➤ Blerje Frëngji vertikale tornon një kolonë me diametër të faqes nga 1900mm të përdorura (21 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Frëngji vertikale tornon një kolonë me diametër të faqes nga 1900mm të përdorurar (21)

  • Rendit rezultatet

  • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
  • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
  • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
  • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
  • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
  • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
  • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Torno Frëngji vertikale tornon një kolonë me diametër të faqes nga 1900mm
Reklamë e klasifikuar
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280
more images
Republika Çeke Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
933 km

Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme
Schiess GmbHEinständer Schiess 3 DKE 280

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kolonë e vetme Mulli i mërzitshëm dhe kthyes UMARO - Roman / Rem SCM 100
Kolonë e vetme Mulli i mërzitshëm dhe kthyes UMARO - Roman / Rem SCM 100
Kolonë e vetme Mulli i mërzitshëm dhe kthyes UMARO - Roman / Rem SCM 100
Kolonë e vetme Mulli i mërzitshëm dhe kthyes UMARO - Roman / Rem SCM 100
Kolonë e vetme Mulli i mërzitshëm dhe kthyes UMARO - Roman / Rem SCM 100
Kolonë e vetme Mulli i mërzitshëm dhe kthyes UMARO - Roman / Rem SCM 100
Kolonë e vetme Mulli i mërzitshëm dhe kthyes UMARO - Roman / Rem SCM 100
more images
Rumania Bacău
810 km

Kolonë e vetme Mulli i mërzitshëm dhe kthyes
UMARO - Roman / RemSCM 100

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC - vertikale OMEGA OM80
Torno CNC - vertikale OMEGA OM80
Torno CNC - vertikale OMEGA OM80
Torno CNC - vertikale OMEGA OM80
Torno CNC - vertikale OMEGA OM80
more images
Gjermani Halberstadt
1 383 km

Torno CNC - vertikale
OMEGAOM80

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme HANKOOK VTC 200 E
more images
Gjermani Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1 491 km

Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme
HANKOOKVTC 200 E

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno vertikale CNC - Një kolonë KONRAD SEIDLER Vertimaxx 2000
Torno vertikale CNC - Një kolonë KONRAD SEIDLER Vertimaxx 2000
Torno vertikale CNC - Një kolonë KONRAD SEIDLER Vertimaxx 2000
Torno vertikale CNC - Një kolonë KONRAD SEIDLER Vertimaxx 2000
Torno vertikale CNC - Një kolonë KONRAD SEIDLER Vertimaxx 2000
more images
Gjermani Mönchengladbach
1 535 km

Torno vertikale CNC - Një kolonë
KONRAD SEIDLERVertimaxx 2000

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno vertikale DÖRRIES  SD 300 / 3500
Torno vertikale DÖRRIES  SD 300 / 3500
Torno vertikale DÖRRIES  SD 300 / 3500
Torno vertikale DÖRRIES  SD 300 / 3500
Torno vertikale DÖRRIES  SD 300 / 3500
Torno vertikale DÖRRIES  SD 300 / 3500
Torno vertikale DÖRRIES  SD 300 / 3500
Torno vertikale DÖRRIES  SD 300 / 3500
Torno vertikale DÖRRIES  SD 300 / 3500
Torno vertikale DÖRRIES  SD 300 / 3500
Torno vertikale DÖRRIES  SD 300 / 3500
Torno vertikale DÖRRIES  SD 300 / 3500
Torno vertikale DÖRRIES  SD 300 / 3500
Torno vertikale DÖRRIES  SD 300 / 3500
Torno vertikale DÖRRIES  SD 300 / 3500
more images
Gjermani Rostock
1 563 km

Torno vertikale
DÖRRIES SD 300 / 3500

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Republika Çeke 197, Táborská 4297, 615 00 Brno-Židenice, Tschechien
937 km

torno vertikale
TDZ TurnVLC 2500 ATC + C

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2400/200 SM
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2400/200 SM
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2400/200 SM
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2400/200 SM
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2400/200 SM
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2400/200 SM
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2400/200 SM
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2400/200 SM
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2400/200 SM
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2400/200 SM
more images
Gjermani Dresden
1 207 km

Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme
DÖRRIESVCE 2400/200 SM

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno karuseli me dy kolona Dörries SD 300 / 3500
Torno karuseli me dy kolona Dörries SD 300 / 3500
Torno karuseli me dy kolona Dörries SD 300 / 3500
Torno karuseli me dy kolona Dörries SD 300 / 3500
Torno karuseli me dy kolona Dörries SD 300 / 3500
Torno karuseli me dy kolona Dörries SD 300 / 3500
Torno karuseli me dy kolona Dörries SD 300 / 3500
Torno karuseli me dy kolona Dörries SD 300 / 3500
more images
Gjermani Saterland
1 619 km

Torno karuseli me dy kolona
DörriesSD 300 / 3500

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno vertikale CNC me kolonë të rëndë 1 Umaro SCM 60/100
Torno vertikale CNC me kolonë të rëndë 1 Umaro SCM 60/100
Torno vertikale CNC me kolonë të rëndë 1 Umaro SCM 60/100
Torno vertikale CNC me kolonë të rëndë 1 Umaro SCM 60/100
Torno vertikale CNC me kolonë të rëndë 1 Umaro SCM 60/100
more images
Rumania Bacău
806 km

Torno vertikale CNC me kolonë të rëndë 1
UmaroSCM 60/100

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme WIRTHS NEU / NEW
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme WIRTHS NEU / NEW
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme WIRTHS NEU / NEW
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme WIRTHS NEU / NEW
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme WIRTHS NEU / NEW
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme WIRTHS NEU / NEW
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme WIRTHS NEU / NEW
more images
Gjermani Ennepetal
1 496 km

Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme
WIRTHSNEU / NEW

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno vertikale DÖRRIES CTE 160
more images
Gjermani Rostock
1 563 km

Torno vertikale
DÖRRIESCTE 160

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES CTE 320/3400
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES CTE 320/3400
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES CTE 320/3400
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES CTE 320/3400
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES CTE 320/3400
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES CTE 320/3400
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES CTE 320/3400
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES CTE 320/3400
more images
Gjermani Tönisvorst
1 544 km

Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme
DÖRRIESCTE 320/3400

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2800 / 250 SM F
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2800 / 250 SM F
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2800 / 250 SM F
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2800 / 250 SM F
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2800 / 250 SM F
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2800 / 250 SM F
more images
Gjermani Dresden
1 207 km

Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme
DÖRRIESVCE 2800 / 250 SM F

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno me frëngji vertikale me detyrë të rëndë Dörries SDE 600
more images
Gjermani Weißenhorn
1 120 km

Torno me frëngji vertikale me detyrë të rëndë
DörriesSDE 600

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno karuseli CNC Pietro Carnaghi AS 65
Torno karuseli CNC Pietro Carnaghi AS 65
Torno karuseli CNC Pietro Carnaghi AS 65
Torno karuseli CNC Pietro Carnaghi AS 65
Torno karuseli CNC Pietro Carnaghi AS 65
Torno karuseli CNC Pietro Carnaghi AS 65
Torno karuseli CNC Pietro Carnaghi AS 65
Torno karuseli CNC Pietro Carnaghi AS 65
Torno karuseli CNC Pietro Carnaghi AS 65
Torno karuseli CNC Pietro Carnaghi AS 65
Torno karuseli CNC Pietro Carnaghi AS 65
Torno karuseli CNC Pietro Carnaghi AS 65
Torno karuseli CNC Pietro Carnaghi AS 65
more images
Gjermani Celle
1 484 km

Torno karuseli CNC
Pietro CarnaghiAS 65

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno vertikale FRORIEP CNC 4 Achse 40KE 500/600-400
Torno vertikale FRORIEP CNC 4 Achse 40KE 500/600-400
Torno vertikale FRORIEP CNC 4 Achse 40KE 500/600-400
Torno vertikale FRORIEP CNC 4 Achse 40KE 500/600-400
Torno vertikale FRORIEP CNC 4 Achse 40KE 500/600-400
Torno vertikale FRORIEP CNC 4 Achse 40KE 500/600-400
Torno vertikale FRORIEP CNC 4 Achse 40KE 500/600-400
Torno vertikale FRORIEP CNC 4 Achse 40KE 500/600-400
Torno vertikale FRORIEP CNC 4 Achse 40KE 500/600-400
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km

Torno vertikale
FRORIEPCNC 4 Achse 40KE 500/600-400

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Karuseli CNC 3200 / 5100 x 2650 x 60 t Doerries CTE 320
Karuseli CNC 3200 / 5100 x 2650 x 60 t Doerries CTE 320
Karuseli CNC 3200 / 5100 x 2650 x 60 t Doerries CTE 320
Karuseli CNC 3200 / 5100 x 2650 x 60 t Doerries CTE 320
Karuseli CNC 3200 / 5100 x 2650 x 60 t Doerries CTE 320
Karuseli CNC 3200 / 5100 x 2650 x 60 t Doerries CTE 320
Karuseli CNC 3200 / 5100 x 2650 x 60 t Doerries CTE 320
Karuseli CNC 3200 / 5100 x 2650 x 60 t Doerries CTE 320
Karuseli CNC 3200 / 5100 x 2650 x 60 t Doerries CTE 320
Karuseli CNC 3200 / 5100 x 2650 x 60 t Doerries CTE 320
more images
Holanda Babberich
1 602 km

Karuseli CNC 3200 / 5100 x 2650 x 60 t
DoerriesCTE 320

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2400 / 220 MC
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2400 / 220 MC
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2400 / 220 MC
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2400 / 220 MC
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2400 / 220 MC
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2400 / 220 MC
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2400 / 220 MC
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2400 / 220 MC
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2400 / 220 MC
Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme DÖRRIES VCE 2400 / 220 MC
more images
Gjermani Dresden
1 207 km

Torno e frëngjisë vertikale - kolonë e vetme
DÖRRIESVCE 2400 / 220 MC

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno vertikale CNC (gardë). Homma HTM-7.0/9.0 GTN
Torno vertikale CNC (gardë). Homma HTM-7.0/9.0 GTN
Torno vertikale CNC (gardë). Homma HTM-7.0/9.0 GTN
Torno vertikale CNC (gardë). Homma HTM-7.0/9.0 GTN
Torno vertikale CNC (gardë). Homma HTM-7.0/9.0 GTN
Torno vertikale CNC (gardë). Homma HTM-7.0/9.0 GTN
Torno vertikale CNC (gardë). Homma HTM-7.0/9.0 GTN
Torno vertikale CNC (gardë). Homma HTM-7.0/9.0 GTN
Torno vertikale CNC (gardë). Homma HTM-7.0/9.0 GTN
Torno vertikale CNC (gardë). Homma HTM-7.0/9.0 GTN
Torno vertikale CNC (gardë). Homma HTM-7.0/9.0 GTN
Torno vertikale CNC (gardë). Homma HTM-7.0/9.0 GTN
more images
Gjermani Celle
1 484 km

Torno vertikale CNC (gardë).
HommaHTM-7.0/9.0 GTN

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno vertikale me bosht C + frezim Doerries Scharmann VC-3500/300
Torno vertikale me bosht C + frezim Doerries Scharmann VC-3500/300
Torno vertikale me bosht C + frezim Doerries Scharmann VC-3500/300
Torno vertikale me bosht C + frezim Doerries Scharmann VC-3500/300
Torno vertikale me bosht C + frezim Doerries Scharmann VC-3500/300
Torno vertikale me bosht C + frezim Doerries Scharmann VC-3500/300
Torno vertikale me bosht C + frezim Doerries Scharmann VC-3500/300
Torno vertikale me bosht C + frezim Doerries Scharmann VC-3500/300
Torno vertikale me bosht C + frezim Doerries Scharmann VC-3500/300
Torno vertikale me bosht C + frezim Doerries Scharmann VC-3500/300
Torno vertikale me bosht C + frezim Doerries Scharmann VC-3500/300
Torno vertikale me bosht C + frezim Doerries Scharmann VC-3500/300
Torno vertikale me bosht C + frezim Doerries Scharmann VC-3500/300
Torno vertikale me bosht C + frezim Doerries Scharmann VC-3500/300
Torno vertikale me bosht C + frezim Doerries Scharmann VC-3500/300
more images
Gjermani Celle
1 484 km

Torno vertikale me bosht C + frezim
Doerries ScharmannVC-3500/300

Tregtar i verifikuar
Thirrni