kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
tregojnë më pak
trego më shumë
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Torno e plumbit të plumbit / tërheqjes. Shkoni të egra. Shtrati 800-999mm të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Torno Torno e plumbit të plumbit / tërheqjes. Shkoni të egra. Shtrati 800-999mm
Reklamë e klasifikuar
Merli Clovis 28 Merli Clovis 28 Merli Clovis 28 Merli Clovis 28 Merli Clovis 28 Merli Clovis 28
more images
6
Italia Thiene
864 km
TORNO PARALEL
Merli Clovis 28
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Merli Clovis Clovis 30 Merli Clovis Clovis 30 Merli Clovis Clovis 30 Merli Clovis Clovis 30 Merli Clovis Clovis 30 Merli Clovis Clovis 30 Merli Clovis Clovis 30 Merli Clovis Clovis 30 Merli Clovis Clovis 30 Merli Clovis Clovis 30 Merli Clovis Clovis 30
more images
11
Italia Novi Ligure
1009 km
Makinë torno
Merli Clovis Clovis 30
1990
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Leipzig
1278 km
Torno qendrore dhe torno gishti
Stanko 16K40-5000
2005
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KRAFT SDM 850 Varia | SDM 1000 Varia KRAFT SDM 850 Varia | SDM 1000 Varia KRAFT SDM 850 Varia | SDM 1000 Varia KRAFT SDM 850 Varia | SDM 1000 Varia KRAFT SDM 850 Varia | SDM 1000 Varia
more images
5
Gjermani Stockstadt
(Vendndodhja e tregtarit)
1324 km
Heavy Duty torno
KRAFT SDM 850 Varia | SDM 1000 Varia
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80
more images
14
Gjermani Leingarten
1240 km
Torno Leit-spindle
TOS SUS 80
1987
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6
more images
10
Gjermani Bühl
1262 km
Torno qendrore dhe torno gishti
VDF-BOEHRINGER V 6
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80
more images
9
Gjermani Weißenhorn
1121 km
Torno L&Z
TOS TRENCIN SUI 80
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PBR TM450/2000 PBR TM450/2000 PBR TM450/2000 PBR TM450/2000 PBR TM450/2000
more images
5
Gjermani Göppingen
1178 km
Qendra torno
PBR TM450/2000
1972
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824
more images
15
Francës Ensisheim
1262 km
Torno paralele
Demoor V 824
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KRAFT SDM 850/3000 KRAFT SDM 850/3000 KRAFT SDM 850/3000 KRAFT SDM 850/3000 KRAFT SDM 850/3000
more images
5
Gjermani Stockstadt
(Vendndodhja e tregtarit)
1324 km
Heavy Duty torno
KRAFT SDM 850/3000
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TRENS SUI 80 TRENS SUI 80 TRENS SUI 80 TRENS SUI 80 TRENS SUI 80 TRENS SUI 80 TRENS SUI 80 TRENS SUI 80 TRENS SUI 80 TRENS SUI 80
more images
10
Holanda Babberich
1602 km
Torno universale 800 x 3000 mm
TRENS SUI 80
2011
e mire (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
MOMAC 400X2000
more images
1
Italia Matelica
637 km
TORNO PARALEL - E RE-
MOMAC 400X2000
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OPTIMUM Optiturn TU 8020 D OPTIMUM Optiturn TU 8020 D OPTIMUM Optiturn TU 8020 D OPTIMUM Optiturn TU 8020 D
more images
4
Gjermani
1340 km
Torno qendrore dhe torno gishti
OPTIMUM Optiturn TU 8020 D
2013
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang)
more images
14
Gjermani Lüneburg
1531 km
Torno qendrore dhe torno gishti
VDF Boehringer V6 (lang)
2019
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm
more images
14
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1615 km
Torno torno ZMM c13mb 900x1600mm me hendek
ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZMM TUB 830 B x 4.000
more images
1
Gjermani Stockstadt am Rhein
1324 km
Torno qendrore dhe torno gishti
ZMM TUB 830 B x 4.000
2005
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Francës Ensisheim
1262 km
Torno paralele
Ernault Somua Jupiter 830 x 4000 mm
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WOHLENBERG V 1000 WOHLENBERG V 1000 WOHLENBERG V 1000 WOHLENBERG V 1000 WOHLENBERG V 1000 WOHLENBERG V 1000 WOHLENBERG V 1000 WOHLENBERG V 1000
more images
8
Gjermani Korschenbroich
(Vendndodhja e tregtarit)
1525 km
Torno qendrore dhe torno gishti
WOHLENBERG V 1000
1987
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Bydgoszcz
1347 km
Torno - Universale
Poreba TPK-90 x 10000
2023
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF-BOEHRINGER V 800 VDF-BOEHRINGER V 800 VDF-BOEHRINGER V 800 VDF-BOEHRINGER V 800 VDF-BOEHRINGER V 800
more images
5
Gjermani Eislingen/Fils
1175 km
Qendra torno
VDF-BOEHRINGER V 800
1972
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TRENS SUI 80 TRENS SUI 80 TRENS SUI 80
more images
3
Holanda Didam
1605 km
SUI 80
TRENS SUI 80
2020
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm
more images
14
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1615 km
Torno torno WMW DLZ 800x1500mm + dixhitale
WMW DLZ 800x1500mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Oerlikon DM 2S Oerlikon DM 2S Oerlikon DM 2S Oerlikon DM 2S Oerlikon DM 2S Oerlikon DM 2S
more images
6
Zvicra Reiden
1185 km
makinë kthyese universale
Oerlikon DM 2S
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Poreba TPK Poreba TPK Poreba TPK Poreba TPK Poreba TPK Poreba TPK Poreba TPK Poreba TPK
more images
8
Bullgaria Sofia
315 km
TPK 80/3000
Poreba TPK
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Bydgoszcz
1347 km
Torno - Universale
Poreba TPK 90 x 8000
2023
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MATRA MD40 MATRA MD40 MATRA MD40 MATRA MD40 MATRA MD40
more images
5
Gjermani Göppingen
1178 km
Qendra torno
MATRA MD40
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAGNER WDR 390 x 4000 WAGNER WDR 390 x 4000 WAGNER WDR 390 x 4000 WAGNER WDR 390 x 4000 WAGNER WDR 390 x 4000 WAGNER WDR 390 x 4000 WAGNER WDR 390 x 4000 WAGNER WDR 390 x 4000
more images
8
Gjermani Schwäbisch Gmünd
1175 km
LATHE
WAGNER WDR 390 x 4000
2017
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW DLZ 800 L IV WMW DLZ 800 L IV WMW DLZ 800 L IV WMW DLZ 800 L IV WMW DLZ 800 L IV WMW DLZ 800 L IV WMW DLZ 800 L IV
more images
7
Gjermani Heilbronn
1237 km
LZ torno
WMW DLZ 800 L IV
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Est Ticino 420 Est Ticino 420 Est Ticino 420 Est Ticino 420 Est Ticino 420 Est Ticino 420 Est Ticino 420 Est Ticino 420 Est Ticino 420
more images
9
Italia Cerveteri
678 km
TORONI
Est Ticino 420
ka nevoje per riparim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Eolo - Italian 900 Eolo - Italian 900 Eolo - Italian 900 Eolo - Italian 900 Eolo - Italian 900 Eolo - Italian 900 Eolo - Italian 900
more images
7
Italia Mazzano
930 km
Makinë torno e rëndë - Tornio
Eolo - Italian 900
1980
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Poreba TPK 80 x 2000 Poreba TPK 80 x 2000 Poreba TPK 80 x 2000
more images
3
Polonia Bydgoszcz
1347 km
Torno universale
Poreba TPK 80 x 2000
2023
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51
more images
15
Greqia Athens - Akadimia Platonos
464 km
Heavy-Duty torno
TORNI TACCHI FTC model 51
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Dean Smith and Grace T30 x 72 Dean Smith and Grace T30 x 72 Dean Smith and Grace T30 x 72 Dean Smith and Grace T30 x 72 Dean Smith and Grace T30 x 72 Dean Smith and Grace T30 x 72
more images
6
Mbretëria e Bashkuar Shildon DL4 1HG, UK
2197 km
Heavy Duty torno
Dean Smith and Grace T30 x 72
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830
more images
9
Italia Concordia Sagittaria
784 km
Torno paralel
Ernault Somua JUPITER 830
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ryazan, Stanko 16K40 Ryazan, Stanko 16K40 Ryazan, Stanko 16K40
more images
3
Gjermani Chemnitz
1213 km
LATHE
Ryazan, Stanko 16K40
2006
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Binns & Berry Trident L850 Binns & Berry Trident L850 Binns & Berry Trident L850 Binns & Berry Trident L850 Binns & Berry Trident L850 Binns & Berry Trident L850 Binns & Berry Trident L850 Binns & Berry Trident L850 Binns & Berry Trident L850 Binns & Berry Trident L850 Binns & Berry Trident L850 Binns & Berry Trident L850
more images
12
Mbretëria e Bashkuar Barry St, Oldham OL1 3NE, UK
2157 km
Torno qendrore
Binns & Berry Trident L850
2008
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Bydgoszcz
1347 km
Torno universale
Poreba TPK 80 x 3000
2023
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NARDINI AM 400 A Sonderpreis NARDINI AM 400 A Sonderpreis NARDINI AM 400 A Sonderpreis
more images
3
Gjermani Mögglingen
1170 km
lathes motor
NARDINI AM 400 A Sonderpreis
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Weyrauch DR 550 N Weyrauch DR 550 N Weyrauch DR 550 N
more images
3
Gjermani Gemmingen
1248 km
Torno qendrore dhe torno gishti
Weyrauch DR 550 N
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stirk HDL 14 Stirk HDL 14 Stirk HDL 14 Stirk HDL 14
more images
4
Italia Via Louis Blériot, 5/9, 25018 Montichiari BS, Italia
929 km
Heavy Duty torno
Stirk HDL 14
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEILER 800 WEILER 800 WEILER 800 WEILER 800 WEILER 800 WEILER 800 WEILER 800
more images
7
Gjermani Lippstadt
1481 km
Hamlet 800 Praktikant
WEILER 800
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm
more images
15
Zvicra Beringen / Schaffhausen
1172 km
Qendra torno
EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Bydgoszcz
1347 km
Torno - Universale
Poreba TPK 90 x 5000
2023
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Jet GH-1440W Jet GH-1440W Jet GH-1440W Jet GH-1440W Jet GH-1440W Jet GH-1440W Jet GH-1440W Jet GH-1440W
more images
8
Gjermani Grenzach-Wyhlen
(Vendndodhja e tregtarit)
1218 km
Torno qendrore dhe torno gishti
Jet GH-1440W
2007
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm
more images
12
Spanja L'alcúdia de Crespíns
1783 km
Torno Geminis GE 870 x 5000mm diametri 162mm
Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm
1994
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Poreba TR-70 BIS Poreba TR-70 BIS Poreba TR-70 BIS Poreba TR-70 BIS Poreba TR-70 BIS Poreba TR-70 BIS Poreba TR-70 BIS Poreba TR-70 BIS Poreba TR-70 BIS
more images
9
Holanda Wormerveer
1717 km
Torno
Poreba TR-70 BIS
1973
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
YAWO CW 6180 B
more images
1
Gjermani Oberlangen
1624 km
Torno qendrore dhe torno gishti
YAWO CW 6180 B
2019
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NOSOTTI TN 450/3000 NOSOTTI TN 450/3000 NOSOTTI TN 450/3000 NOSOTTI TN 450/3000 NOSOTTI TN 450/3000 NOSOTTI TN 450/3000
more images
6
Zvicra Beringen
1173 km
Qendra torno
NOSOTTI TN 450/3000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Bydgoszcz
1347 km
Torno universale
Poreba TPK-90 x 6000
2023
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
P B R T - 450 P B R T - 450 P B R T - 450 P B R T - 450 P B R T - 450
more images
5
Holanda
1663 km
Torno e rëndë
P B R T - 450
dore e dyte
Thirrni

Përdorur Torno e plumbit të plumbit / tërheqjes. Shkoni të egra. Shtrati 800-999mm

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.