Blej Mullinj të mërzitshëm të tryezës diametri i gishtit 80-99mm të përdorurar (16)

  • Rendit rezultatet
  • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
  • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
  • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
  • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
  • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
  • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
  • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina shpuese dhe mullinj të mërzitshëm Mullinj të mërzitshëm të tryezës diametri i gishtit 80-99mm
Reklamë e klasifikuar
MECOF CS 8 MECOF CS 8 MECOF CS 8
more images
3
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
Mulli i mërzitshëm i tryezës
MECOF CS 8
1981
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LAZZATI HB2M LAZZATI HB2M LAZZATI HB2M LAZZATI HB2M
more images
4
Rumania Bacău
806 km
LAZZATI HB2M CNC ECS+ N.03 SQADRE
LAZZATI HB2M
ka nevoje per riparim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1
more images
14
Gjermani Halberstadt
1383 km
Mulli i mërzitshëm i tryezës
UNION BFT 90/3-1
1986
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
UNION BFT 90/3-3 UNION BFT 90/3-3 UNION BFT 90/3-3 UNION BFT 90/3-3 UNION BFT 90/3-3 UNION BFT 90/3-3 UNION BFT 90/3-3 UNION BFT 90/3-3
more images
8
Gjermani Tönisvorst
1544 km
Mulli i mërzitshëm i tryezës
UNION BFT 90/3-3
1991
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sacem MST 90, 1700x1350x Sacem MST 90, 1700x1350x Sacem MST 90, 1700x1350x Sacem MST 90, 1700x1350x Sacem MST 90, 1700x1350x Sacem MST 90, 1700x1350x Sacem MST 90, 1700x1350x Sacem MST 90, 1700x1350x Sacem MST 90, 1700x1350x
more images
9
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1615 km
Makinë boring stoli Tavolinë rrotulluese e makinës së mërzitshme horizontale
Sacem MST 90, 1700x1350x
1998
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pfeifer F80 Pfeifer F80 Pfeifer F80 Pfeifer F80 Pfeifer F80
more images
5
Holanda Lemmer
1698 km
Mulliri i mërzitshëm me diametër boshti 80 mm
Pfeifer F80
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOS WHN 9 B
more images
1
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
Mulli i mërzitshëm i tryezës
TOS WHN 9 B
1975
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLLET & ENGELHARDT BFF 85 COLLET & ENGELHARDT BFF 85 COLLET & ENGELHARDT BFF 85 COLLET & ENGELHARDT BFF 85 COLLET & ENGELHARDT BFF 85
more images
5
Gjermani Barsbüttel/Hamburg
(Vendndodhja e tregtarit)
1570 km
Mulli i mërzitshëm i tryezës
COLLET & ENGELHARDT BFF 85
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
UNION BFT 93/5-2 UNION BFT 93/5-2 UNION BFT 93/5-2 UNION BFT 93/5-2 UNION BFT 93/5-2 UNION BFT 93/5-2 UNION BFT 93/5-2
more images
7
Gjermani Halberstadt
1383 km
Makinë për shpimin e tavolinave CNC
UNION BFT 93/5-2
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
UNION BFT90/3-2 UNION BFT90/3-2 UNION BFT90/3-2 UNION BFT90/3-2 UNION BFT90/3-2 UNION BFT90/3-2
more images
6
Austria Himberg bei Wien
826 km
Mulli i mërzitshëm i tryezës
UNION BFT90/3-2
1989
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Republika Çeke Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
933 km
Mulli i mërzitshëm i tryezës
TOS VARNSDORF WHN 9 B
1975
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
STANKO 2A620 STANKO 2A620 STANKO 2A620 STANKO 2A620 STANKO 2A620 STANKO 2A620 STANKO 2A620 STANKO 2A620
more images
8
Hungaria Székesfehérvár
684 km
Mulli i mërzitshëm i tryezës
STANKO 2A620
1980
e pakontrolluar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOS WH 80 TOS WH 80 TOS WH 80 TOS WH 80 TOS WH 80
more images
5
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
Mulli i mërzitshëm i tryezës
TOS WH 80
1964
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW UNION BFT 90/3-2 WMW UNION BFT 90/3-2 WMW UNION BFT 90/3-2 WMW UNION BFT 90/3-2 WMW UNION BFT 90/3-2 WMW UNION BFT 90/3-2 WMW UNION BFT 90/3-2 WMW UNION BFT 90/3-2 WMW UNION BFT 90/3-2 WMW UNION BFT 90/3-2 WMW UNION BFT 90/3-2 WMW UNION BFT 90/3-2
more images
12
Gjermani Chemnitz
1213 km
Mulli i mërzitshëm i tryezës
WMW UNION BFT 90/3-2
1987
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PEGARD AF 9 PEGARD AF 9 PEGARD AF 9 PEGARD AF 9 PEGARD AF 9 PEGARD AF 9
more images
6
Gjermani Krefeld
1538 km
Mulli i mërzitshëm i tryezës
PEGARD AF 9
1982
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW KARL-MARX-STADT UNION BFT90-3 WMW KARL-MARX-STADT UNION BFT90-3 WMW KARL-MARX-STADT UNION BFT90-3 WMW KARL-MARX-STADT UNION BFT90-3 WMW KARL-MARX-STADT UNION BFT90-3 WMW KARL-MARX-STADT UNION BFT90-3 WMW KARL-MARX-STADT UNION BFT90-3 WMW KARL-MARX-STADT UNION BFT90-3
more images
8
Holanda Barendrecht
1684 km
Bashkimi BFT90-3
WMW KARL-MARX-STADT UNION BFT90-3
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni