➤ Blerje Mullinj të mërzitshëm të tryezës nga diametri i gishtit 130 mm të përdorura (36 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Mullinj të mërzitshëm të tryezës nga diametri i gishtit 130 mm të përdorurar (36)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina shpuese dhe mullinj të mërzitshëm Mullinj të mërzitshëm të tryezës nga diametri i gishtit 130 mm
Reklamë e klasifikuar
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat Pressl WHN 13 P CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat Pressl WHN 13 P CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat Pressl WHN 13 P CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat Pressl WHN 13 P CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat Pressl WHN 13 P CNC
more images
Republika Çeke Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
933 km

Mulli i mërzitshëm i tryezës
Fermat PresslWHN 13 P CNC

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
mulli i mërzitshëm tavoline REM CPAF 132
mulli i mërzitshëm tavoline REM CPAF 132
mulli i mërzitshëm tavoline REM CPAF 132
mulli i mërzitshëm tavoline REM CPAF 132
more images
Rumania Bacău
806 km

mulli i mërzitshëm tavoline
REM CPAF 132

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 13 CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 13 CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 13 CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 13 CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 13 CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 13 CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 13 CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 13 CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 13 CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 13 CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 13 CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 13 CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 13 CNC
more images
Republika Çeke Tuřanka 1319/104, 627 00 Slatina, Czechia
933 km

Mulli i mërzitshëm i tryezës
FermatWFT 13 CNC

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makineri e mërzitshme e tavolinës TOS F 80,27840
makineri e mërzitshme e tavolinës TOS F 80,27840
makineri e mërzitshme e tavolinës TOS F 80,27840
makineri e mërzitshme e tavolinës TOS F 80,27840
more images
Republika Çeke U Zoologické zahrady 476/45, 635 00 Brno-Bystrc, Česko
943 km

makineri e mërzitshme e tavolinës
TOS F 80,27840

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për shpimin e tavolinave CNC TOS VARNSDORF WHQ 13.8
Makinë për shpimin e tavolinave CNC TOS VARNSDORF WHQ 13.8
Makinë për shpimin e tavolinave CNC TOS VARNSDORF WHQ 13.8
Makinë për shpimin e tavolinave CNC TOS VARNSDORF WHQ 13.8
more images
Austria Uttendorf
959 km

Makinë për shpimin e tavolinave CNC
TOS VARNSDORFWHQ 13.8

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë shpimi CNC UNION KC 150 / 1
Makinë shpimi CNC UNION KC 150 / 1
Makinë shpimi CNC UNION KC 150 / 1
Makinë shpimi CNC UNION KC 150 / 1
Makinë shpimi CNC UNION KC 150 / 1
Makinë shpimi CNC UNION KC 150 / 1
Makinë shpimi CNC UNION KC 150 / 1
Makinë shpimi CNC UNION KC 150 / 1
Makinë shpimi CNC UNION KC 150 / 1
Makinë shpimi CNC UNION KC 150 / 1
more images
Gjermani Halberstadt
1 383 km

Makinë shpimi CNC
UNIONKC 150 / 1

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 13 CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 13 CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 13 CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 13 CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 13 CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 13 CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 13 CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 13 CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 13 CNC
more images
Republika Çeke Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
933 km

Mulli i mërzitshëm i tryezës
FermatWFT 13 CNC

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CNC Bohrer BMT-130 REM Bacau BMT-130
CNC Bohrer BMT-130 REM Bacau BMT-130
CNC Bohrer BMT-130 REM Bacau BMT-130
CNC Bohrer BMT-130 REM Bacau BMT-130
more images
Rumania Bacău
806 km

CNC Bohrer BMT-130
REM BacauBMT-130

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13.4 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13.4 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13.4 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13.4 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13.4 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13.4 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13.4 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13.4 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13.4 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13.4 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13.4 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13.4 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13.4 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13.4 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13.4 CNC
more images
Republika Çeke Heršpická 813/5, 639 00 Brno-střed-Štýřice, Czechia
936 km

mulli i mërzitshëm tavoline
TOS VARNSDORFWHN 13.4 CNC

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mulli i mërzitshëm i tryezës LAGUN TL 4
Mulli i mërzitshëm i tryezës LAGUN TL 4
more images
Gjermani Oberhausen
1 539 km

