➤ Blerje Makinat e shpimit të stolave Kapaciteti i shpimit 0-10mm të përdorura (24 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Makinat e shpimit të stolave Kapaciteti i shpimit 0-10mm të përdorurar (24)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina shpuese dhe mullinj të mërzitshëm Makinat e shpimit të stolave Kapaciteti i shpimit 0-10mm
Reklamë e klasifikuar
Stërvitje stol IXION
Stërvitje stol IXION
Stërvitje stol IXION
Stërvitje stol IXION
Stërvitje stol IXION
more images
Gjermani Bühl
1 262 km

Stërvitje stol
IXION

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stërvitja stol 0-3 mm
Stërvitja stol 0-3 mm
Stërvitja stol 0-3 mm
Stërvitja stol 0-3 mm
Stërvitja stol 0-3 mm
more images
Gjermani Winkelhaid
1 148 km

Stërvitja stol 0-3 mm

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stërvitje stol SPANDAU ubk
Stërvitje stol SPANDAU ubk
Stërvitje stol SPANDAU ubk
Stërvitje stol SPANDAU ubk
Stërvitje stol SPANDAU ubk
more images
Gjermani Eislingen/Fils
1 175 km

Stërvitje stol
SPANDAUubk

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stërvitje stol FLOTT TB 10-I
Stërvitje stol FLOTT TB 10-I
Stërvitje stol FLOTT TB 10-I
Stërvitje stol FLOTT TB 10-I
Stërvitje stol FLOTT TB 10-I
Stërvitje stol FLOTT TB 10-I
more images
Gjermani Leipzig
1 281 km

Stërvitje stol
FLOTTTB 10-I

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë shpimi e imët precize OVERBECK Zetto 03 (1,5 mm) Feinbohrmaschine
Makinë shpimi e imët precize OVERBECK Zetto 03 (1,5 mm) Feinbohrmaschine
Makinë shpimi e imët precize OVERBECK Zetto 03 (1,5 mm) Feinbohrmaschine
Makinë shpimi e imët precize OVERBECK Zetto 03 (1,5 mm) Feinbohrmaschine
Makinë shpimi e imët precize OVERBECK Zetto 03 (1,5 mm) Feinbohrmaschine
Makinë shpimi e imët precize OVERBECK Zetto 03 (1,5 mm) Feinbohrmaschine
Makinë shpimi e imët precize OVERBECK Zetto 03 (1,5 mm) Feinbohrmaschine
more images
Gjermani Kassel
1 400 km

Makinë shpimi e imët precize
OVERBECKZetto 03 (1,5 mm) Feinbohrmaschine

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stërvitje stol FLOTT TB 6 S
Stërvitje stol FLOTT TB 6 S
Stërvitje stol FLOTT TB 6 S
Stërvitje stol FLOTT TB 6 S
Stërvitje stol FLOTT TB 6 S
Stërvitje stol FLOTT TB 6 S
Stërvitje stol FLOTT TB 6 S
Stërvitje stol FLOTT TB 6 S
Stërvitje stol FLOTT TB 6 S
Stërvitje stol FLOTT TB 6 S
more images
Gjermani Ahaus
1 573 km

Stërvitje stol
FLOTTTB 6 S

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stërvitje stol Wörner BG 8
Stërvitje stol Wörner BG 8
Stërvitje stol Wörner BG 8
Stërvitje stol Wörner BG 8
Stërvitje stol Wörner BG 8
more images
Zvicra Deitingen
1 205 km

Stërvitje stol
WörnerBG 8

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë përgjimi Flott TB6 /II
Makinë përgjimi Flott TB6 /II
Makinë përgjimi Flott TB6 /II
Makinë përgjimi Flott TB6 /II
Makinë përgjimi Flott TB6 /II
Makinë përgjimi Flott TB6 /II
Makinë përgjimi Flott TB6 /II
Makinë përgjimi Flott TB6 /II
more images
Hungaria Tata
737 km

