kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
tregojnë më pak
trego më shumë
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Torno e plumbit të plumbit / tërheqjes. Shkoni të egra. Shtrati 600-799mm të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Torno Torno e plumbit të plumbit / tërheqjes. Shkoni të egra. Shtrati 600-799mm
Reklamë e klasifikuar
RICHYOUNG - FUKUNO RICHYOUNG - FUKUNO FL 1840 RICHYOUNG - FUKUNO RICHYOUNG - FUKUNO FL 1840 RICHYOUNG - FUKUNO RICHYOUNG - FUKUNO FL 1840 RICHYOUNG - FUKUNO RICHYOUNG - FUKUNO FL 1840 RICHYOUNG - FUKUNO RICHYOUNG - FUKUNO FL 1840 RICHYOUNG - FUKUNO RICHYOUNG - FUKUNO FL 1840 RICHYOUNG - FUKUNO RICHYOUNG - FUKUNO FL 1840 RICHYOUNG - FUKUNO RICHYOUNG - FUKUNO FL 1840 RICHYOUNG - FUKUNO RICHYOUNG - FUKUNO FL 1840 RICHYOUNG - FUKUNO RICHYOUNG - FUKUNO FL 1840
more images
10
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Torno qendrore
RICHYOUNG - FUKUNO RICHYOUNG - FUKUNO FL 1840
1999
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RYAZAN 1M 65-5 (500x5000) RYAZAN 1M 65-5 (500x5000) RYAZAN 1M 65-5 (500x5000) RYAZAN 1M 65-5 (500x5000) RYAZAN 1M 65-5 (500x5000) RYAZAN 1M 65-5 (500x5000) RYAZAN 1M 65-5 (500x5000) RYAZAN 1M 65-5 (500x5000) RYAZAN 1M 65-5 (500x5000)
more images
9
Italia Via Louis Blériot, 5/9, 25018 Montichiari BS, Italia
929 km
TORNO PARALEL
RYAZAN 1M 65-5 (500x5000)
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Heidenreich & Harbeck V3 VDF Heidenreich & Harbeck V3 VDF Heidenreich & Harbeck V3 VDF Heidenreich & Harbeck V3
more images
4
Gjermani Heilbronn
1237 km
LZ torno
VDF Heidenreich & Harbeck V3
1979
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Colchester Colchester Colchester Colchester Colchester Colchester Colchester
more images
7
Gjermani Hof
1203 km
L+Z torno
Colchester
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF HEIDENREICH & HARBECK Hamburg VDF HEIDENREICH & HARBECK Hamburg VDF HEIDENREICH & HARBECK Hamburg VDF HEIDENREICH & HARBECK Hamburg
more images
4
Gjermani Weiterstadt
1324 km
L+Z torno
VDF HEIDENREICH & HARBECK Hamburg
1990
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF BOEHRINGER V 5 x 6000 VDF BOEHRINGER V 5 x 6000 VDF BOEHRINGER V 5 x 6000 VDF BOEHRINGER V 5 x 6000 VDF BOEHRINGER V 5 x 6000 VDF BOEHRINGER V 5 x 6000
more images
6
Gjermani Metzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1189 km
Qendra torno
VDF BOEHRINGER V 5 x 6000
1964
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZMM CU 325 RD
more images
1
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Torno qendrore
ZMM CU 325 RD
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZMM-SLIVEN CU630 ZMM-SLIVEN CU630 ZMM-SLIVEN CU630 ZMM-SLIVEN CU630 ZMM-SLIVEN CU630 ZMM-SLIVEN CU630 ZMM-SLIVEN CU630 ZMM-SLIVEN CU630 ZMM-SLIVEN CU630 ZMM-SLIVEN CU630
more images
10
Gjermani Weißenhorn
1121 km
Torno qendrore dhe torno gishti
ZMM-SLIVEN CU630
2019
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TRENS SN 710CLASSIC
more images
1
Gjermani Witten
1507 km
Torno qendrore dhe torno gishti
TRENS SN 710CLASSIC
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BERNARDO TITAN 660 - 2000 BERNARDO TITAN 660 - 2000 BERNARDO TITAN 660 - 2000 BERNARDO TITAN 660 - 2000 BERNARDO TITAN 660 - 2000 BERNARDO TITAN 660 - 2000 BERNARDO TITAN 660 - 2000 BERNARDO TITAN 660 - 2000
