Blej Torno e plumbit të plumbit / tërheqjes. Shkoni të egra. Shtrati 0-299mm të përdorurar (92)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Torno Torno e plumbit të plumbit / tërheqjes. Shkoni të egra. Shtrati 0-299mm
Reklamë e klasifikuar
WEILER Praktikant 500R WEILER Praktikant 500R WEILER Praktikant 500R WEILER Praktikant 500R WEILER Praktikant 500R WEILER Praktikant 500R WEILER Praktikant 500R WEILER Praktikant 500R WEILER Praktikant 500R
more images
9
Gjermani Aurach
1180 km
Torno precize
WEILER Praktikant 500R
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEILER Praktikant 500 R WEILER Praktikant 500 R
more images
2
Gjermani Bruchsal
1270 km
Torno L + Z
WEILER Praktikant 500 R
1980
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEILER Praktikant WEILER Praktikant WEILER Praktikant
more images
3
Gjermani Blumberg
1185 km
Torno L&Z
WEILER Praktikant
1985
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HEMBRUG DR 1 HEMBRUG DR 1 HEMBRUG DR 1 HEMBRUG DR 1 HEMBRUG DR 1
more images
5
Gjermani Erftstadt
1487 km
Torno e sipërme
HEMBRUG DR 1
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEIPERT W 560 WEIPERT W 560 WEIPERT W 560 WEIPERT W 560 WEIPERT W 560 WEIPERT W 560
more images
6
Gjermani
1340 km
Torno qendrore dhe torno gishti
WEIPERT W 560
1959
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHAUBLIN 135 SCHAUBLIN 135 SCHAUBLIN 135
more images
3
Gjermani Trittau
(Vendndodhja e tregtarit)
1568 km
Torno qendrore dhe torno gishti
SCHAUBLIN 135
1967
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
UNBEKANNT unbekannt UNBEKANNT unbekannt UNBEKANNT unbekannt
more images
3
Gjermani Korschenbroich
1525 km
Qendra torno
UNBEKANNT unbekannt
1990
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb Tos Blohm Avia Elb
more images
12
Polonia Częstochowa
1078 km
Shpërbërja e bravandreqës
Tos Blohm Avia Elb
1994
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEILER Commodor WEILER Commodor WEILER Commodor WEILER Commodor WEILER Commodor WEILER Commodor WEILER Commodor WEILER Commodor WEILER Commodor
more images
9
Gjermani
1355 km
L + Z torno veglash precize
WEILER Commodor
1991
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schaublin 135 Schaublin 135 Schaublin 135 Schaublin 135 Schaublin 135 Schaublin 135 Schaublin 135 Schaublin 135 Schaublin 135 Schaublin 135 Schaublin 135
more images
11
Holanda Heeze
1592 km
torno precize
Schaublin 135
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CORTINI 200 CORTINI 200 CORTINI 200
more images
3
Gjermani Wiesbaden
(Vendndodhja e tregtarit)
1359 km
QENDRA torno
CORTINI 200
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Weisser Heilbronn Junior Weisser Heilbronn Junior Weisser Heilbronn Junior Weisser Heilbronn Junior Weisser Heilbronn Junior
more images
5
Gjermani Gütersloh
1495 km
LATHE
Weisser Heilbronn Junior
1961
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mazak Multiplex 610
more images
1
Polonia Radom
1142 km
frezë
Mazak Multiplex 610
1995
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Szerszámgépipari Művek E3N-750 Szerszámgépipari Művek E3N-750 Szerszámgépipari Művek E3N-750 Szerszámgépipari Művek E3N-750 Szerszámgépipari Művek E3N-750 Szerszámgépipari Művek E3N-750 Szerszámgépipari Művek E3N-750 Szerszámgépipari Művek E3N-750 Szerszámgépipari Művek E3N-750 Szerszámgépipari Művek E3N-750
