➤ Blerje CNC tornon mbi 1000mm diametër rrotullimi. të përdorura (64 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej CNC tornon mbi 1000mm diametër rrotullimi. të përdorurar (64)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Torno CNC tornon mbi 1000mm diametër rrotullimi.
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC WMW DP2
Torno CNC WMW DP2
Torno CNC WMW DP2
Torno CNC WMW DP2
Torno CNC WMW DP2
Torno CNC WMW DP2
more images
Austria Himberg bei Wien
826 km

Torno CNC
WMWDP2

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC WIAP DM4 - C 1600 x 3000
Torno CNC WIAP DM4 - C 1600 x 3000
Torno CNC WIAP DM4 - C 1600 x 3000
Torno CNC WIAP DM4 - C 1600 x 3000
Torno CNC WIAP DM4 - C 1600 x 3000
more images
Gjermani Karlsbad
1 254 km

Torno CNC
WIAPDM4 - C 1600 x 3000

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC WIAP Dm 4C / 1600 x3000
Torno CNC WIAP Dm 4C / 1600 x3000
Torno CNC WIAP Dm 4C / 1600 x3000
Torno CNC WIAP Dm 4C / 1600 x3000
Torno CNC WIAP Dm 4C / 1600 x3000
more images
Gjermani Kirchheim bei München
1 025 km

Torno CNC
WIAPDm 4C / 1600 x3000

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno e rëndë HERKULES DXW 1000
Torno e rëndë HERKULES DXW 1000
Torno e rëndë HERKULES DXW 1000
Torno e rëndë HERKULES DXW 1000
Torno e rëndë HERKULES DXW 1000
Torno e rëndë HERKULES DXW 1000
Torno e rëndë HERKULES DXW 1000
Torno e rëndë HERKULES DXW 1000
Torno e rëndë HERKULES DXW 1000
Torno e rëndë HERKULES DXW 1000
more images
Gjermani Hilden
(Vendndodhja e tregtarit)
1 508 km

Torno e rëndë
HERKULESDXW 1000

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makinë torno Skoda SUA 125
makinë torno Skoda SUA 125
makinë torno Skoda SUA 125
makinë torno Skoda SUA 125
makinë torno Skoda SUA 125
makinë torno Skoda SUA 125
makinë torno Skoda SUA 125
makinë torno Skoda SUA 125
makinë torno Skoda SUA 125
more images
Turqia Alcı OSB, 2007. Cd., 06909 Sincan/Ankara, Türkiye
1 051 km

makinë torno
SkodaSUA 125

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno qendrore Skoda SIU315
Torno qendrore Skoda SIU315
Torno qendrore Skoda SIU315
Torno qendrore Skoda SIU315
Torno qendrore Skoda SIU315
Torno qendrore Skoda SIU315
Torno qendrore Skoda SIU315
more images
Gjermani Gera
1 252 km

Torno qendrore
SkodaSIU315

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC 1600 x 7000 x 15 ton Gurutzpe GLX 16.15.7
Torno CNC 1600 x 7000 x 15 ton Gurutzpe GLX 16.15.7
Torno CNC 1600 x 7000 x 15 ton Gurutzpe GLX 16.15.7
Torno CNC 1600 x 7000 x 15 ton Gurutzpe GLX 16.15.7
Torno CNC 1600 x 7000 x 15 ton Gurutzpe GLX 16.15.7
Torno CNC 1600 x 7000 x 15 ton Gurutzpe GLX 16.15.7
Torno CNC 1600 x 7000 x 15 ton Gurutzpe GLX 16.15.7
Torno CNC 1600 x 7000 x 15 ton Gurutzpe GLX 16.15.7
Torno CNC 1600 x 7000 x 15 ton Gurutzpe GLX 16.15.7
Torno CNC 1600 x 7000 x 15 ton Gurutzpe GLX 16.15.7
Torno CNC 1600 x 7000 x 15 ton Gurutzpe GLX 16.15.7
Torno CNC 1600 x 7000 x 15 ton Gurutzpe GLX 16.15.7
more images
Holanda Babberich
1 602 km

Torno CNC 1600 x 7000 x 15 ton
GurutzpeGLX 16.15.7

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TORON CNC SOMAB MAXIMAB S1800
TORON CNC SOMAB MAXIMAB S1800
TORON CNC SOMAB MAXIMAB S1800
TORON CNC SOMAB MAXIMAB S1800
TORON CNC SOMAB MAXIMAB S1800
TORON CNC SOMAB MAXIMAB S1800
TORON CNC SOMAB MAXIMAB S1800
more images
Francës Montbrison
1 389 km

TORON CNC
SOMABMAXIMAB S1800

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC DMT KERN CD 1000 x 3000
Torno CNC DMT KERN CD 1000 x 3000
Torno CNC DMT KERN CD 1000 x 3000
more images
Gjermani Kirchheim bei München
1 025 km

Torno CNC
DMT KERNCD 1000 x 3000

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme TOSHulin SKIQ 12 CNC
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme TOSHulin SKIQ 12 CNC
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme TOSHulin SKIQ 12 CNC
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme TOSHulin SKIQ 12 CNC
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme TOSHulin SKIQ 12 CNC
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme TOSHulin SKIQ 12 CNC
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme TOSHulin SKIQ 12 CNC
more images
Republika Çeke Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
933 km

Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme
TOSHulinSKIQ 12 CNC

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC Mori Seiki SL-80F
Torno CNC Mori Seiki SL-80F
Torno CNC Mori Seiki SL-80F
Torno CNC Mori Seiki SL-80F
Torno CNC Mori Seiki SL-80F
Torno CNC Mori Seiki SL-80F
more images
Holanda Zevenbergen
1 664 km

Torno CNC
Mori SeikiSL-80F

Tregtar i verifikuar
Thirrni
ankand
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC UNISIGN UNICOM 6000
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC UNISIGN UNICOM 6000
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC UNISIGN UNICOM 6000
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC UNISIGN UNICOM 6000
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC UNISIGN UNICOM 6000
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC UNISIGN UNICOM 6000
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC UNISIGN UNICOM 6000
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC UNISIGN UNICOM 6000
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC UNISIGN UNICOM 6000
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC UNISIGN UNICOM 6000
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC UNISIGN UNICOM 6000
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC UNISIGN UNICOM 6000
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC UNISIGN UNICOM 6000
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC UNISIGN UNICOM 6000
Gjermani Albstadt
1 179 km

Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
UNISIGNUNICOM 6000

Tregtar i verifikuar
Reklamë e klasifikuar
Duke u përballur me torno TDZ Turn HLC2100x1500
Duke u përballur me torno TDZ Turn HLC2100x1500
Duke u përballur me torno TDZ Turn HLC2100x1500
Duke u përballur me torno TDZ Turn HLC2100x1500
more images
Republika Çeke 197, Táborská 4297, 615 00 Brno-Židenice, Tschechien
937 km

Duke u përballur me torno
TDZ TurnHLC2100x1500

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC WIRTHS NEU / NEW
Torno CNC WIRTHS NEU / NEW
Torno CNC WIRTHS NEU / NEW
Torno CNC WIRTHS NEU / NEW
Torno CNC WIRTHS NEU / NEW
Torno CNC WIRTHS NEU / NEW
more images
Gjermani Ennepetal
1 496 km

Torno CNC
WIRTHSNEU / NEW

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Malsch
1 266 km

Torno CNC
MAZAK - CNCIntegrex 400Y

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC Zerbst DP 2 S
Torno CNC Zerbst DP 2 S
Torno CNC Zerbst DP 2 S
Torno CNC Zerbst DP 2 S
Torno CNC Zerbst DP 2 S
Torno CNC Zerbst DP 2 S
Torno CNC Zerbst DP 2 S
Torno CNC Zerbst DP 2 S
more images
Gjermani Hamburg
1 577 km

Torno CNC
ZerbstDP 2 S

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC CSF TRA 550 X 8000 CNC FAGOR 8055
Torno CNC CSF TRA 550 X 8000 CNC FAGOR 8055
Torno CNC CSF TRA 550 X 8000 CNC FAGOR 8055
Torno CNC CSF TRA 550 X 8000 CNC FAGOR 8055
Torno CNC CSF TRA 550 X 8000 CNC FAGOR 8055
more images
Italia Via Louis Blériot, 5/9, 25018 Montichiari BS, Italia
929 km

Torno CNC
CSF TRA 550 X 8000 CNC FAGOR 8055

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC Tacchi HD/3 Serie 140
Torno CNC Tacchi HD/3 Serie 140
Torno CNC Tacchi HD/3 Serie 140
Torno CNC Tacchi HD/3 Serie 140
Torno CNC Tacchi HD/3 Serie 140
Torno CNC Tacchi HD/3 Serie 140
more images
Belgjika Lontzen
1 519 km

Torno CNC
TacchiHD/3 Serie 140

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno horizontale Ravensburg KL-2500-6000 CNC
Torno horizontale Ravensburg KL-2500-6000 CNC
Torno horizontale Ravensburg KL-2500-6000 CNC
Torno horizontale Ravensburg KL-2500-6000 CNC
Torno horizontale Ravensburg KL-2500-6000 CNC
Torno horizontale Ravensburg KL-2500-6000 CNC
Torno horizontale Ravensburg KL-2500-6000 CNC
Torno horizontale Ravensburg KL-2500-6000 CNC
Torno horizontale Ravensburg KL-2500-6000 CNC
Torno horizontale Ravensburg KL-2500-6000 CNC
Torno horizontale Ravensburg KL-2500-6000 CNC
Torno horizontale Ravensburg KL-2500-6000 CNC
Torno horizontale Ravensburg KL-2500-6000 CNC
Torno horizontale Ravensburg KL-2500-6000 CNC
Torno horizontale Ravensburg KL-2500-6000 CNC
more images
Serbia Ada
516 km

