kategori
Kategoria kryesore:
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
tregojnë më pak
trego më shumë
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Boehringer të përdorurar (75)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
Reklamë e klasifikuar
Böhringer VDF DUS 1000 Böhringer VDF DUS 1000 Böhringer VDF DUS 1000 Böhringer VDF DUS 1000 Böhringer VDF DUS 1000
more images
5
Gjermani Augsburg
1086 km
Cikle - Torno
Böhringer VDF DUS 1000
1995
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer D420X1000 VDF Boehringer D420X1000 VDF Boehringer D420X1000
more images
3
Sllovenia Velika Brda 1, 6225 Hruševje, Slovenija
709 km
VDF BOEHRINGER D420X1000
VDF Boehringer D420X1000
1980
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF-BOEHRINGER M 670 VDF-BOEHRINGER M 670 VDF-BOEHRINGER M 670 VDF-BOEHRINGER M 670 VDF-BOEHRINGER M 670
more images
5
Gjermani Metzingen
1187 km
Torno qendrore dhe torno gishti
VDF-BOEHRINGER M 670
1977
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF BOEHRINGER DUS 400 ti VDF BOEHRINGER DUS 400 ti VDF BOEHRINGER DUS 400 ti VDF BOEHRINGER DUS 400 ti VDF BOEHRINGER DUS 400 ti
more images
5
Gjermani Karlsbad
1254 km
Torno - e kontrolluar nga cikli
VDF BOEHRINGER DUS 400 ti
2006
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER DUS 560/1000 BOEHRINGER DUS 560/1000 BOEHRINGER DUS 560/1000 BOEHRINGER DUS 560/1000
more images
4
Gjermani Engen
1170 km
Torno cikli
BOEHRINGER DUS 560/1000
1997
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER DUC 560 BOEHRINGER DUC 560 BOEHRINGER DUC 560 BOEHRINGER DUC 560 BOEHRINGER DUC 560
more images
5
Gjermani Staufenberg
1377 km
Torno - e kontrolluar nga cikli
BOEHRINGER DUC 560
1994
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Böhringer FZ 31/1800 Böhringer FZ 31/1800 Böhringer FZ 31/1800 Böhringer FZ 31/1800 Böhringer FZ 31/1800 Böhringer FZ 31/1800 Böhringer FZ 31/1800 Böhringer FZ 31/1800 Böhringer FZ 31/1800 Böhringer FZ 31/1800 Böhringer FZ 31/1800 Böhringer FZ 31/1800 Böhringer FZ 31/1800 Böhringer FZ 31/1800 Böhringer FZ 31/1800
more images
15
Gjermani Striegistal
1225 km
Makinë freze portale universale
Böhringer FZ 31/1800
1993
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER VDF 180 C BOEHRINGER VDF 180 C BOEHRINGER VDF 180 C BOEHRINGER VDF 180 C BOEHRINGER VDF 180 C BOEHRINGER VDF 180 C BOEHRINGER VDF 180 C
more images
7
Gjermani Willich
1533 km
Torno CNC
BOEHRINGER VDF 180 C
1985
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER DUS 560x1500 BOEHRINGER DUS 560x1500 BOEHRINGER DUS 560x1500 BOEHRINGER DUS 560x1500 BOEHRINGER DUS 560x1500 BOEHRINGER DUS 560x1500 BOEHRINGER DUS 560x1500
more images
7
Austria
962 km
Torno - e kontrolluar nga cikli
BOEHRINGER DUS 560x1500
1996
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Schwieberdingen
1224 km
Torno universale VDF BOEHRINGER DU
VDF Boehringer DUS 560
1998
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER NG 180-4 BOEHRINGER NG 180-4 BOEHRINGER NG 180-4 BOEHRINGER NG 180-4 BOEHRINGER NG 180-4
more images
5
Gjermani Schwäbisch Gmünd
(Vendndodhja e tregtarit)
1179 km
Qendra e kthesës dhe bluarjes CNC
BOEHRINGER NG 180-4
2004
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF - BOEHRINGER 315 DR-4 VDF - BOEHRINGER 315 DR-4 VDF - BOEHRINGER 315 DR-4 VDF - BOEHRINGER 315 DR-4 VDF - BOEHRINGER 315 DR-4
more images
5
Gjermani Butzbach
1362 km
makinë broaching rrotulluese
VDF - BOEHRINGER 315 DR-4
1998
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER NG 200 / Sinumerik 840 D BOEHRINGER NG 200 / Sinumerik 840 D BOEHRINGER NG 200 / Sinumerik 840 D BOEHRINGER NG 200 / Sinumerik 840 D BOEHRINGER NG 200 / Sinumerik 840 D BOEHRINGER NG 200 / Sinumerik 840 D
more images
6
Gjermani Dreieich
(Vendndodhja e tregtarit)
1329 km
CNC torno - Lloji i prirur Bed
BOEHRINGER NG 200 / Sinumerik 840 D
2001
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boehringer DUS 560 Boehringer DUS 560 Boehringer DUS 560 Boehringer DUS 560
more images
4
Austria Blintendorf
775 km
LATHE
Boehringer DUS 560
1995
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF-BOEHRINGER V 800 VDF-BOEHRINGER V 800 VDF-BOEHRINGER V 800 VDF-BOEHRINGER V 800 VDF-BOEHRINGER V 800
more images
5
Gjermani Eislingen/Fils
1175 km
Qendra torno
VDF-BOEHRINGER V 800
1972
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER VDF 250 BOEHRINGER VDF 250 BOEHRINGER VDF 250 BOEHRINGER VDF 250 BOEHRINGER VDF 250 BOEHRINGER VDF 250
more images
6
Gjermani Willich
1533 km
Torno CNC
BOEHRINGER VDF 250
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER VDF DUS 560 CNC BOEHRINGER VDF DUS 560 CNC BOEHRINGER VDF DUS 560 CNC BOEHRINGER VDF DUS 560 CNC BOEHRINGER VDF DUS 560 CNC
more images
5
Gjermani Karlsbad
1254 km
Torno - e kontrolluar nga cikli
BOEHRINGER VDF DUS 560 CNC
1998
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BÖHRINGER 2DA1F BÖHRINGER 2DA1F BÖHRINGER 2DA1F BÖHRINGER 2DA1F BÖHRINGER 2DA1F
more images
5
Gjermani Scheeßel
1559 km
Variatori i makinës hidraulike
BÖHRINGER 2DA1F
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer Böhringer NG200 NG 200 VDF Boehringer Böhringer NG200 NG 200 VDF Boehringer Böhringer NG200 NG 200 VDF Boehringer Böhringer NG200 NG 200
more images
4
Gjermani Neu-Ulm
1136 km
LATHE
VDF Boehringer Böhringer NG200 NG 200
2001
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Wiefelstede
1622 km
Torno 680x1420 mm
Boehringer E 560
1976
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER 44 DK BOEHRINGER 44 DK BOEHRINGER 44 DK BOEHRINGER 44 DK BOEHRINGER 44 DK BOEHRINGER 44 DK
more images
6
Gjermani Bühl
1262 km
Torno qendrore dhe torno gishti
BOEHRINGER 44 DK
1973
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF - BOEHRINGER DUE 500 VDF - BOEHRINGER DUE 500 VDF - BOEHRINGER DUE 500 VDF - BOEHRINGER DUE 500 VDF - BOEHRINGER DUE 500
more images
5
Gjermani Erftstadt
1487 km
Torno qendrore dhe torno gishti
VDF - BOEHRINGER DUE 500
1989
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF BOEHRINGER DUS 800 ti VDF BOEHRINGER DUS 800 ti VDF BOEHRINGER DUS 800 ti VDF BOEHRINGER DUS 800 ti VDF BOEHRINGER DUS 800 ti
more images
5
Gjermani Karlsbad
1254 km
Torno - e kontrolluar nga cikli
VDF BOEHRINGER DUS 800 ti
2006
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer DUS 400 ti VDF Boehringer DUS 400 ti VDF Boehringer DUS 400 ti VDF Boehringer DUS 400 ti VDF Boehringer DUS 400 ti VDF Boehringer DUS 400 ti VDF Boehringer DUS 400 ti VDF Boehringer DUS 400 ti VDF Boehringer DUS 400 ti
more images
9
Gjermani
1340 km
Torno CNC
VDF Boehringer DUS 400 ti
2002
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF-BOEHRINGER DUS 560 VDF-BOEHRINGER DUS 560 VDF-BOEHRINGER DUS 560 VDF-BOEHRINGER DUS 560 VDF-BOEHRINGER DUS 560 VDF-BOEHRINGER DUS 560 VDF-BOEHRINGER DUS 560 VDF-BOEHRINGER DUS 560 VDF-BOEHRINGER DUS 560 VDF-BOEHRINGER DUS 560
more images
10
Gjermani Schwerte
1495 km
Torno CNC
VDF-BOEHRINGER DUS 560
1995
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boehringer Durchmesser 325 mm Boehringer Durchmesser 325 mm Boehringer Durchmesser 325 mm Boehringer Durchmesser 325 mm Boehringer Durchmesser 325 mm Boehringer Durchmesser 325 mm
more images
6
Gjermani Wiefelstede
1622 km
Bezel
Boehringer Durchmesser 325 mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Böhringer VD5 Böhringer VD5 Böhringer VD5 Böhringer VD5
more images
4
Gjermani Oberleichtersbach
1295 km
Makinë kontrolli me dy kate
Böhringer VD5
1985
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF - BOEHRINGER E 560 VDF - BOEHRINGER E 560 VDF - BOEHRINGER E 560
more images
3
Gjermani Monheim am Rhein
1504 km
Torno qendrore dhe torno gishti
VDF - BOEHRINGER E 560
1966
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boehringer 250 CM Boehringer 250 CM Boehringer 250 CM Boehringer 250 CM Boehringer 250 CM Boehringer 250 CM
more images
6
Gjermani Kaufungen
1387 km
Torno krevati me prirje CNC
Boehringer 250 CM
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Erftstadt
1487 km
Torno qendrore dhe torno gishti
VDF BOEHRINGER DUE 500
1989
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Ennepetal
(Vendndodhja e tregtarit)
1496 km
Torno qendrore dhe torno gishti
5VDF BOEHRINGER unbekannt
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boehringer E 560 Boehringer E 560 Boehringer E 560 Boehringer E 560 Boehringer E 560 Boehringer E 560 Boehringer E 560 Boehringer E 560 Boehringer E 560 Boehringer E 560 Boehringer E 560 Boehringer E 560 Boehringer E 560 Boehringer E 560 Boehringer E 560
more images
15
Gjermani Wiefelstede
1622 km
Torno 680x2400mm
Boehringer E 560
1976
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Böhringer PM100 Böhringer PM100 Böhringer PM100 Böhringer PM100
more images
4
Gjermani Oberleichtersbach
1295 km
impakt polic impakt mulli
Böhringer PM100
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer DUC 560 VDF Boehringer DUC 560 VDF Boehringer DUC 560 VDF Boehringer DUC 560 VDF Boehringer DUC 560 VDF Boehringer DUC 560 VDF Boehringer DUC 560
more images
7
Gjermani Hamburg
1577 km
Torno cikli
VDF Boehringer DUC 560
1996
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Oerlikon Boehringer VDF DUE 500 Oerlikon Boehringer VDF DUE 500 Oerlikon Boehringer VDF DUE 500 Oerlikon Boehringer VDF DUE 500 Oerlikon Boehringer VDF DUE 500 Oerlikon Boehringer VDF DUE 500 Oerlikon Boehringer VDF DUE 500 Oerlikon Boehringer VDF DUE 500 Oerlikon Boehringer VDF DUE 500 Oerlikon Boehringer VDF DUE 500
more images
10
Gjermani Pfullendorf
1144 km
Oerlikon Boehringer VDF DUE 500
Oerlikon Boehringer VDF DUE 500
1985
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boehringer D490 Boehringer D490 Boehringer D490 Boehringer D490 Boehringer D490 Boehringer D490
more images
6
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
LATHE
Boehringer D490
1978
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500
more images
10
Gjermani Dormagen
1507 km
Torno qendrore dhe torno gishti
OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500
1982
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640
more images
2
Gjermani Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1491 km
Torno me vidhos plumbi
VDF Boehringer DM 640
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Böhringer RC-14 Böhringer RC-14 Böhringer RC-14 Böhringer RC-14 Böhringer RC-14
