kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Makina shpuese kolone 0-19mm kapacitet shpimi të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina shpuese dhe mullinj të mërzitshëm Makina shpuese kolone 0-19mm kapacitet shpimi
Reklamë e klasifikuar
FLOTT 15 mm FLOTT 15 mm FLOTT 15 mm
more images
3
Gjermani Eislingen/Fils
1175 km
Stërvitje shtyllash
FLOTT 15 mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FLOTT SB 16 ST FLOTT SB 16 ST FLOTT SB 16 ST FLOTT SB 16 ST FLOTT SB 16 ST FLOTT SB 16 ST FLOTT SB 16 ST FLOTT SB 16 ST FLOTT SB 16 ST FLOTT SB 16 ST
more images
10
Gjermani Ahaus
1573 km
Stërvitje shtyllash
FLOTT SB 16 ST
1983
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FLOTT M1 FLOTT M1 FLOTT M1 FLOTT M1 FLOTT M1 FLOTT M1 FLOTT M1 FLOTT M1
more images
8
Gjermani Rödermark
1318 km
Stërvitje shtyllash
FLOTT M1
1995
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Flott SB 15 Flott SB 15 Flott SB 15 Flott SB 15
more images
4
Gjermani Gütersloh
1495 km
Stërvitje shtyllash
Flott SB 15
1987
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alzmetall MK 3 Alzmetall MK 3 Alzmetall MK 3 Alzmetall MK 3 Alzmetall MK 3 Alzmetall MK 3 Alzmetall MK 3
more images
7
Gjermani Mühlhausen/Thüringen
1340 km
MK 3
Alzmetall MK 3
1991
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAXION BS 15 ST MAXION BS 15 ST MAXION BS 15 ST
more images
3
Gjermani Kassel
1400 km
Stërvitje shtyllash
MAXION BS 15 ST
1996
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FLOTT SB 15 FLOTT SB 15 FLOTT SB 15
more images
3
Gjermani Eislingen/Fils
1175 km
Stërvitje shtyllash
FLOTT SB 15
1953
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Cordia S 30 Cordia S 30
more images
2
Gjermani Oberpframmern
1011 km
Makinë shpimi me kolonë
Cordia S 30
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FLOTT SB 14 FLOTT SB 14 FLOTT SB 14 FLOTT SB 14 FLOTT SB 14 FLOTT SB 14
more images
6
Gjermani Niederlangen
1624 km
Stërvitje shtyllash
FLOTT SB 14
dore e dyte
Thirrni
ankand
Ankandi përfundoi
Gjermani Stuttgart
1210 km
shpuese shtylle
Alzmetall AX 3/S
2013
e mire (e perdorur)
Tregtar i verifikuar
Reklamë e klasifikuar
Ixion 15GL Ixion 15GL Ixion 15GL Ixion 15GL Ixion 15GL Ixion 15GL Ixion 15GL Ixion 15GL Ixion 15GL Ixion 15GL
more images
10
Gjermani Ebenweiler
1129 km
Stërvitja shtyllë + fije + ushqim
Ixion 15GL
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VEB Gotha BS 16 B II VEB Gotha BS 16 B II VEB Gotha BS 16 B II VEB Gotha BS 16 B II VEB Gotha BS 16 B II VEB Gotha BS 16 B II VEB Gotha BS 16 B II VEB Gotha BS 16 B II VEB Gotha BS 16 B II
more images
9
Gjermani Mörsdorf
1259 km
Stërvitje shtyllash
VEB Gotha BS 16 B II
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Lüdenscheid
1475 km
Stërvitje shtyllash
IXION BS 15 STP
1982
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alzmetall Alzstar 18-T/S
more images
1
Gjermani Sankt Egidien
1221 km
Stërvitje stol
Alzmetall Alzstar 18-T/S
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FLOTT SB23L FLOTT SB23L FLOTT SB23L FLOTT SB23L FLOTT SB23L FLOTT SB23L
more images
6
Gjermani Niederlangen
1624 km
Stërvitje shtyllash
FLOTT SB23L
dore e dyte
Thirrni
ankand
Ankandi përfundoi
Gjermani Stuttgart
1210 km
shpuese shtylle
EPPLE SB 50 VKG
2003
e mire (e perdorur)
Tregtar i verifikuar
Reklamë e klasifikuar
MAXION UNIMAX 1 TAP MAXION UNIMAX 1 TAP MAXION UNIMAX 1 TAP MAXION UNIMAX 1 TAP
more images
4
Gjermani Feucht
(Vendndodhja e tregtarit)
1152 km
UNIMAX1TAP
MAXION UNIMAX 1 TAP
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FLOTT  SB 16 L FLOTT  SB 16 L FLOTT  SB 16 L FLOTT  SB 16 L FLOTT  SB 16 L FLOTT  SB 16 L FLOTT  SB 16 L
more images
7
Gjermani Mörsdorf
1259 km
Stërvitje shtyllash
FLOTT SB 16 L
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CORDIA S-18 CORDIA S-18 CORDIA S-18 CORDIA S-18 CORDIA S-18 CORDIA S-18 CORDIA S-18
more images
7
Gjermani Iserlohn
1487 km
Stërvitje shtyllash
CORDIA S-18
1975
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FLOTT SB 14 FLOTT SB 14 FLOTT SB 14
more images
3
Gjermani Weiterstadt
1324 km
Stërvitje shtyllash
FLOTT SB 14
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAXION UNIMAX 2 S MAXION UNIMAX 2 S MAXION UNIMAX 2 S MAXION UNIMAX 2 S MAXION UNIMAX 2 S MAXION UNIMAX 2 S MAXION UNIMAX 2 S
more images
7
Gjermani Rödermark
1318 km
Stërvitja e detyrës së rëndë
MAXION UNIMAX 2 S
2014
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GILLARDON GB 16 (MK2) mit Gewindeschneiden GILLARDON GB 16 (MK2) mit Gewindeschneiden GILLARDON GB 16 (MK2) mit Gewindeschneiden GILLARDON GB 16 (MK2) mit Gewindeschneiden GILLARDON GB 16 (MK2) mit Gewindeschneiden
more images
5
Gjermani Kassel
1400 km
Stërvitje shtyllash
GILLARDON GB 16 (MK2) mit Gewindeschneiden
1990
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ixion Ixion Ixion
more images
3
Gjermani Weiterstadt
1324 km
Stërvitje shtyllash
Ixion
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
IXION BSS 13 GLV mit Leitpatrone
more images
1
Gjermani Staufenberg
(Vendndodhja e tregtarit)
1394 km
Kolona, ​​shpimit dhe përgjimi makinë
IXION BSS 13 GLV mit Leitpatrone
dore e dyte
Thirrni

Përdorur Makina shpuese kolone 0-19mm kapacitet shpimi

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.