➤ Blerje Torno e plumbit të plumbit / tërheqjes. Shkoni të egra. Shtrati 300-399mm të përdorura (211 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Torno e plumbit të plumbit / tërheqjes. Shkoni të egra. Shtrati 300-399mm të përdorurar (211)

  • Rendit rezultatet

  • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
  • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
  • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
  • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
  • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
  • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
  • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Torno Torno e plumbit të plumbit / tërheqjes. Shkoni të egra. Shtrati 300-399mm
Reklamë e klasifikuar
TORNO PARALEL TOVAGLIERI
TORNO PARALEL TOVAGLIERI
TORNO PARALEL TOVAGLIERI
more images
Italia Concordia Sagittaria
784 km

TORNO PARALEL
TOVAGLIERI

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno qendrore dhe torno gishti COLCHESTER STUDENT 2500
Torno qendrore dhe torno gishti COLCHESTER STUDENT 2500
Torno qendrore dhe torno gishti COLCHESTER STUDENT 2500
more images
Gjermani Bissingen
1 128 km

Torno qendrore dhe torno gishti
COLCHESTERSTUDENT 2500

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë me qendër rrotullimi Cnc Colchester Tornado 200
Makinë me qendër rrotullimi Cnc Colchester Tornado 200
Makinë me qendër rrotullimi Cnc Colchester Tornado 200
Makinë me qendër rrotullimi Cnc Colchester Tornado 200
Makinë me qendër rrotullimi Cnc Colchester Tornado 200
Makinë me qendër rrotullimi Cnc Colchester Tornado 200
more images
Italia Mazzano
930 km

Makinë me qendër rrotullimi Cnc
ColchesterTornado 200

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEISS WM 300 A 170 x 910
more images
Gjermani Oberpframmern
1 011 km

Torno me bosht plumbi/ushqyes
WEISSWM 300 A 170 x 910

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW Karl-Marx-Stadt DLZ 355 x 800
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW Karl-Marx-Stadt DLZ 355 x 800
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW Karl-Marx-Stadt DLZ 355 x 800
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW Karl-Marx-Stadt DLZ 355 x 800
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW Karl-Marx-Stadt DLZ 355 x 800
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW Karl-Marx-Stadt DLZ 355 x 800
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW Karl-Marx-Stadt DLZ 355 x 800
more images
Gjermani Mörsdorf
1 259 km

Torno me bosht plumbi/ushqyes
WMW Karl-Marx-StadtDLZ 355 x 800

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Cikli i tornos i kontrolluar GDW 300CS
Cikli i tornos i kontrolluar GDW 300CS
Cikli i tornos i kontrolluar GDW 300CS
more images
Gjermani Sonnenbühl
1 184 km

Cikli i tornos i kontrolluar
GDW300CS

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER CONDOR VS 1
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER CONDOR VS 1
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER CONDOR VS 1
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER CONDOR VS 1
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER CONDOR VS 1
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER CONDOR VS 1
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER CONDOR VS 1
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER CONDOR VS 1
more images
Gjermani Bühl
1 262 km

Torno qendrore dhe torno gishti
WEILERCONDOR VS 1

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno me bosht plumbi/ushqyes Colchester Mastiff 1800
Torno me bosht plumbi/ushqyes Colchester Mastiff 1800
Torno me bosht plumbi/ushqyes Colchester Mastiff 1800
Torno me bosht plumbi/ushqyes Colchester Mastiff 1800
Torno me bosht plumbi/ushqyes Colchester Mastiff 1800
Torno me bosht plumbi/ushqyes Colchester Mastiff 1800
more images
Gjermani Linkenheim-Hochstetten
1 279 km

Torno me bosht plumbi/ushqyes
ColchesterMastiff 1800

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
torno qendrore Colchester Tornado 220M
torno qendrore Colchester Tornado 220M
torno qendrore Colchester Tornado 220M
torno qendrore Colchester Tornado 220M
torno qendrore Colchester Tornado 220M
torno qendrore Colchester Tornado 220M
torno qendrore Colchester Tornado 220M
more images
Italia Mazzano
930 km

torno qendrore
ColchesterTornado 220M

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno me plumb dhe bosht WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me plumb dhe bosht WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me plumb dhe bosht WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me plumb dhe bosht WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me plumb dhe bosht WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me plumb dhe bosht WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me plumb dhe bosht WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me plumb dhe bosht WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me plumb dhe bosht WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me plumb dhe bosht WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me plumb dhe bosht WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me plumb dhe bosht WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me plumb dhe bosht WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me plumb dhe bosht WEISS WM 300 A 170 x 910
Torno me plumb dhe bosht WEISS WM 300 A 170 x 910
more images
Gjermani Oberpframmern
1 011 km

Torno me plumb dhe bosht
WEISSWM 300 A 170 x 910

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LZ280VS Precision torno GDW LZ 280 VS
LZ280VS Precision torno GDW LZ 280 VS
LZ280VS Precision torno GDW LZ 280 VS
LZ280VS Precision torno GDW LZ 280 VS
more images
Gjermani Feucht
(Vendndodhja e tregtarit)
1 152 km

LZ280VS Precision torno
GDWLZ 280 VS

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER Commodor 75 GS
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER Commodor 75 GS
more images
Gjermani Gorxheimertal
(Vendndodhja e tregtarit)
1 290 km

