Blej Makina shpimi dhe bluarje të përdorurar (120)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina shpuese dhe mullinj të mërzitshëm Makina shpimi dhe bluarje
Reklamë e klasifikuar
IXION Auerbach IA 1 TL IXION Auerbach IA 1 TL IXION Auerbach IA 1 TL IXION Auerbach IA 1 TL IXION Auerbach IA 1 TL IXION Auerbach IA 1 TL IXION Auerbach IA 1 TL IXION Auerbach IA 1 TL IXION Auerbach IA 1 TL IXION Auerbach IA 1 TL IXION Auerbach IA 1 TL IXION Auerbach IA 1 TL IXION Auerbach IA 1 TL IXION Auerbach IA 1 TL IXION Auerbach IA 1 TL
more images
Republika Çeke Tschechien
1 031 km
MAKINAT E MERZITES
IXION Auerbach IA 1 TL
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Scharmann Ecocut 1.1 TDV 3 Scharmann Ecocut 1.1 TDV 3 Scharmann Ecocut 1.1 TDV 3 Scharmann Ecocut 1.1 TDV 3 Scharmann Ecocut 1.1 TDV 3 Scharmann Ecocut 1.1 TDV 3 Scharmann Ecocut 1.1 TDV 3 Scharmann Ecocut 1.1 TDV 3
more images
Gjermani Olching
1 051 km
Mulli i mërzitshëm
Scharmann Ecocut 1.1 TDV 3
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOS Trencin MC 100 V TOS Trencin MC 100 V TOS Trencin MC 100 V TOS Trencin MC 100 V TOS Trencin MC 100 V TOS Trencin MC 100 V TOS Trencin MC 100 V
more images
Sllovenia Industrijska ulica 8, 2230 Lenart v Slov. goricah, Slovenia
697 km
qendra machining
TOS Trencin MC 100 V
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DEMİRTEKNİK MAKİNA DEMİRTEKNİK MAKİNA DEMİRTEKNİK MAKİNA DEMİRTEKNİK MAKİNA
more images
Turqia Hisar, Bursa Yalova Yolu No:7, 16600 Gemlik/Bursa, Türkiye
762 km
MAKINË PËR SHPIM VRIME CNC
DEMİRTEKNİK MAKİNA
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AIRCRAFT Optimill MF 4-B
more images
Austria A - Niederösterreich
847 km
Makinat frezuese NC dhe konvencionale për qëllime të përgjithshme
AIRCRAFT Optimill MF 4-B
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ACIERA 22 VA ACIERA 22 VA ACIERA 22 VA ACIERA 22 VA ACIERA 22 VA ACIERA 22 VA ACIERA 22 VA ACIERA 22 VA ACIERA 22 VA
more images
Zvicra Zuchwil
1 209 km
Makinë shpimi dhe bluarje
ACIERA 22 VA
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Brother TC-32BN QT Brother TC-32BN QT
more images
Turqia Turkey
1 306 km
Makinat e shpimit
Brother TC-32BN QT
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ARBOGA 72_U1 ARBOGA 72_U1 ARBOGA 72_U1
more images
Zvicra Oberrohrdorf
1 173 km
Makinë shpim-frezimi
ARBOGA 72_U1
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
JUARISTI JUARISTI TX1 JUARISTI JUARISTI TX1 JUARISTI JUARISTI TX1 JUARISTI JUARISTI TX1 JUARISTI JUARISTI TX1 JUARISTI JUARISTI TX1 JUARISTI JUARISTI TX1 JUARISTI JUARISTI TX1
more images
Gjermani Lauchheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1 160 km
Makinë shpimi dhe bluarje
JUARISTI JUARISTI TX1
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Halberstadt
1 383 km
Makinë bluarëse me kolonë udhëtuese CNC me 5 boshte
FPT Industrie Spirit
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAHO MH 600 MAHO MH 600 MAHO MH 600 MAHO MH 600 MAHO MH 600
more images
Gjermani Mindelheim
1 082 km
Makinë universale shpimi dhe frezimi
MAHO MH 600
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SIP 3K SIP 3K SIP 3K SIP 3K SIP 3K SIP 3K
more images
Gjermani Korschenbroich
(Vendndodhja e tregtarit)
1 525 km
Mullinj të mërzitshëm
SIP 3K
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WAGNER PRC50 WAGNER PRC50
more images
Gjermani Germany
1 340 km
Makinat e shpimit
WAGNER PRC50
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ARBOGA 73_U1 Combi ARBOGA 73_U1 Combi ARBOGA 73_U1 Combi
more images
Zvicra Oberrohrdorf
1 173 km
Makinë shpim-frezimi
ARBOGA 73_U1 Combi
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Oerlikon Limes HFB / S Oerlikon Limes HFB / S Oerlikon Limes HFB / S Oerlikon Limes HFB / S Oerlikon Limes HFB / S Oerlikon Limes HFB / S Oerlikon Limes HFB / S Oerlikon Limes HFB / S Oerlikon Limes HFB / S Oerlikon Limes HFB / S
more images
Zvicra Root
1 150 km
Makinë për shpim mulliri
Oerlikon Limes HFB / S
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Halberstadt
1 383 km
Makinë bluarëse me kolonë udhëtuese CNC me 5 boshte
FPT Industrie Area EVO 2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OPTIMUM BF 20 L Vario mit digaler Pinolenhubanze
more images
Gjermani Staufenberg
1 394 km
Makinë shpimi dhe bluarje
OPTIMUM BF 20 L Vario mit digaler Pinolenhubanze
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Optimum OPTImill MB 4PV
more images
Gjermani Kunreuth
1 180 km
Makinë shpimi dhe frezimi OPTimill MB 4PV
Optimum OPTImill MB 4PV
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
UWM 40A UWM 40A UWM 40A UWM 40A UWM 40A UWM 40A
more images
Holanda Enschede
1 590 km
Stërvitja / makina bluarëse
UWM 40A
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
JUARISTI TS-3 - -MG 12 JUARISTI TS-3 - -MG 12 JUARISTI TS-3 - -MG 12 JUARISTI TS-3 - -MG 12 JUARISTI TS-3 - -MG 12 JUARISTI TS-3 - -MG 12 JUARISTI TS-3 - -MG 12 JUARISTI TS-3 - -MG 12 JUARISTI TS-3 - -MG 12
more images
Gjermani Lauchheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1 160 km
Qendër shpimi dhe frezimi
JUARISTI TS-3 - -MG 12
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Oerlikon
more images
Zvicra Huttwil
1 184 km
Makinë shpimi dhe bluarje
Oerlikon
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHIESS Asca Rapid P130 SCHIESS Asca Rapid P130 SCHIESS Asca Rapid P130 SCHIESS Asca Rapid P130 SCHIESS Asca Rapid P130 SCHIESS Asca Rapid P130 SCHIESS Asca Rapid P130
more images
Gjermani Halberstadt
1 383 km
Qendra e frezimit të shpimit CNC - Asca Rapid P130
SCHIESS Asca Rapid P130
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AUERBACH FUW400 AUERBACH FUW400
more images
Gjermani Pfullendorf
1 144 km
Makinë shpimi dhe bluarje
AUERBACH FUW400
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ERLO TCEV 70
more images
Gjermani Witten
1 507 km
Stërvitje shtyllash
ERLO TCEV 70
Thirrni

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
AYEL-TECH ZX40H AYEL-TECH ZX40H AYEL-TECH ZX40H AYEL-TECH ZX40H AYEL-TECH ZX40H AYEL-TECH ZX40H AYEL-TECH ZX40H AYEL-TECH ZX40H AYEL-TECH ZX40H
more images
Holanda Enschede
1 593 km
Makinë shpimi dhe bluarje
AYEL-TECH ZX40H
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOS - FERMAT WHN 13 CNC TOS - FERMAT WHN 13 CNC TOS - FERMAT WHN 13 CNC TOS - FERMAT WHN 13 CNC TOS - FERMAT WHN 13 CNC TOS - FERMAT WHN 13 CNC TOS - FERMAT WHN 13 CNC
more images
Sllovenia Spodnja Brežnica 14, 2319 Poljčane, Slovenia
683 km
Makine boruese horizontale FERMAT WHN 13 CNC
TOS - FERMAT WHN 13 CNC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Cesar
more images
Zvicra Huttwil
1 184 km
Makinë shpimi dhe bluarje
Cesar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FICEP 3003/12 GDD FICEP 3003/12 GDD FICEP 3003/12 GDD FICEP 3003/12 GDD FICEP 3003/12 GDD FICEP 3003/12 GDD FICEP 3003/12 GDD FICEP 3003/12 GDD FICEP 3003/12 GDD FICEP 3003/12 GDD FICEP 3003/12 GDD FICEP 3003/12 GDD FICEP 3003/12 GDD FICEP 3003/12 GDD FICEP 3003/12 GDD
more images
Spanja Spain
2 010 km
Makinat e shpimit
FICEP 3003/12 GDD
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ARBOGA G2508 ARBOGA G2508 ARBOGA G2508 ARBOGA G2508 ARBOGA G2508 ARBOGA G2508 ARBOGA G2508 ARBOGA G2508 ARBOGA G2508 ARBOGA G2508 ARBOGA G2508 ARBOGA G2508 ARBOGA G2508 ARBOGA G2508 ARBOGA G2508
more images
Holanda Kortenhoef
1 680 km
makinë shpuese dhe frezuese
ARBOGA G2508
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ERLO VP 35
more images
Gjermani Witten
1 507 km
Stërvitje shtyllash
ERLO VP 35
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Deckel Maho DMU 50 M Deckel Maho DMU 50 M Deckel Maho DMU 50 M Deckel Maho DMU 50 M Deckel Maho DMU 50 M Deckel Maho DMU 50 M Deckel Maho DMU 50 M Deckel Maho DMU 50 M
more images
Zvicra Reiden
1 185 km
Makinë shpimi dhe bluarje
Deckel Maho DMU 50 M
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PAMA SPEEDMAT 2 160
more images
Belgjika Lontzen
1 519 km
Makinë shpimi dhe bluarje
PAMA SPEEDMAT 2 160
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MIOTAL® GBF 50
more images
Gjermani Mindelheim
1 082 km
Makinë shpimi-frezimi me performancë të lartë
MIOTAL® GBF 50
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOHRMAX Z30 BOHRMAX Z30 BOHRMAX Z30 BOHRMAX Z30 BOHRMAX Z30
more images
Gjermani Barsbüttel/Hamburg
(Vendndodhja e tregtarit)
1 570 km
makinë shpuese
BOHRMAX Z30
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tos Olomouc FS 21 Tos Olomouc FS 21 Tos Olomouc FS 21 Tos Olomouc FS 21 Tos Olomouc FS 21 Tos Olomouc FS 21 Tos Olomouc FS 21 Tos Olomouc FS 21
more images
Holanda Nijverdal
1 620 km
Makinë shpimi dhe bluarje
Tos Olomouc FS 21
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COLLET-ENGELHARTD Minor COLLET-ENGELHARTD Minor
more images
Gjermani Leipzig
1 281 km
Makinë shpimi dhe bluarje
COLLET-ENGELHARTD Minor
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Fehlmann Picomax 20 Fehlmann Picomax 20 Fehlmann Picomax 20 Fehlmann Picomax 20 Fehlmann Picomax 20
more images
Zvicra Reiden
1 185 km
Koordinoni makinë shpuese dhe frezuese
Fehlmann Picomax 20
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AYEL-TECH ZX40H MIT TRANSPORTSCHADEN AYEL-TECH ZX40H MIT TRANSPORTSCHADEN AYEL-TECH ZX40H MIT TRANSPORTSCHADEN AYEL-TECH ZX40H MIT TRANSPORTSCHADEN AYEL-TECH ZX40H MIT TRANSPORTSCHADEN AYEL-TECH ZX40H MIT TRANSPORTSCHADEN AYEL-TECH ZX40H MIT TRANSPORTSCHADEN AYEL-TECH ZX40H MIT TRANSPORTSCHADEN
more images
Holanda Enschede
1 593 km
Makinë shpimi dhe bluarje
AYEL-TECH ZX40H MIT TRANSPORTSCHADEN
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bernardo FM 45 HSV mit Digitalanzeige
