Holder c 760 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
5

Toolholder WTO QuickFlex 420132013-40R

Schwabach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6745 km
2017
i përdorur
4

Toolholders me bosht UNIMERCO Abrundfräser

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
i përdorur


holder c 760
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
3

Toolholder SCHAFTFRAESER Carbide milling cutter

Tönisvorst, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6358 km
i përdorur
9

makinë Gear Deburring RAUSCH MS 150/2-760

Malsch, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6589 km
2004
i përdorur
6

KALTENBACH RKT 760 Saw Automatik Kaltenbach RKT760

Boven-Leeuwen, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6274 km
1995
te mira (te perdorura)
4

toolholder shtyrë NACKE Diverse Ausfuehrungen VDI 50

Dortmund-Wambel, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6415 km
te mira (te perdorura)
6

makinë Gear Deburring RAUSCH Gratomat MS150/2-760

Unterschleißheim, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6833 km
2004
i përdorur
5

Mbajtësi i veglave të fuqisë VDI40 Aksiale DUPLOMATIC PRA-40-ER/20-T

Varberg, SuediSuedi Vendndodhja e shitësve
6449 km
2004
aq i mirë sa i ri (ex-display)
5

kreu i mërzitshëm SCHMID UBS Gr.1

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
i përdorur


holder c 760
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
HOLDER C 760
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .