Blej Duke u përballur me tornot të përdorurar (26)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Torno Duke u përballur me tornot
Reklamë e klasifikuar
Përballë tornos SEIGER SPL-CG1400
Përballë tornos SEIGER SPL-CG1400
Përballë tornos SEIGER SPL-CG1400
Përballë tornos SEIGER SPL-CG1400
Përballë tornos SEIGER SPL-CG1400
Përballë tornos SEIGER SPL-CG1400
more images
Gjermani Unterschleißheim
1 044 km

Përballë tornos
SEIGERSPL-CG1400

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Blini tani
Përballë tornos TADU FS 750
Përballë tornos TADU FS 750
Përballë tornos TADU FS 750
Përballë tornos TADU FS 750
Përballë tornos TADU FS 750
Përballë tornos TADU FS 750
Përballë tornos TADU FS 750
Përballë tornos TADU FS 750
Përballë tornos TADU FS 750
Përballë tornos TADU FS 750
Gjermani Bayern
1 125 km

Përballë tornos
TADUFS 750

buyer-protection
Reklamë e klasifikuar
Torno përballë / pjesë këmbimi TADU F 650
Torno përballë / pjesë këmbimi TADU F 650
Torno përballë / pjesë këmbimi TADU F 650
Torno përballë / pjesë këmbimi TADU F 650
more images
Gjermani Dortmund
1 505 km

Torno përballë / pjesë këmbimi
TADUF 650

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno me kokë torno metalike Ravensburg PKZ24 Ravensburg PKZ24, 2000mm+
Torno me kokë torno metalike Ravensburg PKZ24 Ravensburg PKZ24, 2000mm+
Torno me kokë torno metalike Ravensburg PKZ24 Ravensburg PKZ24, 2000mm+
Torno me kokë torno metalike Ravensburg PKZ24 Ravensburg PKZ24, 2000mm+
Torno me kokë torno metalike Ravensburg PKZ24 Ravensburg PKZ24, 2000mm+
Torno me kokë torno metalike Ravensburg PKZ24 Ravensburg PKZ24, 2000mm+
Torno me kokë torno metalike Ravensburg PKZ24 Ravensburg PKZ24, 2000mm+
Torno me kokë torno metalike Ravensburg PKZ24 Ravensburg PKZ24, 2000mm+
Torno me kokë torno metalike Ravensburg PKZ24 Ravensburg PKZ24, 2000mm+
Torno me kokë torno metalike Ravensburg PKZ24 Ravensburg PKZ24, 2000mm+
Torno me kokë torno metalike Ravensburg PKZ24 Ravensburg PKZ24, 2000mm+
Torno me kokë torno metalike Ravensburg PKZ24 Ravensburg PKZ24, 2000mm+
more images
Holanda Wijchen
1 615 km

Torno me kokë torno metalike Ravensburg PKZ24
RavensburgPKZ24, 2000mm+

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Përballë tornos KRAFT KDB 2000 , Ø 1000-3000mm
Përballë tornos KRAFT KDB 2000 , Ø 1000-3000mm
Përballë tornos KRAFT KDB 2000 , Ø 1000-3000mm
more images
Gjermani Stockstadt am Rhein
1 324 km

Përballë tornos
KRAFT KDB 2000, Ø 1000-3000mm

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stol kullë të lëvizshme Ravensburg KD 55
Stol kullë të lëvizshme Ravensburg KD 55
Stol kullë të lëvizshme Ravensburg KD 55
Stol kullë të lëvizshme Ravensburg KD 55
Stol kullë të lëvizshme Ravensburg KD 55
Stol kullë të lëvizshme Ravensburg KD 55
Stol kullë të lëvizshme Ravensburg KD 55
Stol kullë të lëvizshme Ravensburg KD 55
more images
Francës Lyon
1 338 km

Stol kullë të lëvizshme
RavensburgKD 55

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Përballë tornos HEYLIGENSTAEDT  405 EV (405 x 1750)
Përballë tornos HEYLIGENSTAEDT  405 EV (405 x 1750)
Përballë tornos HEYLIGENSTAEDT  405 EV (405 x 1750)
Përballë tornos HEYLIGENSTAEDT  405 EV (405 x 1750)
Përballë tornos HEYLIGENSTAEDT  405 EV (405 x 1750)
Përballë tornos HEYLIGENSTAEDT  405 EV (405 x 1750)
more images
Gjermani Staufenberg
1 394 km

Përballë tornos
HEYLIGENSTAEDT 405 EV (405 x 1750)

Tregtar i verifikuar
Thirrni
ankand
Përballë tornos TADU FS 750
Përballë tornos TADU FS 750
Përballë tornos TADU FS 750
Përballë tornos TADU FS 750
Përballë tornos TADU FS 750
Përballë tornos TADU FS 750
Përballë tornos TADU FS 750
Përballë tornos TADU FS 750
Përballë tornos TADU FS 750
Përballë tornos TADU FS 750
Ankandi përfundoi
Gjermani Bayern
1 125 km

Përballë tornos
TADUFS 750

buyer-protection
Reklamë e klasifikuar
Përballë tornos Poreba TR-100C
Përballë tornos Poreba TR-100C
Përballë tornos Poreba TR-100C
Përballë tornos Poreba TR-100C
Përballë tornos Poreba TR-100C
Përballë tornos Poreba TR-100C
Përballë tornos Poreba TR-100C
Përballë tornos Poreba TR-100C
Përballë tornos Poreba TR-100C
more images
Polonia Bydgoszcz
1 347 km

Përballë tornos
PorebaTR-100C

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendra mulliri CNC Heyligenstaedt HEYNUFLEX 35
Qendra mulliri CNC Heyligenstaedt HEYNUFLEX 35
Qendra mulliri CNC Heyligenstaedt HEYNUFLEX 35
Qendra mulliri CNC Heyligenstaedt HEYNUFLEX 35
Qendra mulliri CNC Heyligenstaedt HEYNUFLEX 35
Qendra mulliri CNC Heyligenstaedt HEYNUFLEX 35
Qendra mulliri CNC Heyligenstaedt HEYNUFLEX 35
Qendra mulliri CNC Heyligenstaedt HEYNUFLEX 35
Qendra mulliri CNC Heyligenstaedt HEYNUFLEX 35
Qendra mulliri CNC Heyligenstaedt HEYNUFLEX 35
Qendra mulliri CNC Heyligenstaedt HEYNUFLEX 35
Qendra mulliri CNC Heyligenstaedt HEYNUFLEX 35
Qendra mulliri CNC Heyligenstaedt HEYNUFLEX 35
Qendra mulliri CNC Heyligenstaedt HEYNUFLEX 35
Qendra mulliri CNC Heyligenstaedt HEYNUFLEX 35
more images
Gjermani Bochum
1 515 km

Qendra mulliri CNC
HeyligenstaedtHEYNUFLEX 35

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno 2000 / 1600 x 3700 mm VEB Werkzeugmaschinenfabrik Zerbst DP1/S3 x 3700
Torno 2000 / 1600 x 3700 mm VEB Werkzeugmaschinenfabrik Zerbst DP1/S3 x 3700
Torno 2000 / 1600 x 3700 mm VEB Werkzeugmaschinenfabrik Zerbst DP1/S3 x 3700
Torno 2000 / 1600 x 3700 mm VEB Werkzeugmaschinenfabrik Zerbst DP1/S3 x 3700
Torno 2000 / 1600 x 3700 mm VEB Werkzeugmaschinenfabrik Zerbst DP1/S3 x 3700
Torno 2000 / 1600 x 3700 mm VEB Werkzeugmaschinenfabrik Zerbst DP1/S3 x 3700
Torno 2000 / 1600 x 3700 mm VEB Werkzeugmaschinenfabrik Zerbst DP1/S3 x 3700
Torno 2000 / 1600 x 3700 mm VEB Werkzeugmaschinenfabrik Zerbst DP1/S3 x 3700
Torno 2000 / 1600 x 3700 mm VEB Werkzeugmaschinenfabrik Zerbst DP1/S3 x 3700
Torno 2000 / 1600 x 3700 mm VEB Werkzeugmaschinenfabrik Zerbst DP1/S3 x 3700
more images
Holanda Babberich
1 602 km

Torno 2000 / 1600 x 3700 mm
VEB Werkzeugmaschinenfabrik ZerbstDP1/S3 x 3700

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kokë torno përballë torno Heyligenstaedt 505ev/500
Kokë torno përballë torno Heyligenstaedt 505ev/500
Kokë torno përballë torno Heyligenstaedt 505ev/500
Kokë torno përballë torno Heyligenstaedt 505ev/500
Kokë torno përballë torno Heyligenstaedt 505ev/500
Kokë torno përballë torno Heyligenstaedt 505ev/500
Kokë torno përballë torno Heyligenstaedt 505ev/500
Kokë torno përballë torno Heyligenstaedt 505ev/500
Kokë torno përballë torno Heyligenstaedt 505ev/500
Kokë torno përballë torno Heyligenstaedt 505ev/500
Kokë torno përballë torno Heyligenstaedt 505ev/500
Kokë torno përballë torno Heyligenstaedt 505ev/500
Kokë torno përballë torno Heyligenstaedt 505ev/500
Kokë torno përballë torno Heyligenstaedt 505ev/500
more images
Gjermani Weißenborn/Erzgebirge
1 202 km

Kokë torno përballë torno
Heyligenstaedt505ev/500

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno përballë TADU 03
Torno përballë TADU 03
Torno përballë TADU 03
Torno përballë TADU 03
Torno përballë TADU 03
more images
Spanja Alcalá de Guadaíra
2 275 km

Torno përballë
TADU03

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno me pika të rënda Škoda SIU 250/9000 CNC
Torno me pika të rënda Škoda SIU 250/9000 CNC
Torno me pika të rënda Škoda SIU 250/9000 CNC
Torno me pika të rënda Škoda SIU 250/9000 CNC
Torno me pika të rënda Škoda SIU 250/9000 CNC
Torno me pika të rënda Škoda SIU 250/9000 CNC
Torno me pika të rënda Škoda SIU 250/9000 CNC
Torno me pika të rënda Škoda SIU 250/9000 CNC
Torno me pika të rënda Škoda SIU 250/9000 CNC
Torno me pika të rënda Škoda SIU 250/9000 CNC
Torno me pika të rënda Škoda SIU 250/9000 CNC
Torno me pika të rënda Škoda SIU 250/9000 CNC
Torno me pika të rënda Škoda SIU 250/9000 CNC
Torno me pika të rënda Škoda SIU 250/9000 CNC
Torno me pika të rënda Škoda SIU 250/9000 CNC
more images
Republika Çeke Ostrava
977 km

Torno me pika të rënda
ŠkodaSIU 250/9000 CNC

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno për fytyrë + fushë pllake + bisht WMW Zerbst DP 4000 DP 5000
Torno për fytyrë + fushë pllake + bisht WMW Zerbst DP 4000 DP 5000
Torno për fytyrë + fushë pllake + bisht WMW Zerbst DP 4000 DP 5000
Torno për fytyrë + fushë pllake + bisht WMW Zerbst DP 4000 DP 5000
Torno për fytyrë + fushë pllake + bisht WMW Zerbst DP 4000 DP 5000
Torno për fytyrë + fushë pllake + bisht WMW Zerbst DP 4000 DP 5000
Torno për fytyrë + fushë pllake + bisht WMW Zerbst DP 4000 DP 5000
Torno për fytyrë + fushë pllake + bisht WMW Zerbst DP 4000 DP 5000
more images
Gjermani Eddelak
1 643 km

Torno për fytyrë + fushë pllake + bisht
WMW ZerbstDP 4000 DP 5000

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Përballë tornos SEIGER REKORD CG1400
Përballë tornos SEIGER REKORD CG1400
Përballë tornos SEIGER REKORD CG1400
Përballë tornos SEIGER REKORD CG1400
Përballë tornos SEIGER REKORD CG1400
Përballë tornos SEIGER REKORD CG1400
more images
Gjermani Unterschleißheim
1 044 km

Përballë tornos
SEIGERREKORD CG1400

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Përballë tornos WMW ZERBST DPS 1400
Përballë tornos WMW ZERBST DPS 1400
Përballë tornos WMW ZERBST DPS 1400
Përballë tornos WMW ZERBST DPS 1400
Përballë tornos WMW ZERBST DPS 1400
Përballë tornos WMW ZERBST DPS 1400
more images
Gjermani Leipzig
1 286 km

Përballë tornos
WMW ZERBSTDPS 1400

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Koka dhe torno përballë WMW Niles DP1/S2
Koka dhe torno përballë WMW Niles DP1/S2
Koka dhe torno përballë WMW Niles DP1/S2
Koka dhe torno përballë WMW Niles DP1/S2
Koka dhe torno përballë WMW Niles DP1/S2
Koka dhe torno përballë WMW Niles DP1/S2
Koka dhe torno përballë WMW Niles DP1/S2
Koka dhe torno përballë WMW Niles DP1/S2
Koka dhe torno përballë WMW Niles DP1/S2
Koka dhe torno përballë WMW Niles DP1/S2
Koka dhe torno përballë WMW Niles DP1/S2
Koka dhe torno përballë WMW Niles DP1/S2
more images
Gjermani Weißenborn/Erzgebirge
1 202 km

Koka dhe torno përballë
WMW NilesDP1/S2

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno me fytyrë dhe qendër WEVERK Karlstadt PS 12.5
Torno me fytyrë dhe qendër WEVERK Karlstadt PS 12.5
Torno me fytyrë dhe qendër WEVERK Karlstadt PS 12.5
Torno me fytyrë dhe qendër WEVERK Karlstadt PS 12.5
Torno me fytyrë dhe qendër WEVERK Karlstadt PS 12.5
Torno me fytyrë dhe qendër WEVERK Karlstadt PS 12.5
more images
Gjermani Schöneck
1 334 km

Torno me fytyrë dhe qendër
WEVERK KarlstadtPS 12.5

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Përballë tornos WMW Zerbst DPS1800
Përballë tornos WMW Zerbst DPS1800
Përballë tornos WMW Zerbst DPS1800
Përballë tornos WMW Zerbst DPS1800
Përballë tornos WMW Zerbst DPS1800
Përballë tornos WMW Zerbst DPS1800
Përballë tornos WMW Zerbst DPS1800
Përballë tornos WMW Zerbst DPS1800
more images
Holanda Lemmer
1 698 km

Përballë tornos
WMW ZerbstDPS1800

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Përballë tornos Ravensburg KDZ 65
Përballë tornos Ravensburg KDZ 65
Përballë tornos Ravensburg KDZ 65
Përballë tornos Ravensburg KDZ 65
Përballë tornos Ravensburg KDZ 65
Përballë tornos Ravensburg KDZ 65
Përballë tornos Ravensburg KDZ 65
Përballë tornos Ravensburg KDZ 65
Përballë tornos Ravensburg KDZ 65
Përballë tornos Ravensburg KDZ 65
Përballë tornos Ravensburg KDZ 65
Përballë tornos Ravensburg KDZ 65
Përballë tornos Ravensburg KDZ 65
more images
Gjermani Iserlohn
1 487 km

Përballë tornos
RavensburgKDZ 65

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno fytyre 2500 x 3000 mm WMW Zerbst DP1 / S2
Torno fytyre 2500 x 3000 mm WMW Zerbst DP1 / S2
Torno fytyre 2500 x 3000 mm WMW Zerbst DP1 / S2
Torno fytyre 2500 x 3000 mm WMW Zerbst DP1 / S2
Torno fytyre 2500 x 3000 mm WMW Zerbst DP1 / S2
more images
Holanda Babberich
1 602 km

Torno fytyre 2500 x 3000 mm
WMW ZerbstDP1 / S2

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Duke u përballur me torno WMW ZERBST DP 2-S
Duke u përballur me torno WMW ZERBST DP 2-S
Duke u përballur me torno WMW ZERBST DP 2-S
Duke u përballur me torno WMW ZERBST DP 2-S
Duke u përballur me torno WMW ZERBST DP 2-S
Duke u përballur me torno WMW ZERBST DP 2-S
more images
Gjermani Leipzig
1 281 km

Duke u përballur me torno
WMW ZERBSTDP 2-S

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno përballë Ravensburg KDZ
Torno përballë Ravensburg KDZ
Torno përballë Ravensburg KDZ
Torno përballë Ravensburg KDZ
Torno përballë Ravensburg KDZ
Torno përballë Ravensburg KDZ
Torno përballë Ravensburg KDZ
Torno përballë Ravensburg KDZ
Torno përballë Ravensburg KDZ
Torno përballë Ravensburg KDZ
more images
Holanda Velp
1 612 km

Torno përballë
RavensburgKDZ

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë para-merzitëse dhe ballore me shufër lidhëse Alfing E II Sondermaschine
Makinë para-merzitëse dhe ballore me shufër lidhëse Alfing E II Sondermaschine
Makinë para-merzitëse dhe ballore me shufër lidhëse Alfing E II Sondermaschine
Makinë para-merzitëse dhe ballore me shufër lidhëse Alfing E II Sondermaschine
Makinë para-merzitëse dhe ballore me shufër lidhëse Alfing E II Sondermaschine
Makinë para-merzitëse dhe ballore me shufër lidhëse Alfing E II Sondermaschine
Makinë para-merzitëse dhe ballore me shufër lidhëse Alfing E II Sondermaschine
Makinë para-merzitëse dhe ballore me shufër lidhëse Alfing E II Sondermaschine
Makinë para-merzitëse dhe ballore me shufër lidhëse Alfing E II Sondermaschine
Makinë para-merzitëse dhe ballore me shufër lidhëse Alfing E II Sondermaschine
Makinë para-merzitëse dhe ballore me shufër lidhëse Alfing E II Sondermaschine
Makinë para-merzitëse dhe ballore me shufër lidhëse Alfing E II Sondermaschine
Makinë para-merzitëse dhe ballore me shufër lidhëse Alfing E II Sondermaschine
more images
Gjermani Hövelhof
1 474 km

Makinë para-merzitëse dhe ballore me shufër lidhëse
AlfingE II Sondermaschine

Thirrni