kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Tornoja të pasme të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Torno Tornoja të pasme
Reklamë e klasifikuar
WMW EB 40-300 WMW EB 40-300 WMW EB 40-300 WMW EB 40-300 WMW EB 40-300 WMW EB 40-300
more images
6
Gjermani Leipzig
1281 km
torno lehtësimi
WMW EB 40-300
1968
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boley Boley Boley Boley Boley Boley
more images
6
Gjermani Heilsbronn
1169 km
LATHE
Boley
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VEB DH 250 x 630 VEB DH 250 x 630 VEB DH 250 x 630 VEB DH 250 x 630 VEB DH 250 x 630 VEB DH 250 x 630 VEB DH 250 x 630
more images
7
Gjermani Augsburg
1086 km
torno lehtësimi
VEB DH 250 x 630
1960
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW DH 250III x630 WMW DH 250III x630 WMW DH 250III x630 WMW DH 250III x630 WMW DH 250III x630 WMW DH 250III x630
more images
6
Gjermani Leipzig
1281 km
torno lehtësimi
WMW DH 250III x630
1979
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW DH 250III x630 WMW DH 250III x630 WMW DH 250III x630 WMW DH 250III x630 WMW DH 250III x630 WMW DH 250III x630
more images
6
Gjermani Leipzig
1281 km
torno lehtësimi
WMW DH 250III x630
dore e dyte
Thirrni

Përdorur Tornoja të pasme

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.