Blej Pjata mullinj të mërzitshëm me diametër gisht 0-130mm të përdorurar (21)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina shpuese dhe mullinj të mërzitshëm Pjata mullinj të mërzitshëm me diametër gisht 0-130mm
ankand
Ankandi përfundoi
Gjermani Staßfurt
1359 km
Makinë shpimi/frezimi me kolonë udhëtuese
FERMAT WF13R CNC
2014
dore e dyte
Tregtar i verifikuar
Reklamë e klasifikuar
UNION PC 130 UNION PC 130 UNION PC 130 UNION PC 130 UNION PC 130
more images
5
Gjermani Mönchengladbach
(Vendndodhja e tregtarit)
1532 km
Mulliri i pllakës së mërzitshme - horizontale
UNION PC 130
2000
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOS VARNSDORF WHN 11 CNC TOS VARNSDORF WHN 11 CNC TOS VARNSDORF WHN 11 CNC TOS VARNSDORF WHN 11 CNC TOS VARNSDORF WHN 11 CNC TOS VARNSDORF WHN 11 CNC TOS VARNSDORF WHN 11 CNC TOS VARNSDORF WHN 11 CNC TOS VARNSDORF WHN 11 CNC TOS VARNSDORF WHN 11 CNC TOS VARNSDORF WHN 11 CNC TOS VARNSDORF WHN 11 CNC TOS VARNSDORF WHN 11 CNC TOS VARNSDORF WHN 11 CNC
more images
14
Republika Çeke Hradec Králové
1061 km
MAKINË SHPËNIM HORIZONTALE WHN11CNC
TOS VARNSDORF WHN 11 CNC
2000
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOS WHN 13 TOS WHN 13 TOS WHN 13 TOS WHN 13 TOS WHN 13 TOS WHN 13 TOS WHN 13 TOS WHN 13 TOS WHN 13 TOS WHN 13 TOS WHN 13 TOS WHN 13 TOS WHN 13 TOS WHN 13
more images
14
Danimarka Randers
1854 km
CNC-Borers Horizontal
TOS WHN 13
1987
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Juaristi MDR 130 CM Juaristi MDR 130 CM Juaristi MDR 130 CM Juaristi MDR 130 CM Juaristi MDR 130 CM Juaristi MDR 130 CM Juaristi MDR 130 CM Juaristi MDR 130 CM Juaristi MDR 130 CM Juaristi MDR 130 CM
more images
10
Spanja Azpeitia
1858 km
MAKINË PËR MERRËSIM DHE FREZË TË KATIVE
Juaristi MDR 130 CM
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
UNION BFP 130/6 UNION BFP 130/6 UNION BFP 130/6
more images
3
Belgjika Zele
1659 km
Mulliri i mërzitshëm horizontal
UNION BFP 130/6
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLLET & ENGELHARDT BF 130 - 11 COLLET & ENGELHARDT BF 130 - 11 COLLET & ENGELHARDT BF 130 - 11 COLLET & ENGELHARDT BF 130 - 11
more images
4
Gjermani Metzingen
1187 km
Mulliri i pllakës së mërzitshme - horizontale
COLLET & ENGELHARDT BF 130 - 11
1973
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHARMANN Ecocut 1.6 SCHARMANN Ecocut 1.6 SCHARMANN Ecocut 1.6 SCHARMANN Ecocut 1.6 SCHARMANN Ecocut 1.6
more images
5
Gjermani Mönchengladbach
1535 km
Pjatë Mulliri i Mërzitshëm - Horizontal
SCHARMANN Ecocut 1.6
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOS VARNSDORF WHN 13,8 B CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 B CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 B CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 B CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 B CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 B CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 B CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 B CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 B CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 B CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 B CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 B CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 B CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 B CNC TOS VARNSDORF WHN 13,8 B CNC
more images
15
Republika Çeke Hradec Králové
1061 km
MAKINË SHPËNIM HORIZONTALE WHN13,8BCNC
TOS VARNSDORF WHN 13,8 B CNC
2001
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
IMD Bohrmaschine IMD Bohrmaschine IMD Bohrmaschine IMD Bohrmaschine IMD Bohrmaschine IMD Bohrmaschine IMD Bohrmaschine IMD Bohrmaschine IMD Bohrmaschine