more images
5
Gjermani Oberleichtersbach
1295 km
polic me ndikim
Böhringer RC-14
1992
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Oerlikon Böhringer DNE 570 Oerlikon Böhringer DNE 570 Oerlikon Böhringer DNE 570 Oerlikon Böhringer DNE 570 Oerlikon Böhringer DNE 570 Oerlikon Böhringer DNE 570
more images
6
Torno CNC
Oerlikon Böhringer DNE 570
1985
zgarë e dëmtuar e pjesëve të këmbimit (e përdorur)
Reklamë e klasifikuar
Böhringer Böhringer Böhringer
more images
3
Austria Kemeten
752 km
Lynette Setzstock Boehringer
Böhringer
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boehringer VDF DUE 630 Boehringer VDF DUE 630 Boehringer VDF DUE 630 Boehringer VDF DUE 630 Boehringer VDF DUE 630 Boehringer VDF DUE 630
more images
6
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
LATHE
Boehringer VDF DUE 630
1991
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm
more images
10
Gjermani Dormagen
1507 km
Torno qendrore dhe torno gishti
VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer VDF 315 OM-4 VDF Boehringer VDF 315 OM-4 VDF Boehringer VDF 315 OM-4 VDF Boehringer VDF 315 OM-4 VDF Boehringer VDF 315 OM-4 VDF Boehringer VDF 315 OM-4 VDF Boehringer VDF 315 OM-4
more images
7
Turqia Fevziçakmak, Ayyıldız Cd. No:4, 42050 Horozluhan Osb/Karatay/Konya, Türkiye
1121 km
Cnc torna Boehringer VDF 315 OM-4
VDF Boehringer VDF 315 OM-4
2000
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BÖHRINGER 2D35ZK BÖHRINGER 2D35ZK BÖHRINGER 2D35ZK BÖHRINGER 2D35ZK BÖHRINGER 2D35ZK
more images
5
Gjermani Scheeßel
1559 km
ushqim hidraulik
BÖHRINGER 2D35ZK
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF Boehringer VDF 800 DUS VDF Boehringer VDF 800 DUS VDF Boehringer VDF 800 DUS VDF Boehringer VDF 800 DUS VDF Boehringer VDF 800 DUS
more images
5
Gjermani Mindelheim
1082 km
Torno me cikël universal
VDF Boehringer VDF 800 DUS
1993
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boehringer DUS 400 ti Boehringer DUS 400 ti Boehringer DUS 400 ti Boehringer DUS 400 ti Boehringer DUS 400 ti Boehringer DUS 400 ti
more images
6
Zvicra Reiden
1185 km
Torno cikli
Boehringer DUS 400 ti
2005
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
VDF-BOEHRINGER 230/400 VDF-BOEHRINGER 230/400 VDF-BOEHRINGER 230/400 VDF-BOEHRINGER 230/400
more images
4
Gjermani Monheim am Rhein
1504 km
transformator
VDF-BOEHRINGER 230/400
2000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 - 3000 mm OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 - 3000 mm OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 - 3000 mm OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 - 3000 mm OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 - 3000 mm OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 - 3000 mm OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 - 3000 mm OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 - 3000 mm OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 - 3000 mm OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 - 3000 mm
more images
10
Gjermani Dormagen
1507 km
Torno qendrore dhe torno gishti
OERLIKON-BOEHRINGER DUE 500 - 3000 mm
1983
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BOEHRINGER VDF 250 C U BOEHRINGER VDF 250 C U BOEHRINGER VDF 250 C U BOEHRINGER VDF 250 C U
more images
4
Gjermani Mögglingen
1170 km
Torno CNC
BOEHRINGER VDF 250 C U
1986
e mire (e perdorur)
Thirrni