Blej Torno e plumbit të plumbit / tërheqjes. Shkoni të egra. Shtrati 500-599mm të përdorurar (123)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Torno Torno e plumbit të plumbit / tërheqjes. Shkoni të egra. Shtrati 500-599mm
Reklamë e klasifikuar
DOOSAN S390 LM DOOSAN S390 LM DOOSAN S390 LM DOOSAN S390 LM DOOSAN S390 LM DOOSAN S390 LM DOOSAN S390 LM
more images
Francës Bonneville
1 232 km
kullë qendrore
DOOSAN S390 LM
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
JESSEY MAJOR 2280
more images
Gjermani Witten
1 507 km
Torno qendrore dhe torno gishti
JESSEY MAJOR 2280
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
 ARAD SNA 560 (265x1500 mm) Kröpfung ARAD SNA 560 (265x1500 mm) Kröpfung ARAD SNA 560 (265x1500 mm) Kröpfung ARAD SNA 560 (265x1500 mm) Kröpfung ARAD SNA 560 (265x1500 mm) Kröpfung ARAD SNA 560 (265x1500 mm) Kröpfung ARAD SNA 560 (265x1500 mm) Kröpfung
more images
Gjermani Mörsdorf
1 259 km
Torno me bosht plumbi/ushqyes
ARAD SNA 560 (265x1500 mm) Kröpfung
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LACFER CR2E - 250 LACFER CR2E - 250 LACFER CR2E - 250 LACFER CR2E - 250
more images
Gjermani Lahr/Schwarzwald
1 256 km
Torno qendrore dhe torno gishti
LACFER CR2E - 250
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sabre 250 Sabre 250 Sabre 250 Sabre 250 Sabre 250 Sabre 250 Sabre 250
more images
Gjermani Mindelheim
1 082 km
Torno qendrore dhe torno gishti
Sabre 250
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHAERER UD 500 SCHAERER UD 500 SCHAERER UD 500
more images
Gjermani Halberstadt
1 383 km
Torno me vidhos plumbi
SCHAERER UD 500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MARTIN DL 500 MARTIN DL 500
more images
Gjermani Eislingen/Fils
1 175 km
Qendra torno
MARTIN DL 500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
JESSEY MAJOR 2280 VS
more images
Gjermani Witten
1 507 km
Torno qendrore dhe torno gishti
JESSEY MAJOR 2280 VS
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFUM TUD 50 (250x1000 mm) mKopiereinrichtung. WAFUM TUD 50 (250x1000 mm) mKopiereinrichtung. WAFUM TUD 50 (250x1000 mm) mKopiereinrichtung. WAFUM TUD 50 (250x1000 mm) mKopiereinrichtung. WAFUM TUD 50 (250x1000 mm) mKopiereinrichtung. WAFUM TUD 50 (250x1000 mm) mKopiereinrichtung. WAFUM TUD 50 (250x1000 mm) mKopiereinrichtung. WAFUM TUD 50 (250x1000 mm) mKopiereinrichtung. WAFUM TUD 50 (250x1000 mm) mKopiereinrichtung. WAFUM TUD 50 (250x1000 mm) mKopiereinrichtung. WAFUM TUD 50 (250x1000 mm) mKopiereinrichtung. WAFUM TUD 50 (250x1000 mm) mKopiereinrichtung. WAFUM TUD 50 (250x1000 mm) mKopiereinrichtung.
more images
Gjermani Mörsdorf
1 259 km
Torno me bosht plumbi/ushqyes
WAFUM TUD 50 (250x1000 mm) mKopiereinrichtung.