more images
10
Hungaria Tatabánya
727 km
6019 - TORNON E3N-01 750
Szerszámgépipari Művek E3N-750
1981
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ferdinand C. Weipert Heilbronn E4 Ferdinand C. Weipert Heilbronn E4 Ferdinand C. Weipert Heilbronn E4 Ferdinand C. Weipert Heilbronn E4 Ferdinand C. Weipert Heilbronn E4 Ferdinand C. Weipert Heilbronn E4 Ferdinand C. Weipert Heilbronn E4 Ferdinand C. Weipert Heilbronn E4 Ferdinand C. Weipert Heilbronn E4 Ferdinand C. Weipert Heilbronn E4 Ferdinand C. Weipert Heilbronn E4 Ferdinand C. Weipert Heilbronn E4 Ferdinand C. Weipert Heilbronn E4 Ferdinand C. Weipert Heilbronn E4 Ferdinand C. Weipert Heilbronn E4
more images
15
Gjermani Gemmingen
1249 km
Vizatoni dhe drejtoni torno me vidë
Ferdinand C. Weipert Heilbronn E4
shume mire (e perdorur)
Thirrni
ankand
Ankandi përfundoi
Gjermani Baden-Württemberg, Gjermani
1217 km
Torno qendrore dhe torno gishti
GDW LZ 280S
2010
e mire (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
Wagner DLC 150A Wagner DLC 150A Wagner DLC 150A Wagner DLC 150A Wagner DLC 150A Wagner DLC 150A Wagner DLC 150A Wagner DLC 150A
more images
8
Gjermani Osterrönfeld
1652 km
Wagner DLC 150 A
Wagner DLC 150A
2007
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Voest Alpine 1500 mm Voest Alpine 1500 mm Voest Alpine 1500 mm Voest Alpine 1500 mm Voest Alpine 1500 mm Voest Alpine 1500 mm
more images
6
Gjermani Gütersloh
1495 km
LATHE
Voest Alpine 1500 mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER BANTAM 2000 COLCHESTER BANTAM 2000 COLCHESTER BANTAM 2000 COLCHESTER BANTAM 2000 COLCHESTER BANTAM 2000 COLCHESTER BANTAM 2000 COLCHESTER BANTAM 2000 COLCHESTER BANTAM 2000 COLCHESTER BANTAM 2000
more images
9
Gjermani Ahaus
1573 km
Torno-konvencionale-elektronike
COLCHESTER BANTAM 2000
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bullgaria Asenovgrad
404 km
Torno qendrore
Grazioli Dania 180
1975
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Harrison M250 Harrison M250 Harrison M250 Harrison M250 Harrison M250 Harrison M250 Harrison M250 Harrison M250 Harrison M250
more images
9
Polonia Radom
1141 km
Torno universale
Harrison M250
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OKUMA L S OKUMA L S OKUMA L S OKUMA L S OKUMA L S OKUMA L S OKUMA L S
more images
7
Gjermani Trittau
(Vendndodhja e tregtarit)
1568 km
Torno qendrore dhe torno gishti
OKUMA L S
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Angelini AVM MAS 140 Angelini AVM MAS 140 Angelini AVM MAS 140 Angelini AVM MAS 140 Angelini AVM MAS 140 Angelini AVM MAS 140 Angelini AVM MAS 140 Angelini AVM MAS 140 Angelini AVM MAS 140 Angelini AVM MAS 140 Angelini AVM MAS 140 Angelini AVM MAS 140 Angelini AVM MAS 140 Angelini AVM MAS 140 Angelini AVM MAS 140
more images
15
Gjermani Reichenbach am Heuberg
1184 km
Torno Angelini
Angelini AVM MAS 140
1980
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Optimum D160 x 1000 Optimum D160 x 1000 Optimum D160 x 1000 Optimum D160 x 1000 Optimum D160 x 1000 Optimum D160 x 1000 Optimum D160 x 1000
more images
7
Francës Saint-Thuriau
1976 km
