Blej Makina shpuese automatike të përdorurar (28)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina shpuese dhe mullinj të mërzitshëm Makina shpuese automatike
Reklamë e klasifikuar
GSP PVU GSP PVU GSP PVU GSP PVU GSP PVU GSP PVU
more images
Austria Wien
844 km
Makinë shpimi me fllanxha
GSP PVU
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ALZMETALL Abomat 30 mit 6fach Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit 6fach Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit 6fach Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit 6fach Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit 6fach Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit 6fach Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit 6fach Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit 6fach Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit 6fach Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit 6fach Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit 6fach Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit 6fach Revolverbohrkopf
more images
Gjermani Mörsdorf
1 259 km
makinë shpimi
ALZMETALL Abomat 30 mit 6fach Revolverbohrkopf
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Peddinghaus Ocean Avenger (MDL 1000) Peddinghaus Ocean Avenger (MDL 1000) Peddinghaus Ocean Avenger (MDL 1000)
more images
Gjermani Lengerich
1 541 km
Makinë automatike shpuese / pajisje shpimi transportuese
Peddinghaus Ocean Avenger (MDL 1000)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ALZMETALL ABOMAT 50 ALZMETALL ABOMAT 50 ALZMETALL ABOMAT 50 ALZMETALL ABOMAT 50 ALZMETALL ABOMAT 50 ALZMETALL ABOMAT 50 ALZMETALL ABOMAT 50
more images
Gjermani Dreieich
1 329 km
makinë shpimi
ALZMETALL ABOMAT 50
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAXION mit Mehrspindelkopf MAXION mit Mehrspindelkopf MAXION mit Mehrspindelkopf MAXION mit Mehrspindelkopf MAXION mit Mehrspindelkopf
more images
Gjermani Schwabach
1 155 km
Makinë shpimi - pajisje shpimi
MAXION mit Mehrspindelkopf
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Desoutter AFDE-40 Desoutter AFDE-40 Desoutter AFDE-40 Desoutter AFDE-40 Desoutter AFDE-40 Desoutter AFDE-40 Desoutter AFDE-40 Desoutter AFDE-40 Desoutter AFDE-40 Desoutter AFDE-40
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
stërvitje ushqimore
Desoutter AFDE-40
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hungaria Tatabánya
726 km
Makinë shpimi - pajisje shpimi
RINO BERARDI BC -30 Mehrspindelkopf (2334)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Leipzig
1 278 km
Makinë shpuese e pllakave
MUHR & BENDER (MUBEA) Mubea-Matic PI 200x100-1D
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ALZMETALL Abomat 20 Mehrspindelkopf ALZMETALL Abomat 20 Mehrspindelkopf ALZMETALL Abomat 20 Mehrspindelkopf ALZMETALL Abomat 20 Mehrspindelkopf
more images
Gjermani Staufenberg
1 394 km
makinë shpuese automatike
ALZMETALL Abomat 20 Mehrspindelkopf
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
 Unibohrfix 3-Achs Unibohrfix 3-Achs Unibohrfix 3-Achs Unibohrfix 3-Achs Unibohrfix 3-Achs
more images
Gjermani Bopfingen
1 151 km
Makinë shpimi automatike për tuba të rrumbullakët, tuba drejtkëndëshe etj
Unibohrfix 3-Achs
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NS Maquinas TDM100 2D AT NS Maquinas TDM100 2D AT NS Maquinas TDM100 2D AT NS Maquinas TDM100 2D AT NS Maquinas TDM100 2D AT NS Maquinas TDM100 2D AT
more images
Gjermani Dietzenbach
1 323 km
Makinë shpimi e tubave / shpimi e pjerrët
NS Maquinas TDM100 2D AT
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HIMMEL 2LS80 HIMMEL 2LS80 HIMMEL 2LS80 HIMMEL 2LS80 HIMMEL 2LS80
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Njësia e përpunimit të gypave
HIMMEL 2LS80
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schüco 293784 Schüco 293784 Schüco 293784
more images
Gjermani Magdeburg
1 385 km
makine shpimit
Schüco 293784