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MARTIN DS-50 MARTIN DS-50 MARTIN DS-50
more images
Gjermani Wiesbaden
1 359 km
Torno qendrore dhe torno gishti
MARTIN DS-50
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm Victor Taiwan 500x2000mm
more images
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 615 km
Torno torno Victor 500x2000mm Gapbed
Victor Taiwan 500x2000mm
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GÖPPINGER D 250
more images
Gjermani Halberstadt
1 383 km
Torno me shpejtësi të lartë
GÖPPINGER D 250
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CMT URSUS CMT URSUS CMT URSUS CMT URSUS CMT URSUS CMT URSUS CMT URSUS CMT URSUS CMT URSUS CMT URSUS
more images
Italia Castano Primo
1 043 km
torno paralele
CMT URSUS
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAZAK HPS 21 x 2000 G MAZAK HPS 21 x 2000 G MAZAK HPS 21 x 2000 G MAZAK HPS 21 x 2000 G MAZAK HPS 21 x 2000 G
more images
Gjermani Eislingen/Fils
1 175 km
Qendra torno
MAZAK HPS 21 x 2000 G
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAFUM TUD 50/750 WAFUM TUD 50/750 WAFUM TUD 50/750 WAFUM TUD 50/750 WAFUM TUD 50/750 WAFUM TUD 50/750 WAFUM TUD 50/750 WAFUM TUD 50/750 WAFUM TUD 50/750 WAFUM TUD 50/750
more images
Gjermani Mörsdorf
1 259 km
Torno me bosht plumbi/ushqyes
WAFUM TUD 50/750
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500
more images
Gjermani Niederlangen
1 624 km
Torno-konvencionale-elektronike
OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Cazeneuve HB 575x1500mm Cazeneuve HB 575x1500mm Cazeneuve HB 575x1500mm Cazeneuve HB 575x1500mm Cazeneuve HB 575x1500mm Cazeneuve HB 575x1500mm Cazeneuve HB 575x1500mm Cazeneuve HB 575x1500mm Cazeneuve HB 575x1500mm Cazeneuve HB 575x1500mm Cazeneuve HB 575x1500mm Cazeneuve HB 575x1500mm Cazeneuve HB 575x1500mm Cazeneuve HB 575x1500mm
more images
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 615 km
Torno Cazeneuve HB 575x1500mm
Cazeneuve HB 575x1500mm
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TAKANG TK 430 TAKANG TK 430 TAKANG TK 430 TAKANG TK 430 TAKANG TK 430 TAKANG TK 430 TAKANG TK 430 TAKANG TK 430 TAKANG TK 430
more images
Gjermani Halberstadt
1 383 km
Torno - konvencionale
TAKANG TK 430
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Malsch
1 267 km
Torno qendrore dhe torno gishti
WEILER LZ 220
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RECKORD X 56-1 RECKORD X 56-1 RECKORD X 56-1
more images
Gjermani
1 505 km
Torno me bosht plumbi/ushqyes
RECKORD X 56-1
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255x1500 mm) VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255x1500 mm) VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255x1500 mm) VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255x1500 mm) VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255x1500 mm) VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255x1500 mm) VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255x1500 mm) VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255x1500 mm)
more images
Gjermani Mörsdorf
1 259 km
Torno me bosht plumbi/ushqyes
VDF Heidenreich & Harbeck V 3 (255x1500 mm)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mondiale 81 M 140 Mondiale 81 M 140 Mondiale 81 M 140 Mondiale 81 M 140 Mondiale 81 M 140 Mondiale 81 M 140 Mondiale 81 M 140 Mondiale 81 M 140 Mondiale 81 M 140 Mondiale 81 M 140 Mondiale 81 M 140 Mondiale 81 M 140
more images
Gjermani Hamburg
1 577 km
Torno qendrore dhe torno gishti
Mondiale 81 M 140
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm
more images
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 615 km
Torno VDF konvencionale
Heidenreich&Harbeck, VDF V3, 520x1200mm
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MATRA MD 25 MATRA MD 25 MATRA MD 25 MATRA MD 25 MATRA MD 25 MATRA MD 25 MATRA MD 25
more images
Gjermani Bünde
1 511 km
Torno qendrore dhe torno gishti
MATRA MD 25
Thirrni
Siegel

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
CORMAK CORMAK 500 x 1500 / 65 CORMAK CORMAK 500 x 1500 / 65 CORMAK CORMAK 500 x 1500 / 65 CORMAK CORMAK 500 x 1500 / 65 CORMAK CORMAK 500 x 1500 / 65
more images
Polonia Siedlce
1 235 km
torno universale
CORMAK CORMAK 500 x 1500 / 65
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Misal 820.65 Misal 820.65
more images
Gjermani Heilbronn
1 237 km
LZ torno
Misal 820.65
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MARTIN DL 500/1500 *überholt* MARTIN DL 500/1500 *überholt* MARTIN DL 500/1500 *überholt* MARTIN DL 500/1500 *überholt* MARTIN DL 500/1500 *überholt* MARTIN DL 500/1500 *überholt* MARTIN DL 500/1500 *überholt* MARTIN DL 500/1500 *überholt* MARTIN DL 500/1500 *überholt* MARTIN DL 500/1500 *überholt* MARTIN DL 500/1500 *überholt* MARTIN DL 500/1500 *überholt*
more images
Gjermani Mörsdorf
1 259 km
Torno me bosht plumbi/ushqyes
MARTIN DL 500/1500 *überholt*
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen Turnado 280/1500 V const
more images
Gjermani Wasbek
1 627 km
torno konvencionale
KNUTH Werkzeugmaschinen Turnado 280/1500 V const
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm Mondiale Gallic 20, 550x2500mm
more images
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 615 km
Torno torno Mondiale Gallic 20 550x2500
Mondiale Gallic 20, 550x2500mm
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MVE BAUART VDF MVE 280/wie VDF V5-2000 MVE BAUART VDF MVE 280/wie VDF V5-2000 MVE BAUART VDF MVE 280/wie VDF V5-2000 MVE BAUART VDF MVE 280/wie VDF V5-2000 MVE BAUART VDF MVE 280/wie VDF V5-2000 MVE BAUART VDF MVE 280/wie VDF V5-2000 MVE BAUART VDF MVE 280/wie VDF V5-2000
more images
Gjermani Bünde
1 511 km
Torno qendrore dhe torno gishti
MVE BAUART VDF MVE 280/wie VDF V5-2000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Optimum OPTIturn TH 3610D Mechanikerdrehmaschine
more images
Gjermani Sindelfingen
1 218 km
Torno Optiturn TH 3610D
Optimum OPTIturn TH 3610D Mechanikerdrehmaschine
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani München
1 040 km
Torno me bosht plumbi/ushqyes
Boley Konventionelle Drehmaschine
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MATRA MD 26 S (260x1000 mm) Digitalanz. MATRA MD 26 S (260x1000 mm) Digitalanz. MATRA MD 26 S (260x1000 mm) Digitalanz. MATRA MD 26 S (260x1000 mm) Digitalanz. MATRA MD 26 S (260x1000 mm) Digitalanz. MATRA MD 26 S (260x1000 mm) Digitalanz.
more images
Gjermani Staufenberg
1 394 km
Torno me plumb/tërheq bosht me dixhital
MATRA MD 26 S (260x1000 mm) Digitalanz.
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LOEW W 490 X 1.5 LOEW W 490 X 1.5 LOEW W 490 X 1.5
more images
Gjermani Eislingen/Fils
1 175 km
Qendra torno
LOEW W 490 X 1.5
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER MASTIFF VS 1800 COLCHESTER MASTIFF VS 1800 COLCHESTER MASTIFF VS 1800
more images
Gjermani Witten
1 505 km
Torno qendrore dhe torno gishti
COLCHESTER MASTIFF VS 1800
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Optimum OPTIturn TH 5630D Optimum OPTIturn TH 5630D Optimum OPTIturn TH 5630D Optimum OPTIturn TH 5630D Optimum OPTIturn TH 5630D
more images
Gjermani Sankt Egidien
1 221 km
Torno me bosht plumbi/ushqyes
Optimum OPTIturn TH 5630D
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FAT Wrocałw TUR50x1000 TUR50 FAT Wrocałw TUR50x1000 TUR50 FAT Wrocałw TUR50x1000 TUR50 FAT Wrocałw TUR50x1000 TUR50 FAT Wrocałw TUR50x1000 TUR50 FAT Wrocałw TUR50x1000 TUR50 FAT Wrocałw TUR50x1000 TUR50 FAT Wrocałw TUR50x1000 TUR50 FAT Wrocałw TUR50x1000 TUR50 FAT Wrocałw TUR50x1000 TUR50 FAT Wrocałw TUR50x1000 TUR50 FAT Wrocałw TUR50x1000 TUR50 FAT Wrocałw TUR50x1000 TUR50 FAT Wrocałw TUR50x1000 TUR50 FAT Wrocałw TUR50x1000 TUR50
more images
Polonia Limanowa
955 km
torno universale
FAT Wrocałw TUR50x1000 TUR50
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZMM C11B, 500x2000mm ZMM C11B, 500x2000mm ZMM C11B, 500x2000mm ZMM C11B, 500x2000mm ZMM C11B, 500x2000mm ZMM C11B, 500x2000mm ZMM C11B, 500x2000mm ZMM C11B, 500x2000mm ZMM C11B, 500x2000mm
more images
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 615 km
Torno torno ZMM c11b 500x2000mm me hendek
ZMM C11B, 500x2000mm
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BULMAK CU 587 (290x1500 mm) mit Digitalanz.
more images
Gjermani Staufenberg
1 394 km
Torno me bosht plumbi/ushqyes
BULMAK CU 587 (290x1500 mm) mit Digitalanz.