Torno qendrore dhe torno gishti
WEILERCommodor 75 GS

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno me bosht plumbi/ushqyes JESSEY Champion
Torno me bosht plumbi/ushqyes JESSEY Champion
Torno me bosht plumbi/ushqyes JESSEY Champion
Torno me bosht plumbi/ushqyes JESSEY Champion
Torno me bosht plumbi/ushqyes JESSEY Champion
Torno me bosht plumbi/ushqyes JESSEY Champion
Torno me bosht plumbi/ushqyes JESSEY Champion
Torno me bosht plumbi/ushqyes JESSEY Champion
Torno me bosht plumbi/ushqyes JESSEY Champion
Torno me bosht plumbi/ushqyes JESSEY Champion
Torno me bosht plumbi/ushqyes JESSEY Champion
Torno me bosht plumbi/ushqyes JESSEY Champion
Torno me bosht plumbi/ushqyes JESSEY Champion
Torno me bosht plumbi/ushqyes JESSEY Champion
Torno me bosht plumbi/ushqyes JESSEY Champion
more images
Gjermani Oberpframmern
1 011 km

Torno me bosht plumbi/ushqyes
JESSEYChampion

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LZ280VS Precision torno GDW LZ 280 VS-G
LZ280VS Precision torno GDW LZ 280 VS-G
LZ280VS Precision torno GDW LZ 280 VS-G
LZ280VS Precision torno GDW LZ 280 VS-G
LZ280VS Precision torno GDW LZ 280 VS-G
more images
Gjermani Feucht
(Vendndodhja e tregtarit)
1 152 km

LZ280VS Precision torno
GDWLZ 280 VS-G

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno-konvencionale-elektronike RAVENSBURG K 66 - 3500 ( 4500 )
Torno-konvencionale-elektronike RAVENSBURG K 66 - 3500 ( 4500 )
Torno-konvencionale-elektronike RAVENSBURG K 66 - 3500 ( 4500 )
Torno-konvencionale-elektronike RAVENSBURG K 66 - 3500 ( 4500 )
more images
Gjermani Lorsch
1 307 km

Torno-konvencionale-elektronike
RAVENSBURGK 66 - 3500 ( 4500 )

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno me bosht plumbi/ushqyes Weiler Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes Weiler Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes Weiler Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes Weiler Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes Weiler Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes Weiler Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes Weiler Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes Weiler Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes Weiler Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes Weiler Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes Weiler Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes Weiler Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes Weiler Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes Weiler Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes Weiler Matador
more images
Gjermani Oberpframmern
1 011 km

Torno me bosht plumbi/ushqyes
WeilerMatador

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendra torno T240 ROMI T 240 x 1000
Qendra torno T240 ROMI T 240 x 1000
Qendra torno T240 ROMI T 240 x 1000
Qendra torno T240 ROMI T 240 x 1000
Qendra torno T240 ROMI T 240 x 1000
more images
Gjermani Feucht
(Vendndodhja e tregtarit)
1 152 km

Qendra torno T240
ROMIT 240 x 1000

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEILER Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEILER Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEILER Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEILER Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEILER Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEILER Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEILER Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEILER Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEILER Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEILER Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEILER Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEILER Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEILER Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEILER Matador
Torno me bosht plumbi/ushqyes WEILER Matador
more images
Gjermani Oberpframmern
1 011 km

Torno me bosht plumbi/ushqyes
WEILERMatador

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendra torno OPTIturn TH 3390D
Qendra torno OPTIturn TH 3390D
Qendra torno OPTIturn TH 3390D
Qendra torno OPTIturn TH 3390D
Qendra torno OPTIturn TH 3390D
more images
Gjermani Feucht
1 152 km

Qendra torno
OPTIturnTH 3390D

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW GDW LZ 350 S
more images
Gjermani Oberpframmern
1 011 km

Torno me bosht plumbi/ushqyes
GDWGDW LZ 350 S

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER Condor B
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER Condor B
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER Condor B
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER Condor B
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER Condor B
more images
Gjermani Feucht
1 152 km

Torno qendrore dhe torno gishti
WEILERCondor B

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW LZ 350 S
Torno me bosht plumbi/ushqyes GDW LZ 350 S
more images
Gjermani Oberpframmern
1 011 km

Torno me bosht plumbi/ushqyes
GDWLZ 350 S

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno qendrore dhe torno gishti OPTIturn TM 3310 D
Torno qendrore dhe torno gishti OPTIturn TM 3310 D
Torno qendrore dhe torno gishti OPTIturn TM 3310 D
Torno qendrore dhe torno gishti OPTIturn TM 3310 D
more images
Gjermani Feucht
1 152 km

Torno qendrore dhe torno gishti
OPTIturnTM 3310 D

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER Praktikant 160 B
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER Praktikant 160 B
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER Praktikant 160 B
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER Praktikant 160 B
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER Praktikant 160 B
more images
Gjermani Feucht
1 152 km

Torno qendrore dhe torno gishti
WEILERPraktikant 160 B

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER Commodor B
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER Commodor B
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER Commodor B
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER Commodor B
Torno qendrore dhe torno gishti WEILER Commodor B
more images
Gjermani Feucht
1 152 km

Torno qendrore dhe torno gishti
WEILERCommodor B

Tregtar i verifikuar
Thirrni