Makinë përgjimi
Flott TB6 /II

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stërvitje stol GEORGII KOBOLD KRD/122
Stërvitje stol GEORGII KOBOLD KRD/122
Stërvitje stol GEORGII KOBOLD KRD/122
Stërvitje stol GEORGII KOBOLD KRD/122
more images
Gjermani Eislingen/Fils
1 175 km

Stërvitje stol
GEORGII KOBOLDKRD/122

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stërvitje stol Solid TB 6
Stërvitje stol Solid TB 6
Stërvitje stol Solid TB 6
Stërvitje stol Solid TB 6
Stërvitje stol Solid TB 6
Stërvitje stol Solid TB 6
Stërvitje stol Solid TB 6
Stërvitje stol Solid TB 6
Stërvitje stol Solid TB 6
more images
Gjermani Reichenbach am Heuberg
1 184 km

Stërvitje stol
SolidTB 6

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë përgjimi VEB Hermann Matern BSG 5
Makinë përgjimi VEB Hermann Matern BSG 5
Makinë përgjimi VEB Hermann Matern BSG 5
Makinë përgjimi VEB Hermann Matern BSG 5
Makinë përgjimi VEB Hermann Matern BSG 5
Makinë përgjimi VEB Hermann Matern BSG 5
Makinë përgjimi VEB Hermann Matern BSG 5
Makinë përgjimi VEB Hermann Matern BSG 5
Makinë përgjimi VEB Hermann Matern BSG 5
Makinë përgjimi VEB Hermann Matern BSG 5
more images
Gjermani Mörsdorf
1 259 km

Makinë përgjimi
VEB Hermann Matern BSG 5

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stërvitje stol WÖRNER B8
Stërvitje stol WÖRNER B8
Stërvitje stol WÖRNER B8
more images
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1 044 km

Stërvitje stol
WÖRNERB8

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
stërvitje precize Wörner B 4 ED
stërvitje precize Wörner B 4 ED
stërvitje precize Wörner B 4 ED
stërvitje precize Wörner B 4 ED
stërvitje precize Wörner B 4 ED
stërvitje precize Wörner B 4 ED
stërvitje precize Wörner B 4 ED
more images
Gjermani Striegistal
1 219 km

stërvitje precize
WörnerB 4 ED

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makinë shpuese FLOTT TB6S
makinë shpuese FLOTT TB6S
makinë shpuese FLOTT TB6S
makinë shpuese FLOTT TB6S
makinë shpuese FLOTT TB6S
makinë shpuese FLOTT TB6S
makinë shpuese FLOTT TB6S
makinë shpuese FLOTT TB6S
more images
Gjermani Langenzenn
1 182 km

makinë shpuese
FLOTTTB6S

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stërvitje stol WEBO BT 3
Stërvitje stol WEBO BT 3
more images
Gjermani Wiesbaden
1 359 km

Stërvitje stol
WEBOBT 3

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makinë shpimi dhe përgjimi Steinel GT 6.52
makinë shpimi dhe përgjimi Steinel GT 6.52
makinë shpimi dhe përgjimi Steinel GT 6.52
makinë shpimi dhe përgjimi Steinel GT 6.52
makinë shpimi dhe përgjimi Steinel GT 6.52
makinë shpimi dhe përgjimi Steinel GT 6.52
makinë shpimi dhe përgjimi Steinel GT 6.52
makinë shpimi dhe përgjimi Steinel GT 6.52
makinë shpimi dhe përgjimi Steinel GT 6.52
more images
Gjermani Reichenbach am Heuberg
1 184 km

makinë shpimi dhe përgjimi
SteinelGT 6.52

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stërvitja e shpejte CNC METABO T 6 Electronik zum Bohren von Langmateri
Stërvitja e shpejte CNC METABO T 6 Electronik zum Bohren von Langmateri
Stërvitja e shpejte CNC METABO T 6 Electronik zum Bohren von Langmateri
Stërvitja e shpejte CNC METABO T 6 Electronik zum Bohren von Langmateri
Stërvitja e shpejte CNC METABO T 6 Electronik zum Bohren von Langmateri
Stërvitja e shpejte CNC METABO T 6 Electronik zum Bohren von Langmateri
Stërvitja e shpejte CNC METABO T 6 Electronik zum Bohren von Langmateri
more images
Gjermani Staufenberg
1 394 km

