Blej Pllaka mullinjsh të mërzitshëm nga diametri i gishtit 161mm të përdorurar (13)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina shpuese dhe mullinj të mërzitshëm Pllaka mullinjsh të mërzitshëm nga diametri i gishtit 161mm
Reklamë e klasifikuar
SKODA W 200 HC SKODA W 200 HC SKODA W 200 HC SKODA W 200 HC SKODA W 200 HC
more images
Gjermani Gera
1 249 km
Makinë për pjata - mëngë mbajtëse
SKODA W 200 HC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DOOSAN DB 250 CM DOOSAN DB 250 CM DOOSAN DB 250 CM DOOSAN DB 250 CM DOOSAN DB 250 CM DOOSAN DB 250 CM
more images
Italia Borgo San Dalmazzo
1 093 km
makineri universale për bluarje dhe mërzitje
DOOSAN DB 250 CM
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Skoda W 200 HE-NC Skoda W 200 HE-NC Skoda W 200 HE-NC Skoda W 200 HE-NC Skoda W 200 HE-NC Skoda W 200 HE-NC Skoda W 200 HE-NC Skoda W 200 HE-NC Skoda W 200 HE-NC Skoda W 200 HE-NC Skoda W 200 HE-NC Skoda W 200 HE-NC Skoda W 200 HE-NC Skoda W 200 HE-NC Skoda W 200 HE-NC
more images
Hungaria Tatabánya
727 km
Makinë shpuese dhe frezuese horizontale
Skoda W 200 HE-NC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Doerries Scharmann Heavycut 3 Doerries Scharmann Heavycut 3 Doerries Scharmann Heavycut 3 Doerries Scharmann Heavycut 3
more images
Gjermani Monheim am Rhein
1 504 km
Makinë për pjata - mëngë mbajtëse
Doerries Scharmann Heavycut 3
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHIESS FB 160 Siemens 8 MC SCHIESS FB 160 Siemens 8 MC SCHIESS FB 160 Siemens 8 MC SCHIESS FB 160 Siemens 8 MC
more images
Belgjika Eupen
1 517 km
mërzitshëm CNC horizontale dhe mulliri Makineri
SCHIESS FB 160 Siemens 8 MC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ERNAULT SOMUA 270/175 ERNAULT SOMUA 270/175 ERNAULT SOMUA 270/175 ERNAULT SOMUA 270/175 ERNAULT SOMUA 270/175
more images
Zvicra Hünenberg
1 149 km
Makinë për shpimin e pllakave CNC
ERNAULT SOMUA 270/175
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SKODA HCW 2 SKODA HCW 2 SKODA HCW 2 SKODA HCW 2 SKODA HCW 2 SKODA HCW 2
more images
Gjermani Gera
1 249 km
Mëngë mbështetëse për makinën e shpimit të pllakave
SKODA HCW 2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Skoda W200HC Skoda W200HC Skoda W200HC Skoda W200HC
more images
Gjermani Gera
1 252 km
Mbështetni mullinjën e mërzitshme të pllakës së mëngës
Skoda W200HC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Skoda Pilsen W 200 Skoda Pilsen W 200 Skoda Pilsen W 200 Skoda Pilsen W 200 Skoda Pilsen W 200 Skoda Pilsen W 200 Skoda Pilsen W 200
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km
Skoda W200
Skoda Pilsen W 200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHIESS FRORIEP 1FB 180 SCHIESS FRORIEP 1FB 180 SCHIESS FRORIEP 1FB 180 SCHIESS FRORIEP 1FB 180 SCHIESS FRORIEP 1FB 180 SCHIESS FRORIEP 1FB 180 SCHIESS FRORIEP 1FB 180 SCHIESS FRORIEP 1FB 180 SCHIESS FRORIEP 1FB 180 SCHIESS FRORIEP 1FB 180 SCHIESS FRORIEP 1FB 180 SCHIESS FRORIEP 1FB 180
more images
Holanda Babberich
1 602 km
Makinë për pjata 18500 x 4500 me 180 mm
SCHIESS FRORIEP 1FB 180
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Tönisvorst
1 544 km
Makinë për pjata - mëngë mbajtëse
SCHARMANN Heavycut 3.3 / TDV 6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Skoda Pilsen W200 HC Skoda Pilsen W200 HC Skoda Pilsen W200 HC Skoda Pilsen W200 HC Skoda Pilsen W200 HC
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km
Mulli i mërzitshëm i pllakave
Skoda Pilsen W200 HC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6
more images
Holanda Babberich
1 602 km
Makinë shpimi me pllaka CNC X 10000 dhe Y 3500
Wotan Rapid 6
Thirrni