➤ Blerje Torno e plumbit të plumbit / tërheqjes. Shkoni të egra. Shtrat mbi 1000mm të përdorura (61 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Torno e plumbit të plumbit / tërheqjes. Shkoni të egra. Shtrat mbi 1000mm të përdorurar (61)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Torno Torno e plumbit të plumbit / tërheqjes. Shkoni të egra. Shtrat mbi 1000mm
Reklamë e klasifikuar
Torno me seri të rënda Safop 80
Torno me seri të rënda Safop 80
Torno me seri të rënda Safop 80
Torno me seri të rënda Safop 80
Torno me seri të rënda Safop 80
more images
Italia Mazzano
930 km

Torno me seri të rënda
Safop 80

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno me bosht plumbi/ushqyes KAMI/SHEM DKM1000 1.5S
Torno me bosht plumbi/ushqyes KAMI/SHEM DKM1000 1.5S
Torno me bosht plumbi/ushqyes KAMI/SHEM DKM1000 1.5S
Torno me bosht plumbi/ushqyes KAMI/SHEM DKM1000 1.5S
Torno me bosht plumbi/ushqyes KAMI/SHEM DKM1000 1.5S
Torno me bosht plumbi/ushqyes KAMI/SHEM DKM1000 1.5S
more images
Hungaria Székesfehérvár
684 km

Torno me bosht plumbi/ushqyes
KAMI/SHEMDKM1000 1.5S

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TORONI ITALIAN LAMBORDINI ME DIAMETR LAMBORDINI
TORONI ITALIAN LAMBORDINI ME DIAMETR LAMBORDINI
TORONI ITALIAN LAMBORDINI ME DIAMETR LAMBORDINI
TORONI ITALIAN LAMBORDINI ME DIAMETR LAMBORDINI
TORONI ITALIAN LAMBORDINI ME DIAMETR LAMBORDINI
TORONI ITALIAN LAMBORDINI ME DIAMETR LAMBORDINI
TORONI ITALIAN LAMBORDINI ME DIAMETR LAMBORDINI
TORONI ITALIAN LAMBORDINI ME DIAMETR LAMBORDINI
TORONI ITALIAN LAMBORDINI ME DIAMETR LAMBORDINI
TORONI ITALIAN LAMBORDINI ME DIAMETR LAMBORDINI
TORONI ITALIAN LAMBORDINI ME DIAMETR LAMBORDINI
more images
Turqia Mersinli, 2818. Sk. No:19, 35170 Konak/İzmir, Türkiye
671 km

TORONI ITALIAN LAMBORDINI ME DIAMETR
LAMBORDINI

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno e rëndë POTISJE PDLL 1120
Torno e rëndë POTISJE PDLL 1120
Torno e rëndë POTISJE PDLL 1120
Torno e rëndë POTISJE PDLL 1120
Torno e rëndë POTISJE PDLL 1120
Torno e rëndë POTISJE PDLL 1120
more images
Sllovenia Litostrojska Cesta 42, 1000 Ljubljana, Slowenien
713 km

Torno e rëndë
POTISJEPDLL 1120

Thirrni
Blini tani
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW KARL-MARX-STADT DLZ 1000IIx6300
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW KARL-MARX-STADT DLZ 1000IIx6300
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW KARL-MARX-STADT DLZ 1000IIx6300
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW KARL-MARX-STADT DLZ 1000IIx6300
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW KARL-MARX-STADT DLZ 1000IIx6300
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW KARL-MARX-STADT DLZ 1000IIx6300
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW KARL-MARX-STADT DLZ 1000IIx6300
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW KARL-MARX-STADT DLZ 1000IIx6300

Torno me bosht plumbi/ushqyes
WMW KARL-MARX-STADTDLZ 1000IIx6300

buyer-protection
Reklamë e klasifikuar
Oerlikon Boehringer VDF DUE 500 Oerlikon Boehringer VDF DUE 500
Oerlikon Boehringer VDF DUE 500 Oerlikon Boehringer VDF DUE 500
Oerlikon Boehringer VDF DUE 500 Oerlikon Boehringer VDF DUE 500
Oerlikon Boehringer VDF DUE 500 Oerlikon Boehringer VDF DUE 500
Oerlikon Boehringer VDF DUE 500 Oerlikon Boehringer VDF DUE 500
Oerlikon Boehringer VDF DUE 500 Oerlikon Boehringer VDF DUE 500
Oerlikon Boehringer VDF DUE 500 Oerlikon Boehringer VDF DUE 500
Oerlikon Boehringer VDF DUE 500 Oerlikon Boehringer VDF DUE 500
Oerlikon Boehringer VDF DUE 500 Oerlikon Boehringer VDF DUE 500
Oerlikon Boehringer VDF DUE 500 Oerlikon Boehringer VDF DUE 500
more images
Gjermani Pfullendorf
1 144 km

Oerlikon Boehringer VDF DUE 500
Oerlikon BoehringerVDF DUE 500

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno qendrore dhe torno gishti WOHLENBERG-LÖW V 1000
Torno qendrore dhe torno gishti WOHLENBERG-LÖW V 1000
Torno qendrore dhe torno gishti WOHLENBERG-LÖW V 1000
Torno qendrore dhe torno gishti WOHLENBERG-LÖW V 1000
Torno qendrore dhe torno gishti WOHLENBERG-LÖW V 1000
Torno qendrore dhe torno gishti WOHLENBERG-LÖW V 1000
Torno qendrore dhe torno gishti WOHLENBERG-LÖW V 1000
Torno qendrore dhe torno gishti WOHLENBERG-LÖW V 1000
Torno qendrore dhe torno gishti WOHLENBERG-LÖW V 1000
Torno qendrore dhe torno gishti WOHLENBERG-LÖW V 1000
Torno qendrore dhe torno gishti WOHLENBERG-LÖW V 1000
Torno qendrore dhe torno gishti WOHLENBERG-LÖW V 1000
Torno qendrore dhe torno gishti WOHLENBERG-LÖW V 1000
Torno qendrore dhe torno gishti WOHLENBERG-LÖW V 1000
Torno qendrore dhe torno gishti WOHLENBERG-LÖW V 1000
more images
Gjermani Monheim am Rhein
1 504 km

Torno qendrore dhe torno gishti
WOHLENBERG-LÖWV 1000

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno universale për punë të rënda, pjesërisht e riparuar MEUSER M-1-S
more images
Gjermani Gelnhausen
1 317 km

Torno universale për punë të rënda, pjesërisht e riparuar
MEUSERM-1-S

Thirrni
ankand
Drejtoni dhe tërhiqni torno me bosht VDF DUK480
Drejtoni dhe tërhiqni torno me bosht VDF DUK480
Drejtoni dhe tërhiqni torno me bosht VDF DUK480
Drejtoni dhe tërhiqni torno me bosht VDF DUK480
Drejtoni dhe tërhiqni torno me bosht VDF DUK480
Drejtoni dhe tërhiqni torno me bosht VDF DUK480
Gjermani Übach-Palenberg
1 530 km

Drejtoni dhe tërhiqni torno me bosht
VDFDUK480

Tregtar i verifikuar
Reklamë e klasifikuar
Torno torno 1050x6200mm TOS SU-100 x6m TOS Celakovice SU-100, 1050x6000mm
Torno torno 1050x6200mm TOS SU-100 x6m TOS Celakovice SU-100, 1050x6000mm
Torno torno 1050x6200mm TOS SU-100 x6m TOS Celakovice SU-100, 1050x6000mm
Torno torno 1050x6200mm TOS SU-100 x6m TOS Celakovice SU-100, 1050x6000mm
Torno torno 1050x6200mm TOS SU-100 x6m TOS Celakovice SU-100, 1050x6000mm
Torno torno 1050x6200mm TOS SU-100 x6m TOS Celakovice SU-100, 1050x6000mm
Torno torno 1050x6200mm TOS SU-100 x6m TOS Celakovice SU-100, 1050x6000mm
Torno torno 1050x6200mm TOS SU-100 x6m TOS Celakovice SU-100, 1050x6000mm
Torno torno 1050x6200mm TOS SU-100 x6m TOS Celakovice SU-100, 1050x6000mm
Torno torno 1050x6200mm TOS SU-100 x6m TOS Celakovice SU-100, 1050x6000mm
Torno torno 1050x6200mm TOS SU-100 x6m TOS Celakovice SU-100, 1050x6000mm
Torno torno 1050x6200mm TOS SU-100 x6m TOS Celakovice SU-100, 1050x6000mm
Torno torno 1050x6200mm TOS SU-100 x6m TOS Celakovice SU-100, 1050x6000mm
Torno torno 1050x6200mm TOS SU-100 x6m TOS Celakovice SU-100, 1050x6000mm
more images
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 615 km

Torno torno 1050x6200mm TOS SU-100 x6m
TOS CelakoviceSU-100, 1050x6000mm

Tregtar i verifikuar
Thirrni
ankand
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW KARL-MARX-STADT DLZ 1000IIx6300
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW KARL-MARX-STADT DLZ 1000IIx6300
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW KARL-MARX-STADT DLZ 1000IIx6300
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW KARL-MARX-STADT DLZ 1000IIx6300
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW KARL-MARX-STADT DLZ 1000IIx6300
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW KARL-MARX-STADT DLZ 1000IIx6300
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW KARL-MARX-STADT DLZ 1000IIx6300
Torno me bosht plumbi/ushqyes WMW KARL-MARX-STADT DLZ 1000IIx6300
Ankandi përfundoi

Torno me bosht plumbi/ushqyes
WMW KARL-MARX-STADTDLZ 1000IIx6300

buyer-protection
Reklamë e klasifikuar
torno WMW DLZ 800 II
torno WMW DLZ 800 II
torno WMW DLZ 800 II
torno WMW DLZ 800 II
torno WMW DLZ 800 II
torno WMW DLZ 800 II
more images
Serbia Industrijska, Szerbia
515 km

torno
WMW DLZ 800 II

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
torno TDZ Turn HLM 200/400 II
torno TDZ Turn HLM 200/400 II
torno TDZ Turn HLM 200/400 II
torno TDZ Turn HLM 200/400 II
torno TDZ Turn HLM 200/400 II
torno TDZ Turn HLM 200/400 II
more images
Republika Çeke 197, Táborská 4297, 615 00 Brno-Židenice, Tschechien
937 km

torno
TDZ TurnHLM 200/400 II

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno qendrore dhe torno gishti Saro SPA 10x5000
Torno qendrore dhe torno gishti Saro SPA 10x5000
Torno qendrore dhe torno gishti Saro SPA 10x5000
Torno qendrore dhe torno gishti Saro SPA 10x5000
Torno qendrore dhe torno gishti Saro SPA 10x5000
Torno qendrore dhe torno gishti Saro SPA 10x5000
more images
Gjermani Leipzig
1 278 km

Torno qendrore dhe torno gishti
SaroSPA 10x5000

Tregtar i verifikuar
Thirrni
ankand
Drejtoni dhe tërhiqni torno me bosht FAT TUR 630M
Drejtoni dhe tërhiqni torno me bosht FAT TUR 630M
Drejtoni dhe tërhiqni torno me bosht FAT TUR 630M
Drejtoni dhe tërhiqni torno me bosht FAT TUR 630M
Drejtoni dhe tërhiqni torno me bosht FAT TUR 630M
Drejtoni dhe tërhiqni torno me bosht FAT TUR 630M
Gjermani Übach-Palenberg
1 530 km

Drejtoni dhe tërhiqni torno me bosht
FATTUR 630M

Tregtar i verifikuar
Reklamë e klasifikuar
Torno universale MVE 280/2000
Torno universale MVE 280/2000
Torno universale MVE 280/2000
Torno universale MVE 280/2000
Torno universale MVE 280/2000
Torno universale MVE 280/2000
Torno universale MVE 280/2000
Torno universale MVE 280/2000
Torno universale MVE 280/2000
more images
Hungaria Tata
737 km

Torno universale
MVE280/2000

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
torno paralele PONTIGGIA LEOPOLD SFE 800 X 3000
torno paralele PONTIGGIA LEOPOLD SFE 800 X 3000
torno paralele PONTIGGIA LEOPOLD SFE 800 X 3000
torno paralele PONTIGGIA LEOPOLD SFE 800 X 3000
more images
Italia Via Louis Blériot, 5/9, 25018 Montichiari BS, Italia
929 km

torno paralele
PONTIGGIA LEOPOLD SFE 800 X 3000

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno qendrore POREBA TRC 160x24000
Torno qendrore POREBA TRC 160x24000
more images
Polonia Poland
1 201 km

Torno qendrore
POREBATRC 160x24000

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
torno e rëndë Geminis GE 1200 S 3G
torno e rëndë Geminis GE 1200 S 3G
torno e rëndë Geminis GE 1200 S 3G
torno e rëndë Geminis GE 1200 S 3G
torno e rëndë Geminis GE 1200 S 3G
torno e rëndë Geminis GE 1200 S 3G
torno e rëndë Geminis GE 1200 S 3G
torno e rëndë Geminis GE 1200 S 3G
torno e rëndë Geminis GE 1200 S 3G
torno e rëndë Geminis GE 1200 S 3G
torno e rëndë Geminis GE 1200 S 3G
torno e rëndë Geminis GE 1200 S 3G
more images
Spanja L'alcúdia de Crespíns
1 783 km

torno e rëndë
GeminisGE 1200 S 3G

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno me bosht plumbi/ushqyes TOPTURN XCF56
Torno me bosht plumbi/ushqyes TOPTURN XCF56
Torno me bosht plumbi/ushqyes TOPTURN XCF56
Torno me bosht plumbi/ushqyes TOPTURN XCF56
Torno me bosht plumbi/ushqyes TOPTURN XCF56
Torno me bosht plumbi/ushqyes TOPTURN XCF56
Torno me bosht plumbi/ushqyes TOPTURN XCF56
Torno me bosht plumbi/ushqyes TOPTURN XCF56
Torno me bosht plumbi/ushqyes TOPTURN XCF56
Torno me bosht plumbi/ushqyes TOPTURN XCF56
Torno me bosht plumbi/ushqyes TOPTURN XCF56
Torno me bosht plumbi/ushqyes TOPTURN XCF56
more images
Francës Jassans-Riottier
1 351 km

Torno me bosht plumbi/ushqyes
TOPTURNXCF56

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno 930 x 12000 mm Poreba TPK 90 A1 / 12
Torno 930 x 12000 mm Poreba TPK 90 A1 / 12
Torno 930 x 12000 mm Poreba TPK 90 A1 / 12
Torno 930 x 12000 mm Poreba TPK 90 A1 / 12
Torno 930 x 12000 mm Poreba TPK 90 A1 / 12
Torno 930 x 12000 mm Poreba TPK 90 A1 / 12
Torno 930 x 12000 mm Poreba TPK 90 A1 / 12
Torno 930 x 12000 mm Poreba TPK 90 A1 / 12
Torno 930 x 12000 mm Poreba TPK 90 A1 / 12
Torno 930 x 12000 mm Poreba TPK 90 A1 / 12
Torno 930 x 12000 mm Poreba TPK 90 A1 / 12
Torno 930 x 12000 mm Poreba TPK 90 A1 / 12
Torno 930 x 12000 mm Poreba TPK 90 A1 / 12
Torno 930 x 12000 mm Poreba TPK 90 A1 / 12
more images
Holanda Babberich
1 602 km

Torno 930 x 12000 mm
PorebaTPK 90 A1 / 12

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
torno cnc VDF WOHLENBERG SP 1120x18000
torno cnc VDF WOHLENBERG SP 1120x18000
torno cnc VDF WOHLENBERG SP 1120x18000
torno cnc VDF WOHLENBERG SP 1120x18000
torno cnc VDF WOHLENBERG SP 1120x18000
torno cnc VDF WOHLENBERG SP 1120x18000
torno cnc VDF WOHLENBERG SP 1120x18000
torno cnc VDF WOHLENBERG SP 1120x18000
more images
Rumania București
602 km

torno cnc
VDF WOHLENBERGSP 1120x18000

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
torno paralele RIVOL RP 700 X 12000
torno paralele RIVOL RP 700 X 12000
torno paralele RIVOL RP 700 X 12000
more images
Italia Via Louis Blériot, 5/9, 25018 Montichiari BS, Italia
929 km

torno paralele
RIVOLRP 700 X 12000

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno konvencionale e fortë Gurutzpe Super BT 2000/800
Torno konvencionale e fortë Gurutzpe Super BT 2000/800
Torno konvencionale e fortë Gurutzpe Super BT 2000/800
Torno konvencionale e fortë Gurutzpe Super BT 2000/800
Torno konvencionale e fortë Gurutzpe Super BT 2000/800
Torno konvencionale e fortë Gurutzpe Super BT 2000/800
Torno konvencionale e fortë Gurutzpe Super BT 2000/800
Torno konvencionale e fortë Gurutzpe Super BT 2000/800
Torno konvencionale e fortë Gurutzpe Super BT 2000/800
Torno konvencionale e fortë Gurutzpe Super BT 2000/800
Torno konvencionale e fortë Gurutzpe Super BT 2000/800
Torno konvencionale e fortë Gurutzpe Super BT 2000/800
Torno konvencionale e fortë Gurutzpe Super BT 2000/800
Torno konvencionale e fortë Gurutzpe Super BT 2000/800
more images
Spanja L'alcúdia de Crespíns
1 783 km

Torno konvencionale e fortë
GurutzpeSuper BT 2000/800

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000
Torno Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000
Torno Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000
Torno Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000
Torno Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000
Torno Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000
Torno Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000
Torno Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000
Torno Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000
Torno Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000
Torno Gurutzpe Super BT 700/6000 Gurutzpe Super BT 700/6000
more images
Spanja L'alcúdia de Crespíns
1 783 km

Torno Gurutzpe Super BT 700/6000
GurutzpeSuper BT 700/6000

Thirrni