Blej Torno e plumbit të plumbit / tërheqjes. Shkoni të egra. Shtrati 800-999mm të përdorurar (52)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Torno Torno e plumbit të plumbit / tërheqjes. Shkoni të egra. Shtrati 800-999mm
Reklamë e klasifikuar
Eolo - Italian 900 Eolo - Italian 900 Eolo - Italian 900 Eolo - Italian 900 Eolo - Italian 900 Eolo - Italian 900 Eolo - Italian 900
more images
7
Italia Mazzano
930 km
Makinë torno e rëndë - Tornio
Eolo - Italian 900
1980
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Jet GH-1440W Jet GH-1440W Jet GH-1440W Jet GH-1440W Jet GH-1440W Jet GH-1440W Jet GH-1440W Jet GH-1440W
more images
8
Gjermani Grenzach-Wyhlen
(Vendndodhja e tregtarit)
1218 km
Torno qendrore dhe torno gishti
Jet GH-1440W
2007
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Nardini MS 175 E Nardini MS 175 E Nardini MS 175 E Nardini MS 175 E Nardini MS 175 E Nardini MS 175 E
more images
6
Gjermani Arnstorf
1008 km
LATHE
Nardini MS 175 E
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80
more images
14
Gjermani Leingarten
1240 km
Torno Leit-spindle
TOS SUS 80
1987
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MATRA MD40 MATRA MD40 MATRA MD40 MATRA MD40 MATRA MD40
more images
5
Gjermani Göppingen
1178 km
Qendra torno
MATRA MD40
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KRAFT SDM 850 Varia | SDM 1000 Varia KRAFT SDM 850 Varia | SDM 1000 Varia KRAFT SDM 850 Varia | SDM 1000 Varia KRAFT SDM 850 Varia | SDM 1000 Varia KRAFT SDM 850 Varia | SDM 1000 Varia
more images
5
Gjermani Stockstadt
(Vendndodhja e tregtarit)
1324 km
Heavy Duty torno
KRAFT SDM 850 Varia | SDM 1000 Varia
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF V 5 K VDF V 5 K VDF V 5 K VDF V 5 K VDF V 5 K VDF V 5 K VDF V 5 K VDF V 5 K VDF V 5 K VDF V 5 K VDF V 5 K VDF V 5 K
more images
12
Gjermani Tönisvorst
1542 km
Torno
VDF V 5 K
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EST Ticino 840x2000mm EST Ticino 840x2000mm EST Ticino 840x2000mm EST Ticino 840x2000mm EST Ticino 840x2000mm EST Ticino 840x2000mm EST Ticino 840x2000mm EST Ticino 840x2000mm EST Ticino 840x2000mm EST Ticino 840x2000mm EST Ticino 840x2000mm EST Ticino 840x2000mm EST Ticino 840x2000mm EST Ticino 840x2000mm
more images
14
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1615 km
Torno torno EST Ticino 840x2000mm
EST Ticino 840x2000mm
1983
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Poreba TPK 90A1 x 5000 Poreba TPK 90A1 x 5000 Poreba TPK 90A1 x 5000
more images
3
Polonia Sochaczew
1236 km
torno për punë të rënda
Poreba TPK 90A1 x 5000
1990
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000
more images
14
Polonia Krobia
1327 km
Torno PORĘBA
Poreba TPK 80 x 3000
1982
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PBR TM450/2000 PBR TM450/2000 PBR TM450/2000 PBR TM450/2000 PBR TM450/2000
more images
5
Gjermani Göppingen
1178 km
Qendra torno
PBR TM450/2000
1972
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KRAFT SDM 850/3000 KRAFT SDM 850/3000 KRAFT SDM 850/3000 KRAFT SDM 850/3000 KRAFT SDM 850/3000
more images
5
Gjermani Stockstadt
(Vendndodhja e tregtarit)
1324 km
Heavy Duty torno
KRAFT SDM 850/3000
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Leipzig
(Vendndodhja e tregtarit)
1286 km
Torno qendrore dhe torno gishti
POTISJE PA-50
1979
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER VDF Goppingen V 800 BOEHRINGER VDF Goppingen V 800 BOEHRINGER VDF Goppingen V 800 BOEHRINGER VDF Goppingen V 800 BOEHRINGER VDF Goppingen V 800 BOEHRINGER VDF Goppingen V 800 BOEHRINGER VDF Goppingen V 800 BOEHRINGER VDF Goppingen V 800
more images
8
Holanda Babberich
1602 km
Torno Luz 800 x 200 mm
BOEHRINGER VDF Goppingen V 800
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEIPERT W 630 e WEIPERT W 630 e WEIPERT W 630 e WEIPERT W 630 e
more images
4
Gjermani Wiesbaden
1359 km
Torno qendrore dhe torno gishti
WEIPERT W 630 e
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
UNITECH UTK 980 x 2500 UNITECH UTK 980 x 2500 UNITECH UTK 980 x 2500 UNITECH UTK 980 x 2500 UNITECH UTK 980 x 2500 UNITECH UTK 980 x 2500 UNITECH UTK 980 x 2500 UNITECH UTK 980 x 2500 UNITECH UTK 980 x 2500
more images
9
Gjermani Dortmund
1506 km
Torno Unitech UTK 980
UNITECH UTK 980 x 2500
2011
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF W40, 850x7000mm VDF W40, 850x7000mm VDF W40, 850x7000mm VDF W40, 850x7000mm VDF W40, 850x7000mm VDF W40, 850x7000mm VDF W40, 850x7000mm VDF W40, 850x7000mm VDF W40, 850x7000mm VDF W40, 850x7000mm VDF W40, 850x7000mm VDF W40, 850x7000mm VDF W40, 850x7000mm VDF W40, 850x7000mm
more images
14
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1615 km
Torno torno 850x7000mm VDF W40 7m!
VDF W40, 850x7000mm
1957
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Dormac 200S Dormac 200S Dormac 200S Dormac 200S Dormac 200S Dormac 200S
more images
6
Gjermani Weißenhorn
1120 km
LATHE
Dormac 200S
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF-BOEHRINGER V 800 VDF-BOEHRINGER V 800 VDF-BOEHRINGER V 800 VDF-BOEHRINGER V 800 VDF-BOEHRINGER V 800
more images
5
Gjermani Eislingen/Fils
1175 km
Qendra torno
VDF-BOEHRINGER V 800
1972
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Iserlohn
1487 km
LZ torno
SCHAERER UDA 800
1966
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Poreba TPK-90 x 4000 Poreba TPK-90 x 4000 Poreba TPK-90 x 4000 Poreba TPK-90 x 4000 Poreba TPK-90 x 4000 Poreba TPK-90 x 4000 Poreba TPK-90 x 4000 Poreba TPK-90 x 4000 Poreba TPK-90 x 4000 Poreba TPK-90 x 4000 Poreba TPK-90 x 4000 Poreba TPK-90 x 4000 Poreba TPK-90 x 4000
more images
13
Polonia Bydgoszcz
1347 km
Torno universale
Poreba TPK-90 x 4000
1981
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830
more images
3
Francës Aulnay-sous-Bois
1630 km
rrumbullakët
Ernault Somua JUPITER 830
1990
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Amutio Cazeneuve HB 810 x 5000mm e.p Amutio Cazeneuve HB 810 x 5000mm e.p Amutio Cazeneuve HB 810 x 5000mm e.p Amutio Cazeneuve HB 810 x 5000mm e.p Amutio Cazeneuve HB 810 x 5000mm e.p Amutio Cazeneuve HB 810 x 5000mm e.p Amutio Cazeneuve HB 810 x 5000mm e.p Amutio Cazeneuve HB 810 x 5000mm e.p
more images
8
Spanja L'alcúdia de Crespíns
1783 km
Torno Amutio Cazeneuve 810 x 5000e.p
Amutio Cazeneuve HB 810 x 5000mm e.p
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830
more images
9
Italia Concordia Sagittaria
784 km
Torno paralel
Ernault Somua JUPITER 830
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51
more images
15
Greqia Athens - Akadimia Platonos
464 km
Heavy-Duty torno
TORNI TACCHI FTC model 51
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CLOVIS 28 CLOVIS 28 CLOVIS 28 CLOVIS 28 CLOVIS 28 CLOVIS 28 CLOVIS 28
more images
7
kullë paralele
CLOVIS 28
1995
shume mire (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
Poreba TR2-93 x 8000 Poreba TR2-93 x 8000 Poreba TR2-93 x 8000 Poreba TR2-93 x 8000 Poreba TR2-93 x 8000 Poreba TR2-93 x 8000 Poreba TR2-93 x 8000 Poreba TR2-93 x 8000 Poreba TR2-93 x 8000 Poreba TR2-93 x 8000 Poreba TR2-93 x 8000 Poreba TR2-93 x 8000 Poreba TR2-93 x 8000
more images
13
Belgjika Zele
1659 km
Torno konvencionale
Poreba TR2-93 x 8000
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Bydgoszcz
1347 km
Torno universale
Poreba TR-90B x 5000
2023
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MOMAC 400X2000
more images
1
Italia Matelica
637 km
TORNO PARALEL - E RE-
MOMAC 400X2000
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Cazeneuve HB800 Cazeneuve HB800 Cazeneuve HB800 Cazeneuve HB800 Cazeneuve HB800
more images
5
Francës Courbevoie
1645 km
kthese cazeneuve hb 800
Cazeneuve HB800
1991
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stirk HDL 14 Stirk HDL 14 Stirk HDL 14 Stirk HDL 14
more images
4
Italia Via Louis Blériot, 5/9, 25018 Montichiari BS, Italia
929 km
Heavy Duty torno
Stirk HDL 14
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PBR T450 X 3000 C PBR T450 X 3000 C PBR T450 X 3000 C PBR T450 X 3000 C
more images
4