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KERN KERN KERN KERN KERN KERN KERN KERN KERN
more images
Gjermani Iserlohn
1 487 km
Torno me bosht plumbi/ushqyes
KERN
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLCHESTER MASTIFF VS 1800 COLCHESTER MASTIFF VS 1800 COLCHESTER MASTIFF VS 1800
more images
Gjermani Witten
1 505 km
Torno qendrore dhe torno gishti
COLCHESTER MASTIFF VS 1800
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Budapesti Szerszámgépgyár EU-500/1500 Budapesti Szerszámgépgyár EU-500/1500 Budapesti Szerszámgépgyár EU-500/1500 Budapesti Szerszámgépgyár EU-500/1500 Budapesti Szerszámgépgyár EU-500/1500 Budapesti Szerszámgépgyár EU-500/1500 Budapesti Szerszámgépgyár EU-500/1500 Budapesti Szerszámgépgyár EU-500/1500 Budapesti Szerszámgépgyár EU-500/1500 Budapesti Szerszámgépgyár EU-500/1500 Budapesti Szerszámgépgyár EU-500/1500 Budapesti Szerszámgépgyár EU-500/1500
more images
Hungaria Tata
737 km
Torno me bosht plumbi/ushqyes
Budapesti Szerszámgépgyár EU-500/1500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FAT TUR 560 x 2000 FAT TUR 560 x 2000 FAT TUR 560 x 2000 FAT TUR 560 x 2000 FAT TUR 560 x 2000 FAT TUR 560 x 2000 FAT TUR 560 x 2000 FAT TUR 560 x 2000 FAT TUR 560 x 2000 FAT TUR 560 x 2000
more images
Polonia Bydgoszcz
1 347 km
Torno universale
FAT TUR 560 x 2000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOS SN 500s/2000 TOS SN 500s/2000 TOS SN 500s/2000 TOS SN 500s/2000 TOS SN 500s/2000 TOS SN 500s/2000 TOS SN 500s/2000 TOS SN 500s/2000 TOS SN 500s/2000 TOS SN 500s/2000 TOS SN 500s/2000 TOS SN 500s/2000 TOS SN 500s/2000 TOS SN 500s/2000
more images
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 615 km
Torno torno TOS SN 500s/2000 + dixhitale
TOS SN 500s/2000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DORMAC Doria 255x2000 DORMAC Doria 255x2000 DORMAC Doria 255x2000 DORMAC Doria 255x2000 DORMAC Doria 255x2000
more images
Gjermani Kassel
1 400 km
Torno me bosht plumbi/ushqyes
DORMAC Doria 255x2000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Colchester Mastiff 1800 Colchester Mastiff 1800 Colchester Mastiff 1800 Colchester Mastiff 1800 Colchester Mastiff 1800 Colchester Mastiff 1800 Colchester Mastiff 1800 Colchester Mastiff 1800 Colchester Mastiff 1800 Colchester Mastiff 1800 Colchester Mastiff 1800
more images
Gjermani Aurach
1 180 km
Torno precize
Colchester Mastiff 1800
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
JESSEY MAJOR 2260
more images
Gjermani Witten
1 507 km
Torno qendrore dhe torno gishti
JESSEY MAJOR 2260
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MCM CLOCK 800 MP4 MCM CLOCK 800 MP4 MCM CLOCK 800 MP4 MCM CLOCK 800 MP4
more images
Italia Borgo San Dalmazzo
1 093 km
QENDRA HORIZONTALE E MAKINIMIT
MCM CLOCK 800 MP4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF HEIDENREICH & HARBECK V3 / 1000 VDF HEIDENREICH & HARBECK V3 / 1000 VDF HEIDENREICH & HARBECK V3 / 1000 VDF HEIDENREICH & HARBECK V3 / 1000 VDF HEIDENREICH & HARBECK V3 / 1000 VDF HEIDENREICH & HARBECK V3 / 1000 VDF HEIDENREICH & HARBECK V3 / 1000 VDF HEIDENREICH & HARBECK V3 / 1000 VDF HEIDENREICH & HARBECK V3 / 1000
more images
Gjermani Oberndorf am Neckar
1 214 km
Torno me bosht plumbi/ushqyes
VDF HEIDENREICH & HARBECK V3 / 1000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOS Trencin SUI 40-1000 (1978) TOS Trencin SUI 40-1000 (1978) TOS Trencin SUI 40-1000 (1978) TOS Trencin SUI 40-1000 (1978) TOS Trencin SUI 40-1000 (1978) TOS Trencin SUI 40-1000 (1978) TOS Trencin SUI 40-1000 (1978) TOS Trencin SUI 40-1000 (1978) TOS Trencin SUI 40-1000 (1978) TOS Trencin SUI 40-1000 (1978) TOS Trencin SUI 40-1000 (1978) TOS Trencin SUI 40-1000 (1978)
more images
Hungaria Tatabánya
726 km
LATHE
TOS Trencin SUI 40-1000 (1978)
Thirrni