-65 INDEX GB30-65 INDEX GB30-65 INDEX GB30-65
more images
8
Italia Via dell'Artigianato, 12, 25030 Berlingo BS, Italy
953 km
Torno me shumë rrëshqitje Cnc
INDEX GB30-65
1993
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Willemin Macodel W 408 B Willemin Macodel W 408 B Willemin Macodel W 408 B Willemin Macodel W 408 B Willemin Macodel W 408 B Willemin Macodel W 408 B Willemin Macodel W 408 B Willemin Macodel W 408 B Willemin Macodel W 408 B Willemin Macodel W 408 B Willemin Macodel W 408 B Willemin Macodel W 408 B Willemin Macodel W 408 B
more images
13
Zvicra Zuchwil
1209 km
Qendra mulliri CNC
Willemin Macodel W 408 B
2009
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HEYLIGENSTAEDT Heynumat 15 UK - 2200 HEYLIGENSTAEDT Heynumat 15 UK - 2200 HEYLIGENSTAEDT Heynumat 15 UK - 2200 HEYLIGENSTAEDT Heynumat 15 UK - 2200 HEYLIGENSTAEDT Heynumat 15 UK - 2200 HEYLIGENSTAEDT Heynumat 15 UK - 2200 HEYLIGENSTAEDT Heynumat 15 UK - 2200 HEYLIGENSTAEDT Heynumat 15 UK - 2200 HEYLIGENSTAEDT Heynumat 15 UK - 2200 HEYLIGENSTAEDT Heynumat 15 UK - 2200
more images
10
Zvicra Schweiz
1144 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
HEYLIGENSTAEDT Heynumat 15 UK - 2200
1998
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Italia Gussago
948 km
Torno - CNC
NAKAMURA WT250 - 4 axis + Y axis
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Vorführmaschine müga T8 Twin-Y Vorführmaschine müga T8 Twin-Y Vorführmaschine müga T8 Twin-Y Vorführmaschine müga T8 Twin-Y Vorführmaschine müga T8 Twin-Y Vorführmaschine müga T8 Twin-Y Vorführmaschine müga T8 Twin-Y
more images
7
Gjermani Villingen-Schwenningen
1197 km
Makinë tornuese dhe frezuese të frëngjisë CNC
Vorführmaschine müga T8 Twin-Y
2022
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI ALX 2500 / 2000 DMG MORI ALX 2500 / 2000 DMG MORI ALX 2500 / 2000 DMG MORI ALX 2500 / 2000 DMG MORI ALX 2500 / 2000 DMG MORI ALX 2500 / 2000 DMG MORI ALX 2500 / 2000
more images
7
Turqia 104. SK. No:9 D:Sitesi A Blok, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
756 km
C - TORONI CNC AXIS Y
DMG MORI ALX 2500 / 2000
2020
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Francës Bonneville
1232 km
CNC torno
EMCO MAXXTURN 65Y
2012
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Okuma Multus B300II-W Okuma Multus B300II-W Okuma Multus B300II-W Okuma Multus B300II-W Okuma Multus B300II-W Okuma Multus B300II-W Okuma Multus B300II-W Okuma Multus B300II-W Okuma Multus B300II-W Okuma Multus B300II-W Okuma Multus B300II-W Okuma Multus B300II-W Okuma Multus B300II-W Okuma Multus B300II-W Okuma Multus B300II-W
more images
15
Zvicra Zuchwil
1209 km
Qendra mulliri CNC
Okuma Multus B300II-W
2012
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Nakamura-Tome WT150-MMY Nakamura-Tome WT150-MMY Nakamura-Tome WT150-MMY Nakamura-Tome WT150-MMY Nakamura-Tome WT150-MMY Nakamura-Tome WT150-MMY Nakamura-Tome WT150-MMY Nakamura-Tome WT150-MMY
more images
8
Italia Via dell'Artigianato, 12, 25030 Berlingo BS, Italy
953 km
CNC torno
Nakamura-Tome WT150-MMY
2006
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI NTX2000 / 1500 SZM DMG MORI NTX2000 / 1500 SZM DMG MORI NTX2000 / 1500 SZM DMG MORI NTX2000 / 1500 SZM DMG MORI NTX2000 / 1500 SZM DMG MORI NTX2000 / 1500 SZM
more images
6
Gjermani Walluf
1358 km
Qendër tornimi/frezimi CNC
DMG MORI NTX2000 / 1500 SZM
2013
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Italia Gussago
(Vendndodhja e tregtarit)
946 km
MISC
CHIRON multitasking MILL 800 5 AXIS milling and turnin...
