Blej Të tjerët të përdorurar (92)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina shpuese dhe mullinj të mërzitshëm Të tjerët
Reklamë e klasifikuar
MAS KOVOSVIT WKV 100 MAS KOVOSVIT WKV 100 MAS KOVOSVIT WKV 100 MAS KOVOSVIT WKV 100 MAS KOVOSVIT WKV 100 MAS KOVOSVIT WKV 100
more images
Rumania București
606 km
Makinë e mërzitshme me xhiro
MAS KOVOSVIT WKV 100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ERLO GP-40
more images
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
makinë shpuese
ERLO GP-40
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
stanko Odessa Ukrayna 2L554 stanko Odessa Ukrayna 2L554 stanko Odessa Ukrayna 2L554 stanko Odessa Ukrayna 2L554 stanko Odessa Ukrayna 2L554 stanko Odessa Ukrayna 2L554 stanko Odessa Ukrayna 2L554
more images
Bullgaria Burgas
621 km
Makinë shpimi radiale 2L554
stanko Odessa Ukrayna 2L554
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Union PU 130 X: 6000 - Y: 2000 - Z: 800 mm CNC Union PU 130 X: 6000 - Y: 2000 - Z: 800 mm CNC Union PU 130 X: 6000 - Y: 2000 - Z: 800 mm CNC Union PU 130 X: 6000 - Y: 2000 - Z: 800 mm CNC
more images
Belgjika Deinze
(Vendndodhja e tregtarit)
1 681 km
Mullinj pjatash të mërzitshme
Union PU 130 X: 6000 - Y: 2000 - Z: 800 mm CNC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Staubli Unimation RX160 Staubli Unimation RX160 Staubli Unimation RX160 Staubli Unimation RX160 Staubli Unimation RX160 Staubli Unimation RX160 Staubli Unimation RX160 Staubli Unimation RX160
more images
Polonia Częstochowa
1 077 km
Qeli shpuese me robot frezues
Staubli Unimation RX160
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
UNION Fritz Heckert BFT 90 5 UNION Fritz Heckert BFT 90 5 UNION Fritz Heckert BFT 90 5 UNION Fritz Heckert BFT 90 5 UNION Fritz Heckert BFT 90 5 UNION Fritz Heckert BFT 90 5 UNION Fritz Heckert BFT 90 5 UNION Fritz Heckert BFT 90 5
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km
Makinë shpimi CNC
UNION Fritz Heckert BFT 90 5
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rumania București
606 km
Makinë e mërzitshme me xhiro
SIP Hydroptic 6A
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ERLO TCA 50
more images
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
makinë shpuese
ERLO TCA 50
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wotan B 105 M Wotan B 105 M Wotan B 105 M Wotan B 105 M
more images
Gjermani Hamburg
1 577 km
Mulli i mërzitshëm i tryezës
Wotan B 105 M
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WOTAN Rapid 2R/12,5 WOTAN Rapid 2R/12,5 WOTAN Rapid 2R/12,5 WOTAN Rapid 2R/12,5 WOTAN Rapid 2R/12,5
more images
Austria Graz
763 km
Mulli i mërzitshëm
WOTAN Rapid 2R/12,5
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RÖDER PBA 3000 RÖDER PBA 3000 RÖDER PBA 3000
more images
Gjermani Amstetten
1 155 km
Sistemi i shpimit të profilit, makinë shpimi me pjesë të gjata
RÖDER PBA 3000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
UNION TC 110 UNION TC 110 UNION TC 110 UNION TC 110 UNION TC 110 UNION TC 110 UNION TC 110
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km
Mulli i mërzitshëm
UNION TC 110
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hauser OP3 Hauser OP3 Hauser OP3 Hauser OP3 Hauser OP3 Hauser OP3 Hauser OP3 Hauser OP3 Hauser OP3 Hauser OP3 Hauser OP3 Hauser OP3 Hauser OP3 Hauser OP3
more images
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 615 km
Makinë e mërzitshme me xhib
Hauser OP3
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ERLO TCA 40
more images
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
makinë shpuese
ERLO TCA 40
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ERLO TC 32 ERLO TC 32 ERLO TC 32 ERLO TC 32 ERLO TC 32 ERLO TC 32 ERLO TC 32 ERLO TC 32 ERLO TC 32
more images
Holanda Drachten
1 700 km
Makinë shpimi me kolonë
ERLO TC 32
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW MEUSELWITZ BR 40/2 WMW MEUSELWITZ BR 40/2
more images
Gjermani Werdau
1 222 km
Makinë shpuese radiale