Torno OPTIMUM vario prerëse fije
Optimum D160 x 1000
e mire (e perdorur)
Thirrni

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
Graziano GT300 CNC Graziano GT300 CNC Graziano GT300 CNC Graziano GT300 CNC Graziano GT300 CNC Graziano GT300 CNC Graziano GT300 CNC Graziano GT300 CNC Graziano GT300 CNC
more images
9
Italia Gussago
948 km
Torno
Graziano GT300 CNC
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Bretzfeld
1227 km
L+Z torno
VOEST u
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus
more images
6
Gjermani
1313 km
LATHE
Weiler Primus
1986
dore e dyte
Thirrni
ankand
Ankandi përfundoi
Francës Calais
1778 km
Torno me kabinet dhe përmbajtje
Cazeneuve
e mire (e perdorur)
Tregtar i verifikuar
Reklamë e klasifikuar
STANKOIMPORT 1I611P STANKOIMPORT 1I611P STANKOIMPORT 1I611P STANKOIMPORT 1I611P STANKOIMPORT 1I611P STANKOIMPORT 1I611P STANKOIMPORT 1I611P STANKOIMPORT 1I611P STANKOIMPORT 1I611P STANKOIMPORT 1I611P STANKOIMPORT 1I611P STANKOIMPORT 1I611P
more images
12
Gjermani Mudersbach
1429 km
LATHE
STANKOIMPORT 1I611P
1984
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Löw W 490 Löw W 490 Löw W 490 Löw W 490 Löw W 490 Löw W 490 Löw W 490 Löw W 490 Löw W 490 Löw W 490 Löw W 490
more images
11
Gjermani Maxdorf
1310 km
LATHE
Löw W 490
1990
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GDW LZ 250 GDW LZ 250 GDW LZ 250 GDW LZ 250 GDW LZ 250 GDW LZ 250
more images
6
Gjermani Bruchsal
1270 km
Torno me bosht udhëzues/ushqyes GDW LZ 250
GDW LZ 250
2003
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEILER Matador VS2 *Teilüberholt* WEILER Matador VS2 *Teilüberholt* WEILER Matador VS2 *Teilüberholt* WEILER Matador VS2 *Teilüberholt* WEILER Matador VS2 *Teilüberholt* WEILER Matador VS2 *Teilüberholt* WEILER Matador VS2 *Teilüberholt*
more images
7
Gjermani Bruchsal
1270 km
Torno L + Z
WEILER Matador VS2 *Teilüberholt*
1987
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC
more images
15
Gjermani Offenburg
1264 km
Torno Weiler Primus VC
WEILER Primus VC
2003
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Weiler LZ 280 Weiler LZ 280 Weiler LZ 280 Weiler LZ 280 Weiler LZ 280 Weiler LZ 280 Weiler LZ 280 Weiler LZ 280 Weiler LZ 280 Weiler LZ 280
more images
10
Gjermani Reichenbach am Heuberg
1184 km
Torno L + Z
Weiler LZ 280
1965
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF HEIDENREICH & HARBECK Hamburg 250 VDF HEIDENREICH & HARBECK Hamburg 250 VDF HEIDENREICH & HARBECK Hamburg 250 VDF HEIDENREICH & HARBECK Hamburg 250 VDF HEIDENREICH & HARBECK Hamburg 250 VDF HEIDENREICH & HARBECK Hamburg 250
more images
6
Gjermani Dortmund
1505 km
Torno universale me detyrë të rëndë
VDF HEIDENREICH & HARBECK Hamburg 250
1979
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Weiler Matador Weiler Matador Weiler Matador Weiler Matador Weiler Matador Weiler Matador Weiler Matador Weiler Matador
more images
8
Gjermani Schlüchtern
1313 km
LATHE
Weiler Matador
1977
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MOMAC 200X1000 V
more images
1
Italia Matelica
637 km
TORNO PARALEL - E RE-
MOMAC 200X1000 V
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Werkzeugmaschinenfabrik Ludwigsburg Taifun 440 Werkzeugmaschinenfabrik Ludwigsburg Taifun 440 Werkzeugmaschinenfabrik Ludwigsburg Taifun 440 Werkzeugmaschinenfabrik Ludwigsburg Taifun 440