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI MT 250 S 1500 DMG MORI MT 250 S 1500 DMG MORI MT 250 S 1500 DMG MORI MT 250 S 1500 DMG MORI MT 250 S 1500 DMG MORI MT 250 S 1500 DMG MORI MT 250 S 1500 DMG MORI MT 250 S 1500 DMG MORI MT 250 S 1500 DMG MORI MT 250 S 1500 DMG MORI MT 250 S 1500 DMG MORI MT 250 S 1500 DMG MORI MT 250 S 1500 DMG MORI MT 250 S 1500 DMG MORI MT 250 S 1500
more images
15
Turqia 104. SK. No:9 D:Sitesi A Blok, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
756 km
QENDRA KTHESUESE CNC 5-AKSHE
DMG MORI MT 250 S 1500
2000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NAKAMURA WTW 150 NAKAMURA WTW 150 NAKAMURA WTW 150 NAKAMURA WTW 150 NAKAMURA WTW 150 NAKAMURA WTW 150 NAKAMURA WTW 150 NAKAMURA WTW 150 NAKAMURA WTW 150
more images
9
Francës Bonneville
1232 km
CNC torno
NAKAMURA WTW 150
2003
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WFL-MILLTURN M40-G/3000 WFL-MILLTURN M40-G/3000 WFL-MILLTURN M40-G/3000 WFL-MILLTURN M40-G/3000 WFL-MILLTURN M40-G/3000 WFL-MILLTURN M40-G/3000 WFL-MILLTURN M40-G/3000 WFL-MILLTURN M40-G/3000
more images
8
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1044 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
WFL-MILLTURN M40-G/3000
2008
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1340 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
OPTIMUM OPTIturn S 600 CNC
2022
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EMCO Hyperturn 665 MCplus - B PowerMill EMCO Hyperturn 665 MCplus - B PowerMill EMCO Hyperturn 665 MCplus - B PowerMill EMCO Hyperturn 665 MCplus - B PowerMill EMCO Hyperturn 665 MCplus - B PowerMill EMCO Hyperturn 665 MCplus - B PowerMill
more images
6
Polonia Kraków
994 km
Qendër kthese CNC me shumë boshte
EMCO Hyperturn 665 MCplus - B PowerMill
2008
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Nakamura TW 20 Nakamura TW 20 Nakamura TW 20 Nakamura TW 20 Nakamura TW 20
more images
5
Gjermani Blumberg
1185 km
qendra e bluarjes rrotulluese
Nakamura TW 20
1998
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX G 200 INDEX G 200 INDEX G 200 INDEX G 200 INDEX G 200 INDEX G 200 INDEX G 200 INDEX G 200 INDEX G 200
more images
9
Turqia 104. SK. No:9 D:Sitesi A Blok, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
756 km
Qendra e kthesës CNC
INDEX G 200
2001
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DOOSAN MX2000 ST DOOSAN MX2000 ST DOOSAN MX2000 ST DOOSAN MX2000 ST DOOSAN MX2000 ST DOOSAN MX2000 ST DOOSAN MX2000 ST DOOSAN MX2000 ST DOOSAN MX2000 ST DOOSAN MX2000 ST DOOSAN MX2000 ST DOOSAN MX2000 ST DOOSAN MX2000 ST DOOSAN MX2000 ST DOOSAN MX2000 ST
more images
15
Francës Bonneville
1232 km
CNC torno
DOOSAN MX2000 ST
2007
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HYUNDAI HIT 20 M HIT 20 M HYUNDAI HIT 20 M HIT 20 M HYUNDAI HIT 20 M HIT 20 M HYUNDAI HIT 20 M HIT 20 M HYUNDAI HIT 20 M HIT 20 M
more images
5
Francës Haguenau
1290 km
Torno CNC
HYUNDAI HIT 20 M HIT 20 M
2000
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX G300 INDEX G300 INDEX G300 INDEX G300 INDEX G300 INDEX G300 INDEX G300 INDEX G300 INDEX G300 INDEX G300
more images
10
Gjermani Hattingen
1512 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
INDEX G300
2000
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak HYPER QUADREX 150 MSY Mazak HYPER QUADREX 150 MSY Mazak HYPER QUADREX 150 MSY Mazak HYPER QUADREX 150 MSY Mazak HYPER QUADREX 150 MSY Mazak HYPER QUADREX 150 MSY Mazak HYPER QUADREX 150 MSY Mazak HYPER QUADREX 150 MSY
more images
8
Hungaria Székesfehérvár
684 km
Torno CNC me 2 frëngji
Mazak HYPER QUADREX 150 MSY
2008
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TRAUB TNX 65/42 TRAUB TNX 65/42 TRAUB TNX 65/42 TRAUB TNX 65/42
more images
4
Zvicra Niederhelfenschwil
(Vendndodhja e tregtarit)
1121 km
Qendra e tornimit dhe bluarjes
TRAUB TNX 65/42
2011
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI NZ 2000 T3 Y3 DMG MORI NZ 2000 T3 Y3 DMG MORI NZ 2000 T3 Y3 DMG MORI NZ 2000 T3 Y3 DMG MORI NZ 2000 T3 Y3 DMG MORI NZ 2000 T3 Y3 DMG MORI NZ 2000 T3 Y3 DMG MORI NZ 2000 T3 Y3 DMG MORI NZ 2000 T3 Y3 DMG MORI NZ 2000 T3 Y3 DMG MORI NZ 2000 T3 Y3 DMG MORI NZ 2000 T3 Y3
more images
12
Turqia 104. SK. No:9 D:Sitesi A Blok, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
756 km
C - TORONI CNC AXIS Y
DMG MORI NZ 2000 T3 Y3
2007
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX G220 INDEX G220 INDEX G220 INDEX G220 INDEX G220 INDEX G220 INDEX G220 INDEX G220 INDEX G220 INDEX G220 INDEX G220 INDEX G220 INDEX G220 INDEX G220
more images
14
Francës Bonneville
1232 km
CNC torno
INDEX G220
2017
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak Integrex i 300 Mazak Integrex i 300 Mazak Integrex i 300 Mazak Integrex i 300 Mazak Integrex i 300 Mazak Integrex i 300 Mazak Integrex i 300 Mazak Integrex i 300 Mazak Integrex i 300
more images
9
Gjermani Leingarten
1240 km
Torno CNC
Mazak Integrex i 300
2021
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Neunburg vorm Wald
1095 km
Shtrat me pjerrësi 30° me drejtim të sheshtë m. boshti Y
SMEC SL 2500 ASY - SIEMENS
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bullgaria Asenovgrad
404 km
Qendrat e tornimit dhe bluarjes me CNC
Hitachi Seiki Super Hicell 400
2002
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI NZ 2000 T3 Y2 LG 05 A1 DMG MORI NZ 2000 T3 Y2 LG 05 A1 DMG MORI NZ 2000 T3 Y2 LG 05 A1
more images
3
Turqia 104. SK. No:9 D:Sitesi A Blok, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
756 km
C - QENDRA E Rrotullimit të Aksit Y
DMG MORI NZ 2000 T3 Y2 LG 05 A1
2010
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI NTX 1000 DMG MORI NTX 1000 DMG MORI NTX 1000 DMG MORI NTX 1000 DMG MORI NTX 1000 DMG MORI NTX 1000 DMG MORI NTX 1000 DMG MORI NTX 1000 DMG MORI NTX 1000 DMG MORI NTX 1000 DMG MORI NTX 1000 DMG MORI NTX 1000
more images
12
Francës Bonneville
1232 km
CNC torno
DMG MORI NTX 1000
2017
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Index B400 Index B400 Index B400 Index B400 Index B400
more images
5
Gjermani Schmidgaden
1116 km
INDEKSI B400 I RI!!!!! VDI 40!!!