WMW MEUSELWITZ BR 40/2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TMT Teschke 30/20 TMT Teschke 30/20 TMT Teschke 30/20 TMT Teschke 30/20 TMT Teschke 30/20 TMT Teschke 30/20 TMT Teschke 30/20 TMT Teschke 30/20 TMT Teschke 30/20
more images
Gjermani Neuss
1 523 km
Makinë për lëkurë/rrokullim dhe shpim të thellë
TMT Teschke 30/20
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ERLO Iberdrill AZ 34 ERLO Iberdrill AZ 34 ERLO Iberdrill AZ 34 ERLO Iberdrill AZ 34 ERLO Iberdrill AZ 34 ERLO Iberdrill AZ 34 ERLO Iberdrill AZ 34 ERLO Iberdrill AZ 34 ERLO Iberdrill AZ 34 ERLO Iberdrill AZ 34 ERLO Iberdrill AZ 34 ERLO Iberdrill AZ 34
more images
Gjermani Langwedel
1 559 km
Makinë shpimi e drejtë
ERLO Iberdrill AZ 34
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOS WHN 13A CNC TOS WHN 13A CNC TOS WHN 13A CNC TOS WHN 13A CNC TOS WHN 13A CNC
more images
Republika Çeke Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
940 km
makinë shpuese horizontale
TOS WHN 13A CNC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ERLO G-32 ERLO G-32 ERLO G-32 ERLO G-32
more images
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
makinë shpuese
ERLO G-32
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOS VARNSDORF WHN9B TOS VARNSDORF WHN9B TOS VARNSDORF WHN9B TOS VARNSDORF WHN9B TOS VARNSDORF WHN9B TOS VARNSDORF WHN9B
more images
Gjermani Bochum
1 515 km
Mulliri horizontal i mërzitshëm NC
TOS VARNSDORF WHN9B
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VERNET BEHRINGER HD600 / HBP 410/723 VERNET BEHRINGER HD600 / HBP 410/723 VERNET BEHRINGER HD600 / HBP 410/723 VERNET BEHRINGER HD600 / HBP 410/723 VERNET BEHRINGER HD600 / HBP 410/723 VERNET BEHRINGER HD600 / HBP 410/723 VERNET BEHRINGER HD600 / HBP 410/723
more images
Mbretëria e Bashkuar 20 Vaux Rd, Finedon Road Industrial Estate, Wellingborough NN8 4TG, UK
2 007 km
LINJA E SHPIMIT SHPARË CNC
VERNET BEHRINGER HD600 / HBP 410/723
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TMT TESCHKE 22/20 TMT TESCHKE 22/20 TMT TESCHKE 22/20 TMT TESCHKE 22/20 TMT TESCHKE 22/20 TMT TESCHKE 22/20 TMT TESCHKE 22/20 TMT TESCHKE 22/20 TMT TESCHKE 22/20 TMT TESCHKE 22/20 TMT TESCHKE 22/20 TMT TESCHKE 22/20 TMT TESCHKE 22/20 TMT TESCHKE 22/20
more images
Gjermani Neuss
1 523 km
Makinë për lëkurë/rrokullim dhe shpim të thellë
TMT TESCHKE 22/20
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kaltenbach L 40 NC, rechts
more images
Zvicra Oberrohrdorf
1 173 km
87_Transveier me rul me automatik. sulmojnë
Kaltenbach L 40 NC, rechts
Thirrni
Siegel

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
Bosch Bosch Bosch Bosch
more images
Gjermani Pfungstadt
1 317 km
Njësi vidhosje me pllakë rrotulluese
Bosch
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ERLO VP-35 ERLO VP-35 ERLO VP-35 ERLO VP-35
more images
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
makinë shpuese
ERLO VP-35
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FERVI T047/400VDA FERVI T047/400VDA FERVI T047/400VDA FERVI T047/400VDA FERVI T047/400VDA
more images
Italia Concordia Sagittaria
784 km
Stërvitje mulliri me ingranazhe
FERVI T047/400VDA
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VOORTMAN V630/ VB1250 VOORTMAN V630/ VB1250 VOORTMAN V630/ VB1250 VOORTMAN V630/ VB1250 VOORTMAN V630/ VB1250 VOORTMAN V630/ VB1250 VOORTMAN V630/ VB1250 VOORTMAN V630/ VB1250 VOORTMAN V630/ VB1250
more images
Mbretëria e Bashkuar 20 Vaux Rd, Finedon Road Industrial Estate, Wellingborough NN8 4TG, UK
2 007 km
LINJA E SHPIMIT SHPARË CNC
VOORTMAN V630/ VB1250
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wotan Rapid 2 Wotan Rapid 2 Wotan Rapid 2 Wotan Rapid 2 Wotan Rapid 2
more images
Finlanda Helsinki
2 142 km
Mulli i mërzitshëm
Wotan Rapid 2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wirth & Gruffat RST 8 Wirth & Gruffat RST 8 Wirth & Gruffat RST 8 Wirth & Gruffat RST 8 Wirth & Gruffat RST 8 Wirth & Gruffat RST 8 Wirth & Gruffat RST 8
more images
Gjermani Mindelheim
