kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Kopjoni tornot të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Torno Kopjoni tornot
Reklamë e klasifikuar
HEYLIGENSTAEDT HEYCOP 2/2000 HEYLIGENSTAEDT HEYCOP 2/2000 HEYLIGENSTAEDT HEYCOP 2/2000 HEYLIGENSTAEDT HEYCOP 2/2000 HEYLIGENSTAEDT HEYCOP 2/2000 HEYLIGENSTAEDT HEYCOP 2/2000 HEYLIGENSTAEDT HEYCOP 2/2000 HEYLIGENSTAEDT HEYCOP 2/2000 HEYLIGENSTAEDT HEYCOP 2/2000
more images
9
Gjermani Giebelstadt
(Vendndodhja e tregtarit)
1235 km
kopjimi torno
HEYLIGENSTAEDT HEYCOP 2/2000
1960
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF-HEIDENREICH & HARBECK UNICOP S500 VDF-HEIDENREICH & HARBECK UNICOP S500 VDF-HEIDENREICH & HARBECK UNICOP S500 VDF-HEIDENREICH & HARBECK UNICOP S500 VDF-HEIDENREICH & HARBECK UNICOP S500 VDF-HEIDENREICH & HARBECK UNICOP S500 VDF-HEIDENREICH & HARBECK UNICOP S500 VDF-HEIDENREICH & HARBECK UNICOP S500 VDF-HEIDENREICH & HARBECK UNICOP S500 VDF-HEIDENREICH & HARBECK UNICOP S500
more images
10
Gjermani Ennepetal
1495 km
Kopjo torno
VDF-HEIDENREICH & HARBECK UNICOP S500
1959
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
 UD 501  UD 501  UD 501  UD 501  UD 501
more images
5
Gjermani Minden
1503 km
kopjimi i torno SCHAERER
UD 501
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RANK MIMIKOP RANK MIMIKOP RANK MIMIKOP RANK MIMIKOP RANK MIMIKOP RANK MIMIKOP
more images
6
Gjermani Bensheim
1307 km
Njësia kopjimi për torno
RANK MIMIKOP
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Poreba TZG 250 A Poreba TZG 250 A Poreba TZG 250 A Poreba TZG 250 A Poreba TZG 250 A Poreba TZG 250 A Poreba TZG 250 A Poreba TZG 250 A Poreba TZG 250 A
more images
9
Gjermani Babenhausen
1311 km
Torno koke TZG 250 A Poreba Ø3m
Poreba TZG 250 A
1989
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni

Përdorur Kopjoni tornot

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.