Blej Tornoja të pasme të përdorurar (3)

  • Rendit rezultatet

  • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
  • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
  • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
  • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
  • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
  • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
  • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Torno Tornoja të pasme
Reklamë e klasifikuar
Torno lehtësimi WMW EB 40-300
Torno lehtësimi WMW EB 40-300
Torno lehtësimi WMW EB 40-300
Torno lehtësimi WMW EB 40-300
Torno lehtësimi WMW EB 40-300
Torno lehtësimi WMW EB 40-300
more images
Gjermani Leipzig
1 278 km

Torno lehtësimi
WMWEB 40-300

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno lehtësimi WMW DH 250III x630
Torno lehtësimi WMW DH 250III x630
Torno lehtësimi WMW DH 250III x630
Torno lehtësimi WMW DH 250III x630
Torno lehtësimi WMW DH 250III x630
Torno lehtësimi WMW DH 250III x630
more images
Gjermani Leipzig
1 281 km

Torno lehtësimi
WMWDH 250III x630

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno lehtësimi WMW DH 250III x630
Torno lehtësimi WMW DH 250III x630
Torno lehtësimi WMW DH 250III x630
Torno lehtësimi WMW DH 250III x630
Torno lehtësimi WMW DH 250III x630
Torno lehtësimi WMW DH 250III x630
more images
Gjermani Leipzig
1 281 km

Torno lehtësimi
WMWDH 250III x630

Tregtar i verifikuar
Thirrni