1 082 km
makinë transferuese rrotulluese
Wirth & Gruffat RST 8
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Flott SB 10 Flott SB 10
more images
Gjermani Pfungstadt
1 317 km
shtypës shpuese
Flott SB 10
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ERLO V-32
more images
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
makinë shpuese
ERLO V-32
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Webster & Bennett 72 Webster & Bennett 72 Webster & Bennett 72 Webster & Bennett 72 Webster & Bennett 72 Webster & Bennett 72 Webster & Bennett 72
more images
Mbretëria e Bashkuar Burscough
2 203 km
Hapësirë vertikale
Webster & Bennett 72" R Series
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SIP MP - 53 SIP MP - 53 SIP MP - 53 SIP MP - 53 SIP MP - 53
more images
Gjermani Metzingen
1 187 km
Jig Boring Mill - Vertikale
SIP MP - 53
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ASDORF TLB 100 ASDORF TLB 100 ASDORF TLB 100 ASDORF TLB 100 ASDORF TLB 100 ASDORF TLB 100
more images
Gjermani Krefeld
1 538 km
makinë e mërzitshme
ASDORF TLB 100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VEB Hermann Matern BSG 5 VEB Hermann Matern BSG 5 VEB Hermann Matern BSG 5 VEB Hermann Matern BSG 5 VEB Hermann Matern BSG 5 VEB Hermann Matern BSG 5 VEB Hermann Matern BSG 5 VEB Hermann Matern BSG 5 VEB Hermann Matern BSG 5 VEB Hermann Matern BSG 5
more images
Gjermani Mörsdorf
1 259 km
Makinë përgjimi
VEB Hermann Matern BSG 5
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ROMAI KR 40 23.41 ROMAI KR 40 23.41
more images
Gjermani Bühl
(Vendndodhja e tregtarit)
1 267 km
kreu i mërzitshëm
ROMAI KR 40 23.41
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ERLO V-40
more images
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
makinë shpuese
ERLO V-40
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Zvicra Hünenberg
(Vendndodhja e tregtarit)
1 149 km
Duke u kthyer Tabela
SCHARMANN DAV2000b
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ALZMETALL Abomat 30 ALZMETALL Abomat 30
more images
Gjermani Kreis Bergstraße, Deutschland
1 303 km
Makinë për shpim vertikal SK 40 - TNC 135
ALZMETALL Abomat 30
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ASDORF TLB 130 ASDORF TLB 130 ASDORF TLB 130 ASDORF TLB 130 ASDORF TLB 130
more images
Gjermani Krefeld
1 538 km
stol i mërzitshëm
ASDORF TLB 130
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kearns Richards SJ 100 Kearns Richards SJ 100 Kearns Richards SJ 100 Kearns Richards SJ 100 Kearns Richards SJ 100 Kearns Richards SJ 100 Kearns Richards SJ 100 Kearns Richards SJ 100 Kearns Richards SJ 100 Kearns Richards SJ 100 Kearns Richards SJ 100
more images
Mbretëria e Bashkuar Wishaw
2 391 km
Borer horizontal
Kearns Richards SJ 100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FEIN DSeu 638
more images
Gjermani Wiesbaden
1 359 km
Stërvitja Hand
FEIN DSeu 638
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ERLO GP-50
more images
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
makinë shpuese
ERLO GP-50
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Jones&Shipmann
more images
Gjermani Kaufungen
1 387 km
Makinë shpimi qendrore
Jones&Shipmann
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE
more images
Gjermani Staufenberg
1 394 km
Makinë lineare shpimi dhe përgjimi CNC
IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
unbekannt unbekannt unbekannt unbekannt
more images
Gjermani Wiesbaden
(Vendndodhja e tregtarit)
1 359 km
pajisja Drilling
unbekannt unbekannt
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW WMW BS 40 WMW WMW BS 40 WMW WMW BS 40 WMW WMW BS 40
more images
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
makinë shpuese
WMW WMW BS 40
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOENI 1000 LD
more images
Gjermani Wiesbaden
(Vendndodhja e tregtarit)
1 359 km
Qendra makinë mërzitshëm
BOENI 1000 LD
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
makinë shpuese
ERLO G-32
Thirrni