Mulli i mërzitshëm i tryezës
LAGUNTL 4

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAKINAT E MIRËZIMIT DHE FREZËS UNION BFK 130
MAKINAT E MIRËZIMIT DHE FREZËS UNION BFK 130
MAKINAT E MIRËZIMIT DHE FREZËS UNION BFK 130
MAKINAT E MIRËZIMIT DHE FREZËS UNION BFK 130
MAKINAT E MIRËZIMIT DHE FREZËS UNION BFK 130
MAKINAT E MIRËZIMIT DHE FREZËS UNION BFK 130
MAKINAT E MIRËZIMIT DHE FREZËS UNION BFK 130
MAKINAT E MIRËZIMIT DHE FREZËS UNION BFK 130
MAKINAT E MIRËZIMIT DHE FREZËS UNION BFK 130
MAKINAT E MIRËZIMIT DHE FREZËS UNION BFK 130
MAKINAT E MIRËZIMIT DHE FREZËS UNION BFK 130
MAKINAT E MIRËZIMIT DHE FREZËS UNION BFK 130
MAKINAT E MIRËZIMIT DHE FREZËS UNION BFK 130
more images
Rumania București
611 km

MAKINAT E MIRËZIMIT DHE FREZËS
UNIONBFK 130

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Halberstadt
1 383 km

Makinë shpimi CNC
TOS VARNSDORFWHN 13 CNC

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makineri shpimi TOS WP D 130 CNC Tos wp d 130 cnc
makineri shpimi TOS WP D 130 CNC Tos wp d 130 cnc
makineri shpimi TOS WP D 130 CNC Tos wp d 130 cnc
makineri shpimi TOS WP D 130 CNC Tos wp d 130 cnc
makineri shpimi TOS WP D 130 CNC Tos wp d 130 cnc
makineri shpimi TOS WP D 130 CNC Tos wp d 130 cnc
makineri shpimi TOS WP D 130 CNC Tos wp d 130 cnc
more images
Hungaria Tatabánya
727 km

makineri shpimi TOS WP D 130 CNC
Toswp d 130 cnc

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 15 R CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 15 R CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 15 R CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 15 R CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 15 R CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 15 R CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WFT 15 R CNC
more images
Republika Çeke Tuřanka 1319/104, 627 00 Slatina, Czechia
933 km

Mulli i mërzitshëm i tryezës
FermatWFT 15 R CNC

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13
more images
Republika Çeke Teplická 258, Město, 753 01 Hranice-Hranice 1, Czechia
953 km

mulli i mërzitshëm tavoline
TOS VARNSDORFWHN 13

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mulli i mërzitshëm i tryezës PEGARD AF 130 Be
Mulli i mërzitshëm i tryezës PEGARD AF 130 Be
Mulli i mërzitshëm i tryezës PEGARD AF 130 Be
Mulli i mërzitshëm i tryezës PEGARD AF 130 Be
more images
Gjermani Schöneck
(Vendndodhja e tregtarit)
1 334 km

Mulli i mërzitshëm i tryezës
PEGARDAF 130 Be

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Mönchengladbach
1 532 km

Mulli i mërzitshëm i tryezës
JUARISTITS 150

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHQ 105 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHQ 105 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHQ 105 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHQ 105 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHQ 105 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHQ 105 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHQ 105 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHQ 105 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHQ 105 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHQ 105 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHQ 105 CNC
more images
Sllovakia Továrenská 4244, 018 41 Dubnica nad Váhom, Slovakia
884 km

mulli i mërzitshëm tavoline
TOS VARNSDORFWHQ 105 CNC

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13.8 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13.8 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13.8 CNC
mulli i mërzitshëm tavoline TOS VARNSDORF WHN 13.8 CNC
more images
Republika Çeke Heršpická 813/5, 639 00 Brno-střed-Štýřice, Czechia
936 km

mulli i mërzitshëm tavoline
TOS VARNSDORFWHN 13.8 CNC

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WPT 130 L CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WPT 130 L CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WPT 130 L CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WPT 130 L CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WPT 130 L CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WPT 130 L CNC
Mulli i mërzitshëm i tryezës Fermat WPT 130 L CNC
more images
Republika Çeke Tuřanka 1319/104, 627 00 Slatina, Czechia
933 km

