Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

shpim blej përdorur

KATEGORI Të LARTë
Të GJITHA KATEGORITë
Deephole makina mërzitshëm
71
HIGHSPEED makinave radiale shpimit
46
Lloji kati i mërzitshëm dhe mulliri 0-130mm diametër gisht
25
Lloji kati i mërzitshëm dhe mulliri 131-160mm diametër gisht
34
Lloji kati i mërzitshëm dhe mulliri mbi 161mm diametër gisht
25
Makinat Boring - Automatik
45
Multi-gisht makina mërzitshëm
93
Pajisje dhe pjesë këmbimi
112
Shpimit dhe mulliri
124
Tabela lloj i mërzitshëm dhe mulliri makina 0-79mm diametër gisht
18
Tabela lloj i mërzitshëm dhe mulliri makina 100-119mm diametër gisht
64
Tabela lloj i mërzitshëm dhe mulliri makina 120-129mm diametër gisht
22
Tabela lloj i mërzitshëm dhe mulliri makina 80-99mm diametër gisht
37
Valle e shpejtë makina mërzitshëm
54
lloj Tabela mërzitshëm dhe mulliri makina mbi 130mm diametër gisht
60
makina Gang shpimit
41
makina Magnet shpimit
15
makina Shtylla shpimit 0-19mm kapacitetin lindi
22
makina Shtylla shpimit 20-29mm kapacitetin lindi
93
makina Shtylla shpimit 30-39mm kapacitetin lindi
224
makina Shtylla shpimit 40-49mm kapacitetin lindi
135
makina Shtylla shpimit mbi kapacitetin lindi 50mm
50
makina gjobë mërzitshëm
13
makina i drejtë shpimit
93
makina shpimit stol kapacitet 0-10mm bore
32
makina shpimit stol kapacitet 11-16mm bore
70
makina shpimit stol mbi kapacitetin lindi 17mm
68
makinave radiale shpimit gjatësi 0-999mm krah
33
makinave radiale shpimit gjatësi 1000-1299mm krah
61
makinave radiale shpimit gjatësi 1300-1999mm krah
76
makinave radiale shpimit mbi gjatësinë e krahut 2000 mm
43
qendrat Boring
21
tavolina Boring
27
tjetër
98
shpim Ofron
8
Dundee, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
Vendndodhja e shitësve
5590 km
gati për përdorim
5
Niederlangen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6338 km
i përdorur
4
Ahaus, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6359 km
1998
i përdorur
Mönchengladbach, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6363 km
i përdorur
6
Korschenbroich, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6372 km
1970
i përdorur
2
Dundee, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
Vendndodhja e shitësve
5590 km
gati për përdorim
1
Leicestershire, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
Vendndodhja e shitësve
5824 km
gati për përdorim
9
Ahaus, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6359 km
1993
i përdorur
Düsseldorf, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6386 km
i përdorur
10
Korschenbroich, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6372 km
1989
i përdorur
1
Dundee, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
Vendndodhja e shitësve
5590 km
gati për përdorim
4
Leicestershire, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
Vendndodhja e shitësve
5824 km
gati për përdorim
5
Wiefelstede, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6377 km
1969
i përdorur
Tönisvorst, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6358 km
i përdorur
1
Goldenstedt, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6416 km
1977
i përdorur
4
Korschenbroich, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6372 km
1990
i përdorur
3
Dundee, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
Vendndodhja e shitësve
5590 km
gati për përdorim
3
Leicestershire, Mbretëria e Bashkuar Mbretëria e Bashkuar
Vendndodhja e shitësve
5824 km
gati për përdorim
4
Ahaus, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6359 km
i përdorur
5
Niederlangen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6338 km
1989
i përdorur
7
Korschenbroich, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6372 km
1970
i përdorur
6
Tönisvorst, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6358 km
1997
i përdorur
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 (0) 20 331 800 72
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 152
Flag es
+34 (0) 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 153
Flag us
+44 (0) 20 331 800 72