more images
4
Gjermani Weiterstadt
1324 km
Torno Taifun 440
Werkzeugmaschinenfabrik Ludwigsburg Taifun 440
1963
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEILER Condor VS (155x800 mm) WEILER Condor VS (155x800 mm) WEILER Condor VS (155x800 mm) WEILER Condor VS (155x800 mm) WEILER Condor VS (155x800 mm) WEILER Condor VS (155x800 mm) WEILER Condor VS (155x800 mm)
more images
7
Gjermani Kassel
1400 km
L. + Z. torno
WEILER Condor VS (155x800 mm)
1983
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus
more images
8
Gjermani Ubstadt-Weiher
1270 km
Torno stoli
Weiler Primus
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Leipzig
1281 km
Torno qendrore dhe torno gishti
Martin KMK 40
1975
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KART E2N-750-R KART E2N-750-R KART E2N-750-R KART E2N-750-R KART E2N-750-R KART E2N-750-R KART E2N-750-R KART E2N-750-R KART E2N-750-R KART E2N-750-R
more images
10
Gjermani Giebelstadt
1236 km
Torno-konvencionale-elektronike
KART E2N-750-R
1969
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GEMA LZ 160 GEMA LZ 160 GEMA LZ 160 GEMA LZ 160 GEMA LZ 160
more images
5
Gjermani Korschenbroich
(Vendndodhja e tregtarit)
1525 km
Torno qendrore dhe torno gishti
GEMA LZ 160
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boley & Leinen LMB Boley & Leinen LMB Boley & Leinen LMB Boley & Leinen LMB Boley & Leinen LMB
more images
5
Gjermani Schloß Holte-Stukenbrock
1481 km
Torno mekanike
Boley & Leinen LMB
1972
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHAUBLIN 125 C SCHAUBLIN 125 C SCHAUBLIN 125 C SCHAUBLIN 125 C SCHAUBLIN 125 C SCHAUBLIN 125 C SCHAUBLIN 125 C SCHAUBLIN 125 C SCHAUBLIN 125 C SCHAUBLIN 125 C SCHAUBLIN 125 C SCHAUBLIN 125 C SCHAUBLIN 125 C SCHAUBLIN 125 C SCHAUBLIN 125 C
more images
15
Zvicra Beringen
1173 km
Torno qendrore dhe torno gishti
SCHAUBLIN 125 C
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus
more images
7
Gjermani Ubstadt-Weiher
1270 km
torno stoli
Weiler Primus
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAGNER unbekannt WAGNER unbekannt WAGNER unbekannt WAGNER unbekannt WAGNER unbekannt WAGNER unbekannt WAGNER unbekannt WAGNER unbekannt
more images
8
Gjermani Ennepetal
1495 km
Torno-konvencionale-elektronike
WAGNER unbekannt
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schaublin 102 N-Type 102 N80 Präzisionsdrehbank Schaublin 102 N-Type 102 N80 Präzisionsdrehbank Schaublin 102 N-Type 102 N80 Präzisionsdrehbank Schaublin 102 N-Type 102 N80 Präzisionsdrehbank Schaublin 102 N-Type 102 N80 Präzisionsdrehbank Schaublin 102 N-Type 102 N80 Präzisionsdrehbank
more images
6
Gjermani Bitburg
1441 km
Schaublin 102N Lloji102N80
Schaublin 102 N-Type 102 N80 Präzisionsdrehbank
1987
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Clovis Clovis Clovis Clovis
more images
4
Italia Novi Ligure
1009 km
Makinë e vogël torno
Clovis
1980
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boley & Leinen LM Boley & Leinen LM Boley & Leinen LM Boley & Leinen LM Boley & Leinen LM
more images
5
Gjermani Schloß Holte-Stukenbrock
1481 km
Torno mekanike
Boley & Leinen LM
1968
shume mire (e perdorur)
Thirrni