more images
Gjermani Mindelheim
1 082 km
Makinë shpim-frezimi me digji 3 aksesh
Bernardo FM 45 HSV mit Digitalanzeige
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CHETO 3000 CHETO 3000 CHETO 3000 CHETO 3000 CHETO 3000 CHETO 3000 CHETO 3000 CHETO 3000 CHETO 3000 CHETO 3000 CHETO 3000 CHETO 3000 CHETO 3000 CHETO 3000 CHETO 3000
more images
Portugalia Portugal
2 409 km
Makinat e shpimit
CHETO 3000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ACIERA 22VA ACIERA 22VA ACIERA 22VA ACIERA 22VA ACIERA 22VA ACIERA 22VA ACIERA 22VA ACIERA 22VA ACIERA 22VA ACIERA 22VA ACIERA 22VA
more images
Holanda Heeze
1 592 km
makinë shpuese dhe frezuese
ACIERA 22VA
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FAMUP TC 040TC VR DA FAMUP TC 040TC VR DA FAMUP TC 040TC VR DA FAMUP TC 040TC VR DA FAMUP TC 040TC VR DA FAMUP TC 040TC VR DA
more images
Gjermani Leipzig
1 281 km
Makinë shpimi dhe bluarje
FAMUP TC 040TC VR DA
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schmoll A-MX1-170S-DH CCD Schmoll A-MX1-170S-DH CCD Schmoll A-MX1-170S-DH CCD Schmoll A-MX1-170S-DH CCD Schmoll A-MX1-170S-DH CCD Schmoll A-MX1-170S-DH CCD Schmoll A-MX1-170S-DH CCD
more images
Gjermani Villingen-Schwenningen
1 199 km
makinë shpuese
Schmoll A-MX1-170S-DH CCD
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FEHLMANN Picomax 54 FEHLMANN Picomax 54 FEHLMANN Picomax 54 FEHLMANN Picomax 54 FEHLMANN Picomax 54 FEHLMANN Picomax 54 FEHLMANN Picomax 54 FEHLMANN Picomax 54 FEHLMANN Picomax 54 FEHLMANN Picomax 54
more images
Zvicra Beringen
1 173 km
Makinë shpuese dhe mulliri CNC
FEHLMANN Picomax 54
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DABROWSKA DABROWSKA DABROWSKA DABROWSKA DABROWSKA DABROWSKA
more images
Greqia Doxato/Drama
(Vendndodhja e tregtarit)
342 km
Mërzitshëm ndërruar Tabela & X aks
DABROWSKA
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KALTENBACH KBS 1010 DG KALTENBACH KBS 1010 DG KALTENBACH KBS 1010 DG KALTENBACH KBS 1010 DG KALTENBACH KBS 1010 DG KALTENBACH KBS 1010 DG KALTENBACH KBS 1010 DG KALTENBACH KBS 1010 DG KALTENBACH KBS 1010 DG
more images
Portugalia Portugal
2 409 km
Makinat e shpimit
KALTENBACH KBS 1010 DG
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holanda Joure
1 699 km
Makinë shpuese dhe frezuese Mark Super S
KNUTH Werkzeugmaschinen Mark super S
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holanda Enschede
1 593 km
Makinë shpimi/frezimi
AYEL-TECH ZX40H
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DECKEL LK DECKEL LK DECKEL LK DECKEL LK DECKEL LK DECKEL LK DECKEL LK DECKEL LK DECKEL LK DECKEL LK DECKEL LK DECKEL LK DECKEL LK DECKEL LK
more images
Polonia Zielona Góra
1 252 km
Koordinoni makinë shpuese të mërzitshme
DECKEL LK
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Peddinghaus PCD 1100 Peddinghaus PCD 1100 Peddinghaus PCD 1100 Peddinghaus PCD 1100 Peddinghaus PCD 1100 Peddinghaus PCD 1100 Peddinghaus PCD 1100 Peddinghaus PCD 1100 Peddinghaus PCD 1100 Peddinghaus PCD 1100 Peddinghaus PCD 1100 Peddinghaus PCD 1100 Peddinghaus PCD 1100 Peddinghaus PCD 1100 Peddinghaus PCD 1100
more images
Irlanda Ireland
2 472 km
Makinat e shpimit
Peddinghaus PCD 1100
Thirrni