Blej Mullinj të hollë të mërzitshëm të përdorurar (7)

  • Rendit rezultatet
  • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
  • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
  • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
  • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
  • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
  • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
  • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina shpuese dhe mullinj të mërzitshëm Mullinj të hollë të mërzitshëm
Reklamë e klasifikuar
Hauser B3 Hauser B3 Hauser B3 Hauser B3 Hauser B3 Hauser B3 Hauser B3
more images
7
Gjermani Burgoberbach
1171 km
Makinë shpimi me koordinata precize
Hauser B3
2001
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
POSALUX MICROFOR PNC 3 POSALUX MICROFOR PNC 3 POSALUX MICROFOR PNC 3
more images
3
Gjermani Metzingen
1187 km
Makinë speciale për gërmim të imët
POSALUX MICROFOR PNC 3
1984
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Scharmann FB 75 s
more images
1
Gjermani Braunschweig
1438 km
Mulli i mërzitshëm i tryezës
Scharmann FB 75 s
1967
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alzmetall AX 2/S Alzmetall AX 2/S Alzmetall AX 2/S Alzmetall AX 2/S Alzmetall AX 2/S Alzmetall AX 2/S Alzmetall AX 2/S Alzmetall AX 2/S Alzmetall AX 2/S Alzmetall AX 2/S Alzmetall AX 2/S Alzmetall AX 2/S
more images
12
Hungaria Tata
737 km
Stërvitja me 3 gishta, trokitje e lehtë
Alzmetall AX 2/S
1999
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Wiefelstede
1622 km
Makinë e mërzitshme me ekran dixhital
aba MK4
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Grob SM Grob SM Grob SM Grob SM Grob SM Grob SM Grob SM Grob SM Grob SM
more images
9
Gjermani Hövelhof
1474 km
Mulliri i mirë i mërzitshëm
Grob SM
1966
e pakontrolluar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alzmetall AX 2/S Alzmetall AX 2/S Alzmetall AX 2/S Alzmetall AX 2/S Alzmetall AX 2/S Alzmetall AX 2/S Alzmetall AX 2/S Alzmetall AX 2/S Alzmetall AX 2/S Alzmetall AX 2/S Alzmetall AX 2/S Alzmetall AX 2/S
more images
12
Hungaria Tata
736 km
Stërvitja me 3 gishta, trokitje e lehtë
Alzmetall AX 2/S
1999
shume mire (e perdorur)
Thirrni