Torno horizontale
RavensburgKL-2500-6000 CNC

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
torno koke ZERBST DP05/W08
torno koke ZERBST DP05/W08
torno koke ZERBST DP05/W08
torno koke ZERBST DP05/W08
torno koke ZERBST DP05/W08
torno koke ZERBST DP05/W08
torno koke ZERBST DP05/W08
torno koke ZERBST DP05/W08
torno koke ZERBST DP05/W08
torno koke ZERBST DP05/W08
more images
Gjermani Hattingen
1 512 km

torno koke
ZERBSTDP05/W08

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC GEMINIS GHT5 G2-1000 x 9000
Torno CNC GEMINIS GHT5 G2-1000 x 9000
Torno CNC GEMINIS GHT5 G2-1000 x 9000
Torno CNC GEMINIS GHT5 G2-1000 x 9000
Torno CNC GEMINIS GHT5 G2-1000 x 9000
Torno CNC GEMINIS GHT5 G2-1000 x 9000
Torno CNC GEMINIS GHT5 G2-1000 x 9000
Torno CNC GEMINIS GHT5 G2-1000 x 9000
more images
Gjermani Lauchheim
1 160 km

Torno CNC
GEMINISGHT5 G2-1000 x 9000

Tregtar i verifikuar
Thirrni
ankand
Torno e rëndë CNC Heyligenstaedt DA 1000 - CNC
Torno e rëndë CNC Heyligenstaedt DA 1000 - CNC
Torno e rëndë CNC Heyligenstaedt DA 1000 - CNC
Torno e rëndë CNC Heyligenstaedt DA 1000 - CNC
Torno e rëndë CNC Heyligenstaedt DA 1000 - CNC
Torno e rëndë CNC Heyligenstaedt DA 1000 - CNC
Torno e rëndë CNC Heyligenstaedt DA 1000 - CNC
Torno e rëndë CNC Heyligenstaedt DA 1000 - CNC
Torno e rëndë CNC Heyligenstaedt DA 1000 - CNC
Torno e rëndë CNC Heyligenstaedt DA 1000 - CNC
Torno e rëndë CNC Heyligenstaedt DA 1000 - CNC
Torno e rëndë CNC Heyligenstaedt DA 1000 - CNC
Torno e rëndë CNC Heyligenstaedt DA 1000 - CNC
Ankandi përfundoi

Torno e rëndë CNC
HeyligenstaedtDA 1000 - CNC

buyer-protection
Reklamë e klasifikuar
Torno karuseli CNC DÖRRIES VCE 1400/125
Torno karuseli CNC DÖRRIES VCE 1400/125
Torno karuseli CNC DÖRRIES VCE 1400/125
Torno karuseli CNC DÖRRIES VCE 1400/125
Torno karuseli CNC DÖRRIES VCE 1400/125
Torno karuseli CNC DÖRRIES VCE 1400/125
Torno karuseli CNC DÖRRIES VCE 1400/125
Torno karuseli CNC DÖRRIES VCE 1400/125
more images
Gjermani Netphen
1 430 km

Torno karuseli CNC
DÖRRIESVCE 1400/125

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC 4 Ašių CNC Frezavimo Staklės
Torno CNC 4 Ašių CNC Frezavimo Staklės
Torno CNC 4 Ašių CNC Frezavimo Staklės
Torno CNC 4 Ašių CNC Frezavimo Staklės
Torno CNC 4 Ašių CNC Frezavimo Staklės
Torno CNC 4 Ašių CNC Frezavimo Staklės
Torno CNC 4 Ašių CNC Frezavimo Staklės
Torno CNC 4 Ašių CNC Frezavimo Staklės
Torno CNC 4 Ašių CNC Frezavimo Staklės
Torno CNC 4 Ašių CNC Frezavimo Staklės
Torno CNC 4 Ašių CNC Frezavimo Staklės
Torno CNC 4 Ašių CNC Frezavimo Staklės
Torno CNC 4 Ašių CNC Frezavimo Staklės
more images
Lituania Avižieniai
1 560 km

Torno CNC
4 Ašių CNC Frezavimo Staklės

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC cnc CNC 4 Ašių Frezavimo Staklės
Torno CNC cnc CNC 4 Ašių Frezavimo Staklės
Torno CNC cnc CNC 4 Ašių Frezavimo Staklės
Torno CNC cnc CNC 4 Ašių Frezavimo Staklės
Torno CNC cnc CNC 4 Ašių Frezavimo Staklės
Torno CNC cnc CNC 4 Ašių Frezavimo Staklės
Torno CNC cnc CNC 4 Ašių Frezavimo Staklės
Torno CNC cnc CNC 4 Ašių Frezavimo Staklės
Torno CNC cnc CNC 4 Ašių Frezavimo Staklės
Torno CNC cnc CNC 4 Ašių Frezavimo Staklės
Torno CNC cnc CNC 4 Ašių Frezavimo Staklės
Torno CNC cnc CNC 4 Ašių Frezavimo Staklės
Torno CNC cnc CNC 4 Ašių Frezavimo Staklės
Torno CNC cnc CNC 4 Ašių Frezavimo Staklės
Torno CNC cnc CNC 4 Ašių Frezavimo Staklės
more images
Lituania Avižieniai
1 560 km

Torno CNC
cncCNC 4 Ašių Frezavimo Staklės

Tregtar i verifikuar
Thirrni