Italia Borgo San Dalmazzo
1093 km
TORNO PARALEL
PBR T450 X 3000 C
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
 CONTUR SJ-860/3300 XL
more images
1
Gjermani Wetzlar
1383 km
torno konvencionale
CONTUR SJ-860/3300 XL
2023
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NARDINI AM 400 A Sonderpreis NARDINI AM 400 A Sonderpreis NARDINI AM 400 A Sonderpreis
more images
3
Gjermani Mögglingen
1170 km
lathes motor
NARDINI AM 400 A Sonderpreis
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm
more images
15
Zvicra Beringen / Schaffhausen
1172 km
Qendra torno
EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Oerlikon DM 2S Oerlikon DM 2S Oerlikon DM 2S Oerlikon DM 2S Oerlikon DM 2S Oerlikon DM 2S
more images
6
Zvicra Reiden
1185 km
makinë kthyese universale
Oerlikon DM 2S
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW DLZ 800 L IV WMW DLZ 800 L IV WMW DLZ 800 L IV WMW DLZ 800 L IV WMW DLZ 800 L IV WMW DLZ 800 L IV WMW DLZ 800 L IV
more images
7
Gjermani Heilbronn
1237 km
LZ torno
WMW DLZ 800 L IV
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MERLI CLOVIS 30 MERLI CLOVIS 30 MERLI CLOVIS 30 MERLI CLOVIS 30
more images
4
Italia Borgo San Dalmazzo
1093 km
TORNO PARALEL
MERLI CLOVIS 30
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Bydgoszcz
1347 km
Torno - Universale
Poreba TPK 90 x 8000
2023
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Poreba TPK - 90 / 5 M Poreba TPK - 90 / 5 M Poreba TPK - 90 / 5 M Poreba TPK - 90 / 5 M
more images
4
Gjermani Oberlangen
1624 km
Torno qendrore dhe torno gishti
Poreba TPK - 90 / 5 M
1984
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NOSOTTI TN 450/3000 NOSOTTI TN 450/3000 NOSOTTI TN 450/3000 NOSOTTI TN 450/3000 NOSOTTI TN 450/3000 NOSOTTI TN 450/3000
more images
6
Zvicra Beringen
1173 km
Qendra torno
NOSOTTI TN 450/3000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Weyrauch DR 550 N Weyrauch DR 550 N Weyrauch DR 550 N
more images
3
Gjermani Gemmingen
1248 km
Torno qendrore dhe torno gishti
Weyrauch DR 550 N
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Francës Ensisheim
1262 km
Torno paralele
Ernault Somua Jupiter 830 x 4000 mm
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KAMI/SHEM DKM 1000.3DH KAMI/SHEM DKM 1000.3DH KAMI/SHEM DKM 1000.3DH KAMI/SHEM DKM 1000.3DH KAMI/SHEM DKM 1000.3DH KAMI/SHEM DKM 1000.3DH
more images
6
Gjermani Isernhagen
1484 km
LATHE
KAMI/SHEM DKM 1000.3DH
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Bydgoszcz
1347 km
Torno universale
Poreba TPK 80 x 3000
2023
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
YAWO CW 6180 B YAWO CW 6180 B YAWO CW 6180 B YAWO CW 6180 B YAWO CW 6180 B YAWO CW 6180 B
more images
6
Gjermani Oberlangen
1624 km
Torno qendrore dhe torno gishti
YAWO CW 6180 B
2019
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824
more images
15
Francës Ensisheim
1262 km
Torno paralele
Demoor V 824
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Bydgoszcz
1347 km
Torno - Universale
Poreba TPK 90 x 5000
2023
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Bydgoszcz
1347 km
Torno universale
Poreba TPK-90 x 6000
2023
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Bydgoszcz
1347 km
Torno - Universale
Poreba TPK 90A1/10M - 10.000 mm
2023
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni