kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
tregojnë më pak
trego më shumë
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Makina shpimi dhe bluarje të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina shpuese dhe mullinj të mërzitshëm Makina shpimi dhe bluarje
Reklamë e klasifikuar
Serrmac TCS E TC Serrmac TCS E TC Serrmac TCS E TC Serrmac TCS E TC Serrmac TCS E TC Serrmac TCS E TC
more images
6
Italia Concordia Sagittaria
784 km
Stërvitja e stërvitjes TCS E TC
Serrmac TCS E TC
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AIRCRAFT Optimill MF 4-B
more images
1
Austria
847 km
Makinë shumëvjeçare CN për bluarje
AIRCRAFT Optimill MF 4-B
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ERLO TF 35
more images
1
Austria Wiener Neudorf
(Vendndodhja e tregtarit)
830 km
Makinë shpimi dhe bluarje
ERLO TF 35
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Fehlmann Picomax 54 Fehlmann Picomax 54 Fehlmann Picomax 54 Fehlmann Picomax 54 Fehlmann Picomax 54 Fehlmann Picomax 54
more images
6
Zvicra Reiden
1185 km
Makinë shpimi dhe frezimi me precizion të lartë
Fehlmann Picomax 54
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Oerlikon Limes HFB / S Oerlikon Limes HFB / S Oerlikon Limes HFB / S Oerlikon Limes HFB / S Oerlikon Limes HFB / S Oerlikon Limes HFB / S Oerlikon Limes HFB / S Oerlikon Limes HFB / S Oerlikon Limes HFB / S Oerlikon Limes HFB / S
more images
10
Zvicra Root
1150 km
Makinë për shpim mulliri
Oerlikon Limes HFB / S
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Castel GREEN 1T4 Castel GREEN 1T4
more images
2
Gjermani Kleinostheim
1308 km
Makinë shpimi dhe bluarje
Castel GREEN 1T4
1997
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MULTIMORMA 1020 MULTIMORMA 1020 MULTIMORMA 1020 MULTIMORMA 1020 MULTIMORMA 1020 MULTIMORMA 1020
more images
6
Italia Concordia Sagittaria
784 km
Qendra e rrahjes së mullirit të shpimit
MULTIMORMA 1020
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FEHLMANN PICOMAX 100 CNC FEHLMANN PICOMAX 100 CNC FEHLMANN PICOMAX 100 CNC FEHLMANN PICOMAX 100 CNC
more images
4
Gjermani Metzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1189 km
Shpuese dhe bluarje M / C
FEHLMANN PICOMAX 100 CNC
1985
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
2
Gjermani Illertissen
1119 km
Pajisja e drejtpërdrejtë e shpimit dhe bluarjes
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Fehlmann Picomax 51 DC-M Fehlmann Picomax 51 DC-M Fehlmann Picomax 51 DC-M Fehlmann Picomax 51 DC-M Fehlmann Picomax 51 DC-M Fehlmann Picomax 51 DC-M Fehlmann Picomax 51 DC-M Fehlmann Picomax 51 DC-M Fehlmann Picomax 51 DC-M Fehlmann Picomax 51 DC-M Fehlmann Picomax 51 DC-M
more images
11
Zvicra Reiden
1185 km
Makinë shpimi dhe frezimi me koordinata të sakta
Fehlmann Picomax 51 DC-M
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Zvicra Root
1150 km
makine shpimit
IBARMIA B 32 F
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BERNARDO KF 20 L Super BERNARDO KF 20 L Super BERNARDO KF 20 L Super BERNARDO KF 20 L Super
more images
4
Gjermani Ahaus
1573 km
Makinë shpimi dhe bluarje
BERNARDO KF 20 L Super
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Bopfingen
1151 km
Makinë shpimi me kontroll CNC
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ACIERA 23 TR 50 ACIERA 23 TR 50
more images
2
Gjermani Metzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1189 km
Makinë shpimi dhe bluarje
ACIERA 23 TR 50
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wemas AT 500-HSA Wemas AT 500-HSA Wemas AT 500-HSA Wemas AT 500-HSA Wemas AT 500-HSA Wemas AT 500-HSA
more images
6
Gjermani Leipzig
1281 km
Makinë shpimi dhe bluarje
Wemas AT 500-HSA
2002
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
UNION TC 110 UNION TC 110
more images
2
Gjermani Kleinostheim
1308 km
Makinë shpimi dhe bluarje
UNION TC 110
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOHRMAX Z30 BOHRMAX Z30 BOHRMAX Z30 BOHRMAX Z30 BOHRMAX Z30
more images
5
Gjermani Barsbüttel/Hamburg
(Vendndodhja e tregtarit)
1570 km
makinë shpuese
BOHRMAX Z30
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHIESS RAPID 2R/ 25 SCHIESS RAPID 2R/ 25 SCHIESS RAPID 2R/ 25 SCHIESS RAPID 2R/ 25 SCHIESS RAPID 2R/ 25 SCHIESS RAPID 2R/ 25 SCHIESS RAPID 2R/ 25 SCHIESS RAPID 2R/ 25
more images
8
Gjermani
1340 km
Makinë për shpim dhe frezë horizontale
SCHIESS RAPID 2R/ 25
1992
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHIESS WOTAN Rapid 2R/25 SCHIESS WOTAN Rapid 2R/25 SCHIESS WOTAN Rapid 2R/25 SCHIESS WOTAN Rapid 2R/25 SCHIESS WOTAN Rapid 2R/25 SCHIESS WOTAN Rapid 2R/25
more images
6
Gjermani
1340 km
Makinë shpimi dhe bluarje
SCHIESS WOTAN Rapid 2R/25
1992
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ERLO TCEV 70
more images
1
Gjermani Witten
1507 km
Stërvitje shtyllash
ERLO TCEV 70
2021
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FEHLMANN PICOMAX 54 FEHLMANN PICOMAX 54 FEHLMANN PICOMAX 54 FEHLMANN PICOMAX 54 FEHLMANN PICOMAX 54 FEHLMANN PICOMAX 54 FEHLMANN PICOMAX 54 FEHLMANN PICOMAX 54
more images
8
Gjermani Albstadt
1185 km
Makinë shpimi dhe frezimi me precizion të lartë
FEHLMANN PICOMAX 54
2007
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
UNION TC 130 UNION TC 130 UNION TC 130 UNION TC 130 UNION TC 130 UNION TC 130 UNION TC 130
more images
7
Gjermani Kleinostheim
1308 km
Makinë shpimi dhe bluarje
UNION TC 130
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KAMI FKM 650A KAMI FKM 650A KAMI FKM 650A KAMI FKM 650A KAMI FKM 650A KAMI FKM 650A KAMI FKM 650A
more images
7
Gjermani Velen
1563 km
Shpuese dhe bluarje M / C
KAMI FKM 650A
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wolfcraft mit Kreuztisch Wolfcraft mit Kreuztisch Wolfcraft mit Kreuztisch Wolfcraft mit Kreuztisch
more images
4
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1621 km
Qëndrim stërvitje
Wolfcraft mit Kreuztisch
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAXION BT 25 FST Bohr- Fräsmaschine
more images
1
Gjermani Sindelfingen
1218 km
frezë shpimi
MAXION BT 25 FST Bohr- Fräsmaschine
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ERLO VP 35
more images
1
Gjermani Witten
1507 km
Stërvitje shtyllash
ERLO VP 35