Mulli i mërzitshëm i tryezës
FermatWPT 130 L CNC

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makineri e mërzitshme e tavolinës TOS INTOS Zebrak FNG30 CNC
makineri e mërzitshme e tavolinës TOS INTOS Zebrak FNG30 CNC
makineri e mërzitshme e tavolinës TOS INTOS Zebrak FNG30 CNC
makineri e mërzitshme e tavolinës TOS INTOS Zebrak FNG30 CNC
makineri e mërzitshme e tavolinës TOS INTOS Zebrak FNG30 CNC
makineri e mërzitshme e tavolinës TOS INTOS Zebrak FNG30 CNC
makineri e mërzitshme e tavolinës TOS INTOS Zebrak FNG30 CNC
makineri e mërzitshme e tavolinës TOS INTOS Zebrak FNG30 CNC
makineri e mërzitshme e tavolinës TOS INTOS Zebrak FNG30 CNC
makineri e mërzitshme e tavolinës TOS INTOS Zebrak FNG30 CNC
makineri e mërzitshme e tavolinës TOS INTOS Zebrak FNG30 CNC
makineri e mërzitshme e tavolinës TOS INTOS Zebrak FNG30 CNC
makineri e mërzitshme e tavolinës TOS INTOS Zebrak FNG30 CNC
makineri e mërzitshme e tavolinës TOS INTOS Zebrak FNG30 CNC
more images
Polonia Jasło
962 km

makineri e mërzitshme e tavolinës
TOS INTOS ZebrakFNG30 CNC

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mulli i mërzitshëm i tryezës PAMA Speedmat 2 160
Mulli i mërzitshëm i tryezës PAMA Speedmat 2 160
Mulli i mërzitshëm i tryezës PAMA Speedmat 2 160
Mulli i mërzitshëm i tryezës PAMA Speedmat 2 160
Mulli i mërzitshëm i tryezës PAMA Speedmat 2 160
Mulli i mërzitshëm i tryezës PAMA Speedmat 2 160
Mulli i mërzitshëm i tryezës PAMA Speedmat 2 160
Mulli i mërzitshëm i tryezës PAMA Speedmat 2 160
Mulli i mërzitshëm i tryezës PAMA Speedmat 2 160
Mulli i mërzitshëm i tryezës PAMA Speedmat 2 160
more images
Gjermani Hilden
1 508 km

Mulli i mërzitshëm i tryezës
PAMASpeedmat 2 160

Tregtar i verifikuar
Thirrni
ankand
Mulli i mërzitshëm i tryezës Pegard Flexivit FXV M TRT 1250
Mulli i mërzitshëm i tryezës Pegard Flexivit FXV M TRT 1250
Mulli i mërzitshëm i tryezës Pegard Flexivit FXV M TRT 1250
Mulli i mërzitshëm i tryezës Pegard Flexivit FXV M TRT 1250
Mulli i mërzitshëm i tryezës Pegard Flexivit FXV M TRT 1250
Mulli i mërzitshëm i tryezës Pegard Flexivit FXV M TRT 1250
Ankandi përfundoi

Mulli i mërzitshëm i tryezës
PegardFlexivit FXV M TRT 1250

buyer-protection
Reklamë e klasifikuar
Mulli i mërzitshëm i tryezës WMW UNION BFT 130/7
Mulli i mërzitshëm i tryezës WMW UNION BFT 130/7
Mulli i mërzitshëm i tryezës WMW UNION BFT 130/7
Mulli i mërzitshëm i tryezës WMW UNION BFT 130/7
Mulli i mërzitshëm i tryezës WMW UNION BFT 130/7
Mulli i mërzitshëm i tryezës WMW UNION BFT 130/7
more images
Gjermani Leipzig
1 278 km

Mulli i mërzitshëm i tryezës
WMW UNIONBFT 130/7

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAKINË PËR KOLLONË TË MIRËZIMTARE
MAKINË PËR KOLLONË TË MIRËZIMTARE
MAKINË PËR KOLLONË TË MIRËZIMTARE
MAKINË PËR KOLLONË TË MIRËZIMTARE
MAKINË PËR KOLLONË TË MIRËZIMTARE
MAKINË PËR KOLLONË TË MIRËZIMTARE
MAKINË PËR KOLLONË TË MIRËZIMTARE
MAKINË PËR KOLLONË TË MIRËZIMTARE
more images
Italia Borgo San Dalmazzo
1 093 km

MAKINË PËR KOLLONË TË MIRËZIMTARE "T".
COLGARPROGRAM 200 TR9

Thirrni