more images
9
Hungaria Tatabánya
726 km
Makinë shpimi me pllaka Makinë shpimi për tavolinë
IMD Bohrmaschine
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
unbekannt zum aufschrauben auf der Planscheibe unbekannt zum aufschrauben auf der Planscheibe unbekannt zum aufschrauben auf der Planscheibe unbekannt zum aufschrauben auf der Planscheibe unbekannt zum aufschrauben auf der Planscheibe
more images
5
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1621 km
Makinë e mërzitshme për tryezë gisht SK50
unbekannt zum aufschrauben auf der Planscheibe
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Fermat WRF 130 CNC Fermat WRF 130 CNC Fermat WRF 130 CNC Fermat WRF 130 CNC Fermat WRF 130 CNC Fermat WRF 130 CNC Fermat WRF 130 CNC Fermat WRF 130 CNC Fermat WRF 130 CNC Fermat WRF 130 CNC Fermat WRF 130 CNC Fermat WRF 130 CNC Fermat WRF 130 CNC
more images
13
Sllovakia Komárno
752 km
mulli pjatë e mërzitshme
Fermat WRF 130 CNC
2008
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Scharmann Ecocut 1.1 TDV 3 Scharmann Ecocut 1.1 TDV 3 Scharmann Ecocut 1.1 TDV 3 Scharmann Ecocut 1.1 TDV 3
more images
4
Gjermani
1389 km
Mulliri i mërzitshëm me rinovim 2015
Scharmann Ecocut 1.1 TDV 3
1983
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Fermat WF 13 R CNC Fermat WF 13 R CNC Fermat WF 13 R CNC
more images
3
Republika Çeke Tuřanka 1319/104, 627 00 Slatina, Czechia
933 km
Mulli i mërzitshëm i pllakave
Fermat WF 13 R CNC
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RETOS RET10X/P RETOS RET10X/P RETOS RET10X/P RETOS RET10X/P RETOS RET10X/P RETOS RET10X/P RETOS RET10X/P RETOS RET10X/P RETOS RET10X/P RETOS RET10X/P RETOS RET10X/P RETOS RET10X/P
more images
12
Republika Çeke Varnsdorf
1166 km
mulli horizontale Boring
RETOS RET10X/P
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
IMB Horizontal IMB Horizontal IMB Horizontal IMB Horizontal IMB Horizontal IMB Horizontal IMB Horizontal IMB Horizontal IMB Horizontal
more images
9
Hungaria Tatabánya
726 km
Mulli i mërzitshëm i pllakave
IMB Horizontal
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wotan 80 mm Wotan 80 mm Wotan 80 mm Wotan 80 mm Wotan 80 mm
more images
5
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1621 km
Zgjatimi i jorganit të makinës së tavolinës
Wotan 80 mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHARMANN | FB 125 Dekamat 321 | SCHARMANN | FB 125 Dekamat 321 | SCHARMANN | FB 125 Dekamat 321 | SCHARMANN | FB 125 Dekamat 321 | SCHARMANN | FB 125 Dekamat 321 | SCHARMANN | FB 125 Dekamat 321 |
more images
6
Gjermani Oberndorf am Neckar
1214 km
CNC mulli horizontal i mërzitshëm |
SCHARMANN | FB 125 Dekamat 321 |
1969
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Juaristi MDR 130 CM Juaristi MDR 130 CM Juaristi MDR 130 CM Juaristi MDR 130 CM Juaristi MDR 130 CM Juaristi MDR 130 CM Juaristi MDR 130 CM
more images
7
Spanja Azpeitia
1858 km
Makinë e mërzitshme për dysheme dhe miliona
Juaristi MDR 130 CM
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Romac TPX6113B/2 Romac TPX6113B/2 Romac TPX6113B/2 Romac TPX6113B/2 Romac TPX6113B/2 Romac TPX6113B/2 Romac TPX6113B/2 Romac TPX6113B/2
more images
8
Australi Osborne Park
12717 km
Bosht me diametër horizontal 130 mm
Romac TPX6113B/2
2020
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wotan 130 Wotan 130 Wotan 130 Wotan 130 Wotan 130 Wotan 130 Wotan 130 Wotan 130 Wotan 130 Wotan 130 Wotan 130
more images
11
Spanja Azpeitia
1858 km
Makineria e mërzitjes dhe mullirit të llojit të dyshemesë CNC
Wotan 130
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni