➤ Blerje Pllaka të mërzitshme me diametër gishti 131-160mm të përdorura (7 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Pllaka të mërzitshme me diametër gishti 131-160mm të përdorurar (7)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina shpuese dhe mullinj të mërzitshëm Pllaka të mërzitshme me diametër gishti 131-160mm
Reklamë e klasifikuar
Francës Frankreich
1 547 km

Makinë për pjata - mëngë mbajtëse
FPT IndustrieSpirit

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për shpimin e pllakave CNC Wotan 160
Makinë për shpimin e pllakave CNC Wotan 160
Makinë për shpimin e pllakave CNC Wotan 160
Makinë për shpimin e pllakave CNC Wotan 160
Makinë për shpimin e pllakave CNC Wotan 160
Makinë për shpimin e pllakave CNC Wotan 160
more images
Austria
959 km

Makinë për shpimin e pllakave CNC
Wotan160

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për pjata 13000 x 3500 mm PAMA SPEEDRAM 1000
Makinë për pjata 13000 x 3500 mm PAMA SPEEDRAM 1000
Makinë për pjata 13000 x 3500 mm PAMA SPEEDRAM 1000
Makinë për pjata 13000 x 3500 mm PAMA SPEEDRAM 1000
Makinë për pjata 13000 x 3500 mm PAMA SPEEDRAM 1000
Makinë për pjata 13000 x 3500 mm PAMA SPEEDRAM 1000
Makinë për pjata 13000 x 3500 mm PAMA SPEEDRAM 1000
Makinë për pjata 13000 x 3500 mm PAMA SPEEDRAM 1000
Makinë për pjata 13000 x 3500 mm PAMA SPEEDRAM 1000
Makinë për pjata 13000 x 3500 mm PAMA SPEEDRAM 1000
Makinë për pjata 13000 x 3500 mm PAMA SPEEDRAM 1000
Makinë për pjata 13000 x 3500 mm PAMA SPEEDRAM 1000
Makinë për pjata 13000 x 3500 mm PAMA SPEEDRAM 1000
more images
Holanda Babberich
1 602 km

Makinë për pjata 13000 x 3500 mm
PAMASPEEDRAM 1000

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Dyshemeja e mërzitshme dhe e bluarjes Mecof M200
Dyshemeja e mërzitshme dhe e bluarjes Mecof M200
Dyshemeja e mërzitshme dhe e bluarjes Mecof M200
Dyshemeja e mërzitshme dhe e bluarjes Mecof M200
Dyshemeja e mërzitshme dhe e bluarjes Mecof M200
more images
Italia Novi Ligure
1 009 km

Dyshemeja e mërzitshme dhe e bluarjes
MecofM200

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makinë shpuese e pllakave PAMA ACC 178/420
makinë shpuese e pllakave PAMA ACC 178/420
makinë shpuese e pllakave PAMA ACC 178/420
makinë shpuese e pllakave PAMA ACC 178/420
makinë shpuese e pllakave PAMA ACC 178/420
makinë shpuese e pllakave PAMA ACC 178/420
makinë shpuese e pllakave PAMA ACC 178/420
makinë shpuese e pllakave PAMA ACC 178/420
makinë shpuese e pllakave PAMA ACC 178/420
makinë shpuese e pllakave PAMA ACC 178/420
makinë shpuese e pllakave PAMA ACC 178/420
makinë shpuese e pllakave PAMA ACC 178/420
makinë shpuese e pllakave PAMA ACC 178/420
more images
Norvegjia Bekkedroga 16, 1920 Sørumsand, Norway
2 185 km

makinë shpuese e pllakave
PAMAACC 178/420

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për shpimin e pllakave CNC JUARISTI MDR 150 CM
Makinë për shpimin e pllakave CNC JUARISTI MDR 150 CM
Makinë për shpimin e pllakave CNC JUARISTI MDR 150 CM
Makinë për shpimin e pllakave CNC JUARISTI MDR 150 CM
Makinë për shpimin e pllakave CNC JUARISTI MDR 150 CM
Makinë për shpimin e pllakave CNC JUARISTI MDR 150 CM
Makinë për shpimin e pllakave CNC JUARISTI MDR 150 CM
Makinë për shpimin e pllakave CNC JUARISTI MDR 150 CM
Makinë për shpimin e pllakave CNC JUARISTI MDR 150 CM
Makinë për shpimin e pllakave CNC JUARISTI MDR 150 CM
more images
Gjermani
1 505 km

Makinë për shpimin e pllakave CNC
JUARISTIMDR 150 CM

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë e mërzitshme e llojit të dyshemesë Pama FT 140
Makinë e mërzitshme e llojit të dyshemesë Pama FT 140
Makinë e mërzitshme e llojit të dyshemesë Pama FT 140
Makinë e mërzitshme e llojit të dyshemesë Pama FT 140
Makinë e mërzitshme e llojit të dyshemesë Pama FT 140
Makinë e mërzitshme e llojit të dyshemesë Pama FT 140
more images
Italia Novi Ligure
1 009 km

Makinë e mërzitshme e llojit të dyshemesë
Pama FT 140

Tregtar i verifikuar
Thirrni