more images
8
Gjermani Ahaus
1573 km
Torno-konvencionale-elektronike
BERNARDO TITAN 660 - 2000
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MEXPOL TUR 630 MS-3000 MEXPOL TUR 630 MS-3000 MEXPOL TUR 630 MS-3000 MEXPOL TUR 630 MS-3000 MEXPOL TUR 630 MS-3000 MEXPOL TUR 630 MS-3000 MEXPOL TUR 630 MS-3000 MEXPOL TUR 630 MS-3000 MEXPOL TUR 630 MS-3000
more images
9
Gjermani Rödermark
1318 km
Torno qendrore dhe torno gishti
MEXPOL TUR 630 MS-3000
1987
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FAT TUR 630M / 2500 FAT TUR 630M / 2500 FAT TUR 630M / 2500 FAT TUR 630M / 2500 FAT TUR 630M / 2500
more images
5
Gjermani Mönchengladbach
1535 km
Torno qendrore dhe torno gishti
FAT TUR 630M / 2500
1982
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZMM CU 800 RD
more images
1
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Torno qendrore
ZMM CU 800 RD
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000
more images
14
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1615 km
Torno torno SARO SNA 710x2000mm +
SARO SNA 710x2000
1979
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Ennepetal
1495 km
Torno qendrore
TOS SUS63x1250
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF-BOEHRINGER M 670 VDF-BOEHRINGER M 670 VDF-BOEHRINGER M 670 VDF-BOEHRINGER M 670 VDF-BOEHRINGER M 670
more images
5
Gjermani Metzingen
1187 km
Torno qendrore dhe torno gishti
VDF-BOEHRINGER M 670
1977
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEISSER Senior WEISSER Senior WEISSER Senior WEISSER Senior WEISSER Senior WEISSER Senior WEISSER Senior WEISSER Senior WEISSER Senior WEISSER Senior
more images
10
Gjermani Baden-Württemberg, Deutschland
1192 km
LATHE
WEISSER Senior
1976
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HEYLIGENSTAEDT 260 EA HEYLIGENSTAEDT 260 EA HEYLIGENSTAEDT 260 EA HEYLIGENSTAEDT 260 EA
more images
4
Gjermani Korschenbroich
(Vendndodhja e tregtarit)
1525 km
Torno qendrore dhe torno gishti
HEYLIGENSTAEDT 260 EA
1977
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZMM CU 1000 RD
more images
1
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Torno qendrore
ZMM CU 1000 RD
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm
more images
14
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1615 km
Torno torno Sculfort Maxicap 630x2000mm
Sculfort Maxicap, 630x2000mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HEIDENREICH & HARBECK M 530 HEIDENREICH & HARBECK M 530 HEIDENREICH & HARBECK M 530 HEIDENREICH & HARBECK M 530 HEIDENREICH & HARBECK M 530 HEIDENREICH & HARBECK M 530 HEIDENREICH & HARBECK M 530 HEIDENREICH & HARBECK M 530 HEIDENREICH & HARBECK M 530 HEIDENREICH & HARBECK M 530
more images
10
Gjermani Ennepetal
1495 km
Torno qendrore dhe torno gishti
HEIDENREICH & HARBECK M 530
1967
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BERNARDO TITAN 660-3000 Digital BERNARDO TITAN 660-3000 Digital BERNARDO TITAN 660-3000 Digital BERNARDO TITAN 660-3000 Digital BERNARDO TITAN 660-3000 Digital BERNARDO TITAN 660-3000 Digital BERNARDO TITAN 660-3000 Digital BERNARDO TITAN 660-3000 Digital
more images
8
Gjermani Ahaus
1573 km
Torno-konvencionale-elektronike
BERNARDO TITAN 660-3000 Digital
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Francës Ensisheim
