Blej Makinat e shpimit të stolave Kapaciteti i shpimit 0-10mm të përdorurar (23)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina shpuese dhe mullinj të mërzitshëm Makinat e shpimit të stolave Kapaciteti i shpimit 0-10mm
Reklamë e klasifikuar
UNBEKANNT CF-16 UNBEKANNT CF-16 UNBEKANNT CF-16 UNBEKANNT CF-16 UNBEKANNT CF-16
more images
5
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1044 km
Stërvitje stol
UNBEKANNT CF-16
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SPANDAU ubk SPANDAU ubk SPANDAU ubk SPANDAU ubk SPANDAU ubk
more images
5
Gjermani Eislingen/Fils
1175 km
Stërvitje stol
SPANDAU ubk
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FLOTT TB 6 - I FLOTT TB 6 - I FLOTT TB 6 - I FLOTT TB 6 - I FLOTT TB 6 - I FLOTT TB 6 - I FLOTT TB 6 - I FLOTT TB 6 - I FLOTT TB 6 - I
more images
9
Gjermani Rödermark
1318 km
Stërvitje stol
FLOTT TB 6 - I
1979
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEBO BT 3 WEBO BT 3
more images
2
Gjermani Wiesbaden
1359 km
Stërvitje stol
WEBO BT 3
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
IXION IXION IXION IXION IXION
more images
5
Gjermani Bühl
1262 km
Bench makine shpimit
IXION
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Flott TB6 /II Flott TB6 /II Flott TB6 /II Flott TB6 /II Flott TB6 /II Flott TB6 /II Flott TB6 /II Flott TB6 /II
more images
8
Hungaria Tata
737 km
Makinë përgjimi
Flott TB6 /II
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
STEINEL BT6.52 STEINEL BT6.52 STEINEL BT6.52 STEINEL BT6.52 STEINEL BT6.52
more images
5
Gjermani Unterschleißheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1044 km
Stërvitje stol
STEINEL BT6.52
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GEORGII KOBOLD KRD/122 GEORGII KOBOLD KRD/122 GEORGII KOBOLD KRD/122 GEORGII KOBOLD KRD/122
more images
4
Gjermani Eislingen/Fils
1175 km
Stërvitje stol
GEORGII KOBOLD KRD/122
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OVERBECK Zetto 03 / 0,2-1,5 mm OVERBECK Zetto 03 / 0,2-1,5 mm OVERBECK Zetto 03 / 0,2-1,5 mm OVERBECK Zetto 03 / 0,2-1,5 mm OVERBECK Zetto 03 / 0,2-1,5 mm OVERBECK Zetto 03 / 0,2-1,5 mm OVERBECK Zetto 03 / 0,2-1,5 mm OVERBECK Zetto 03 / 0,2-1,5 mm OVERBECK Zetto 03 / 0,2-1,5 mm OVERBECK Zetto 03 / 0,2-1,5 mm
more images
10
Gjermani Kassel
1400 km
Saktesi. Makinë e mirë e mërzitshme
OVERBECK Zetto 03 / 0,2-1,5 mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SOLID TB 6/10 SOLID TB 6/10
more images
2
Gjermani Wiesbaden
1359 km
Makinë stërvitjeje stërvitje
SOLID TB 6/10
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wörner B 4 ED Wörner B 4 ED Wörner B 4 ED Wörner B 4 ED Wörner B 4 ED Wörner B 4 ED Wörner B 4 ED
more images
7
Gjermani Striegistal
1219 km
stërvitje precize
Wörner B 4 ED
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAXION BT 6 MAXION BT 6 MAXION BT 6 MAXION BT 6
more images
4
Gjermani Trittau
1568 km
Stërvitje stol
MAXION BT 6
2010
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Flott TB6 Flott TB6 Flott TB6 Flott TB6
more images
4
Gjermani Wiefelstede
1622 km
përgjimi makine
Flott TB6
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Steinel GT 6.52 Steinel GT 6.52 Steinel GT 6.52 Steinel GT 6.52 Steinel GT 6.52 Steinel GT 6.52 Steinel GT 6.52 Steinel GT 6.52 Steinel GT 6.52
more images
9
Gjermani Reichenbach am Heuberg
1184 km
makinë shpimi dhe përgjimi
Steinel GT 6.52
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OVERBECK Zetto 03 (0,2 - 1,5 mm) OVERBECK Zetto 03 (0,2 - 1,5 mm) OVERBECK Zetto 03 (0,2 - 1,5 mm) OVERBECK Zetto 03 (0,2 - 1,5 mm) OVERBECK Zetto 03 (0,2 - 1,5 mm) OVERBECK Zetto 03 (0,2 - 1,5 mm) OVERBECK Zetto 03 (0,2 - 1,5 mm)
more images
7
Gjermani Kassel
1400 km
I saktë makinë gjobë e mërzitshme
OVERBECK Zetto 03 (0,2 - 1,5 mm)
1972
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ixion BT 6 Ixion BT 6 Ixion BT 6 Ixion BT 6 Ixion BT 6 Ixion BT 6 Ixion BT 6
more images
7
Gjermani Ebenweiler
1129 km
Stërvitja e stolit me precizion
Ixion BT 6
2001
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAXION BT6 MAXION BT6 MAXION BT6 MAXION BT6 MAXION BT6 MAXION BT6
more images
6
Gjermani Striegistal
1219 km
Stërvitje stol
MAXION BT6
2013
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Solid 165 Solid 165 Solid 165 Solid 165 Solid 165
more images
5
Gjermani Herdwangen-Schönach
1147 km
Stërvitje stol
Solid 165
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AUDAX 10 A AUDAX 10 A AUDAX 10 A AUDAX 10 A AUDAX 10 A
more images
5
Gjermani Gebhardshain
1429 km
Stërvitje stol
AUDAX 10 A
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wörner B 4 Wörner B 4 Wörner B 4 Wörner B 4 Wörner B 4 Wörner B 4
more images
6
Gjermani Reichenbach am Heuberg
1184 km
Stërvitje stol
Wörner B 4
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OVERBECK Typ Zetto 03 / 0 - 3,0 mm OVERBECK Typ Zetto 03 / 0 - 3,0 mm OVERBECK Typ Zetto 03 / 0 - 3,0 mm OVERBECK Typ Zetto 03 / 0 - 3,0 mm OVERBECK Typ Zetto 03 / 0 - 3,0 mm OVERBECK Typ Zetto 03 / 0 - 3,0 mm OVERBECK Typ Zetto 03 / 0 - 3,0 mm OVERBECK Typ Zetto 03 / 0 - 3,0 mm
more images
8
Gjermani Kassel
1400 km
Machine Fine Boring
OVERBECK Typ Zetto 03 / 0 - 3,0 mm
1972
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
METABO T 6 Electronik zum Bohren von Langmateri METABO T 6 Electronik zum Bohren von Langmateri METABO T 6 Electronik zum Bohren von Langmateri METABO T 6 Electronik zum Bohren von Langmateri METABO T 6 Electronik zum Bohren von Langmateri METABO T 6 Electronik zum Bohren von Langmateri METABO T 6 Electronik zum Bohren von Langmateri
more images
7
Gjermani Staufenberg
1394 km
Stërvitja e shpejte CNC
METABO T 6 Electronik zum Bohren von Langmateri
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FRITZ HECKERT BT 2 (6 mm) FRITZ HECKERT BT 2 (6 mm) FRITZ HECKERT BT 2 (6 mm)
more images
3
Gjermani Kassel
1400 km
Stërvitje mikro
FRITZ HECKERT BT 2 (6 mm)
1973
dore e dyte
Thirrni