Blej Ushqyes automatikë të përdorurar (5)

  • Rendit rezultatet
  • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
  • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
  • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
  • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
  • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
  • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
  • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Torno Ushqyes automatikë
Reklamë e klasifikuar
Takisawa EX 110 Takisawa EX 110
more images
2
Rumania Bacău
806 km
Torno CNC - TAKISAWA EX110
Takisawa EX 110
2001
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wafum TUD 50 Wafum TUD 50 Wafum TUD 50 Wafum TUD 50 Wafum TUD 50 Wafum TUD 50 Wafum TUD 50 Wafum TUD 50 Wafum TUD 50 Wafum TUD 50 Wafum TUD 50
more images
11
Polonia
972 km
torno
Wafum TUD 50
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INDEX GS 30 INDEX GS 30 INDEX GS 30 INDEX GS 30
more images
4
Gjermani Metzingen
1187 km
Ushqyes automatik - gisht i vetëm
INDEX GS 30
1990
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CNC-TAKANG TNC 24 CNC-TAKANG TNC 24 CNC-TAKANG TNC 24 CNC-TAKANG TNC 24 CNC-TAKANG TNC 24 CNC-TAKANG TNC 24 CNC-TAKANG TNC 24 CNC-TAKANG TNC 24 CNC-TAKANG TNC 24 CNC-TAKANG TNC 24 CNC-TAKANG TNC 24 CNC-TAKANG TNC 24 CNC-TAKANG TNC 24
more images
13
Kroacia Draše
648 km
Torno CNC me ushqyes shufrash
CNC-TAKANG TNC 24
1994
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schütte ADH 160 Schütte ADH 160 Schütte ADH 160 Schütte ADH 160 Schütte ADH 160 Schütte ADH 160 Schütte ADH 160 Schütte ADH 160 Schütte ADH 160 Schütte ADH 160 Schütte ADH 160 Schütte ADH 160
more images
12
Gjermani Hövelhof
1474 km
Ushqyes automatik me 8 gishta
Schütte ADH 160
1981
dore e dyte
Thirrni