Index B400
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SMEC SL 2000 BSY - FANUC SMEC SL 2000 BSY - FANUC
more images
2
Gjermani Neunburg vorm Wald
1095 km
Shtrat me pjerrësi 30° me drejtim të sheshtë m. boshti Y
SMEC SL 2000 BSY - FANUC
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Nakamura-Tome TW-20 MM Nakamura-Tome TW-20 MM Nakamura-Tome TW-20 MM Nakamura-Tome TW-20 MM Nakamura-Tome TW-20 MM Nakamura-Tome TW-20 MM Nakamura-Tome TW-20 MM
more images
7
Gjermani Bad Laasphe
1421 km
Qendër tornimi dhe frezimi CNC NAKAMURA
Nakamura-Tome TW-20 MM
2000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DMG MORI CTX 310 V3 DMG MORI CTX 310 V3 DMG MORI CTX 310 V3 DMG MORI CTX 310 V3
more images
4
Turqia 104. SK. No:9 D:Sitesi A Blok, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
756 km
C - TORON CNC AXIS
DMG MORI CTX 310 V3
2012
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Okuma Mac Turn 250 W Okuma Mac Turn 250 W Okuma Mac Turn 250 W Okuma Mac Turn 250 W Okuma Mac Turn 250 W Okuma Mac Turn 250 W Okuma Mac Turn 250 W Okuma Mac Turn 250 W
more images
8
Gjermani Blumberg
1185 km
qendra e bluarjes rrotulluese
Okuma Mac Turn 250 W
2004
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Hattingen
1512 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
Index G400 S-1/300
2011
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HARDINGE CONQUEST 42 HARDINGE CONQUEST 42 HARDINGE CONQUEST 42 HARDINGE CONQUEST 42 HARDINGE CONQUEST 42
more images
5
Francës Haguenau
1290 km
TORON CNC
HARDINGE CONQUEST 42
1992
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MORI SEIKI ZT 1500 Y MORI SEIKI ZT 1500 Y MORI SEIKI ZT 1500 Y MORI SEIKI ZT 1500 Y MORI SEIKI ZT 1500 Y MORI SEIKI ZT 1500 Y MORI SEIKI ZT 1500 Y MORI SEIKI ZT 1500 Y MORI SEIKI ZT 1500 Y MORI SEIKI ZT 1500 Y
more images
10
Gjermani
1340 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
MORI SEIKI ZT 1500 Y
2004
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1340 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
MORI Seiki NZX 2500 / 1000 Y
2012
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DOOSAN PUMA 240 MB DOOSAN PUMA 240 MB DOOSAN PUMA 240 MB DOOSAN PUMA 240 MB DOOSAN PUMA 240 MB DOOSAN PUMA 240 MB DOOSAN PUMA 240 MB DOOSAN PUMA 240 MB DOOSAN PUMA 240 MB DOOSAN PUMA 240 MB
more images
10
Gjermani Hattingen
1512 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
DOOSAN PUMA 240 MB
2006
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak INTEGREX 200-3 Mazak INTEGREX 200-3 Mazak INTEGREX 200-3 Mazak INTEGREX 200-3 Mazak INTEGREX 200-3 Mazak INTEGREX 200-3 Mazak INTEGREX 200-3 Mazak INTEGREX 200-3 Mazak INTEGREX 200-3 Mazak INTEGREX 200-3 Mazak INTEGREX 200-3
more images
11
Holanda Babberich
1602 km
Me bar ngarkues dhe bisht
Mazak INTEGREX 200-3
2003
e mire (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
Emco HT690 MC Plus Emco HT690 MC Plus Emco HT690 MC Plus Emco HT690 MC Plus Emco HT690 MC Plus Emco HT690 MC Plus Emco HT690 MC Plus
more images
7
Austria Hofkirchen im Mühlkreis
957 km
LATHE
Emco HT690 MC Plus
2006
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HARDINGE ELITE 8/51 HARDINGE ELITE 8/51 HARDINGE ELITE 8/51 HARDINGE ELITE 8/51 HARDINGE ELITE 8/51
more images
5
Francës Haguenau
1290 km
Torno CNC
HARDINGE ELITE 8/51
2003
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WFL M 100 WFL M 100 WFL M 100 WFL M 100 WFL M 100 WFL M 100 WFL M 100 WFL M 100 WFL M 100 WFL M 100
more images
10
Holanda Babberich
1602 km
Mulliri 910 x 5000 mm me bosht C + Y
WFL M 100
2006
e mire (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
WFL M55 WFL M55 WFL M55 WFL M55 WFL M55 WFL M55 WFL M55 WFL M55
more images
8
Holanda Babberich
1602 km
Frezë rrotulluese me bosht C dhe Y
WFL M55
1998
e mire (e perdorur)

Përdorur Qendrat e mullirit CNC

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.