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VOLUMEC DTS 161250 VOLUMEC DTS 161250 VOLUMEC DTS 161250 VOLUMEC DTS 161250 VOLUMEC DTS 161250 VOLUMEC DTS 161250 VOLUMEC DTS 161250 VOLUMEC DTS 161250
more images
Belgjika Roeselare
1 704 km
makinë shpimi dhe përgjimi
VOLUMEC DTS 161250
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ALZMETALL Abomat 20 (MK3, 25 mm)
more images
Gjermani Staufenberg
1 394 km
makinë shpuese automatike
ALZMETALL Abomat 20 (MK3, 25 mm)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Bopfingen
1 151 km
Makinë shpimi automatike për tuba të rrumbullakët, tuba drejtkëndëshe etj
Kudu mit NC-Steuerung
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NS Maquinas TDM100 NS Maquinas TDM100 NS Maquinas TDM100 NS Maquinas TDM100 NS Maquinas TDM100 NS Maquinas TDM100 NS Maquinas TDM100 NS Maquinas TDM100
more images
Gjermani Dietzenbach
1 323 km
Makinë shpimi e tubave / shpimi e pjerrët
NS Maquinas TDM100
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SUHNER 010 281 02 SUHNER 010 281 02 SUHNER 010 281 02 SUHNER 010 281 02 SUHNER 010 281 02
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Copë dore
SUHNER 010 281 02
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Peddinghaus FDB 1000 Peddinghaus FDB 1000 Peddinghaus FDB 1000 Peddinghaus FDB 1000 Peddinghaus FDB 1000 Peddinghaus FDB 1000 Peddinghaus FDB 1000 Peddinghaus FDB 1000 Peddinghaus FDB 1000 Peddinghaus FDB 1000 Peddinghaus FDB 1000
more images
Mbretëria e Bashkuar Unit 33-45, Thornleigh Trading Estate, Blowers Green Cres, Dudley DY2 8UB, UK
2 100 km
Peddinghaus FDB 1000
Peddinghaus FDB 1000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Katari Mesaieed
3 409 km
Linja e stërvitjes me profilin CNC me 3 boshte
APS DR-1003
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ALZMETALL Abomat 20 +halbautom. Gewindeschneiden ALZMETALL Abomat 20 +halbautom. Gewindeschneiden
more images
Gjermani Staufenberg
1 394 km
makinë shpuese automatike
ALZMETALL Abomat 20 +halbautom. Gewindeschneiden
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Bopfingen
1 151 km
Tuba të rrumbullakëta të makinës shpuese, tuba drejtkëndëshe
UniBohrFix 100 E
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HIMMEL 2LS80 HIMMEL 2LS80 HIMMEL 2LS80 HIMMEL 2LS80
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Njësia e përpunimit të gypave
HIMMEL 2LS80
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ALZMETALL ABOMAT 35 mit Revolverbohrkopf ARBO 30 ALZMETALL ABOMAT 35 mit Revolverbohrkopf ARBO 30 ALZMETALL ABOMAT 35 mit Revolverbohrkopf ARBO 30 ALZMETALL ABOMAT 35 mit Revolverbohrkopf ARBO 30 ALZMETALL ABOMAT 35 mit Revolverbohrkopf ARBO 30 ALZMETALL ABOMAT 35 mit Revolverbohrkopf ARBO 30 ALZMETALL ABOMAT 35 mit Revolverbohrkopf ARBO 30 ALZMETALL ABOMAT 35 mit Revolverbohrkopf ARBO 30 ALZMETALL ABOMAT 35 mit Revolverbohrkopf ARBO 30
more images
Gjermani Mörsdorf
1 259 km
Makinë vertikale gjysmë automatike të mërzitshme
ALZMETALL ABOMAT 35 mit Revolverbohrkopf ARBO 30
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Bopfingen
1 151 km
Tuba të rrumbullakëta të makinës shpuese, tuba drejtkëndëshe
UniBohrFix 50
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Desoutter AFDE41 Desoutter AFDE41 Desoutter AFDE41 Desoutter AFDE41 Desoutter AFDE41
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Njësia e përpunimit të boshtit
Desoutter AFDE41
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RUSS 86-185 (ISA 40) RUSS 86-185 (ISA 40)
more images
Gjermani Staufenberg
(Vendndodhja e tregtarit)
1 394 km
shpim
RUSS 86-185 (ISA 40)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ALZMETALL Abomat 30 Tieflochbohreinrichtung ALZMETALL Abomat 30 Tieflochbohreinrichtung ALZMETALL Abomat 30 Tieflochbohreinrichtung ALZMETALL Abomat 30 Tieflochbohreinrichtung ALZMETALL Abomat 30 Tieflochbohreinrichtung ALZMETALL Abomat 30 Tieflochbohreinrichtung
more images
Gjermani Kassel
1 400 km
makinë vertikale e mërzitshme
ALZMETALL Abomat 30 Tieflochbohreinrichtung
Thirrni