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
IXION BT 30 FST IXION BT 30 FST IXION BT 30 FST IXION BT 30 FST IXION BT 30 FST IXION BT 30 FST IXION BT 30 FST IXION BT 30 FST IXION BT 30 FST IXION BT 30 FST IXION BT 30 FST IXION BT 30 FST IXION BT 30 FST
more images
13
Gjermani Leipheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1127 km
Makinë shpimi me tavolinë kryq
IXION BT 30 FST
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hagen & Goebel HG-6
more images
1
Gjermani Karben
1342 km
Makinë përgjimi
Hagen & Goebel HG-6
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KAMI BKM 4040 KAMI BKM 4040 KAMI BKM 4040 KAMI BKM 4040 KAMI BKM 4040 KAMI BKM 4040 KAMI BKM 4040 KAMI BKM 4040 KAMI BKM 4040 KAMI BKM 4040
more images
10
Gjermani Velen
1563 km
Shpuese dhe bluarje M / C
KAMI BKM 4040
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bernardo KF 50 Bernardo KF 50 Bernardo KF 50 Bernardo KF 50 Bernardo KF 50 Bernardo KF 50 Bernardo KF 50 Bernardo KF 50 Bernardo KF 50 Bernardo KF 50 Bernardo KF 50
more images
11
Holanda Drachten
1700 km
Makinë shpimi-frezimi
Bernardo KF 50
2017
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen SBF 40 TV 1000 KNUTH Werkzeugmaschinen SBF 40 TV 1000 KNUTH Werkzeugmaschinen SBF 40 TV 1000 KNUTH Werkzeugmaschinen SBF 40 TV 1000 KNUTH Werkzeugmaschinen SBF 40 TV 1000
more images
5
Gjermani
1340 km
makinat e frezës së shpimit
KNUTH Werkzeugmaschinen SBF 40 TV 1000
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ERLO G 32
more images
1
Gjermani Witten
1507 km
Stërvitje shtyllash
ERLO G 32
2021
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AYEL-TECH ZX40H AYEL-TECH ZX40H AYEL-TECH ZX40H AYEL-TECH ZX40H AYEL-TECH ZX40H AYEL-TECH ZX40H AYEL-TECH ZX40H
more images
7
Holanda Enschede
1593 km
frezë shpimi
AYEL-TECH ZX40H
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Metabo 7518/2 Metabo 7518/2 Metabo 7518/2 Metabo 7518/2 Metabo 7518/2 Metabo 7518/2 Metabo 7518/2 Metabo 7518/2 Metabo 7518/2
more images
9
Gjermani Wiefelstede
1622 km
Stërvitja e rëndë me mbajtëse stërvitjeje
Metabo 7518/2
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HBM BF 45 Profi DRO HBM BF 45 Profi DRO HBM BF 45 Profi DRO HBM BF 45 Profi DRO HBM BF 45 Profi DRO HBM BF 45 Profi DRO HBM BF 45 Profi DRO HBM BF 45 Profi DRO HBM BF 45 Profi DRO HBM BF 45 Profi DRO
more images
10
Gjermani Velen
1563 km
Makinë shpimi dhe bluarje
HBM BF 45 Profi DRO
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SKODA FCW SKODA FCW SKODA FCW SKODA FCW SKODA FCW SKODA FCW SKODA FCW SKODA FCW SKODA FCW SKODA FCW SKODA FCW SKODA FCW SKODA FCW SKODA FCW SKODA FCW
more images
15
Polonia Częstochowa
1084 km
Mulli i mërzitshëm
SKODA FCW
2012
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1340 km
makinat e frezës së shpimit
KNUTH Werkzeugmaschinen Mark Super SV
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Fehlmann Picomax 51 TNC Fehlmann Picomax 51 TNC Fehlmann Picomax 51 TNC Fehlmann Picomax 51 TNC Fehlmann Picomax 51 TNC Fehlmann Picomax 51 TNC Fehlmann Picomax 51 TNC Fehlmann Picomax 51 TNC
more images
8
Zvicra Reiden
1185 km
Makinë shpimi dhe frezimi me precizion të lartë
Fehlmann Picomax 51 TNC
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HBM BF 30 DRO big HBM BF 30 DRO big HBM BF 30 DRO big HBM BF 30 DRO big HBM BF 30 DRO big HBM BF 30 DRO big HBM BF 30 DRO big HBM BF 30 DRO big HBM BF 30 DRO big HBM BF 30 DRO big
more images
10
Gjermani Velen
1561 km
Makinë shpimi dhe bluarje
HBM BF 30 DRO big
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1340 km
makinat e frezës së shpimit
KNUTH Werkzeugmaschinen Mark Super S
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Fehlmann Picomax 18 Fehlmann Picomax 18 Fehlmann Picomax 18 Fehlmann Picomax 18 Fehlmann Picomax 18 Fehlmann Picomax 18 Fehlmann Picomax 18 Fehlmann Picomax 18 Fehlmann Picomax 18
more images
9
Zvicra Reiden
1185 km
Koordinoni makinë shpuese dhe frezuese
Fehlmann Picomax 18
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HBM BF 25 HBM BF 25 HBM BF 25 HBM BF 25 HBM BF 25 HBM BF 25 HBM BF 25 HBM BF 25 HBM BF 25
more images
9
Gjermani Velen
1561 km
Makinë shpimi dhe bluarje
HBM BF 25
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HBM BF 25 DRO big HBM BF 25 DRO big HBM BF 25 DRO big HBM BF 25 DRO big HBM BF 25 DRO big HBM BF 25 DRO big HBM BF 25 DRO big HBM BF 25 DRO big HBM BF 25 DRO big HBM BF 25 DRO big
more images
10
Gjermani Velen
1561 km
Makinë shpimi dhe bluarje
HBM BF 25 DRO big
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HBM 40 H/V HBM 40 H/V HBM 40 H/V HBM 40 H/V HBM 40 H/V HBM 40 H/V HBM 40 H/V HBM 40 H/V HBM 40 H/V HBM 40 H/V
more images
10
Gjermani Velen
1563 km
Makinë shpimi dhe bluarje
HBM 40 H/V
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HBM BF 30 DRO HBM BF 30 DRO HBM BF 30 DRO HBM BF 30 DRO HBM BF 30 DRO HBM BF 30 DRO HBM BF 30 DRO HBM BF 30 DRO HBM BF 30 DRO
more images
9
Gjermani Velen
1561 km
Shpuese dhe bluarje M / C
HBM BF 30 DRO
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HBM BF 16 HBM BF 16 HBM BF 16 HBM BF 16 HBM BF 16 HBM BF 16 HBM BF 16 HBM BF 16
more images
8
Gjermani Velen
1561 km
Shpuese dhe bluarje M / C
HBM BF 16
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HBM TYP 16 HBM TYP 16 HBM TYP 16 HBM TYP 16 HBM TYP 16 HBM TYP 16 HBM TYP 16 HBM TYP 16
more images
8
Gjermani Velen
1561 km
Shpuese dhe bluarje M / C
HBM TYP 16
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
3HBM BF 60 3HBM BF 60 3HBM BF 60 3HBM BF 60 3HBM BF 60 3HBM BF 60
more images
6
Gjermani Velen
1561 km
Makinë shpimi dhe bluarje
3HBM BF 60
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HBM 40 H HBM 40 H HBM 40 H HBM 40 H HBM 40 H HBM 40 H HBM 40 H HBM 40 H HBM 40 H
more images
9
Gjermani Velen
1563 km
Shpuese dhe bluarje M / C
HBM 40 H
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KAMI FKM 350 PD / SK40 KAMI FKM 350 PD / SK40 KAMI FKM 350 PD / SK40 KAMI FKM 350 PD / SK40 KAMI FKM 350 PD / SK40 KAMI FKM 350 PD / SK40
more images
6
Gjermani Velen
1563 km
Shpuese dhe bluarje M / C
KAMI FKM 350 PD / SK40
I ri
Thirrni

Përdorur Makina shpimi dhe bluarje

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.