1262 km
Torno paralele
RAMO A75 x 3000
1992
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HEIDENREICH & HARBECK E3H HEIDENREICH & HARBECK E3H HEIDENREICH & HARBECK E3H HEIDENREICH & HARBECK E3H HEIDENREICH & HARBECK E3H HEIDENREICH & HARBECK E3H HEIDENREICH & HARBECK E3H HEIDENREICH & HARBECK E3H
more images
8
Gjermani Korschenbroich
(Vendndodhja e tregtarit)
1525 km
Torno qendrore dhe torno gishti
HEIDENREICH & HARBECK E3H
1966
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZMM CU 630 RD
more images
1
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Torno qendrore
ZMM CU 630 RD
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KERN DS22A KERN DS22A KERN DS22A KERN DS22A KERN DS22A KERN DS22A KERN DS22A KERN DS22A KERN DS22A
more images
9
Gjermani Niederlangen
1624 km
Torno-konvencionale-elektronike
KERN DS22A
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Heyligenstaedt Heyligenstaedt Heyligenstaedt Heyligenstaedt Heyligenstaedt Heyligenstaedt Heyligenstaedt Heyligenstaedt Heyligenstaedt Heyligenstaedt Heyligenstaedt
more images
11
Holanda Nijverdal
1620 km
Torno qendrore dhe torno gishti
Heyligenstaedt
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BERNARDO GOLIATH 660-3000 Digital BERNARDO GOLIATH 660-3000 Digital BERNARDO GOLIATH 660-3000 Digital BERNARDO GOLIATH 660-3000 Digital BERNARDO GOLIATH 660-3000 Digital BERNARDO GOLIATH 660-3000 Digital BERNARDO GOLIATH 660-3000 Digital BERNARDO GOLIATH 660-3000 Digital BERNARDO GOLIATH 660-3000 Digital BERNARDO GOLIATH 660-3000 Digital
more images
10
Gjermani Ahaus
1573 km
Torno-konvencionale-elektronike
BERNARDO GOLIATH 660-3000 Digital
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm
more images
10
Gjermani Dormagen
1507 km
Torno qendrore dhe torno gishti
VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KRAFT DLZ 325 x 2000 KRAFT DLZ 325 x 2000 KRAFT DLZ 325 x 2000 KRAFT DLZ 325 x 2000 KRAFT DLZ 325 x 2000
more images
5
Spanja Spanien
2010 km
Torno qendrore dhe torno gishti
KRAFT DLZ 325 x 2000
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZMM CU 1250 RD
more images
1
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Torno qendrore
ZMM CU 1250 RD
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Wiesbaden
1359 km
Torno qendrore dhe torno gishti
HEYLIGENSTAEDT 315 Ev/1000
1965
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BREUER Werke PU 55 BREUER Werke PU 55 BREUER Werke PU 55 BREUER Werke PU 55 BREUER Werke PU 55 BREUER Werke PU 55 BREUER Werke PU 55 BREUER Werke PU 55
more images
8
Gjermani Velen
1561 km
Torno qendrore dhe torno gishti
BREUER Werke PU 55
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BERNARDO TITAN 800-3000 Digital BERNARDO TITAN 800-3000 Digital BERNARDO TITAN 800-3000 Digital BERNARDO TITAN 800-3000 Digital BERNARDO TITAN 800-3000 Digital BERNARDO TITAN 800-3000 Digital BERNARDO TITAN 800-3000 Digital BERNARDO TITAN 800-3000 Digital
more images
8
Gjermani Ahaus
1573 km
Torno-konvencionale-elektronike
BERNARDO TITAN 800-3000 Digital
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000
more images
14
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1615 km
Torno torno 700x5000 WMW DLZ630III5000
WMW DLZ630III5000, 700x5000