Stërvitja e shpejte CNC
METABOT 6 Electronik zum Bohren von Langmateri

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stërvitje stol WÖRNER B8
Stërvitje stol WÖRNER B8
Stërvitje stol WÖRNER B8
more images
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1 044 km

Stërvitje stol
WÖRNERB8

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
përgjimi makine Flott TB6
përgjimi makine Flott TB6
përgjimi makine Flott TB6
përgjimi makine Flott TB6
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km

përgjimi makine
FlottTB6

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stërvitje stol FLOTT TB 6 - I
Stërvitje stol FLOTT TB 6 - I
Stërvitje stol FLOTT TB 6 - I
Stërvitje stol FLOTT TB 6 - I
Stërvitje stol FLOTT TB 6 - I
Stërvitje stol FLOTT TB 6 - I
Stërvitje stol FLOTT TB 6 - I
Stërvitje stol FLOTT TB 6 - I
Stërvitje stol FLOTT TB 6 - I
more images
Gjermani Rödermark
1 318 km

Stërvitje stol
FLOTTTB 6 - I

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë stërvitjeje stërvitje SOLID TB 6/10
Makinë stërvitjeje stërvitje SOLID TB 6/10
more images
Gjermani Wiesbaden
1 359 km

Makinë stërvitjeje stërvitje
SOLIDTB 6/10

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
I saktë makinë gjobë e mërzitshme OVERBECK Zetto 03 (0,2 - 1,5 mm)
I saktë makinë gjobë e mërzitshme OVERBECK Zetto 03 (0,2 - 1,5 mm)
I saktë makinë gjobë e mërzitshme OVERBECK Zetto 03 (0,2 - 1,5 mm)
I saktë makinë gjobë e mërzitshme OVERBECK Zetto 03 (0,2 - 1,5 mm)
I saktë makinë gjobë e mërzitshme OVERBECK Zetto 03 (0,2 - 1,5 mm)
I saktë makinë gjobë e mërzitshme OVERBECK Zetto 03 (0,2 - 1,5 mm)
I saktë makinë gjobë e mërzitshme OVERBECK Zetto 03 (0,2 - 1,5 mm)
more images
Gjermani Kassel
1 400 km

I saktë makinë gjobë e mërzitshme
OVERBECK Zetto 03 (0,2 - 1,5 mm)

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stërvitje stol WÖRNER B8
Stërvitje stol WÖRNER B8
Stërvitje stol WÖRNER B8
more images
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1 044 km

Stërvitje stol
WÖRNERB8

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Machine Fine Boring OVERBECK Typ Zetto 03 / 0 - 3,0 mm
Machine Fine Boring OVERBECK Typ Zetto 03 / 0 - 3,0 mm
Machine Fine Boring OVERBECK Typ Zetto 03 / 0 - 3,0 mm
Machine Fine Boring OVERBECK Typ Zetto 03 / 0 - 3,0 mm
Machine Fine Boring OVERBECK Typ Zetto 03 / 0 - 3,0 mm
Machine Fine Boring OVERBECK Typ Zetto 03 / 0 - 3,0 mm
Machine Fine Boring OVERBECK Typ Zetto 03 / 0 - 3,0 mm
Machine Fine Boring OVERBECK Typ Zetto 03 / 0 - 3,0 mm
more images
Gjermani Kassel
1 400 km

Machine Fine Boring
OVERBECKTyp Zetto 03 / 0 - 3,0 mm

Tregtar i verifikuar
Thirrni