kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
tregojnë më pak
trego më shumë
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Qendrat e shpimit të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina shpuese dhe mullinj të mërzitshëm Qendrat e shpimit
Reklamë e klasifikuar
Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086
more images
11
Serbia Prokuplje
259 km
makinë për shpimin dhe sharrimin e profilit
Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086
2000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FICEP DZ 603 FICEP DZ 603 FICEP DZ 603 FICEP DZ 603 FICEP DZ 603
more images
5
Gjermani Köln
1488 km
Linja e sharrimit dhe e shpimit
FICEP DZ 603
2004
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1615 km
Makinë boring stoli Tavolinë rrotulluese e makinës së mërzitshme horizontale
WMW Union BFT 90/3
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1340 km
Makina shpimi dhe frezimi me CNC
KNUTH Werkzeugmaschinen BO 90 CNC
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BAUER Bauer BA 450-A BAUER Bauer BA 450-A BAUER Bauer BA 450-A BAUER Bauer BA 450-A BAUER Bauer BA 450-A
more images
5
Gjermani Oberhausen-Rheinhausen
1285 km
pajisja e shpimit
BAUER Bauer BA 450-A
2019
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Scharmann EcoCut 1.4 Scharmann EcoCut 1.4 Scharmann EcoCut 1.4 Scharmann EcoCut 1.4 Scharmann EcoCut 1.4 Scharmann EcoCut 1.4 Scharmann EcoCut 1.4 Scharmann EcoCut 1.4 Scharmann EcoCut 1.4 Scharmann EcoCut 1.4 Scharmann EcoCut 1.4 Scharmann EcoCut 1.4 Scharmann EcoCut 1.4 Scharmann EcoCut 1.4 Scharmann EcoCut 1.4
more images
15
Gjermani Bochum
1515 km
MAKINË E MIRËSIMIT CNC SCHARMANN
Scharmann EcoCut 1.4
1983
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Peddinghaus FDB 600  Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600  Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600  Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600  Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600  Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600  Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600  Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600  Peddinghaus FDB 600
more images
8
Serbia Prokuplje
259 km
shpimi i automatizuar dhe prerja e karburantit me oksigjen
Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600
1990
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SASS TM 2500
more images
1
Italia Montichiari (Brescia)
(Vendndodhja e tregtarit)
929 km
Makinat shpuese
SASS TM 2500
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75
more images
14
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1615 km
Makinë boring stoli Tavolinë rrotulluese e makinës së mërzitshme horizontale
Scharmann FB75
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen BO T 110 CNC KNUTH Werkzeugmaschinen BO T 110 CNC KNUTH Werkzeugmaschinen BO T 110 CNC KNUTH Werkzeugmaschinen BO T 110 CNC KNUTH Werkzeugmaschinen BO T 110 CNC
more images
5
Gjermani
1340 km
Makina shpimi dhe frezimi me CNC
KNUTH Werkzeugmaschinen BO T 110 CNC
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CMA GRD 7530 CMA GRD 7530 CMA GRD 7530 CMA GRD 7530 CMA GRD 7530 CMA GRD 7530 CMA GRD 7530 CMA GRD 7530 CMA GRD 7530
more images
9
Holanda Drachten
1700 km
qendër shpimi
CMA GRD 7530
2019
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EMAG VSC 500DB EMAG VSC 500DB EMAG VSC 500DB EMAG VSC 500DB EMAG VSC 500DB EMAG VSC 500DB EMAG VSC 500DB
more images
7
Gjermani Eislingen/Fils
1175 km
qendër shpimi e dyfishtë
EMAG VSC 500DB
1999
e pakontrolluar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE
more images
8
Gjermani Staufenberg
1394 km
Makinë lineare shpimi dhe përgjimi CNC
IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE
1999
ka nevoje per riparim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CSEPEL RFH 81x1750
more images
1
Italia Montichiari (Brescia)
(Vendndodhja e tregtarit)
929 km
Makinat shpuese
CSEPEL RFH 81x1750
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm
more images
14
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1615 km
Makinë për borim stoli Makinë boringu horizontale Cornac C100
Cornac C100, 1500x1000x800mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHMID SE359 SCHMID SE359 SCHMID SE359 SCHMID SE359 SCHMID SE359
more images
5
Gjermani Europa
1532 km
Qendër e përpunimit të portalit
SCHMID SE359
2009
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SIP 6R SIP 6R SIP 6R SIP 6R SIP 6R SIP 6R SIP 6R SIP 6R SIP 6R SIP 6R SIP 6R SIP 6R SIP 6R SIP 6R
more images
14
Danimarka Pandrup
1938 km
Makinë shpimi Cnc
SIP 6R
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63
more images
14
Mbretëria e Bashkuar United Kingdom
2338 km
Makinë e mërzitshme vertikale
Webster & Bennett 63" S Elevating Rail VBM
1990
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
STANKOIMPORT 2 M 55
more images
1
Italia Montichiari (Brescia)
(Vendndodhja e tregtarit)
929 km
Makinat shpuese
STANKOIMPORT 2 M 55
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CSEPEL HUNGARY RF 50x1600
more images
1
Italia Montichiari (Brescia)
(Vendndodhja e tregtarit)
929 km
Makinat shpuese
CSEPEL HUNGARY RF 50x1600
dore e dyte
Thirrni

Përdorur Qendrat e shpimit

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.