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOS SUS 63 TOS SUS 63 TOS SUS 63 TOS SUS 63 TOS SUS 63 TOS SUS 63 TOS SUS 63 TOS SUS 63 TOS SUS 63 TOS SUS 63 TOS SUS 63
more images
11
Gjermani Hagen
1487 km
TOS SUS 63
TOS SUS 63
2007
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZMM C 10 THS
more images
1
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Torno qendrore
ZMM C 10 THS
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TUR 630M x 2000 TUR 630M x 2000 TUR 630M x 2000
more images
3
Polonia Bydgoszcz
1347 km
Torno - Universale
TUR 630M x 2000
2023
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Wiefelstede
1622 km
Torno 780 x 2120 mm
Arad ELITE ES 710
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
10
Francës La Grand-Croix
1351 km
TORNO JUPITER 830
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Martin DLZ 603 Martin DLZ 603 Martin DLZ 603 Martin DLZ 603 Martin DLZ 603 Martin DLZ 603 Martin DLZ 603 Martin DLZ 603 Martin DLZ 603 Martin DLZ 603
more images
10
Francës Ensisheim
1262 km
Torno paralele
Martin DLZ 603
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TRENS SN50/2000 TRENS SN50/2000 TRENS SN50/2000 TRENS SN50/2000 TRENS SN50/2000 TRENS SN50/2000
more images
6
Republika Çeke Louny
1136 km
Torno TRENS SN500 x 2000
TRENS SN50/2000
2005
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZMM CU 500 MRD
more images
1
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Torno qendrore
ZMM CU 500 MRD
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Bydgoszcz
1347 km
torno Universal
TUR 63A x 2000
2023
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW KARL-MARX-STADT DLZ630 1500 E IV WMW KARL-MARX-STADT DLZ630 1500 E IV WMW KARL-MARX-STADT DLZ630 1500 E IV WMW KARL-MARX-STADT DLZ630 1500 E IV WMW KARL-MARX-STADT DLZ630 1500 E IV WMW KARL-MARX-STADT DLZ630 1500 E IV WMW KARL-MARX-STADT DLZ630 1500 E IV WMW KARL-MARX-STADT DLZ630 1500 E IV
more images
8
Gjermani Troisdorf
1472 km
WMW DLZ 630 1500 E IV
WMW KARL-MARX-STADT DLZ630 1500 E IV
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Cazeneuve HB 725 Cazeneuve HB 725 Cazeneuve HB 725 Cazeneuve HB 725 Cazeneuve HB 725 Cazeneuve HB 725 Cazeneuve HB 725 Cazeneuve HB 725 Cazeneuve HB 725
more images
9
Francës La Grand-Croix
1351 km
Torno Cazeneuve 725
Cazeneuve HB 725
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEILER Praktikant 140 WEILER Praktikant 140 WEILER Praktikant 140 WEILER Praktikant 140 WEILER Praktikant 140 WEILER Praktikant 140 WEILER Praktikant 140 WEILER Praktikant 140 WEILER Praktikant 140
more images
9
Gjermani Ummendorf
1121 km
LATHE
WEILER Praktikant 140
1991
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZMM C 400 TS
more images
1
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Torno qendrore
ZMM C 400 TS
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZMM C 11 MCS ZMM C 11 MCS ZMM C 11 MCS ZMM C 11 MCS ZMM C 11 MCS
more images
5
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Torno qendrore
ZMM C 11 MCS
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZMM C 10 TMS
more images
1
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Torno qendrore
ZMM C 10 TMS
I ri
Thirrni

Përdorur Torno e plumbit të plumbit / tërheqjes. Shkoni të egra. Shtrati 600-799mm

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.